5,0



Na podstawie 2 opinii
Angel Schlesser Les Eaux D'Un Instant Inmense Peony woda toaletowa spray 150ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
203,95 zł
1 359,67 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior - Sauvage EDT 100ml5 220,10 zł/1l
522,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml3 304,00 zł/1l
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice 100ml edt3 819,70 zł/1l
381,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Dolce & Gabbana Pour Homme Edt Spray2 772,27 zł/1l
207,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Les Eaux D'Un Instant Immense Peony woda toaletowa spray 100ml
1 717,80 zł/1l
171,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Angel Schlesser - Femme EDT 100ml
1 928,40 zł/1l
192,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Angel Schlesser Les Eaux D'un Instant Joyful Nashi Bloom Woda toaletowa, 100ml
1 038,00 zł/1l
103,80 zł
Sprzedawca: MANADA

Angel Schlesser Les Eaux D'un Instant Blooming Grapefruit Woda toaletowa, 100ml
1 408,70 zł/1l
140,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Angel Schlesser Les Eaux D'Un Splendid Orange Blossom woda toaletowa unisex 100 ml
1 519,80 zł/1l
151,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser Les Eaux d'Un Instant Instictive Marine EDT 150 ml UNISEX
1 396,27 zł/1l
209,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser Les Eaux D´Un Instant Vibrant Woody Mandarin Woda toaletowa, 100 ml
1 710,10 zł/1l
171,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Angel Schlesser Femme Adorable woda toaletowa dla kobiet 50 ml
3 207,40 zł/1l
160,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Unisex-Parfüm Angel Schlesser EDT Les Eaux D'un Instant Mediterranean Cypress 150 ml
1 023,60 zł/1l
153,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Woda toaletowa Angel Schlesser Les Eaux D'Un Instant Ingwer
1 383,80 zł/1l
207,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Perfumy damskie Angel Schlesser LES EAUX D'UN INSTANT EDT 150 ml
942,40 zł/1l
182,50 zł
-41,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser Les Eaux D'un Instant Mediterranean Cypress Woda toaletowa, 100ml
966,50 zł/1l
96,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Les Eaux D'Un Instant Citrus Magnolia woda toaletowa spray 150ml
1 391,53 zł/1l
208,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Angel Schlesser Les Eaux D'un Instant Luminous Violet Woda toaletowa, 100 ml
1 014,70 zł/1l
117,03 zł
-15,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,47 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Caron Pour un Homme de Caron EDT 125 ml M
3 393,60 zł/1l
424,20 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dragondo_Europe

Mugler Angel Eau Croisiere 2020 50ml edt
3 000,00 zł/1l
279,81 zł
-129,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Angel Schlesser Les Eaux Dun Instant Immense Peony woda toaletowa spray 150 ml
Angel Schlesser Instant Inmense Peony woda toaletowa (150 ml) to kobiecy zapach. Głównymi składnikami są truskawka, piwonia i piżmo. Perfumy są zmysłowo intensywne dla pewnej siebie kobiety i nadają się do codziennego użytku. Flakon jest elegancki, kobiecy i jednocześnie zabawny w purystycznym stylu.
- Waga
- 0.468 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Składniki: alcohol denat, parfum (kompozycja zapachowa), aqua (woda), limonene, linalool, ethylhexylmethoxycinnamate, citronellol, geraniol, alpha-isomethyl ionone, butylmethoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, benzyl benzoate, citral, coumarin.
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniKobiety
- EAN
- 8058045426769
- Waga
- 0.468 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Składniki: alcohol denat, parfum (kompozycja zapachowa), aqua (woda), limonene, linalool, ethylhexylmethoxycinnamate, citronellol, geraniol, alpha-isomethyl ionone, butylmethoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, benzyl benzoate, citral, coumarin.
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniKobiety
- EAN
- 8058045426769
Pasuje również do tego

LES EAUX D'UN INSTANT IMMENSE PEONY CASE 2 Stück
191 359,99 zł/1l
382,72 zł
Sprzedawca: VogueVista

Les Eaux D'Un Instant Immense Peony woda toaletowa spray 100ml
1 717,80 zł/1l
171,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

TRADA łóżko na sprężynach 180x200 Palermo z szufladami z materacem z topperem w komplecie łóżko tapicerowane Bonell H3 Beige
2 945,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TRADA

Angel Schlesser - Femme EDT 100ml
1 928,40 zł/1l
192,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Angel Schlesser Les Eaux D'un Instant Joyful Nashi Bloom Woda toaletowa, 100ml
1 038,00 zł/1l
103,80 zł
Sprzedawca: MANADA

Angel Schlesser Femme EDT 30 ml W
2 693,67 zł/1l
80,81 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Angel Schlesser Les Eaux D'un Instant Blooming Grapefruit Woda toaletowa, 100ml
1 408,70 zł/1l
140,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Angel Schlesser Profund Orange woda toaletowa spray 100ml
1 525,00 zł/1l
152,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser Les Eaux D'Un Instant Tempting Bergamota woda toaletowa spray 150ml
1 350,93 zł/1l
202,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Angel Schlesser Les Eaux D'Un Splendid Orange Blossom woda toaletowa unisex 100 ml
1 519,80 zł/1l
151,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser Femme Woda toaletowa, 50 ml
2 876,40 zł/1l
143,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser Femme Adorable woda toaletowa dla kobiet 50 ml
3 207,40 zł/1l
160,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser Les Eaux D'un Instant Intimate White Flowers Woda toaletowa, 100ml
897,50 zł/1l
89,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Angel Schlesser Les Eaux D´Un Instant Vibrant Woody Mandarin Woda toaletowa, 100 ml
1 710,10 zł/1l
171,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Angel Schlesser Les Eaux d'Un Instant Instictive Marine EDT 150 ml UNISEX
1 396,27 zł/1l
209,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Angel Schlesser Les Eaux D'un Instant Tempting Bergamot Woda toaletowa, 100ml
1 603,30 zł/1l
160,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
1 406,00 zł/1l
140,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 848,89 zł/1l
166,40 zł
Sprzedawca: Glampact

Angel Schlesser Les Eaux D'Un Instant Vibrant Sandalwood Woda toaletowa, 100ml
1 038,00 zł/1l
103,80 zł
Sprzedawca: MANADA

Angel Schlesser Pirouette Woda toaletowa, 50 ml
1 331,60 zł/1l
66,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Perfumy damskie Angel Schlesser LES EAUX D'UN INSTANT EDT 150 ml
942,40 zł/1l
182,50 zł
-41,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

18AH 28 cali E-Bike Aluminium Wodoodporny 7 biegów LCD APP Premium E Bike dla mężczyzn i kobiet, Rower elektryczny Rowery miejskie E-Bikes & E-Hollandräder
3 899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
129,80 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Dolce Peony, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
3 057,87 zł/1l
234,69 zł
-5,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
229,34 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Wspaniały zapach
Oceniono dnia 7 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
481,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 811,20 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
44,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 241,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87
522,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 220,10 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l