5,0



Na podstawie 15 opinii
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
7,29 zł
13,50 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
10h 23m 07s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller
Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Więcej informacji o reklamie
Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo37,46 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g10,58 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Barilla Spaghetti pełnoziarniste 500 g12,57 zł/1kg
8,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Makaron Casarecce n88 500g - Rummo12,69 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
26,50 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
16,46 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Mafaldine z pszenicy durum De Cecco 500 g
20,74 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

De Cecco Fusilli Lunghi Bucati n.5 włoski makaron 500g
18,50 zł/1kg
9,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Mini Farfalle 500g
15,35 zł/1kg
8,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Mezze Maniche Rigate n84 500g - Barilla
11,09 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Mafaldine 500g - Rummo
20,73 zł/1kg
10,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Cellentani Speciality 500 g Włoski makaron
16,48 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Muszelki Pastina 500g - Barilla
12,48 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

BARILLA Makaron Gnocchi 500 g
11,52 zł/1kg
6,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Barilla Spaghetti Al Bronzo Długi makaron z semoliny z pszenicy durum 400g
14,50 zł/1kg
5,80 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Makaron Specialita Trofie 500g - Barilla
21,78 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Lasagnoni 87 500g - Divella
25,37 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Ditaloni Rigati n49 500g - Barilla
12,06 zł/1kg
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Ditali Lisci n45 500g - Barilla
17,98 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Di Semola Formati Fusilli Lunghi 500g - Garofalo
17,91 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Włoski makaron Barilla Specialita Reginette
Barilla Reginette to makaron o długim kształcie, wzmocniony zawijaniem na końcach, które pozostaje nawet po ugotowaniu.
Tworzy to kombinację różnych konsystencji pomiędzy falistymi krawędziami i płaską częścią środkową, idealną do wzmocnienia nawet najbardziej wyrafinowanych sosów.
Reprezentuje wyrafinowaną stronę neapolitańskiej tradycji gastronomicznej.
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g. Składniki:semolina z pszenicy durum, woda,może zawierać śladowe ilości jajek Wartości odżywcze na 100g produktu: 1521kJ / 359kcal, Tłuszcz: 2g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,5g, Węglowodany: 71,2g, w tym cukry: 3,5g, Błonnik: 3g, Białko: 12,5g, Sól: 0,013g. Kraj pochodzenia: Włochy. Producent: Barilla G. e R.F.lli S.p.A., Via Mantova 166, 43122 Parma, Infolinia: +48(22)2701555 :[email protected] Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym w temperaturze otoczenia. Data ważności: patrz na opakowaniu
Makaron Reginette 500g - Barilla
Barilla Reginette - oryginalny włoski makaron w kartoniku. Makaron, którego zalecany czas gotowania wynosi 9 minut. Czas ten jednak jest orientacyjny i już po siedmiu minutach gotowania warto skontrolować twardość makaronu. Na czas gotowania ma bowiem wpływ ilość dodanej do wody soli, rodzaj kuchenki i garnka.
Barilla Reginette to makaron włoskiej firmy Barilla, importowany bezpośrednio z Włoch. Makaron nie pochodzi z polskiej dystybucji Barilli. Kupujesz dokładnie ten sam produkt, jaki jedzą Włosi w ojczyźnie makaronu i pizzy. Reginette Barilla to długi makaron w formie płaskich pasków pofalowany na brzegach. Doskonale będzie łączył się ze średnio gęstymi sosami.
Wartości odżywcze na 100 g, energia 1416 kJ / 335 kcal, tłuszcze 2,4 g, w tym: nasycone kwasy tłuszczowe 0,5 g, węglowodany 47,4 g, w tym: cukier 1,8 g, błonnik 12 g, białka ??25 g, sól 0,003 g
- Lista składników
- Składniki: semolina z pszenicy durum, wodaWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 1521kJ/359kcalTłuszcz 2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5gWęglowodany 71g w tym cukry 3,5gBiałko 13gSól 0,01gMasa netto: 500g Kraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 540 g
- Firma spożywcza
- Barilla
- Nazwa handlowa
- Makaron Reginette 500g - Barilla
- Producent
- Numer producenta
- 24xBarilla-SpecialitàReginetteNapoletane-500g
- EAN
- 8076809532938
- Lista składników
- Składniki: semolina z pszenicy durum, wodaWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 1521kJ/359kcalTłuszcz 2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5gWęglowodany 71g w tym cukry 3,5gBiałko 13gSól 0,01gMasa netto: 500g Kraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 540 g
- Firma spożywcza
- Barilla
- Nazwa handlowa
- Makaron Reginette 500g - Barilla
- Producent
- Numer producenta
- 24xBarilla-SpecialitàReginetteNapoletane-500g
- EAN
- 8076809532938
Pasuje również do tego
Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
10,58 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Casarecce n.87 Barilla 500 g
10,53 zł/1kg
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron muszelki Conchiglie Rigate n93 500g - Barilla
10,55 zł/1kg
5,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Cellentani Speciality 500 g Włoski makaron
16,48 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
16,46 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krótki makaron, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
0,01 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
26,50 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Specialità Orecchiette 500 g
14,53 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

mutti pesto rosso di pomodoro 180gr
66,50 zł/1l
12,65 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Stelline 500g - Barilla
10,13 zł/1kg
5,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Farfalline n59 500g - Barilla
11,68 zł/1kg
6,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Gnocchetti Specialita Regionali 500 g
15,40 zł/1kg
8,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

BARILLA Makaron Gnocchi 500 g
11,52 zł/1kg
6,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Makaron Muszelki Pastina 500g - Barilla
12,48 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Specialita Trofie 500g - Barilla
21,78 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Tempestine n. 21 500g - Barilla
12,73 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Mini Farfalle 500g
15,35 zł/1kg
8,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Ditaloni Lisci n.46 500g - Barilla
14,89 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Anelli Siciliani n23 500g - Rummo
11,71 zł/1kg
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Lumachine N.42 500 g
13,98 zł/1kg
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.
13,94 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Mezze Maniche Rigate n84 500g - Barilla
11,09 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Pipe Rigate n91 500g - Barilla
12,29 zł/1kg
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron grube Spaghetti Bucatini n9 500g - Barilla
12,06 zł/1kg
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 10058147, Tagliatelle, Makaron długi, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
128,60 zł/1kg
64,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Makaron Ditali Lisci n45 500g - Barilla
17,98 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Corta Mista n. 54 500g - Barilla
17,29 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Gobbetti nr 051 Makaron z semoliny z pszenicy durum rogaliki 500g
16,14 zł/1kg
8,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla La Collezione Castellane Pasta aus Hartweizengriess 500g
26,50 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze zapakowane
Początkowo jestem zadowolony z opakowania. Niektórzy piszą, że nie było w porządku. Dla mnie było w porządku.
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka i niezawodna dostawa
Bardzo dobra jakość Uwielbiamy Barillę, a ten makaron to prawdziwa perełka
Oceniono dnia 8 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
TOP
Najlepszy makaron na świecie!
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt
Dobry smak
Oceniono dnia 5 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa jakość
Bardzo zadowolony
Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg

Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg

Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg

Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg

Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg

Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg

Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,59 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg

Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg

Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg

Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg

Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg

Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg

Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg

Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,22 zł/1kg

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,92 zł/1kg