5,0



Na podstawie 3 opinii
Tabac Original Balsam po goleniu Maxi (300 ml)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
113,07 zł
376,90 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody po goleniu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
207 ml Brut - płyn po goleniu w sprayu231,84 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma Colonia, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml2 171,70 zł/1l
217,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Baldessarini Classic After Shave Lotion1 482,50 zł/1l
118,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Baldessarini Signature AS 90 ml M1 195,56 zł/1l
107,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tabac Original Woda po goleniu, 150 ml
404,47 zł/1l
60,67 zł
Sprzedawca: MANADA

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
300,50 zł/1l
90,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tabac Original, Balsam po goleniu, 200 ml
385,00 zł/1l
77,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Tabac Original, Balsam po goleniu, 50 ml
666,40 zł/1l
33,32 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tabac Original, Balsam po goleniu, 100 ml
576,00 zł/1l
57,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tabac Original łagodny płyn po goleniu, 100 ml
673,70 zł/1l
67,37 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tabac Original AS 100 ml M
740,50 zł/1l
74,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tabac Original 100 ml Balsam przed goleniem elektrycznym Rasierwasser
692,67 zł/1l
103,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Pitralon Original AS 100 ml M
254,50 zł/1l
25,45 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Balsam do golenia FOR MEN 100 ml
82,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Tabac Original Płyn do włosów 75 ml
914,80 zł/1l
68,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Str8, Original, Calming, After-Shave Lotion, 100 ml
42,50 zł/1kg
21,25 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml
676,90 zł/1l
67,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Proraso 8004395001064, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml
379,00 zł/1l
37,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
350 500,01 zł/1kg
70,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Agnostico Aftershave Lotion 150 G.
596,69 zł/1kg
108,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
TABAC ORIGINAL to wyjątkowo męski zapach, który nie jest nachalny. Cytrusowo-drewniany z nutą słodyczy, to ponadczasowa kompozycja idealna dla nowoczesnych mężczyzn o wyrazistej osobowości.
Lotion po goleniu pielęgnuje i łagodzi skórę bezpośrednio po codziennym goleniu, otulając ją charakterystycznym zapachem TABAC ORIGINAL.
- Wymiary
- 300 ml
- Waga
- 633 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- ALKOHOL, WODA (AQUA), GLIKOL PROPYLENOWY, SUBSTANCJA ZAPACHOWA (PARFUM), UWODORNIONY OLEJ RYCYNOWY PEG-40, IZOEUGENOL, LINALOL, HYDROKSYCYTRONELAL, CYTRONELOL, JON ALFA-IZOMETYLU, KUMARYNA, ALKOHOL BENZYLOWY, LIMONEN, SALICYLAN BENZYLU, KWAS MLEKOWY, CYNAMON AMYLOWY, GERANIOL, BENZOESAN BENZYLU, EUGENOL, WODOROTLENEK SODU, ŻÓŁCIEŃ 5 (CI 19140), CZERWIEŃ 4 (CI 14700), BŁĘKIT 1 (CI 42090)
- Producent
- Tabac
- EAN
- 4011700430109
- Numer producenta
- DW21612
- Wymiary
- 300 ml
- Waga
- 633 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- ALKOHOL, WODA (AQUA), GLIKOL PROPYLENOWY, SUBSTANCJA ZAPACHOWA (PARFUM), UWODORNIONY OLEJ RYCYNOWY PEG-40, IZOEUGENOL, LINALOL, HYDROKSYCYTRONELAL, CYTRONELOL, JON ALFA-IZOMETYLU, KUMARYNA, ALKOHOL BENZYLOWY, LIMONEN, SALICYLAN BENZYLU, KWAS MLEKOWY, CYNAMON AMYLOWY, GERANIOL, BENZOESAN BENZYLU, EUGENOL, WODOROTLENEK SODU, ŻÓŁCIEŃ 5 (CI 19140), CZERWIEŃ 4 (CI 14700), BŁĘKIT 1 (CI 42090)
- Producent
- Tabac
- EAN
- 4011700430109
- Numer producenta
- DW21612
Pasuje również do tego

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml
1 437,40 zł/1l
143,74 zł
Sprzedawca: Tersorte

Acqua di Parma Colonia, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml
2 171,70 zł/1l
217,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermès Terre D'Hermès AS 100 ml M
2 112,70 zł/1l
211,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

GILLETTE rewitalizująca mgiełka morska po goleniu 100 ml
214,40 zł/1l
21,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

MARBERT Man Classic, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml
1 261,30 zł/1l
126,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Avene Men Balsam po goleniu 75 ml
1 339,87 zł/1l
100,49 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Paco Rabanne - Pour Homme After Shave 100ml
1 088,50 zł/1l
108,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

JOOP! Homme, Balsam po goleniu, Skóra normalna, 75 ml, Odżywiający, Kojąca, Allantoina, 36 mies.
977,07 zł/1l
73,28 zł
Sprzedawca: Glampact

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
300,50 zł/1l
90,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic AS 100 ml M
685,50 zł/1l
68,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, Orzeźwiający, Kojąca, Butelka, #16456 ALCOHOL • AQUA (WATER) • PARFUM (FRAGRANCE) • LIMONENE • LINALOOL • BUTYL...
3 190,00 zł/1l
319,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc Explorer, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 150 ml, Orzeźwiający, Zmiękczający, Kojąca, Drewniany, Water, Diisopropyl Adipate, Fragrance, Propylene Glycol, Cetereth 20, Dimethicone,...
575,93 zł/1l
86,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Balsam po goleniu Armani Acqua Di Gio Pour Homme
2 308,08 zł/1kg
300,05 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
350 500,01 zł/1kg
70,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Aramis Aramis for Men woda po goleniu 200 ml
883,33 zł/1kg
265,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Cerruti 1881 Pour Homme AS 100 ml M
1 190,20 zł/1l
119,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Man Eau Fraiche Woda po goleniu, 100ml
1 889,50 zł/1kg
188,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Nishman - 07 Gold One - Aftershave, Woda po goleniu 400ml
71,55 zł/1l
28,62 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Gucci by Gucci Sport Pour Homme 50ml Woda po goleniu
5 206,40 zł/1l
260,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Baldessarini Signature AS 90 ml M
1 195,56 zł/1l
107,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Williams Expert Aqua Velva After Shave 100ml
51,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Adidas Ice Dive, Woda po goleniu, 50ml
136,75 zł/1kg
10,94 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Denim Black Woda po goleniu, 100ml
163,30 zł/1l
16,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Proraso - Refreshing, Linia Zielona - Aftershave, Woda Po Goleniu 400 ml
224,75 zł/1l
89,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Jovan Musk For Men Woda po goleniu, 236 ml
277,16 zł/1l
65,41 zł
Sprzedawca: MANADA

Victor Pre Electric After Shave 100ml
949,00 zł/1l
94,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Laura Biagiotti Roma Uomo, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 75 ml
1 733,87 zł/1l
130,04 zł
Sprzedawca: somnia24

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
157,70 zł/1l
15,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nivea Men Deep Antybakteryjna woda po goleniu, 100ml
319,27 zł/1kg
47,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
TABAC
Zawartość 0,3 l
SUPER produkt i opakowanie; – błyskawiczna dostawa; – lepiej być nie może; – chętnie skorzystam ponownie!
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystkiego najlepszego – błyskawiczna dostawa
Zawartość 0,3 l
Produkt najwyższej jakości
Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,3 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balsam po goleniu Floris Elite (100 ml)
387,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 871,30 zł/1l

Dior Homme Balsam po goleniu, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
286,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 865,80 zł/1l

207 ml Brut - płyn po goleniu w sprayu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
231,84 zł/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
270,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 161,92 zł/1l

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme balsam po goleniu 100ml



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
236,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
909,00 zł/1kg

Brut | Woda po goleniu After Shave 147 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
374,08 zł/1l

Mary Kay MK MEN chłodzący żel po goleniu 73 m
107,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 474,25 zł/1kg

Acqua di Parma Colonia, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
217,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 171,70 zł/1l

Rabanne Invictus, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, XYLITOL, HAMAMELIS..., 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
207,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 074,50 zł/1l

Reuzel, Reuzel, Calming & Cooling, After-Shave Lotion, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,90 zł/1l

Aveda 18084888308, Skóra uniwersalna, 75 ml, Nawilżający, Kojąca, Tubka, 1 szt.
185,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 476,40 zł/1l

Hermès Terre D'Hermès AS 100 ml M



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
211,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 112,70 zł/1l

Rituals Homme 162943, Żel po goleniu, Skóra wrażliwa, Skóra z zaczerwienieniami, Skóra uniwersalna, 100 ml, Zapobiega zaczerwienieniom, Chłodzenie, Butelka, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 376,20 zł/1l

Pastylki woskowe pszczele, 50g. Naturalne kosmetyki. Materiał do rękodzieła, do tworzenia własnoręcznie: balsamy, świece, lotiony
198,91 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
3 978,20 zł/1kg

Tabac Original Balsam do golenia, 150ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
174,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 164,53 zł/1l

Cerruti 1881 Pour Homme AS 100 ml M



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
119,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 190,20 zł/1l

Méthode For Men Kojący i odżywczy balsam po goleniu 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 186,40 zł/1l

Wilkinson After Shave Classic good care dla mężczyzn 100ml opakowanie 5 sztuk



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
169,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,20 zł/1l