5,0



Na podstawie 2 opinii
207 ml Brut - płyn po goleniu w sprayu
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
47,99 zł
231,84 zł / 1l
+ 15,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody po goleniu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme Balsam po goleniu, 100ml2 873,60 zł/1l
287,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
s.Oliver Men Płyn po goleniu, 50 ml1 991,20 zł/1l
99,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Cerruti 1881 Pour Homme AS 100 ml M1 255,10 zł/1l
125,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Nivea Men Sensitive Balsam po goleniu bez alkoholu etylowego 100ml570,70 zł/1l
57,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Woda po goleniu Brut Moschus, 100 ml
31,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
350 400,01 zł/1kg
70,08 zł
Sprzedawca: somnia24

Nishman - 00 Northern Lights - Aftershave, Woda po goleniu 400ml
71,55 zł/1l
28,62 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Tabac Original, Balsam po goleniu, 200 ml
366,75 zł/1l
73,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FLOID - płyn po goleniu 400ml
354,57 zł/1l
141,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Breros_

Tabac Original, Balsam po goleniu, 100 ml
575,80 zł/1l
57,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Balsam do golenia FOR MEN 100 ml
82,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Tabac Original, Balsam po goleniu, 50 ml
666,20 zł/1l
33,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tabac Original, Balsam po goleniu, 75 ml
772,00 zł/1l
57,90 zł
Sprzedawca: Katomix

Balsam Po Goleniu Wilkinson Sensitive 100 Ml
336,40 zł/1l
33,64 zł
Sprzedawca: VISO

Proraso 8004395001064, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml
379,00 zł/1l
37,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

AXE Africa, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml
390,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Nishman - 04 Lemon - Aftershave, Woda po goleniu 400ml
71,55 zł/1l
28,62 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Old Spice Whitewater Płyn po goleniu, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
328,80 zł/1l
32,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pitralon Original AS 100 ml M
254,40 zł/1l
25,44 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zapach wody po goleniu od 1964 roku
SPECYFIKACJA
Typ: Woda po goleniu
Marka: Brut
Pojemność: 207 ml
Zapach: trwały , klasyczny – od 1964 roku
Składniki: Alkohol denat., woda (Aqua), substancja zapachowa (Parfum), uwodorniony olej rycynowy PEG-40, benzotriazolyl dodecyl p-krezol, glikol propylenowy, FD&C Yellow No. 5
Formuła: Nie testowany na zwierzętach
Etykieta w języku: angielskim
DODATKOWE INFORMACJE
Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z oczami. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Trzymać z dala od źródeł ciepła i ognia – produkt jest łatwopalny do momentu wyschnięcia.
Brut Classic Splash On
ZALETY
- Trwały zapach – intensywna i długotrwała kompozycja zapachowa podkreśla męski charakter.
- Symbol klasyki – Brut to kultowa marka obecna na rynku od 1964 roku.
- Uniwersalna formuła – odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry.
- Łatwa aplikacja – praktyczna aplikacja poprzez rozpylenie.
SPOSÓB UŻYCIA
Nałóż niewielką ilość płynu po goleniu na dłonie i delikatnie wmasuj w ogoloną twarz.
- Model
- Classic Splash On
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 207 ml
- Składniki
- n/a
- Producent
- Brut
- EAN
- 827755070122
- Model
- Classic Splash On
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 207 ml
- Składniki
- n/a
- Producent
- Brut
- EAN
- 827755070122
Pasuje również do tego

Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Woda po goleniu Brut Moschus, 100 ml
31,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Brut | Woda po goleniu After Shave 147 ml
374,08 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BRUT Original, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
377,90 zł/1l
37,79 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 859,90 zł/1l
285,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Woda kolońska Brut 147 ml
408,10 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
306,50 zł/1l
91,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
350 400,01 zł/1kg
70,08 zł
Sprzedawca: somnia24

Pitralon Original AS 100 ml M
254,40 zł/1l
25,44 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Brut, Original, Dezodorant, 200 ml
250,00 zł/1l
50,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Pino Silvestre Classico Woda po goleniu 125 ml
644,24 zł/1l
80,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
4 066,30 zł/1l
406,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Aramis Aramis for Men woda po goleniu 200 ml
976,67 zł/1kg
293,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pino Silvestre Original woda toaletowa 125ml
883,60 zł/1l
110,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Proraso 8004395001064, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml
379,00 zł/1l
37,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Sztuczne rzęsy dla naturalnej objętości My Lash But Better 01
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
552,00 zł/1l
110,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ardell 74764698704, Rzęsy na pasku, Czarny, Kobiety, 8 szt.
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Nishman - 00 Northern Lights - Aftershave, Woda po goleniu 400ml
71,55 zł/1l
28,62 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Umělé řasy Lash Couture Muses Collection Lash 01
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
8 050,00 zł/1l
483,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
2 721,40 zł/1l
136,07 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym
27,50 zł/100ml
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Vaseline - Męski Nawilżający Balsam do Ciała 600ml - Men Fast Absorbing
8,33 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml
57,16 zł/1kg
15,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Brut33 z Francji – mój ulubiony płyn po goleniu
Zawartość 0,207 l
Jestem bardzo zadowolony – kupiłem go po raz pierwszy w latach 80. we Francji i od tamtej pory zakochałem się w tym wyjątkowym płynie.
Oceniono dnia 19 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Stosunek ceny do jakości, większa pojemność
Zawartość 0,207 l
Oczekiwana jakość Przyjemna większa pojemność
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

207 ml Brut - płyn po goleniu w sprayu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
231,84 zł/1l

Balsam po goleniu Floris Elite (100 ml)
387,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 870,30 zł/1l

Dior Homme Balsam po goleniu, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
287,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 873,60 zł/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
270,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 161,28 zł/1l

Balsam po goleniu Armani Acqua Di Gio Pour Homme



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
252,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 944,23 zł/1kg

Brut | Woda po goleniu After Shave 147 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
374,08 zł/1l

Dior Sauvage Żel do golenia, 125 ml
256,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 051,12 zł/1l

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme balsam po goleniu 100ml



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
236,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
908,77 zł/1kg

Acqua di Parma Colonia, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
215,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 159,80 zł/1l

Rabanne Invictus, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, XYLITOL, HAMAMELIS..., 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
207,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 073,90 zł/1l

Reuzel, Reuzel, Calming & Cooling, After-Shave Lotion, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,90 zł/1l

Hermès Terre D'Hermès AS 100 ml M



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
211,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 111,70 zł/1l

Aveda 18084888308, Skóra uniwersalna, 75 ml, Nawilżający, Kojąca, Tubka, 1 szt.
185,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 476,40 zł/1l

Rituals Homme 162943, Żel po goleniu, Skóra wrażliwa, Skóra z zaczerwienieniami, Skóra uniwersalna, 100 ml, Zapobiega zaczerwienieniom, Chłodzenie, Butelka, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 375,80 zł/1l

Pastylki woskowe pszczele, 50g. Naturalne kosmetyki. Materiał do rękodzieła, do tworzenia własnoręcznie: balsamy, świece, lotiony
198,91 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
3 978,20 zł/1kg

Tabac Original Balsam do golenia, 150ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
174,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 164,20 zł/1l

Wilkinson After Shave Classic good care dla mężczyzn 100ml opakowanie 5 sztuk



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
169,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,20 zł/1l

Nivea Men HydroCare Płyn po goleniu do skóry normalnej, 100 ml, zestaw 3 sztuk
167,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
557,20 zł/1l