Elektryczna wyciskarka do cytrusów

359 wyników
Cena
  • 200 - 300 zł
  • 300 - 600 zł
  • Powyżej 600 zł
Zdjęcie produktu dla Braun CJ 3050 BK, Czarny, 60 W, 1 szt., Bisfenol A (BPA)
Braun CJ 3050 BK, Czarny, 60 W, 1 szt., Bisfenol A (BPA)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
195,20 zł
+ 50,00 zł za wysyłkęDostawa wt. 7 – czw. 9 lipca
Sprzedawca: Di-Life
Zdjęcie produktu dla WMF Stelio 04.1603.0012, Czarny, Metaliczny, 85 W, 230 V, 50 Hz, 1,7 kg, 205 mm
WMF Stelio 04.1603.0012, Czarny, Metaliczny, 85 W, 230 V, 50 Hz, 1,7 kg, 205 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
291,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 10 – pon. 13 lipca
Sprzedawca: BestDealsPL
Zdjęcie produktu dla Hendi 221099, Czarny, Srebrny, Stal nierdzewna, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), 230 W, 230 V, 50 - 60 Hz
Hendi 221099, Czarny, Srebrny, Stal nierdzewna, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), 230 W, 230 V, 50 - 60 Hz
1 447,90 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 11 – pon. 20 lipca
Sprzedawca: MDC-NOLIMIT
Nasze najlepszeoferty
Wyciskarki do cytrusów i nie tylko
Zdjęcie produktu dla WMF 0416670011, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 160 W, 220 - 240 V, Chiny, 285 mm
WMF 0416670011, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 160 W, 220 - 240 V, Chiny, 285 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
856,62 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 8 – pon. 13 lipca
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Rommelsbacher ZP 40, Sokowirówka odśrodkowa, Przezroczysty, Biały, 1 l, Ślimak pionowy, Przyciski, 40 W
Rommelsbacher ZP 40, Sokowirówka odśrodkowa, Przezroczysty, Biały, 1 l, Ślimak pionowy, Przyciski, 40 W
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
255,65 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa pt. 17 lipca
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Moulinex PC1208, Czarny, 0,45 l, Plastik, 25 W, 136 mm, 172 mm
Moulinex PC1208, Czarny, 0,45 l, Plastik, 25 W, 136 mm, 172 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
163,50 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 14 – pt. 17 lipca
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Braun TributeCollection CJ 3000, Przezroczysty, Biały, 0,35 l, CE, 20 W, 220-240 V, 50 Hz
Braun TributeCollection CJ 3000, Przezroczysty, Biały, 0,35 l, CE, 20 W, 220-240 V, 50 Hz
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
100,32 zł
+ 24,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 10 lipca
Sprzedawca: Teshop
Zdjęcie produktu dla Adler Ad 4012 Wyciśnięcie Cytrusów
Adler Ad 4012 Wyciśnięcie Cytrusów
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
60,09 zł
+ 12,49 zł za wysyłkęDostawa wt. 7 lipca
Sprzedawca: SevenKraft
Die ZITRUSPRESSE Power Juicy von Unold ist eine schwarz-silberne elektrische Zitruspresse mit kompak
Unold 78135, Sokowirówka ręczna, Czarny, 1 m, Stal nierdzewna, Plastik, Stal nierdzewna, 1100 W
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
259,86 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 16 lipca
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Esperanza EKJ001G, Sokowirówka ręczna, Zielony, Biały, 0,7 l, 0,7 l, 0,88 m, 25 W
Esperanza EKJ001G, Sokowirówka ręczna, Zielony, Biały, 0,7 l, 0,7 l, 0,88 m, 25 W
28,90 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa wt. 7 lipca
Sprzedawca: Remedial
Zdjęcie produktu dla Braun CJ 3050, Zielony, Biały, 60 W
Braun CJ 3050, Zielony, Biały, 60 W
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
200,00 zł
+ 50,92 zł za wysyłkęDostawa sob. 11 – czw. 16 lipca
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS
Zdjęcie produktu dla Cecotec Xqueeze RetroJuice 600 Steel, Sokowirówka odśrodkowa, Czarny, Metaliczny, 1 szt., Stal nierdzewna, 600 W
Cecotec Xqueeze RetroJuice 600 Steel, Sokowirówka odśrodkowa, Czarny, Metaliczny, 1 szt., Stal nierdzewna, 600 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
288,30 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa pt. 17 lipca
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Wyciskacz do cytryn Alessi biały SG63 W
Wyciskacz do cytryn Alessi biały SG63 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
807,84 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 15 – pon. 20 lipca
Sprzedawca: Arredo70
Zdjęcie produktu dla Smeg CJF11BLEU, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Plastik, 1 m, Plastik, 70 W
Smeg CJF11BLEU, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Plastik, 1 m, Plastik, 70 W
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
711,27 zł
+ 15,50 zł za wysyłkęDostawa wt. 7 – czw. 9 lipca
Sprzedawca: YesFire
Zdjęcie produktu dla Sokowirówka elektryczna Cecotec EssentialVita Adjust 1 L 40W Czarny
Sokowirówka elektryczna Cecotec EssentialVita Adjust 1 L 40W Czarny
136,21 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 11 – pon. 13 lipca
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Sokowirówka elektryczna Russell Hobbs Colour Plus+ 26010-56 o mocy 60 W, czarno-czerwona
Sokowirówka elektryczna Russell Hobbs Colour Plus+ 26010-56 o mocy 60 W, czarno-czerwona
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
199,85 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa śr. 8 – pon. 13 lipca
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Karaca 8003299447114, Biały, 2 lat(a), 1 szt.
Karaca 8003299447114, Biały, 2 lat(a), 1 szt.
535,72 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 15 – pon. 20 lipca
Sprzedawca: Arredo70
Zdjęcie produktu dla Tristar Cp-3009 Wyciskarka do cytrusów 350 W Rvs Czarny
Tristar Cp-3009 Wyciskarka do cytrusów 350 W Rvs Czarny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
654,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 22 – pt. 24 lipca
Sprzedawca: mbosmart
Zdjęcie produktu dla Sokowirówka elektryczna Cecotec EssentialVita Adjust White
Sokowirówka elektryczna Cecotec EssentialVita Adjust White
239,66 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 11 – wt. 14 lipca
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Cecotec EssentialVita Hyden 600, Czarny, 600 W, 220 - 240 V, 50/60 Hz, 1 szt.
Cecotec EssentialVita Hyden 600, Czarny, 600 W, 220 - 240 V, 50/60 Hz, 1 szt.
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
277,75 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa pt. 17 lipca
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Cecotec ZitrusEasy, Elektryczna sokowirówka do pomidorów, Niebieski, 1 l, Plastik, Plastik, 40 W
Cecotec ZitrusEasy, Elektryczna sokowirówka do pomidorów, Niebieski, 1 l, Plastik, Plastik, 40 W
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
249,05 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 11 – wt. 14 lipca
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Kenwood JE290, Biały, 1 l, Plastik, 40 W, 962 g, 188 mm
Kenwood JE290, Biały, 1 l, Plastik, 40 W, 962 g, 188 mm
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
135,40 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 16 lipca
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Karaca 8003299447107, Czarny, 2 lat(a), 1 szt.
Karaca 8003299447107, Czarny, 2 lat(a), 1 szt.
523,01 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 15 – pon. 20 lipca
Sprzedawca: Arredo70
Zdjęcie produktu dla Elektryczna wyciskarka do cytrusów H.Koenig AGR86
Elektryczna wyciskarka do cytrusów H.Koenig AGR86
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
347,50 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 14 – pt. 17 lipca
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Verk 07256 Elektryczna wyciskarka do cytrusów 300 W
Verk 07256 Elektryczna wyciskarka do cytrusów 300 W
111,00 zł
+ 25,00 zł za wysyłkęDostawa wt. 7 – śr. 8 lipca
Sprzedawca: Dareknaklik
Zdjęcie produktu dla H.Koenig AGR80, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 0,75 l, 160 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
H.Koenig AGR80, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 0,75 l, 160 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
353,69 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 14 – pt. 17 lipca
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa do soków
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa do soków
380,78 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 7 lipca
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Elektryczna wyciskarka do cytrusów LIVOO o mocy 25 W z 2 stożkami DOD131N czarna
Elektryczna wyciskarka do cytrusów LIVOO o mocy 25 W z 2 stożkami DOD131N czarna
157,39 zł
+ 20,83 zł za wysyłkęDostawa czw. 23 – pon. 27 lipca
Sprzedawca: Youdoit
Zdjęcie produktu dla Cecotec ZitrusEasy Basic, Sokowirówka ręczna, Przezroczysty, Turkusowy, Biały, 1 l, 40 W
Cecotec ZitrusEasy Basic, Sokowirówka ręczna, Przezroczysty, Turkusowy, Biały, 1 l, 40 W
198,55 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa pt. 17 lipca
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Elektryczna wyciskarka do cytrusów LIVOO ze stali nierdzewnej o mocy 160 W, srebrna DOD164
Elektryczna wyciskarka do cytrusów LIVOO ze stali nierdzewnej o mocy 160 W, srebrna DOD164
311,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 11 – wt. 14 lipca
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla H.Koenig AGR60, Stal nierdzewna, Czarny, Stal nierdzewna, 1 szt., 160 mm, 160 mm, 284 mm
H.Koenig AGR60, Stal nierdzewna, Czarny, Stal nierdzewna, 1 szt., 160 mm, 160 mm, 284 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
203,80 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 14 – pt. 17 lipca
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Cecotec 04146, Sokowirówka odśrodkowa, Czarny, Szary, 0,5 l, Przyciski, 90 W, 220 - 240 V
Cecotec 04146, Sokowirówka odśrodkowa, Czarny, Szary, 0,5 l, Przyciski, 90 W, 220 - 240 V
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
332,71 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 11 – wt. 14 lipca
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Sokowirówka Luksusowa własna konstrukcja o mocy 300W
Sokowirówka Luksusowa własna konstrukcja o mocy 300W
408,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 10 – wt. 14 lipca
Sprzedawca: Netsilla
Zdjęcie produktu dla Smeg CJF11PGEU, Zielony, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Plastik, 1 m, Plastik, 70 W
Smeg CJF11PGEU, Zielony, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Plastik, 1 m, Plastik, 70 W
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
711,13 zł
+ 15,50 zł za wysyłkęDostawa śr. 15 – pt. 17 lipca
Sprzedawca: YesFire
Zdjęcie produktu dla Sokowirówka elektryczna Bourgini 206000 Black 130 W
Sokowirówka elektryczna Bourgini 206000 Black 130 W
984,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 22 – pt. 24 lipca
Sprzedawca: mbosmart
Zdjęcie produktu dla Tristar CP-3002, Czarny, Stal nierdzewna, Plastik, 1 m, 85 W, 230 V, 50 / 60 Hz
Tristar CP-3002, Czarny, Stal nierdzewna, Plastik, 1 m, 85 W, 230 V, 50 / 60 Hz
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
252,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 10 – pon. 13 lipca
Sprzedawca: BestDealsPL
Zdjęcie produktu dla Blaupunkt CJP301, Srebrny, 0,5 l, 40 W, 230 V, 50 / 60 Hz, 600 g
Blaupunkt CJP301, Srebrny, 0,5 l, 40 W, 230 V, 50 / 60 Hz, 600 g
129,23 zł
-39,53 zł
89,70 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 8 – pt. 10 lipca
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Smeg CJF11PKEU, Różowy, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Plastik, 1 m, Plastik, 70 W
Smeg CJF11PKEU, Różowy, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Plastik, 1 m, Plastik, 70 W
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
579,99 zł
-34,99 zł
545,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 7 – śr. 8 lipca
Sprzedawca: Kuchniasklep
Zdjęcie produktu dla CECOTEC 04145 - Wyciskarka do cytrusów EssentialVita Twice White
CECOTEC 04145 - Wyciskarka do cytrusów EssentialVita Twice White
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
260,55 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa pt. 17 lipca
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Clatronic ZP 3066, Biały, 1 l, 40 W, 220 V, 50 Hz
Clatronic ZP 3066, Biały, 1 l, 40 W, 220 V, 50 Hz
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
100,65 zł
-6,24 zł
94,41 zł
+ 14,70 zł za wysyłkęDostawa czw. 9 – pon. 13 lipca
Sprzedawca: YesFire
Korzyści z dostawy
Cena
Recenzje klientów
Kolor
Marka