Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

19,98 zł

35,05 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Mieszanki do wypieków i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Amizea Maisstärke 250g – młyn Chiavazza
Amizea Maisstärke 250g – młyn Chiavazza
11,07 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina
Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina
92,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker słodki posiłek Quarkschmarrn
Dr Oetker słodki posiłek Quarkschmarrn
77,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Muffiny 360g
Dr Oetker Muffiny 360g
64,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker żytnia razowa mieszanka do pieczenia na zakwasie 15g
Dr Oetker żytnia razowa mieszanka do pieczenia na zakwasie 15g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Suszony zakwas pszenny 200 g – Schronisko Bukowina
Suszony zakwas pszenny 200 g – Schronisko Bukowina
51,96 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Suszony syrop glukozowy 300 g – Schronisko Bukowina
Suszony syrop glukozowy 300 g – Schronisko Bukowina
38,86 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Suszone drożdże instant 150 g – Schronisko Bukowina
Suszone drożdże instant 150 g – Schronisko Bukowina
66,61 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Seitan z glutenu pszennego 350 g – Schronisko Bukowina
Seitan z glutenu pszennego 350 g – Schronisko Bukowina
24,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
ZAKWAS CHLEBOWY PSZENNY W PROSZKU 250g SWOJSKA PIWNICZKA
Zakwas Chlebowy Pszenny W Proszku 250G Swojska Piwniczka
56,80 zł/1kg
14,20 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Mąka z łubinu 250 g – Schronisko Bukowina
Mąka z łubinu 250 g – Schronisko Bukowina
31,22 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
DROŻDŻE SUSZONE BEZGLUTENOWE BIO (3 x 7 g) 21 g - BIOVEGAN
DROŻDŻE SUSZONE BEZGLUTENOWE(3 x 7 g) 21 g - BIOVEGAN
497,62 zł/1kg
10,45 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Żurek zakwas 500ml Bacówka
Żurek zakwas 500ml Bacówka
7,44 zł/1l
3,72 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Mieszanka do wypieku chleba wieloziarnistego
Mieszanka do wypieku chleba wieloziarnistego
9,66 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Żur na zakwasie Bacówka 500ml
Żur na zakwasie Bacówka 500ml
12,94 zł/1l
6,47 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Kleik ryżowy z chleba świętojańskiego 50g
Kleik ryżowy z chleba świętojańskiego 50g
268,20 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Delecta Kwasek Cytrynowy 80 G
Delecta Kwasek Cytrynowy 80 G
93,13 zł/1kg
7,45 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Gellwe Proszek Do Pieczenia 30 G
Gellwe Proszek Do Pieczenia 30 G
36,67 zł/1kg
1,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Bestseller
MIESZANKA DO WYPIEKU BUŁEK BEZGLUTENOWA BIO 500 g - BAUCK HOF
Bauck Mühle 414238, Chleb, 500 g, 348 kcal, 1473 kJ, 2,5 g, 0,4 g
37,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,74 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla ZAKWAS CHLEBOWY ŻYTNI W PROSZKU30 g - BIOVEGAN
ZAKWAS CHLEBOWY ŻYTNI W PROSZKU30 g - BIOVEGAN
336,00 zł/1kg
10,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Suszony zakwas pszenny 500 g – Bukovina Shelter

Tradycyjny smak domowego chleba na wyciągnięcie ręki!

Marzysz o chrupiącym, pachnącym chlebie z kruchą skórką i miękkim, sprężystym miąższem, ale przeraża Cię codzienne dokarmianie i pilnowanie płynnego zakwasu? Suszone zakwasy pszenne Shelter Bukowina to idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych miłośników pieczenia.

Jest to produkt w 100% naturalny, dzięki któremu bez skomplikowanych i czasochłonnych procedur uzyskasz intensywny, tradycyjny smak i aromat swojego chleba.

Czym jest ten produkt i jak działa?

Suszone zakwasy pszenne to naturalne zakwasy, które zostały poddane kontrolowanemu procesowi suszenia. Dzięki temu zawarte w nich dzikie drożdże i bakterie kwasu mlekowego zachowują swoje właściwości, a jednocześnie produkt nadaje się do długiego przechowywania.

Produkt ten służy jako naturalny środek spulchniający i surowiec do wypieku chleba. Nadaje ciastu odpowiednią elastyczność, wspomaga wyrastanie, a gotowe wyroby charakteryzują się wyjątkowym, lekko kwaśnym smakiem, typowym dla chleba wiejskiego. Ponadto chleb na zakwasie dłużej zachowuje świeżość i nie pleśnieje tak szybko jak chleb wyprodukowany wyłącznie z drożdżami sztucznymi.

Do czego się go używa?

Zakwas pszenny jest niezwykle wszechstronny. Doskonale nadaje się do wypieku:

  • klasycznego chleba pszennego i chlebów mieszanych,

  • puszystych bułek, bagietek i ciabatt,

  • pizze w stylu włoskim i focaccia (nadaje ciastu wyjątkowy aromat),

  • tradycyjne chałki lub inne wypieki drożdżowe (jako naturalny wzmacniacz smaku).

? UWAGA: Praktyczna puszka zamiast niepraktycznego opakowania typu doypack!

Wiemy, jak uciążliwe może być pieczenie, gdy wszystko wokół się rozsypuje. Większość zakwasów ch na rynku jest pakowana w cienkie torebki. Postawiliśmy na Państwa wygodę.

Naszą zakwasową starterkę zamknięto w stabilnym , solidnym plastikowym pojemniku z szerokim zamknięciem.

  • Koniec z rozlewaniem: słoik stoi stabilnie na blacie kuchennym i nie przewraca się przy podmuchu wiatru lub przypadkowym uderzeniu.

  • Wygodne dozowanie: dzięki szerokiemu otworowi można łatwo włożyć łyżkę lub szklankę i odmierzyć dokładnie taką ilość zakwasu, jaka jest potrzebna.

  • Szczelność do 5+: po otwarciu słoik jest mocno zakręcony, dzięki czemu produkt jest w 100% chroniony przed wilgocią w kuchni i nie może się zepsuć. W przypadku opakowań typu doypack z sznurkiem, który często zapycha się mąką, jest to niemożliwe!

Dlaczego warto wybrać Zakwas z Schroniska Bukowina?

  • Czysty skład: bez sztucznych barwników, konserwantów ani chemicznych wzmacniaczy smaku. Tylko natura.

  • Wydajność: duże opakowanie o wadze 500 g wystarczy do upieczenia wielu pysznych bochenków chleba.

  • Pewny efekt: gwarantuje powtarzalne wypieki – Twój chleb za każdym razem się uda.

Specyfikacja produktu:

  • Waga netto: 500 g

  • Rodzaj: Suszony zakwas pszenny

  • Opakowanie: plastikowe pudełko z pokrywką.

  • Producent: Bukowina Shelter

Wprowadź do swojego domu aromat prawdziwej rzemieślniczej piekarni. Zamów już dziś i ciesz się wygodą pieczenia!

Zawartość
570 ml
Lista składników
Składniki: DRY SPRINK (mąka orkiszowa, kultura starterowa) Waga netto: 500 g Wartości odżywcze w 100 g: Wartość energetyczna 1537 kJ / 363 kcal Tłuszcz 2,1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g Węglowodany 67,8 g, w tym cukry 2,6 g Białko 12,2 g Sól 0,01 g Kraj pochodzenia: Polska Przechowywanie: w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed światłem słonecznym Termin przydatności do spożycia:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
570 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
Liczba sztuk
1
EAN
5908080202466

Zawartość
570 ml
Lista składników
Składniki: DRY SPRINK (mąka orkiszowa, kultura starterowa) Waga netto: 500 g Wartości odżywcze w 100 g: Wartość energetyczna 1537 kJ / 363 kcal Tłuszcz 2,1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g Węglowodany 67,8 g, w tym cukry 2,6 g Białko 12,2 g Sól 0,01 g Kraj pochodzenia: Polska Przechowywanie: w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed światłem słonecznym Termin przydatności do spożycia:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
570 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
Liczba sztuk
1
EAN
5908080202466
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker żytnia razowa mieszanka do pieczenia na zakwasie 15g
Dr Oetker żytnia razowa mieszanka do pieczenia na zakwasie 15g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Suszony zakwas pszenny 200 g – Schronisko Bukowina
Suszony zakwas pszenny 200 g – Schronisko Bukowina
51,96 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Naturalny zakwas w płynie 150g
Naturalny zakwas w płynie 150g
61,60 zł/1kg
9,24 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Zakwas żytni 500g
Zakwas żytni 500g
45,78 zł/1kg
22,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Zestaw startowy do wypieku chleba na zakwasie z koszyczkiem do wyrastania o średnicy 23 cm, słoikiem do wyrastania o pojemności 650 ml i nożem do ciasta – DOUGHMASTER
Zestaw startowy do wypieku chleba na zakwasie z koszyczkiem do wyrastania o średnicy 23 cm, słoikiem do wyrastania o pojemności 650 ml i nożem do ciasta – DOUGHMASTER
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
142,44 zł
-7,12 zł
135,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina
Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina
92,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Suchy zakwas na chleb Lievito Madre Essiccato (4x25g) 100g - il Molino Chiavazza
Suchy zakwas na chleb Lievito Madre Essiccato (4x25g) 100g - il Molino Chiavazza
69,67 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gluten pszenny 500g - Schronisko Bukowina
Gluten pszenny 500g - Schronisko Bukowina
23,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zakwas żytni 1kg
Zakwas żytni 1kg
43,39 zł/1kg
43,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker Zakwas chlebowy żytni 15g
Dr. Oetker Zakwas chlebowy żytni 15g
124,50 zł/1kg
2,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
7,05 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Caputo Lievito 100g drożdże włoskie na pizzę
Caputo Lievito 100g drożdże włoskie na pizzę
105,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
12,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez smaku
Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez smaku
65,56 zł
Sprzedawca: PolleoSport
131,12 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker 709529006 Dr. Oetker Schokolade Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.
Dr. Oetker 709529006 Dr. Oetker Schokolade Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
167,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker Pudding o smaku orzechowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
Dr. Oetker Pudding o smaku orzechowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
131,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Krem bawarski 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
Dr Oetker Krem bawarski 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
134,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina
Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,27 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Włoski zakwas do pizzy 500g - 5 Stagioni
Włoski zakwas do pizzy 500g - 5 Stagioni
23,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,05 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Babeczki Moon Cake czekoladowe 210 g
Babeczki Moon Cake czekoladowe 210 g
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,48 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker 101925700, 996 kJ, 235 kcal, 2,9 g, 1,8 g, 45 g, 27 g
Dr. Oetker 101925700, 996 kJ, 235 kcal, 2,9 g, 1,8 g, 45 g, 27 g
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
148,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker 692340008 Dr. Oetker Paradies Creme Stracciatella 66,0 g
Dr. Oetker 692340008 Dr. Oetker Paradies Creme Stracciatella 66,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker 101535300, Brązowy, Mokkabohnen, Cukier, Kakaomasse, Zucker, 1,7% Kaffeepulver, Kakaobutter, Überzugsmittel (Gummi arabicum, Schellack),..., Kühl und trocken lagern., 503 kcal
Dr. Oetker 101535300, Brązowy, Mokkabohnen, Cukier, Kakaomasse, Zucker, 1,7% Kaffeepulver, Kakaobutter, Überzugsmittel (Gummi arabicum, Schellack),..., Kühl und trocken lagern., 503 kcal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
239,07 zł/1kg
MIESZANKA NA FALAFEL BEZGLUTENOWA BIO 160 g - BAUCK HOF
MIESZANKA NA FALAFEL BEZGLUTENOWA160 g - BAUCK HOF
14,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
91,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Jogurtowe babeczki bez cukru Misura 6x31,7g
Jogurtowe babeczki bez cukru Misura 6x31,7g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mieszanka ciasta do pizzy Pizza Croccante 435g - Catari
Mieszanka ciasta do pizzy Pizza Croccante 435g - Catari
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Topping al Pistacchio 200g - Toschi
Topping al Pistacchio 200g - Toschi
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg  4x 7,0 g, 4 St.
Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bułka tarta Pangrattato 400g - Mulino Bianco
Bułka tarta Pangrattato 400g - Mulino Bianco
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi mieszanka przypraw do piernika 31g
Kotanyi mieszanka przypraw do piernika 31g
9,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Płynny zakwas żytni 200ml - Schronisko Bukowina
Płynny zakwas żytni 200ml - Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gluten pszenny 500g - Schronisko Bukowina
Gluten pszenny 500g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,22 zł/1kg