5,0



Na podstawie 11 opinii
Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6,97 zł
13,94 zł / 1kg
+ 9,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Makarony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7





4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2

Więcej informacji o reklamie
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g10,58 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Pasta Nudeln 5000g19,38 zł/1kg
96,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Delverde 8000270013085, Penne, 500 g, 11 min, 347 kcal, 1467 kJ, 2,2 g16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Barilla Mini Farfalle 500g15,35 zł/1kg
8,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Rigatoni, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, 13 min, CE
11,22 zł/1kg
6,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Girandole No. 34 krótki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
16,08 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde Tortiglioni Pasta Semdla Selected Grand Duro 500g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 128857005 Barilla Maccheroni 500,0 g
122,00 zł/1kg
61,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Barilla Pugliese Orecchiette Collection Hartweizen Makaron 500g
26,50 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 622210009 Barilla Classica Penne Rigate 5,0 kg
20,21 zł/1kg
101,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Barilla Spaghettoni n.7, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 11 min, CE, 359 kcal
14,62 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Mezze Maniche Rigate n84 500g - Barilla
11,09 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

BARILLA Makaron Capellini 500 g
11,63 zł/1kg
6,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Barilla Gobbetti nr 051 Makaron z semoliny z pszenicy durum rogaliki 500g
16,14 zł/1kg
8,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Risoni n26 500g - Barilla
11,63 zł/1kg
6,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Makaron Ditaloni Rigati n49 500g - Barilla
12,06 zł/1kg
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron muszelki Conchiglie Rigate n93 500g - Barilla
10,55 zł/1kg
5,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla makaron pełnoziarnisty Integrale Spaghetti No 5 z Włoch 500g
24,72 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Collezion Fettuccine 500g
755,98 zł/1kg
377,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Barilla Tortiglioni numer 83 makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
- elegancki makaron o prostym kształcie
- Głębokie rowki i duża wnęka zwiększają wchłanianie sosów, wychwytując smak zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz
- Zdecydowany charakter Tortiglioni Barilla najlepiej harmonizuje z kremowymi i bogatymi sosami, takimi jak bogate sosy mięsne lub sosy śmietanowe z grzybami
Gustav-Heinemann-Ufer 72 c
50968 Kolonia
Makaron Tortiglioni N83 500g - Barilla
Produkt przeznaczony na włoski rynek.
Makaron Tortiglioni N83 o wadze 500g od Barilla to wysokiej jakości produkt, który wyróżnia się swoim charakterystycznym kształtem przypominającym spirale z wyraźnymi rowkami. Dzięki swojej unikalnej strukturze, tortiglioni doskonale chłonie sosy, co sprawia, że każde danie z ich udziałem jest pełne smaku i aromatu. Makaron Barilla, znany i ceniony na całym świecie, jest wyprodukowany z najlepszego gatunku pszenicy durum, co gwarantuje jego al dente teksturę po ugotowaniu oraz wyjątkowy smak.
Produkt ten jest idealny nie tylko dla miłośników włoskiej kuchni, ale także dla każdego, kto ceni sobie szybkie, zdrowe i smaczne posiłki. Tortiglioni N83 świetnie komponuje się z różnorodnymi sosami – od klasycznego pomidorowego, przez bogate sosy mięsne, aż po delikatne sosy śmietanowe czy z dodatkiem świeżych warzyw.
Zalety produktu:
Wysoka jakość składników: Wyłącznie najlepsze gatunki pszenicy durum, co zapewnia doskonały smak i teksturę. Uniwersalność w kuchni: Doskonały do różnorodnych sosów i sałatek, dzięki czemu można go wykorzystać w wielu rodzajach potraw. Łatwość przygotowania: Szybkie i łatwe do przygotowania, idealne rozwiązanie na szybki obiad lub kolację. Trwałość: Długi termin przydatności do spożycia, co pozwala na zachowanie świeżości produktu na dłuższy czas.
Stara szata graficzna, również na rynek włoski
Pochodzące z Neapolu tortiglioni są obecnie jednym z najpopularniejszych rodzajów makaronów w kuchni włoskiej. Ich kuszący kształt zainspirował wiele przepisów, w tym niektóre z najbardziej obfitych i aromatycznych dań dla smakoszy we włoskiej tradycji. Czas gotowania 12 minut... Tortiglioni najlepiej komponują się z kremowymi i bogatymi sosami, na przykład z bogatymi sosami mięsnymi lub kremowymi sosami z grzybami lub w połączeniu z pomysłowymi sosami warzywnymi. Spróbuj ich z oliwkami, boczkiem i słodką papryką. Śródziemnomorskie smaki warzyw harmonizują z wyrazistym smakiem pancetty.
ŚREDNIE WARTOŚCI ODŻYWCZE NA 100 G WARTOŚĆ JEDNOSTKOWA
ENERGIA kcal 359 ENERGIA kJ 1521
TŁUSZCZ g 1,5
w tym: NASYCONE KWASY TŁUSZCZOWE g 0,3
WĘGLOWODANY g 70,7
w tym: CUKIER g
3,5 SUBSTANCJE SŁODZĄCE g 3
BIAŁKO JAJKA g 13
SÓL g 0,013
Makaron na każdą okazjęWyśmienite makarony Barilla są idealne do każdego dania i na każdą możliwą okazję. Spaghetti, linguine, maccheroni, collezione, tortiglioni czy fusilli - te kształty makaronów są popularne na całym świecie i często spożywane z rybami, mięsem, warzywami i innymi smacznymi składnikami kuchni śródziemnomorskiej. Jako tradycyjne przepisy lub bardziej kreatywne wariacje, możesz łączyć makaron Barilla z różnymi pysznymi sosami, aby zaspokoić gusta całej rodziny i cieszyć się nim w pełni.Instrukcje gotowaniaPodgrzej wodę w rondlu z pokrywką - średnio 1 litr wody na 100 g makaronu. Po zagotowaniu wody można dodać sól. Sól spowolni proces podgrzewania. Teraz umieść makaron na patelni i wyłącz płytę w połowie czasu gotowania. Jeśli na patelni znajduje się pokrywka, woda będzie się gotować nawet po wyłączeniu płyty.Historia firmy BarillaBarilla to włoska firma rodzinna, która została założona w Parmie w 1877 roku, a obecnie jest reprezentowana jako międzynarodowa grupa w ponad 100 krajach. Firma produkuje makarony i gotowe sosy, pieczywo, herbatniki i przekąski. Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacje o wartościach odżywczych na 100 gEnergia 1521/359 kJ/kcalTłuszcz 2,0 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,5 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -Węglowodany 71,2 gw tym cukry 3,5 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -Błonnik 3,0 gBiałko 12,5 gSól 0,013 gWitaminy i minerały -
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- TWARDA KASZA PSZENNA, woda. Może zawierać śladowe ilości SOI i JAJ, jeśli produkt został wyprodukowany w zakładzie oznaczonym literą (A)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (KJ) na 100 g/ml 1521 KJ Energia (kcal) na 100 g/ml 359 kcal Tłuszcz na 100 g/ml 2,0 g Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone na 100 g/ml 0,5 g Węglowodany na 100 g/ml 71,2 g Węglowodany, w tym cukier na 100 g/ml 3,5 g Błonnik na 100 g/ml 3,0 g Białko na 100 g/ml 12,5 g Sól na 100 g/ml 0,013 g
- Alergeny
- GlutenJaja i produkty pochodne
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72 c 50968 Köln
- Nazwa handlowa
- Makaron z semoliny z pszenicy durum
- Producent
- Zakres dostawy
- 500g.
- Numer producenta
- 32258-3
- EAN
- 8076802085837
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- TWARDA KASZA PSZENNA, woda. Może zawierać śladowe ilości SOI i JAJ, jeśli produkt został wyprodukowany w zakładzie oznaczonym literą (A)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (KJ) na 100 g/ml 1521 KJ Energia (kcal) na 100 g/ml 359 kcal Tłuszcz na 100 g/ml 2,0 g Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone na 100 g/ml 0,5 g Węglowodany na 100 g/ml 71,2 g Węglowodany, w tym cukier na 100 g/ml 3,5 g Błonnik na 100 g/ml 3,0 g Białko na 100 g/ml 12,5 g Sól na 100 g/ml 0,013 g
- Alergeny
- GlutenJaja i produkty pochodne
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72 c 50968 Köln
- Nazwa handlowa
- Makaron z semoliny z pszenicy durum
- Producent
- Zakres dostawy
- 500g.
- Numer producenta
- 32258-3
- EAN
- 8076802085837
Pasuje również do tego

Barilla Girandole No. 34 krótki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
16,08 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Fusilli, Fusilli, Krótki makaron, 500 g, 11 min, CE
12,44 zł/1kg
6,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
10,58 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Piccolini Mini Penne Rigate Makaron z Hartweizengriess 500g
16,14 zł/1kg
8,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Pugliese Orecchiette Collection Hartweizen Makaron 500g
26,50 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Cellentani Speciality 500 g Włoski makaron
16,48 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron muszelki Conchiglie Rigate n93 500g - Barilla
10,55 zł/1kg
5,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Rigatoni, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, 13 min, CE
11,22 zł/1kg
6,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Lumachine N.42 500 g
13,98 zł/1kg
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
49,82 zł
Sprzedawca: VISO

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Barilla 10058147, Tagliatelle, Makaron długi, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
128,60 zł/1kg
64,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
13,50 zł/1kg
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Philips HX6068/12, 8 szt., Biały
305,97 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Casarecce n.87 Barilla 500 g
10,53 zł/1kg
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Specialità Orecchiette 500 g
14,53 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Delverde Spaghetti 72 Makaron Spaghetti z semoliny z pszenicy durum 500g
16,70 zł/1kg
8,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Barilla Mini Farfalle 500g
15,35 zł/1kg
8,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

BARILLA Makaron Capellini 500 g
11,63 zł/1kg
6,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Barilla Spaghettini n.3, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 5 min, CE
15,98 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla La Collezione Castellane Pasta aus Hartweizengriess 500g
26,50 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
26,50 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Holste Kaiser soda oczyszczona w proszku do kuchni i domu łagodnie alkaliczna 250g
1 387,96 zł/1kg
346,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Puszka, 1 szt.
70,34 zł/1kg
24,62 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
mój ulubiony makaron
niestety nie zawsze dostępny w najbliższym supermarkecie. ale dzięki internetowemu marketowi Kaufland. myślę, że to dobrze. zaopatrzyłem się w zapasy.
Oceniono dnia 17 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kluski
Odpowiada mojemu pomysłowi.
Oceniono dnia 25 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Wszystko jest w porządku.
Oceniono dnia 27 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszechstronny produkt
Jestem bardzo zadowolony z jakości produktu.
Oceniono dnia 3 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller




Bestseller



Darmowa wysyłka
Bestseller







Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,10 zł/1kg

Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

Makaron Diatalini senza glutine 400g - Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10 470,00 zł/1kg

Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg

Divella Spaghetti Ristorante Nr. 8 - 500 gr.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,38 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,76 zł/1kg

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg

Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg

Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg

MAKARON PROTEINOWY (Z GROSZKU ZIELONEGO) ŚWIDERKI250 g -PLANET



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
57,16 zł/1kg

Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,59 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,97 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
46,57 zł/1kg

Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg

Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg

Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg

Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg

Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg

Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,47 zł/1kg

Makaron ryżowy Farmer Brand o szerokości 3 mm, 400 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,62 zł
-48%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,40 zł/1kg

Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg