Ziarna kukurydzy do popcornu 1 kg

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

28,99 zł

28,99 zł / 1kg

+ 12,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 1 – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Popcorn i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood
Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood
38,54 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
65,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy
Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy
40,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
22,51 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Kukurydza popcorn 25 KG - Ziarna kukurydzy - Niesolone - Duża objętość - Świeża jakość - Do maszyny do popcornu
Kukurydza popcorn 25 KG - Ziarna kukurydzy - Niesolone - Duża objętość - Świeża jakość - Do maszyny do popcornu
5,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
142,49 zł
Sprzedawca: HebarBakalie
Zdjęcie produktu dla Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek
Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek
11,32 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Torebka na popcorn Lausbub Papier 100 sztuk 1 litr
Torebka na popcorn Lausbub Papier 100 sztuk 1 litr
93,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,72 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Kukurydza Popcorn 1 kg Ziarno do Prażenia
Kukurydza Popcorn 1 kg Ziarno do Prażenia
7,99 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
Zdjęcie produktu dla Bio popcorn, kukurydza, 1 kg
Bio popcorn, kukurydza, 1 kg
79,15 zł/1kg
79,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur
Zdjęcie produktu dla Bakalland Popcorn Solony 90 G
Bakalland Popcorn Solony 90 G
47,11 zł/1kg
5,48 zł
-22%
4,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
POPCORN (ZIARNO KUKURYDZY NIEBIESKIEJ) BEZGLUTENOWE BIO 350 g - BLUECORN
POPCORN (ZIARNO KUKURYDZY NIEBIESKIEJ) BEZGLUTENOWE350 g - BLUECORN
43,14 zł/1kg
15,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Bakalland Popcorn O Smaku Serowym 90 G
Bakalland Popcorn O Smaku Serowym 90 G
49,56 zł/1kg
4,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Bakalland Popcorn Maślany 90 G
Bakalland Popcorn Maślany 90 G
46,00 zł/1kg
4,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
POPCORN (ZIARNO KUKURYDZY) BIO 600 g - THE PLANET
POPCORN (ZIARNO KUKURYDZY)600 g - THE PLANET
22,37 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Popcorn grzybowy 10 kg
Popcorn grzybowy 10 kg
11,04 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Popcorn - słodki 50g
Popcorn - słodki 50g
178,60 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla PopCorn - słodki 60g
PopCorn - słodki 60g
148,83 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Cukier waniliowy do popcornu 1 kg do popcornu waniliowego i deserów
Cukier waniliowy do popcornu 1 kg do popcornu waniliowego i deserów
42,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
42,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Kukurydza jest jedną z najważniejszych roślin uprawnych na świecie i pochodzi z Ameryki Środkowej. Jest to roślina jednoroczna o dużych, charakterystycznych liściach i podłużnych kolbach, na których rosną ziarna.

Popcorn jest wytwarzany ze specjalnej odmiany kukurydzy, która „pęka” w wysokich temperaturach. Ziarna kukurydzy tej odmiany zawierają niewielką ilość wilgoci, która po podgrzaniu zamienia się w parę, powodując eksplozję ziaren i powstanie charakterystycznego kształtu popcornu.

Przygotowanie: Rozgrzej niewielką ilość oleju na głębokiej patelni lub w garnku, wrzuć ziarna kukurydzy do gorącego oleju i przykryj pokrywką. Gdy ziarna będą już gotowe, zdejmij garnek z ognia, odczekaj chwilę, a następnie posyp popcorn ulubionymi dodatkami, takimi jak masło, sól, cukier lub przyprawy. Gotowe!

Popcorn to idealny dodatek do domowego kina, na imprezy lub po prostu jako codzienna przekąska.

Produkty ️Wszystkie są pakowane w stabilne opakowania typu doypack, wyposażone w sznurek, który pozwala na wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowania, aby produkt pozostał świeży jak najdłużej po otwarciu.

️Na każdym produkcie znajduje się data minimalnej trwałości, informacje o wartościach odżywczych i kraju pochodzenia.

Informacje o wartościach odżywczych na 100 g

  • Wartość energetyczna – 1268 kJ / 303 kcal
  • Tłuszcz – 1 g
  • w tym kwasy tłuszczowe nasycone – 0 g
  • Węglowodany – 72 g
  • w tym cukry 0 g
  • Błonnik pokarmowy – 13 g
  • Białko – 12 g
  • Sól – 0,01 g

Składniki: ziarna kukurydzy do popcornu

W zakładzie pakowane są również: sezam, migdały, produkty zawierające gluten, różne orzechy.

Warunki przechowywania: Przechowywać wsuchym i chłodnym miejscu.

Tytuł „Zdrowa marka roku 2024” nie tylko napawa nas dumą, ale także motywuje do dalszego działania na rzecz zdrowego odżywiania i utrzymania wysokich standardów, które są dla nas tak ważne.

Dlaczego warto kupować produkty marki Health Kitchen?

️produktów – tylko surowce pierwszej klasy.

️Produkty zawsze świeże, z długim terminem przydatności do spożycia.

️Tytuł „Zdrowa Marka Roku 2024”

️Ekologiczne opakowania (zero odpadów).

Lista składników
Informacje można znaleźć w opisie
Informacja o wartościach odżywczych
Informacje można znaleźć w opisie
Alergeny
Może zawierać śladowe ilości jaj, glutenu, mleka, gorczycy i soi oraz ich produktów pochodnych, takich jak laktoza lub lecytyna sojowa.
Waga
1000 g
Firma spożywcza
INSPORT Nutrition Sp.z.o.o, Targowa Str. 6, 23-300 Janów Lubelski, Polen
Nazwa handlowa
Kukurydza popcorn
Producent
Insport Nutrition
Zakres dostawy
1
Liczba sztuk
1
EAN
5906746042043

Lista składników
Informacje można znaleźć w opisie
Informacja o wartościach odżywczych
Informacje można znaleźć w opisie
Alergeny
Może zawierać śladowe ilości jaj, glutenu, mleka, gorczycy i soi oraz ich produktów pochodnych, takich jak laktoza lub lecytyna sojowa.
Waga
1000 g
Firma spożywcza
INSPORT Nutrition Sp.z.o.o, Targowa Str. 6, 23-300 Janów Lubelski, Polen
Nazwa handlowa
Kukurydza popcorn
Producent
Insport Nutrition
Zakres dostawy
1
Liczba sztuk
1
EAN
5906746042043
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Torebka na popcorn Lausbub Papier 100 sztuk 1 litr
Torebka na popcorn Lausbub Papier 100 sztuk 1 litr
93,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,72 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 182
150,00 zł
-24,76 zł
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio
Zdjęcie produktu dla 100 patyczków do waty cukrowej 30 cm z drewna sosnowego 4 × 4 mm patyczki kwadratowe
100 patyczków do waty cukrowej 30 cm z drewna sosnowego 4 × 4 mm patyczki kwadratowe
125,91 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,56 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Torby na popcorn z papieru pakowego FunX, opakowanie 80 sztuk – torby imprezowe do kina, wieczorów filmowych i urodzin dla dzieci – 10 x 7 x 16 cm, czerwono-białe w paski
Torby na popcorn z papieru pakowego FunX, opakowanie 80 sztuk – torby imprezowe do kina, wieczorów filmowych i urodzin dla dzieci – 10 x 7 x 16 cm, czerwono-białe w paski
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
185,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2192
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution
Zdjęcie produktu dla Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
22,51 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Kukurydza popcorn 25 KG - Ziarna kukurydzy - Niesolone - Duża objętość - Świeża jakość - Do maszyny do popcornu
Kukurydza popcorn 25 KG - Ziarna kukurydzy - Niesolone - Duża objętość - Świeża jakość - Do maszyny do popcornu
5,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
142,49 zł
Sprzedawca: HebarBakalie
Zdjęcie produktu dla Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Maszyna do popcornu Spinel Cook, maszyna do popcornu z cukrem, olejem, masłem, duża maszyna do popcornu o pojemności 5 l do użytku domowego, z powłoką nieprzywierającą i wyjmowaną powierzchnią grzewczą, cicha i szybka maszyna do popcornu
Maszyna do popcornu Spinel Cook, maszyna do popcornu z cukrem, olejem, masłem, duża maszyna do popcornu o pojemności 5 l do użytku domowego, z powłoką nieprzywierającą i wyjmowaną powierzchnią grzewczą, cicha i szybka maszyna do popcornu
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 81
240,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Milho para pipocas Jumbo 1 kg sem OGM
Milho para pipocas Jumbo 1 kg sem OGM
22,45 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Popcorn 1kg (2x500g)
Popcorn 1kg (2x500g)
7,51 zł/1kg
7,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy
Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy
40,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg
MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg
10,19 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood
Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood
38,54 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
65,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek
Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek
11,32 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla REVENTO® Aroma Zgrzewarka Próżniowa Do Żywności + Worki - Pakowarka Próżniowa Do Folii
REVENTO® Aroma Zgrzewarka Próżniowa Do Żywności + Worki - Pakowarka Próżniowa Do Folii
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
159,90 zł
Sprzedawca: REVENTO
Zdjęcie produktu dla Jinpoli ANION hula hoop z ćwiekami do masażu trener brzucha 105 cm fitness 0,85 kg
Jinpoli ANION hula hoop z ćwiekami do masażu trener brzucha 105 cm fitness 0,85 kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
87,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
9,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
108,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
101,42 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
50,71 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Inteligentny hula-hoop, regulowany, do ćwiczeń, fitness, trening brzucha, obręcz do gimnastyki - SPINSLIM, różowy
Inteligentny hula-hoop, regulowany, do ćwiczeń, fitness, trening brzucha, obręcz do gimnastyki - SPINSLIM, różowy
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
60,40 zł
-4%
57,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Mushroom PLUS Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
Mushroom PLUS Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Maszyna do popcornu 900 W Popcorn Maker Popcorn Machine Świeża kukurydza Maszyna do popcornu Beztłuszczowy olej Gorące powietrze Domowa kuchnia Retoo
Maszyna do popcornu 900 W Popcorn Maker Popcorn Machine Świeża kukurydza Maszyna do popcornu Beztłuszczowy olej Gorące powietrze Domowa kuchnia Retoo
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 88
267,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Wypiekacz do chleba MEDION (550 W, do 1000 g, 19 programów pieczenia, 3 poziomy przyrumienienia, funkcja utrzymywania ciepła, zaprogramowany czas MD 11011)
Wypiekacz do chleba MEDION (550 W, do 1000 g, 19 programów pieczenia, 3 poziomy przyrumienienia, funkcja utrzymywania ciepła, zaprogramowany czas MD 11011)
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
395,81 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz bezworkowy Relaxdays, bezprzewodowy, z trójkątną głowicą, obrotowymi szczotkami, 115 x 34 x 34 cm, czerwono-czarny
Odkurzacz bezworkowy Relaxdays, bezprzewodowy, z trójkątną głowicą, obrotowymi szczotkami, 115 x 34 x 34 cm, czerwono-czarny
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
123,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1216
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood
Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
65,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
38,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Milho para pipocas Jumbo 1 kg sem OGM
Milho para pipocas Jumbo 1 kg sem OGM
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy
Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
40,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy
Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg
MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
10,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kukurydza do popcornu Premium Butterfly, 22,68 kg w worku XXL
Kukurydza do popcornu Premium Butterfly, 22,68 kg w worku XXL
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Popcorn grzybowy 10 kg
Popcorn grzybowy 10 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek
Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tłuszcz do popcornu półpłynny 1 litr do popcornu kinowego Haase Food
Tłuszcz do popcornu półpłynny 1 litr do popcornu kinowego Haase Food
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
58,55 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zestaw Hopser Funfood Popcorn – wysokiej jakości kukurydza do popcornu i tłuszcz do popcornu
Zestaw Hopser Funfood Popcorn – wysokiej jakości kukurydza do popcornu i tłuszcz do popcornu
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
82,26 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg
Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier waniliowy
Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier waniliowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
63,18 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
47,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haase Food Popcorn sól mieszanka specjalna 1 kg torebka
Haase Food Popcorn sól mieszanka specjalna 1 kg torebka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hopser Funfood Kino Popcorn Set Kukurydza do popcornu i olej do popcornu o aromacie masła
Hopser Funfood Kino Popcorn Set Kukurydza do popcornu i olej do popcornu o aromacie masła
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,35 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Diamant Sól w proszku, puszka 1 kg – drobna sól do popcornu
Diamant Sól w proszku, puszka 1 kg – drobna sól do popcornu
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
33,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier karmelowy
Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier karmelowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
62,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Łopatka aluminiowa 130 ml 21 cm z czerpakiem – Łopatka do żywności
Łopatka aluminiowa 130 ml 21 cm z czerpakiem – Łopatka do żywności
34,58 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
576,33 zł/1kg