4,8



Na podstawie 28 opinii
John Varvatos Artisan woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
148,02 zł
1 973,60 zł / 1l
+ 26,02 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml2 901,40 zł/1l
290,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
John Varvatos Artisan Pure EDT 75 ml M3 780,80 zł/1l
283,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M3 933,00 zł/1l
393,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
John Varvatos XX Artisan Teal woda toaletowa spray 75 ml3 780,80 zł/1l
283,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

John Varvatos Artisan Blu, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Spray
1 283,04 zł/1l
160,38 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

John Varvatos - Artisan Pure EDT 125ml
1 394,40 zł/1l
174,30 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

John Varvatos XX Artisan woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
1 891,87 zł/1l
141,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

John Varvatos Classic 125ml, Mężczyźni, 125 ml
1 364,16 zł/1l
170,52 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

John Varvatos Vintage 125ml, Mężczyźni, 125 ml, Bazylia, Basil (herb), Cynamon, Jaśmin, Jagody jałowca, Lawenda, Cinnamon,Jasmine,Juniper berries,Lavender
1 425,44 zł/1l
178,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

John Varvatos XX Artisan Teal EDT 125 ml M
2 175,36 zł/1l
271,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mont Blanc Starwalker Woda toaletowa, 75ml
1 805,20 zł/1l
135,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

John Varvatos JV x NJ Silver EDT 125 ml M
1 444,00 zł/1l
186,58 zł
-6,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
180,50 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guess Seductive Homme Blue Woda toaletowa, 100 ml
1 454,40 zł/1l
145,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 119,50 zł/1l
111,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Juicy Couture Dirty English Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml
592,50 zł/1l
59,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Blue Jeans Man Edt Spray
1 064,88 zł/1l
85,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 163,64 zł/1l
128,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

John Richmond Richmond X Woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
2 664,67 zł/1l
199,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

John Richmond for Men woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 891,10 zł/1l
189,11 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda toaletowa John Varvatos Artisan 75 ml to cytrusowy, aromatyczny zapach dla mężczyzn z letnimi nutami śródziemnomorskimi. Orzeźwiające nuty głowy majeranku, mandarynki i tymianku wprowadzą Cię w letni, relaksujący nastrój. Nuty serca imbiru i kwiatu pomarańczy nadają zapachowi kwiatowo-korzenny charakter i łączą się z ciepłymi nutami bursztynu, piżma i nut drzewnych w bazie. Ten świeży zapach można nosić na co dzień i na każdą okazję.
Projektant mody John Varvatos i perfumiarz Rodrigo Flores Roux współpracują nad wszystkimi zapachami Varvatos. Jest to cytrusowy, aromatyczny zapach dla mężczyzn, który tryska słońcem, a butelka, która wygląda jak pleciony kosz, została zaprojektowana tak, aby dodać ręcznie robiony akcent. Zapach otwiera sycylijska mandarynka, meksykańska mandarynka, aromatyczny tymianek, hiszpański majeranek i grecka lawenda.
John Varvatos Artisan woda toaletowa spray 75 ml
Woda toaletowa Artisan marki John Varvatos została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 75 ml.
- Waga
- 0.357 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexMężczyźni
- EAN
- 0873824001191873824001191
- Numer producenta
- 8737
- Waga
- 0.357 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexMężczyźni
- EAN
- 0873824001191873824001191
- Numer producenta
- 8737
Pasuje również do tego

John Varvatos - Artisan Pure EDT 125ml
1 394,40 zł/1l
174,30 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Mont Blanc Starwalker Woda toaletowa, 75ml
1 805,20 zł/1l
135,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
824,40 zł/1l
82,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Doskonały organizer na buty Houseware, plastik/metal, 50x19x65 cm, czarny
40,00 zł
Sprzedawca: homerci

Kenwood MAX980ME, Zestaw przystawek, Srebrny, Aluminium, Chrom, Stal nierdzewna, 161 mm, 78 mm, 263 mm
750,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

John Varvatos Artisan woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
1 374,72 zł/1l
171,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

John Varvatos Vintage 125ml, Mężczyźni, 125 ml, Bazylia, Basil (herb), Cynamon, Jaśmin, Jagody jałowca, Lawenda, Cinnamon,Jasmine,Juniper berries,Lavender
1 425,44 zł/1l
178,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

John Varvatos XX Artisan woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
1 891,87 zł/1l
141,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
944,00 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

John Varvatos Artisan Blu, Mężczyźni, Letnie, 75 ml, Spray
1 890,53 zł/1l
141,79 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Versace - Eros Flame EDP 100ml
2 299,90 zł/1l
229,99 zł
Sprzedawca: motivoo

John Varvatos Artisan Blu, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Spray
1 283,04 zł/1l
160,38 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

John Varvatos John Varvatos woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
1 913,07 zł/1l
143,48 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
860,00 zł/1l
86,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 330,10 zł/1l
133,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

John Varvatos Classic 125ml, Mężczyźni, 125 ml
1 364,16 zł/1l
170,52 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
627,50 zł/1l
62,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 546,50 zł/1l
154,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
979,00 zł/1l
97,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 110,00 zł/1l
66,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 597,33 zł/1l
119,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Aura Fresh woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 512,30 zł/1l
151,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Xerjoff Oud Stars Gao Perfumy, 50ml
15 009,00 zł/1l
750,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 029,00 zł/1l
102,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Musamam Woda perfumowana, 100 ml
1 399,90 zł/1l
139,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
przekazuje czyste, słoneczne uczucie
Zawartość 0,125 l
John Varvatos Artisan to bardzo przyjemny męski zapach z charakterystyczną świeżą i jasną cytrusową nutą, który jest łatwy w noszeniu i wszechstronny. Pomimo jego zalet, osobiście uważam, że Artisan Pure jest jeszcze lepszy: świeżość wydaje się jeszcze wyraźniejsza, żywsza i bardziej letnia, dlatego w bezpośrednim porównaniu jest dla mnie liderem. Podsumowując, udany zapach, który mogę polecić, nawet jeśli flanker Pure podoba mi się jeszcze bardziej.
Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
najlepsze perfumy na wiosnę i jesień
Zawartość 0,125 l
Zapachy są postrzegane indywidualnie. Są kwestią gustu. Te perfumy długo utrzymują się we flakonie i długo na skórze i ubraniach. Mam tendencję do używania go częściej w chłodniejszych miesiącach. Na platformie internetowej Kaufland zawsze są dobre oferty. Możesz sprawdzić opis zapachu online. To jest podobne do win, każdy widzi to trochę inaczej. W każdym razie mogę tylko polecić ten produkt.
Oceniono dnia 20 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Inny niż oczekiwałem, ale nadal świetny zapach
Zawartość 0,125 l
Zapach jest cytrusowy jak mandarynka na początku, a następnie świeży jak żel pod prysznic z męskimi akordami
Oceniono dnia 4 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa bez żadnych problemów
Zawartość 0,125 l
Zamawiam te perfumy od lat, łagodny i przyjemny zapach.
Oceniono dnia 15 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Zawartość 0,125 l
Wspaniały zapach, który bardzo lubię, gdy używa go mój mąż. Wydajność cenowa i wysyłka również bardzo dobre!
Oceniono dnia 5 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny, świeży zapach
Zawartość 0,075 l
Dobrej jakości, świeży zapach dla mężczyzn
Oceniono dnia 31 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Zawartość 0,125 l
Mój partner jest zachwycony.
Oceniono dnia 24 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zamów teraz
Zawartość 0,125 l
Korzystna cena i szybka dostawa!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
482,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 820,50 zł/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
385,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 851,20 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
47,12 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 712,00 zł/1l

Floris No 89 Woda toaletowa, 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
417,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 172,10 zł/1l

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(594)Liczba wystawionych ocen: 594
280,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 800,00 zł/1l

Kenzo Le Monde est Beau woda toaletowa spray 50 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
198,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 968,80 zł/1l

Lanvin L'Homme Woda toaletowa, 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(41)Liczba wystawionych ocen: 41
248,46 zł
Sprzedawca: VogueVista
2 484,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
549,37 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 493,70 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
529,89 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 532,60 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
514,61 zł
Sprzedawca: Parfumart

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
1 060,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 650,92 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
290,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 901,40 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
141,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 823,40 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
349,63 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 496,30 zł/1l

Dior Hypnotic Poison EDT 150 ml W



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
728,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 857,80 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l