Barilla makarony
113 wyników
Więcej informacji o reklamie

Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krótki makaron, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,47 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
0,01 zł/1kg
Bestseller
Więcej informacji o reklamie

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Barilla 128857005 Barilla Maccheroni 500,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,44 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 10 – pon. 12 października
Sprzedawca: VaVaDo
124,88 zł/1kg
Bestseller

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg

Barilla 128857005 Barilla Maccheroni 500,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,44 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 10 – pon. 12 października
Sprzedawca: VaVaDo
124,88 zł/1kg

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg

Barilla Spaghetti Nr. 5 - 500 gr.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
6,22 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Megasam24PL
12,44 zł/1kg
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Zyskaj więcej
Barilla 622210009 Barilla Classica Penne Rigate 5,0 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
100,94 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: somnia24
20,19 zł/1kg

Barilla Girandole No. 34 krótki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
8,04 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
16,08 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Barilla spaghetti numer 5 z pszenicy durum Makaron 500g opakowanie 12 sztuk



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
96,25 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
16,04 zł/1kg

Barilla Spaghettini n.3, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 5 min, CE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
7,99 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,98 zł/1kg

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,25 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,50 zł/1kg

Barilla Gobbetti nr 051 Makaron z semoliny z pszenicy durum rogaliki 500g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
8,07 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
16,14 zł/1kg

Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
6,97 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,94 zł/1kg

Barilla 622209009 Barilla Classica Spaghetti 5,0 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
100,94 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: somnia24
20,19 zł/1kg

Barilla Piccolini Penne Rigate, Penne, Krótki makaron, 500 g, 6 min, CE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
6,22 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Megasam24PL
12,44 zł/1kg

Barilla Fusilli, Fusilli, Krótki makaron, 500 g, 11 min, CE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
6,22 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Megasam24PL
12,44 zł/1kg

Barilla 1170832000 Barilla Classica Gnocchi 5,0 kg, 1 St.
108,12 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: somnia24
7,21 zł/1kg

Barilla Cappelletti z mięsem 250 g
16,98 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
65,31 zł/1kg

Makaron Piccolini Mini ruote 500g - Barilla
10,49 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
20,57 zł/1kg

Makaron Integrale casarecce 500g - Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,78 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,22 zł/1kg

Barilla Cellentani Speciality 500 g Włoski makaron



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,57 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,48 zł/1kg

Makaron Corallini n. 31 500g - Barilla
7,09 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,18 zł/1kg

Makaron Penne Rigate Protein+ 400g - Barilla+
12,95 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,78 zł/1kg

Makaron Fusilli Protein+ 400g - Barilla
13,29 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,53 zł/1kg

Barilla 715529001 Barilla Classica Maccheroni 5,0 kg, 1 St.
130,29 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: somnia24
26,06 zł/1kg

Makaron Specialita Trofie 500g - Barilla
10,89 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,78 zł/1kg

Barilla Spaghettoni Nr. 7, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 11 min, 356 kcal, 1511 kJ
6,69 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,38 zł/1kg

Barilla Penne Rigate Protein Plus z białkiem grochu opakowanie 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,18 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,45 zł/1kg

Barilla Fusilli Protein Plus makaron z białkiem grochu opakowanie 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,61 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,52 zł/1kg

Makaron Spaghettoni Bronzo n. 308 500g - Barilla
6,79 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,06 zł/1kg

Barilla 8076809585262, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 11 min



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,47 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,94 zł/1kg

Makaron Tortiglioni Bronzo n. 325 500g - Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,87 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,43 zł/1kg

Barilla Emiliane tortelloni all'uovo 250g
16,98 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
65,31 zł/1kg

Barilla Makaron Tagliatelle Specialita 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,99 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,98 zł/1kg

Makaron Mezze Penne Rigate n. 354 500g - Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,97 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,67 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Pasta Nudeln 5000g
96,90 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
19,38 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,25 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,50 zł/1kg
Wybrane filtry
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Cena
- poniżej 20 zł
- 20 – 30 zł
- 30 – 70 zł
- powyżej 70 zł
–
- Wszystkie oferty
Marka
- Barilla
- Rummo
- LA MOLISANA
- Mancini Pastificio Agricolo
- Samyang
- Alb Gold
- ALB-GOLD Teigwaren GmbH
- Alce Nero
- Antichi poderi Toscani
- Antico Pastificio Morelli
- Armando
- ASIAN FOOD SERVICE
- Bamboo Tree
- Bariila
- BARILLA G. E R. FRATELLI
- Bartolini
- Beltane
- Bio Planet
- Bioalimenta
- BIOASIA
- Biogo
- BIOPLANET
- Brezzo
- Byodo
- CarbZone AB
- Chilly
- Chunsi
- Coccolino
- Culinaria Delikatessen Service AG
- CZANIECKI
- De Cecco
- DEC
- Delverde
- DIET-FOOD
- Divella
- Explore Cuisine
- Farabella
- FARMER
- Felicia
- GAROFALO
- Giuliano Tartufi
- Govinda Natur
- Granoro
- GREEN ORGANIC
- GymBeam
- Helcom
- Heuschen & Schrouff
- Heuschen Schrouff
- ITA-SAN
- Jeremias
- Just Taste
- Kellogg
- KETO CHEF
- KNORR
- Kreyenhop & Kluge
- La Bio Idea
- Le Veneziane
- LIMA FOOD
- Low carb market
- Lubella
- Mamma Lucia
- Mars
- Martelli
- Mellin
- Miyata
- Molino di Ferro
- Molino Filippini
- Molisana
- Naturata
- Newlat
- Nissin
- NONGSHIM
- NOVELLE
- Nuh'un Ankara
- OBENTO
- Opravdove hubnuti s.r.o.
- Pasta Natura S.r.l.
- Pastificio Benedetto
- PASTIFICIO LUCIO GAROFALO
- Portofino Fine Food
- PPURA
- Pural
- RAPUNZEL
- Rila
- Samyang Buldak ramen
- Schär
- Seitz
- Seitz glutenfrei GmbH
- Selgros
- Slim
- Sonstige Verlage
- Spielberger Mühle
- Spinosi
- Tanda&Spada
- Terra Di Grano
- Terrasana
- Thai Agri Foods Public Company Limited.
- TIGULLIO
- TSI Consumer Goods
Kategoria
- Makarony
- Pieczywo chrupkie
- Dania gotowe
- Dodatki do pieczenia
- Przetwory owocowe i warzywne
- Ciasta
Recenzje klientów
& więcej
Również często wyszukiwane