5,0



Na podstawie 3 opinii
Barilla 128857005 Barilla Maccheroni 500,0 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
62,44 zł
124,88 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Barilla Lumachine N.42 500 g13,98 zł/1kg
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Makaron Casarecce n88 500g - Rummo12,69 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Makaron grube Spaghetti Bucatini n9 500g - Barilla12,06 zł/1kg
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.13,94 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Girandole No. 34 krótki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
16,08 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde Maccheronelli mały makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
17,46 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Piccolini Mini Penne Rigate Makaron z Hartweizengriess 500g
16,14 zł/1kg
8,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla spaghetti numer 5 z pszenicy durum Makaron 500g opakowanie 12 sztuk
16,04 zł/1kg
96,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Miracoli spaghetti classic z sosem pomidorowym i przyprawami 376g
17,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Gobbetti nr 051 Makaron z semoliny z pszenicy durum rogaliki 500g
16,14 zł/1kg
8,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BARILLA Makaron Capellini 500 g
11,63 zł/1kg
6,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Gorący kurczak Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
70,17 zł/1kg
45,61 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Barilla Penne Rigate Protein Plus z białkiem grochu opakowanie 400g
40,45 zł/1kg
16,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel BIO Makkaroni Semola 500g
17,14 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Delverde Farfalle makaron motylkowy z semoliny z pszenicy durum 500g
16,62 zł/1kg
8,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla makaron pełnoziarnisty Integrale Spaghetti No 5 z Włoch 500g
24,72 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 715529001 Barilla Classica Maccheroni 5,0 kg, 1 St.
26,06 zł/1kg
130,29 zł
Sprzedawca: somnia24

De Cecco Fusilli nr 34 – makaron z mąki z twardej pszenicy 500 g
52,32 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Barilla Maccheroni numer 44 makaron semolinowy z pszenicy durum 500g
Barilla Maccheroni to krótki, rurkowaty makaron z dziurką w środku. Konsystencja, centralne wgłębienie i doskonała stabilność podczas gotowania sprawiają, że ten rodzaj makaronu jest idealną bazą do sosów pomidorowych, a także do przetworów warzywnych i serowych. Makarony Barilla Maccheroni doskonale smakują zarówno z sosami ze świeżych warzyw, jak i z sosami śmietanowo-serowymi, które można wzbogacić orzechami włoskimi lub aromatycznymi ziołami. Są równie pyszne z prostym sosem pomidorowym, który Barilla również ma w swojej ofercie sosów. Spróbuj makaronu z pesto z suszonych pomidorów, czarnych oliwek, anchois i kaparów, udekorowanego delikatną mozzarellą z mleka bawolego.
Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72 c
50968 Kolonia
Maccheroni pochodzą z czasów starożytnych i są symbolem kuchni sycylijskiej.
We Włoszech tradycją jest łamanie długich maccheroni na małe kawałki tuż przed gotowaniem.
Dzięki swojemu rurkowatemu, wydrążonemu kształtowi, który doskonale wchłania każdy rodzaj sosu, maccheroni stały się jednym z najpopularniejszych rodzajów makaronów w kuchni włoskiej.
| Opis: | Barilla Maccheroni nr 44 (500 g) |
| Waga: | 500g |
| Instrukcja użycia: | 100g makaronu, 1 litr wody, 7g soli - Dodaj sól do wrzącej wody. Dodać makaron i mieszać od czasu do czasu. Gotować przez 7 minut, nie spuszczać całkowicie wody podczas odcedzania. |
| Okres trwałości i przechowywanie: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
| Kraj pochodzenia: | Włochy |
| Składniki: | TWARDE ZBOŻE PSZENNE, woda. Może zawierać śladowe ilości EGG. |
| Alergeny: | Zboża zawierające gluten i produkty pochodne, jaja i produkty pochodne |
| Dystrybutor/przedsiębiorstwo spożywcze: | Barilla G.E R. |
Wartości odżywcze:
średnia Informacja żywieniowa: | na 100g |
| Wartość kaloryczna (kJ/kcal): | 1511 kJ / 356 kcal |
| Tłuszcz: | 1,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,3 g |
| Węglowodany: | 72,2 g |
| w tym cukier: | 3,5 g |
| Białko: | 12,0 g |
| Sól: | 0,002 g |
| Błonnik pokarmowy: | 3,0 g |
Makaron na każdą okazjęWyśmienite makarony Barilla są idealne do każdego dania i na każdą możliwą okazję. Spaghetti, linguine, maccheroni, collezione, tortiglioni czy fusilli - te kształty makaronów są popularne na całym świecie i często spożywane z rybami, mięsem, warzywami i innymi smacznymi składnikami kuchni śródziemnomorskiej. Jako tradycyjne przepisy lub bardziej kreatywne wariacje, możesz łączyć makaron Barilla z różnymi pysznymi sosami, aby zaspokoić gusta całej rodziny i cieszyć się nim w pełni.Instrukcje gotowaniaPodgrzej wodę w rondlu z pokrywką - średnio 1 litr wody na 100 g makaronu. Po zagotowaniu wody można dodać sól. Sól spowolni proces podgrzewania. Teraz umieść makaron na patelni i wyłącz płytę w połowie czasu gotowania. Jeśli na patelni znajduje się pokrywka, woda będzie się gotować nawet po wyłączeniu płyty.Historia firmy BarillaBarilla to włoska firma rodzinna, która została założona w Parmie w 1877 roku, a obecnie jest reprezentowana jako międzynarodowa grupa w ponad 100 krajach. Firma produkuje makarony i gotowe sosy, pieczywo, herbatniki i przekąski. Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacje o wartościach odżywczych na 100 gEnergia 1521/359 kJ/kcalTłuszcz 2,0 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,5 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -Węglowodany 71,2 gw tym cukry 3,5 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -Błonnik 3,0 gBiałko 12,5 gSól 0,013 gWitaminy i minerały -
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- JĘCZMIEŃ TWARDY, woda. MOŻE ZAWIERAĆ ŚLADOWE ILOŚCI SOI. MOŻE ZAWIERAĆ ŚLADOWE ILOŚCI JAJ, JEŚLI PRODUKT ZOSTAŁ WYPRODUKOWANY W FABRYCE OZNACZONEJ LITERĄ (A)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 1521 kJ / 363,2 kcal Białko 12 g Węglowodany 71,7 g Cukier 3,5 g Tłuszcz 1,5 g Nasycone kwasy tłuszczowe 0,3 g Sód / sól 0 g / 0 g Błonnik 3 g Alkohol 0 g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72 c 50968 Köln
- Nazwa handlowa
- Makaron z semoliny z pszenicy durum
- Producent
- Zakres dostawy
- 500g.
- Numer producenta
- 1000023025
- EAN
- 8076808050440
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- JĘCZMIEŃ TWARDY, woda. MOŻE ZAWIERAĆ ŚLADOWE ILOŚCI SOI. MOŻE ZAWIERAĆ ŚLADOWE ILOŚCI JAJ, JEŚLI PRODUKT ZOSTAŁ WYPRODUKOWANY W FABRYCE OZNACZONEJ LITERĄ (A)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 1521 kJ / 363,2 kcal Białko 12 g Węglowodany 71,7 g Cukier 3,5 g Tłuszcz 1,5 g Nasycone kwasy tłuszczowe 0,3 g Sód / sól 0 g / 0 g Błonnik 3 g Alkohol 0 g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72 c 50968 Köln
- Nazwa handlowa
- Makaron z semoliny z pszenicy durum
- Producent
- Zakres dostawy
- 500g.
- Numer producenta
- 1000023025
- EAN
- 8076808050440
Pasuje również do tego

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Słuchawki Samsung EHS64AVFWE Galaxy Biały
82,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

OZAVO, urządzenie wielofunkcyjne 3-w-1: grill do kanapek, opiekacz do gofrów i grill kontaktowy z wymiennymi płytami, powłoka nieprzywierająca, 750W
310,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kellogg Company Smacks, Płatki pszenne, 400 g, Naturalny
21,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Star Trading 286-15-1, Lekka ozdoba, Czerwony, IP20, Biały, 7 szt., E10
52,17 zł
Sprzedawca: AmledPL

WMF 32.0100.4390, Metaliczny, 25 szt.
95,50 zł
Sprzedawca: TR8

Parasol Outsunny, parasol plażowy, parasol ogrodowy, parasol balkonowy, ochrona przeciwsłoneczna, składany, kremowo-biały
195,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Barilla Girandole No. 34 krótki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
16,08 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
10,58 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.
13,94 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pieczywo chrupkie Light&Cross Vital
60,24 zł/1kg
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
95,29 zł/1kg
13,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Miracoli spaghetti classic z sosem pomidorowym i przyprawami 376g
17,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Barilla Mini Farfalle 500g
15,35 zł/1kg
8,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Spaghettoni n.7, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 11 min, CE, 359 kcal
14,62 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
61,13 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
15,61 zł/1l
15,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BARILLA Makaron Capellini 500 g
11,63 zł/1kg
6,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 listopada 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Moja ulubiona klasa makaronów
Barilla są moimi ulubionymi. Wszystkie odmiany są pyszne, z sosami, pesto, gulaszem, dynią, po prostu pyszne.
Oceniono dnia 19 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller



Bestseller








Darmowa wysyłka




Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,57 zł/1kg

Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg

Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg

Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg

Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg

Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg

Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg

Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg

Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg

Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg

Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,59 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg

Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg

DE CECCO Spaghettini No. 11 Teigwaren 500,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,38 zł/1kg

Makaron duże muszle De Cecco 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,74 zł/1kg

De Cecco Fusilli Lunghi Bucati n.5 włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,50 zł/1kg