Pophouse Słodka kukurydza prażona Rainbow 130 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
69,99 zł
538,38 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Popcorn i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg10,19 zł/1kg
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Popcorn grzybowy 10 kg11,04 zł/1kg
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Cukier waniliowy do popcornu 1 kg do popcornu waniliowego i deserów42,50 zł/1kg
42,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

XOX popcorn sól morska klasyczny solony chrupiący lekki w smaku 100g
67,50 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dilan Kukurydza Do Prażenia 150G
45,47 zł/1kg
6,82 zł
Sprzedawca: Katomix

Popcorn - słodki 50g
178,60 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Bakalland Popcorn Maślany 90 G
46,00 zł/1kg
4,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Popcorn ziarno do prażenia 250g - Bakalland
15,72 zł/1kg
4,09 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,93 zł
Sprzedawca: Katomix

Kukurydza Popcorn 1 kg Ziarno do Prażenia
7,99 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

PopCorn - słodki 60g
148,83 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Bakalland Popcorn O Smaku Serowym 90 G
49,56 zł/1kg
4,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bakalland Popcorn Solony 90 G
47,11 zł/1kg
5,48 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ziarna kukurydzy do popcornu 1 kg
28,99 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Saltletts Paluszki Słone 250 G
45,80 zł/1kg
11,45 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bio popcorn, kukurydza, 1 kg
79,32 zł/1kg
79,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Beskidzkie Paluszki z sezamem 175g
27,11 zł/1kg
6,91 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,88 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pringles Cheese & Onion Chrupki 165 G
353,59 zł/1kg
60,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

POPCORN (ZIARNO KUKURYDZY NIEBIESKIEJ) BEZGLUTENOWE350 g - BLUECORN
43,14 zł/1kg
15,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Podpłomyki kukurydziane Kupiec chilli-limonka 70g
88,00 zł/1kg
12,13 zł
-49%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kolorowe, chrupiące i po prostu nie do odparcia. Popcorn Pophouse Sweet Popcorn
Rainbow wnosi kolor i słodycz do każdej chwili na przekąskę. Puszyste
ziarna kukurydzy są pokryte chrupiącą polewą cukrową w
jasnych kolorach – idealne dla wszystkich, którzy lubią słodkie i
wesołe smaki. Każdy kęs zapewnia lekkie chrupnięcie
i zabawny wygląd, który świetnie sprawdza się na imprezach,
urodziny dla dzieci lub po prostu na przekąskę między posiłkami. Ta
kolorowa mieszanka nie tylko cieszy oko, ale także wprowadza
dobry nastrój do każdej miseczki z przekąskami. Słodka zabawa z popcornem dla
dużych i małych.
- Lista składników
- Ziarno kukurydzy (48%) (pochodzenie: spoza UE), cukier (42%), olej palmowy, kakao, barwniki [kurkumina, karmin, E141(ii)], aromaty, sól.OSTRZEŻENIE: PRODUKT MOŻE ZAWIERAĆ CZĄSTKI KUKURYDZY, SEZAMU, ORZESZKÓW ZIEMNYCH I INNYCH ORZECHÓW. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 1865 kJ/443 kcal; Tłuszcz: 12,2 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 8,1 g; Węglowodany: 73,14 g; w tym cukry: 44,87 g; Białko: 6,5 g; Sól: 0,5 g; Błonnik: 7,5 g;
- Waga
- 130 g
- Firma spożywcza
- Sia Snacks and More Karla Ulmana street 2 LV-1004 Riga Lettland
- Nazwa handlowa
- Kukurydza dmuchana w kolorowej polewie cukrowej
- Producent
- Pophouse
- Numer producenta
- P13012
- EAN
- 4751028310614
- Lista składników
- Ziarno kukurydzy (48%) (pochodzenie: spoza UE), cukier (42%), olej palmowy, kakao, barwniki [kurkumina, karmin, E141(ii)], aromaty, sól.OSTRZEŻENIE: PRODUKT MOŻE ZAWIERAĆ CZĄSTKI KUKURYDZY, SEZAMU, ORZESZKÓW ZIEMNYCH I INNYCH ORZECHÓW. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 1865 kJ/443 kcal; Tłuszcz: 12,2 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 8,1 g; Węglowodany: 73,14 g; w tym cukry: 44,87 g; Białko: 6,5 g; Sól: 0,5 g; Błonnik: 7,5 g;
- Waga
- 130 g
- Firma spożywcza
- Sia Snacks and More Karla Ulmana street 2 LV-1004 Riga Lettland
- Nazwa handlowa
- Kukurydza dmuchana w kolorowej polewie cukrowej
- Producent
- Pophouse
- Numer producenta
- P13012
- EAN
- 4751028310614
Pasuje również do tego

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX popcorn sól morska klasyczny solony chrupiący lekki w smaku 100g
67,50 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Disney's The Ice Queen Anna, śpiewająca lalka (Frozen)
286,75 zł
-6,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
280,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

BETTSO Szafa przesuwna elegancka szafa do sypialni ze złotymi listwami TIARA 250 Zielony
2 809,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bettso

Chio popcorn do mikrofalówki słodki bezglutenowy wegetariański wegański 120g
50,70 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
319,56 zł/1kg
57,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

hitschies brizzl Ufos z nadzieniem musującym o smaku owocowym opakowanie 75g
400,53 zł/1kg
30,04 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Jimmy's - Popcorn Słodki - 21 mini torebek
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
255,04 zł/1kg
287,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Mini wentylator przenośny, elastyczny, do zawieszenia na szyi, 5 prędkości, ładowany przez USB, z uchwytem na telefon i wyświetlaczem, pojemność baterii 1800 mAh
460,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686003039, Miękkie cukierki, 230 g, Owoce, Wielobarwny, 1525 kJ, 360 kcal
65,09 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
7,05 zł/1kg
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Kremowy, Kobiety, Przeciw rozciąganiu, Elastyczność, Skóra uniwersalna, 125 g, Tubka
27,19 zł/100ml
33,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Kellogg Company Smacks, Płatki pszenne, 400 g, Naturalny
21,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mars 462277 Mars Schokoriegel 32 Riegel
106,41 zł/1kg
173,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
162,90 zł/1kg
66,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
13,59 zł/1l
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Apple MT5N3ZM/A, Band, Smartwatch, Indygo, Apple, Watch Ultra, Poliester pochodzący z recyklingu, Spandex, Tytan
687,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

kinder 5733 Joy 3 St.
896,50 zł/1kg
53,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,93 zł/1kg
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fisher-Price 62018, Kosz rowerowy, Czarny, 25 kg
203,12 zł
Sprzedawca: Green_Country

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
136,20 zł/1kg
13,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Pawilon 3,6x3,6 m, składany pawilon, namiot ogrodowy z 4 bocznymi panelami z gazy, ochrona UV 50+, podwójny dach z otworem wentylacyjnym, w zestawie torba transportowa
599,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Takis Fuego, Chipsy tortilla, 100 g, Papryczka chili, Limonka, 28 g, 1 g, 1 g
280,40 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller




















Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
65,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
38,54 zł/1kg

MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
10,19 zł/1kg

Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly, 22,68 kg w worku XXL



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg

Milho para pipocas Jumbo 1 kg sem OGM



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
40,14 zł/1kg

Popcorn grzybowy 10 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,04 zł/1kg

Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,32 zł/1kg

Tłuszcz do popcornu półpłynny 1 litr do popcornu kinowego Haase Food



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
58,55 zł/1kg

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,50 zł/1kg

Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Haase Food Popcorn sól mieszanka specjalna 1 kg torebka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,23 zł/1kg

Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Diamant Sól w proszku, puszka 1 kg – drobna sól do popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,54 zł/1kg

Łopatka aluminiowa 130 ml 21 cm z czerpakiem – Łopatka do żywności
34,58 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
576,33 zł/1kg

Zestaw Hopser Funfood Popcorn – wysokiej jakości kukurydza do popcornu i tłuszcz do popcornu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
82,26 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,17 zł/1kg

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,51 zł/1kg

Torba na popcorn Lausbub Torba foliowa 100 sztuk 1,4 litra
26,55 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
80,45 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier waniliowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
63,18 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
47,50 zł/1kg

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Kukurydza do popcornu i olej do popcornu o aromacie masła



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,35 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,65 zł/1kg