4,7



Na podstawie 140 opinii
Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
109,15 zł
1 091,50 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(592)Liczba wystawionych ocen: 592




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26Rabat 3% od 2 szt.




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(71)Liczba wystawionych ocen: 71Rabat 5% od 2 szt.




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(166)Liczba wystawionych ocen: 166




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(52)Liczba wystawionych ocen: 52




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23Rabat 5% od 2 szt.




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(266)Liczba wystawionych ocen: 266




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18




3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(42)Liczba wystawionych ocen: 42




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(125)Liczba wystawionych ocen: 125




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(221)Liczba wystawionych ocen: 221




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(222)Liczba wystawionych ocen: 222

Więcej informacji o reklamie
Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy2 800,00 zł/1l
280,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Więcej informacji o reklamie
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml2 885,10 zł/1l
288,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
John Varvatos Artisan Pure EDT 75 ml M3 780,80 zł/1l
283,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml1 540,70 zł/1l
154,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
616,50 zł/1l
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir Sport 100ml, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Lawenda, Bergamot,Grapefruit,Lavender, Gałka muszkatołowa, Wetiwer, Nutmeg,Vetiver
1 010,00 zł/1l
101,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nautica - Voyage EDT 100ml
621,50 zł/1l
62,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 592,00 zł/1l
119,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique White 125ml, Mężczyźni, 125 ml, Bergamotka, Cytryna, Bergamot,Lemon, Kardamon, Gałka muszkatołowa, Pieprz, Fioletowy, Cardamom,Nutmeg,Pepper,Violet (flower)
1 106,64 zł/1l
138,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 015,70 zł/1l
101,57 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Reyane Tradition Insurrection II Pure EDT 90 ml M
1 033,33 zł/1l
93,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween Man X woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
1 716,00 zł/1l
128,70 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Versace Blue Jeans Man Edt Spray
1 059,25 zł/1l
84,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml
1 764,00 zł/1l
176,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique L'Insoumis Ma Force Woda toaletowa, 100ml
2 079,90 zł/1l
207,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Jesus Del Pozo Halloween Man X woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
1 854,00 zł/1l
231,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

ARMAF Tag Him Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Cytryna, Różowy pieprz, Imbir, Mięta, Gałka muszkatołowa, Cedr, Paczula, Drzewo sandałowe, Wetiwer, Spray
733,00 zł/1l
73,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvatore Ferragamo - F by Ferragamo pour Homme Black EDT 50ml
2 711,40 zł/1l
135,57 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Encre Noire Pour Homme to męskość, moc, elegancja i niebywała śmiałość. Twórczynią tego ciepłego aromatu jest Nathalie Lorson. Zapach prezentuje ciemny, drzewny wetiwer, który jest najbardziej wyrafinowaną, męską nutą. Akord ten uzupełniony został nutą cyprysu, nadającemu kompozycji tęsknej, ognistej i wyszukanej świeżości. Ciepłe, zmysłowe nuty piżma i drzewa kaszmirowego uwodzą, otulają i pobudzają zmysły.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: cyprys
Nuta serca: wetyweria
Nuta bazy: drzewo kaszmirowe, piżmo
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 100 ml
- Główne nuty zapachowe serca:
- Wetiwer
- Średnia nuta (nuta serca) zapachowa:
- Vetiver
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Drewno kaszmirowe, Piżmo
- Nuta bazowa (nuta głębi) zapachowa:
- Cashmere wood,Musk
- Eleganckie opakowanie:
- Nie
Pánská toaletní voda
cypřiš
vetiver
pižmo,kašmírové dřevo
Dokładnie dziesięć lat po premierze męskiego zapachu Lalique Pour Homme Lion, wprowadzona zostaje linia Encre Noire Pour Homme. Na całym świecie linia męska Lalique staje się męskim towarzyszem nowo wprowadzonego na rynek selektywnego zapachu damskiego Lalique Le Parfum. Całą linię podsumowują dwa kluczowe słowa - jakość i luksus. Cała linia opiera się na absolutnej prostocie. Zapach łączy w sobie piękno wielu odcieni wetiweru: tajemniczego, lekko drzewnego, ciepłego i wielowarstwowego, delikatnego i dymnego. Wszystkie jego barwy podkreśla obecność nut cyprysu, kaszmiru i szlachetnego piżma.
- Marka: Lalique
- Rozmiar: 100ml
- Typ produktu: Woda toaletowa
- Płeć: Mężczyźni
Lalique Encre Noire - Zapach głębokiej elegancji i tajemniczości
Lalique Encre Noire to wykwintne perfumy, które uosabiają głęboką elegancję i tajemniczość. Ten zapach jest jak podróż do ciemnego, tajemniczego lasu, który urzeka zmysły i tworzy wokół Ciebie aurę wyrafinowania.
Nuty zapachowe:
- Nutygłowy: cyprys, bergamotka, elemi
- Nuty serca: wetyweria, irys, kminek
- Nuty bazy: drzewo cedrowe, kaszmeran, piżmo
Idealny dla:
- Specjalne okazje: Noś Lalique Encre Noire, aby zabłysnąć podczas specjalnych okazji i stworzyć wyjątkową prezencję.
- Tajemnicze przygody: Ten zapach jest idealny do przeżywania tajemniczych i ekscytujących chwil.
Poczuj głęboką elegancję Lalique Encre Noire i zainspiruj się wyrazistą mieszanką nut drzewnych, przypraw i szczypty cytrusów. Zamów te fascynujące perfumy już teraz i zanurz się w świecie tajemniczości i elegancji.
Ten zapach został stworzony przez House of Lalique wraz z perfumiarzem Nathalie Lorson i wprowadzony na rynek w 2006 roku. Ziemista, magnetyczna, drzewna woda kolońska, która sprawi Ci ogromną przyjemność. Jest to wyjątkowy ciemny zapach wetiweru, bez którego nie będziesz chciał się obyć
Lalique Encre Noire.
Woda toaletowa dla mężczyzn.
100 ml
Woda toaletowa Encre Noire for Men marki Lalique została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Męski zapach z wetywerią w centrum - hipnotyzujący i potężny, tajemniczy i elegancki, głęboki i uwodzicielski. Odważny zapach pełen tajemnic, który rozwija się inaczej na każdej skórze - tak osobisty jak odręcznie napisany list. Zapach, który na długo pozostaje w pamięci.
Lalique Ink Black For Men Edt Spray
Lalique Encre Noire Pour Homme woda toaletowa M 100ml
Lalique Encre Noir Pour Homme Edt Spray M13201 FRANKRIJK karton @ 1 szt. x 100 ml
Perfumy LALIQUE Encre Noire woda toaletowa (100 ml)
- Model
- Encre Noire pour Homme
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Cytryna, Bergamotka, Ziółka, Wetyweria, Cypriol, Ambra szara, paczula, Pietruszka, Fiołek, Drzewo sandałowe, Nuty balsamiczne, Wetyweria, Benzoes, Wetiweria, białe drewno, Mech dębowy, Iris, Ambra, Korzeń irysa, Bursztyn.
- Producent
- Zakres dostawy
- 100 ml.
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3454960022522
- Numer producenta
- 54MFN7TNDP
- Model
- Encre Noire pour Homme
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Cytryna, Bergamotka, Ziółka, Wetyweria, Cypriol, Ambra szara, paczula, Pietruszka, Fiołek, Drzewo sandałowe, Nuty balsamiczne, Wetyweria, Benzoes, Wetiweria, białe drewno, Mech dębowy, Iris, Ambra, Korzeń irysa, Bursztyn.
- Producent
- Zakres dostawy
- 100 ml.
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3454960022522
- Numer producenta
- 54MFN7TNDP
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
616,50 zł/1l
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 448,00 zł/1l
144,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
942,00 zł/1l
94,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir Sport 100ml, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Lawenda, Bergamot,Grapefruit,Lavender, Gałka muszkatołowa, Wetiwer, Nutmeg,Vetiver
1 010,00 zł/1l
101,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Nautica - Voyage EDT 100ml
621,50 zł/1l
62,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 540,70 zł/1l
154,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Perles de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 200,50 zł/1l
120,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 238,20 zł/1l
247,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 322,50 zł/1l
132,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 260,40 zł/1l
126,04 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 375,33 zł/1l
82,52 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
761,90 zł/1l
76,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 286,33 zł/1l
205,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lalique AMETHYST, Kobiety, 100 ml, Jeżyna, Czarna porzeczka, Malina, Lilia, Piwonia, Różowy, Piżmo, Wanilia, Spray
1 153,50 zł/1l
115,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
1 550,57 zł/1l
162,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 086,17 zł/1l
185,17 zł
Sprzedawca: MANADA

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 592,00 zł/1l
119,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 005,50 zł/1l
100,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 956,67 zł/1l
146,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 221,83 zł/1l
73,31 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
2 080,70 zł/1l
208,07 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 373,50 zł/1l
737,35 zł
Sprzedawca: Sykz
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 82% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
82%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
Zawartość 0,1 l
Naprawdę świetny zapach. Zauważalnie podobny do niektórych zapachów Issey Miyake z wetywerią i ma bardzo drzewny charakter. Nie trzeba też rozpylać zbyt wiele, więc 100 ml butelka pozostaje w łazience przez naprawdę długi czas. Również świetny zakup w ciemno, jeśli lubisz zapachy takie jak Terre d'Hermès. Naprawdę bezkonkurencyjny w tej cenie. Gorąco polecam :)
Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ciemny zapach CleanScent dla mężczyzn z klasą
Zawartość 0,1 l
Woda toaletowa Lalique Encre Noire to dymno-drzewne arcydzieło dla mężczyzn. Charakteryzujący się wyrazistymi nutami wetiweru, cyprysu i piżma, ten mroczny, stylowy zapach emanuje tajemniczą, ziemistą elegancją. Idealny na jesień i zimę. Młodszy brat al Extreme.
Oceniono dnia 24 października 2016 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oryginalny towar w śmiesznie niskiej cenie
Zawartość 0,1 l
Byłem bardzo sceptyczny czy to może być oryginał biorąc pod uwagę niską cenę - porównałem intensywnie perfumy z wersją z perfumerii i mogę potwierdzić ich oryginalność. Bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości.
Oceniono dnia 30 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie czuć go wszędzie
Zawartość 0,1 l
Świetny zapach, jestem zadowolony. Myślę, że jest trochę słaby na klatce piersiowej, ale za 20 € nie można się pomylić.
Oceniono dnia 23 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lalique
Zawartość 0,1 l
Super! Jestem w pełni zadowolony - jakość produktu jest doskonała, a dostawa była szybka.
Oceniono dnia 29 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza dostawa
Zawartość 0,1 l
Dostawa była bardzo szybka, więc idealna była również oryginalnie zapakowana, a perfumy pachną po prostu niesamowicie, mogę tylko polecić zakup
Oceniono dnia 14 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach
Zawartość 0,1 l
Zapach jest wysokiej jakości i długotrwały, jakość odpowiada wartości.
Oceniono dnia 20 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie
Zawartość 0,1 l
Używam tego zapachu od wielu lat. Ta cena jest nie do pobicia!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
482,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 820,50 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
385,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 851,20 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
47,12 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 712,00 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Floris No 89 Woda toaletowa, 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
417,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 172,10 zł/1l

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(592)Liczba wystawionych ocen: 592
280,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 800,00 zł/1l

Kenzo Le Monde est Beau woda toaletowa spray 50 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
198,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 968,80 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 823,40 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 060,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 650,92 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Dior Hypnotic Poison EDT 150 ml W



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
728,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 857,80 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
928,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 385,87 zł/1l