4,9



Na podstawie 14 opinii
Angel Schlesser Femme EDT 30 ml W
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
80,81 zł
2 693,67 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mugler Angel Nova EDT 100ml3 959,30 zł/1l
395,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Vetyverio Woda toaletowa, 100 ml6 945,50 zł/1l
694,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M3 920,60 zł/1l
392,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Korres Avgoustos EDT 50 ml UNISEX1 950,00 zł/1l
101,31 zł
-3,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
97,50 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Angel Schlesser Femme Adorable woda toaletowa dla kobiet 50 ml
3 207,40 zł/1l
160,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Perfumy damskie Angel Schlesser LES EAUX D'UN INSTANT EDT 150 ml
942,40 zł/1l
182,50 zł
-41,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser Splendid Orange Blossom woda toaletowa spray 150ml
1 579,73 zł/1l
236,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Angel Schlesser Les Eaux D'Un Instant Inmense Peony woda toaletowa spray 150ml
1 359,67 zł/1l
203,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Angel Schlesser Les Eaux D'Un Splendid Orange Blossom woda toaletowa unisex 100 ml
1 519,80 zł/1l
151,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser Les Eaux D'Un Instant Tempting Bergamota woda toaletowa spray 150ml
1 350,93 zł/1l
202,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Angel Schlesser Essential for Men woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 113,00 zł/1l
111,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Les Eaux D'Un Instant Immense Peony woda toaletowa spray 100ml
1 717,80 zł/1l
171,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Angel Schlesser Homme EDT 125 ml M
1 204,80 zł/1l
150,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser Les Eaux D'un Instant Mediterranean Cypress Woda toaletowa, 100ml
966,50 zł/1l
96,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Angel Schlesser Homme woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
1 103,33 zł/1l
82,75 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Angel Schlesser Profund Orange Wood woda toaletowa spray 150ml
1 350,60 zł/1l
202,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Angel Schlesser Femme Adorable Woda toaletowa, 100 ml
1 682,70 zł/1l
168,27 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Mugler Angel Eau Croisiere 2020 50ml edt
3 000,00 zł/1l
279,81 zł
-129,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

FCUK Her EDT 100ml
644,60 zł/1l
64,46 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Aigner Aigner No 1 Intense EDT 100 ml M
1 184,20 zł/1l
118,42 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda toaletowa dla kobiet
kwiat pomarańczy, mandarynka, jałowiec, bergamotka
papryczka chili, nuty drzewne, konwalia
piżmo, szałwia, kardamon
Perfumy damskie Femme Angel Schlesser EDT 30 mlPozwól
zaskoczyć się w m perfum
om damskimFemme Angel Schlesser EDT i celebruj swoją kobiecość dzięki ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Angel Schlesser!
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Płeć: kobiety
- Nazwa perfum: Femme
Angel Schlesser Femme woda toaletowa spray 30 ml
Pozwól, aby w Parfum Angel Schlesser Femme EDT 30 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Angel Schlesser!
- Płeć:
- Kobieta
- Mężczyźni
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa zapachu: Femme
- Typ zapachu: EDT
- Pojemność: 30 ml
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
ANGEL SCHLESSER S.L
Calle Cardenal Cisneros 84 - 85010 - Madrid
85010 - Madrid
+34914312468
[email protected]
Woda toaletowa Femme marki Angel Schlesser została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 30 ml.
Nuty głowy są świeże i przejrzyste, z bergamotką, mandarynką i neroli, w połączeniu z innowacyjną nutą korzenia jałowca. W sercu zapachu pojawia się nowoczesna nuta drzewna z kobiecością konwalii, gideonu oraz zielonego i czerwonego pieprzu, które nadają kompozycji elegancji i charakteru. Główne nuty otacza nowa zmysłowość, w której kardamon i szałwia łączą się z bogactwem białego piżma.
- Model
- Femme
- Waga
- 0.19 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8427395650009
- Numer producenta
- 4500431
- Model
- Femme
- Waga
- 0.19 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8427395650009
- Numer producenta
- 4500431
Pasuje również do tego

Angel Schlesser Femme Woda toaletowa, 50 ml
2 876,40 zł/1l
143,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser - Femme EDT 100ml
1 928,40 zł/1l
192,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Paris Corner - Rua EDP 100ml
696,30 zł/1l
69,63 zł
Sprzedawca: MANADA

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 30 ml
3 868,00 zł/1l
116,04 zł
Sprzedawca: MANADA

Angel Schlesser Pirouette Woda toaletowa, 50 ml
1 331,60 zł/1l
66,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Angel Schlesser Profund Orange woda toaletowa spray 100ml
1 525,00 zł/1l
152,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser Femme Adorable woda toaletowa dla kobiet 50 ml
3 207,40 zł/1l
160,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
1 406,00 zł/1l
140,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Angel Schlesser Les Eaux D'un Instant Tempting Bergamot Woda toaletowa, 100ml
1 603,30 zł/1l
160,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
790,00 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Angel Schlesser Splendid Orange Blossom woda toaletowa spray 150ml
1 579,73 zł/1l
236,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Angel Schlesser Les Eaux D'Un Instant Inmense Peony woda toaletowa spray 150ml
1 359,67 zł/1l
203,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Perfumy damskie Angel Schlesser LES EAUX D'UN INSTANT EDT 150 ml
942,40 zł/1l
182,50 zł
-41,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 146,00 zł/1l
114,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Angel Schlesser Les Eaux D'Un Splendid Orange Blossom woda toaletowa unisex 100 ml
1 519,80 zł/1l
151,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser Les Eaux D'Un Instant Tempting Bergamota woda toaletowa spray 150ml
1 350,93 zł/1l
202,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Angel Schlesser Essential for Men woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 113,00 zł/1l
111,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armand Basi - In Red EDT 100ml
1 368,90 zł/1l
136,89 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Angel Schlesser Homme EDT 125 ml M
1 204,80 zł/1l
150,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 031,50 zł/1l
103,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy damskie Femme Angel Schlesser EDT
Zawartość 0,03 l
świetnie pachnie i długo się utrzymuje
Oceniono dnia 13 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku! Otrzymałem szybką dostawę i dobrą jakość
Zawartość 0,03 l
Pachnie bardzo smacznie
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 6 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 2 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 5 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 11 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
481,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 811,20 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
44,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 241,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87
522,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 220,10 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l