4,8



Na podstawie 17 opinii
Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
67,04 zł
40,14 zł / 1kg
+ 19,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Popcorn i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy11,34 zł/1kg
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood22,51 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg10,19 zł/1kg
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier karmelowy
62,79 zł/1kg
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Olej do popcornu o smaku masła 500 ml do popcornu kinowego – Hopser Funfood
42,25 zł/1kg
36,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier waniliowy
47,50 zł/1kg
63,18 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Olej do popcornu o smaku masła, 250 ml, do popcornu kinowego – Hopser Funfood
45,80 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg
54,50 zł/1kg
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Tłuszcz do popcornu półpłynny 1 litr do popcornu kinowego Haase Food
58,55 zł/1kg
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier karmelowy klasy premium, słoik 150 g, do popcornu i deserów
187,27 zł/1kg
28,09 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Chio popcorn do mikrofalówki słodki bezglutenowy wegetariański wegański 120g
50,70 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Stenger Popcorn Sweet Popcorn wiaderko Zabawa o słodkim smaku 250g
88,24 zł/1kg
22,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haase Food Popcorn sól mieszanka specjalna 1 kg torebka
39,23 zł/1kg
39,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Torebka na popcorn „Z miłością własnoręcznie wykonana” Papier 100 sztuk 1 litr
91,33 zł/1kg
32,88 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

XOX popcorn sól morska klasyczny solony chrupiący lekki w smaku 100g
67,50 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jimmy's - Popcorn Słodki - 21 mini torebek
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kukurydza popcorn 25 KG - Ziarna kukurydzy - Niesolone - Duża objętość - Świeża jakość - Do maszyny do popcornu
5,70 zł/1kg
142,49 zł
Sprzedawca: HebarBakalie

Candy Pop Popcorn Snickers (12 x 149 g)
14,39 zł/1kg
33,25 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Ten zestaw do popcornu jest przeznaczony do przygotowywania popcornu w domu.
Zestaw zawiera kukurydzę do popcornu, olej do popcornu oraz cukier waniliowy i cukier karmelowy.
Dzięki temu można w prosty sposób przygotować różne warianty popcornu.
To połączenie sprawdzi się podczas wieczorów filmowych, wydarzeń lub do użytku prywatnego.
Najważniejsze cechy
• Zestaw do przygotowania popcornu
• Połączenie kukurydzy do popcornu, oleju do popcornu, cukru waniliowego i cukru karmelowego
• Odpowiedni do popcornu słodkiego lub słonego
• Olej można również wykorzystać do gotowania, smażenia, duszenia i pieczenia
• Odpowiedni do maszyn do popcornu, garnka lub patelni
• Idealny na wieczory filmowe lub wydarzenia
Kukurydza do popcornu
• Lekka, płatkowa struktura w kształcie motyla.
• Bardzo dobra przyczepność dla cukru, soli, masła i przypraw.
• Bez GMO (bez genetycznie modyfikowanej kukurydzy) i bez dodatków.
• Zamykane opakowanie zapewniające świeżość.
Olej do popcornu
• Z naturalnym aromatem masła, odpowiedni również do popcornu słodkiego, słonego lub przyprawionego.
• Olej można także stosować do gotowania, smażenia, duszenia i pieczenia.
• Długi okres przydatności – idealny do domu i na przyjęcia.
Cukier do popcornu
• Aromatyzowany cukier waniliowy i cukier karmelowy.
• Nadaje się również do wzbogacania deserów i słodkich potraw.
Proporcje mieszania i podstawowy przepis – Popcorn
3 części kukurydzy do popcornu, 1 część oleju do popcornu, 1 część cukru
Przygotowanie / zastosowanie
Rozgrzać olej w maszynie do popcornu, garnku lub na patelni.
Dodać kukurydzę do popcornu oraz cukier w podanej proporcji.
Pozostawić popcorn do całkowitego wyprażenia.
Następnie krótko wymieszać i podawać.
Wydajność
Objętość po wyprażeniu ok. 1 : 46.
Kukurydza typu Butterfly charakteryzuje się dużym zwiększeniem objętości oraz lekką strukturą płatków.
Z 500 g kukurydzy powstaje ok. 21 litrów gotowego popcornu.
Odpowiada to około 21 porcjom popcornu po 1 litrze.
Odpowiednie produkty i akcesoria
Składniki: sól do popcornu.
Akcesoria: torebki na popcorn, kubki na popcorn.
Uwaga: składniki i akcesoria nie są zawarte w zestawie.
Informacja o AI
Teksty i obrazy mogły zostać w całości lub częściowo stworzone przy wsparciu sztucznej inteligencji.
- Smak
- Popcorn
- Zawartość
- 1050 l
- Lista składników
- Olej z pestek winogron, naturalny aromat masła, barwnik: beta-karoten (E160a), cukier, aromat, barwnik: cukier karmelowy, barwnik: tartrazyna (E102), kukurydza (kukurydza motylkowa)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 g (nieprażone) – Premium kukurydza popcorn ButterflyWartości odżywcze | IlośćWartość energetyczna | 1464 kJ / 350 kcalTłuszcz | 3,5 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 gWęglowodany | 68 gw tym cukry | 2 gBiałko | 10 gBłonnik | 11 gSól | 0 gWartości odżywcze na 100 ml – Olej do popcornuWartości odżywcze | IlośćWartość energetyczna | 3404 kJ / 828 kcalTłuszcz | 92 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7 gkwasy tłuszczowe jednonienasycone | 61 gkwasy tłuszczowe wielonienasycone | 24 gWęglowodany | 0 gw tym cukry | 0 gBłonnik | 0 gBiałko | 0 gSól | 0 gWitamina E | 30 mgWartości odżywcze na 100 g – Premium cukier karmelowy i Premium cukier waniliowyWartości odżywcze | IlośćWartość energetyczna | 1700 kJ / 400 kcalTłuszcz | 0 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 gWęglowodany | 100 gw tym cukry | 100 gBiałko | 0 gSól | 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1670 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Zestaw do popcornu
- Producent
- Hopser Funfood
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260663353110
- Smak
- Popcorn
- Zawartość
- 1050 l
- Lista składników
- Olej z pestek winogron, naturalny aromat masła, barwnik: beta-karoten (E160a), cukier, aromat, barwnik: cukier karmelowy, barwnik: tartrazyna (E102), kukurydza (kukurydza motylkowa)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 g (nieprażone) – Premium kukurydza popcorn ButterflyWartości odżywcze | IlośćWartość energetyczna | 1464 kJ / 350 kcalTłuszcz | 3,5 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 gWęglowodany | 68 gw tym cukry | 2 gBiałko | 10 gBłonnik | 11 gSól | 0 gWartości odżywcze na 100 ml – Olej do popcornuWartości odżywcze | IlośćWartość energetyczna | 3404 kJ / 828 kcalTłuszcz | 92 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7 gkwasy tłuszczowe jednonienasycone | 61 gkwasy tłuszczowe wielonienasycone | 24 gWęglowodany | 0 gw tym cukry | 0 gBłonnik | 0 gBiałko | 0 gSól | 0 gWitamina E | 30 mgWartości odżywcze na 100 g – Premium cukier karmelowy i Premium cukier waniliowyWartości odżywcze | IlośćWartość energetyczna | 1700 kJ / 400 kcalTłuszcz | 0 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 gWęglowodany | 100 gw tym cukry | 100 gBiałko | 0 gSól | 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1670 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Zestaw do popcornu
- Producent
- Hopser Funfood
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260663353110
Pasuje również do tego

Celexon CP1000, Przezroczysty, Czerwony, Biały, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
481,97 zł
Sprzedawca: Sotel

Maszyna do popcornu Spinel Cook, maszyna do popcornu z cukrem, olejem, masłem, duża maszyna do popcornu o pojemności 5 l do użytku domowego, z powłoką nieprzywierającą i wyjmowaną powierzchnią grzewczą, cicha i szybka maszyna do popcornu
240,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
22,51 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

WMF 0415470011, 250 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, Czarny, Stal nierdzewna, 2,2 l
372,14 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Relaxdays 4052025238544, Czerwony, Biały, Karton, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
115,66 zł
Sprzedawca: TR8

Gourmetmaxx 07329, Czerwony, Biały, Plastik, Stal nierdzewna, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
196,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Zewnętrzna patelnia do popcornu do grilla czarna węglowa 70 cm x 18 cm x 9,3 cm
184,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Cukier do waty cukrowej smak coli bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Unold 48535, Czerwony, Srebrny, 50 g, Plastik, Stal nierdzewna, Przyciski, 0,8 m, Czarny
400,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Kukurydza do popcornu i olej do popcornu o aromacie masła
31,65 zł/1kg
59,35 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg
54,50 zł/1kg
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Unold Classic, Czerwony, Srebrny, Biały, 100 g, Plastik, Przyciski, 0,85 m, CE;REACH;LFBG;ROHS
143,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maszyna do popcornu 900 W Popcorn Maker Popcorn Machine Świeża kukurydza Maszyna do popcornu Beztłuszczowy olej Gorące powietrze Domowa kuchnia Retoo
264,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Sztuczny Daktylowiec Z Doniczką, 310 Cm Lumarko!
32,98 zł/1kg
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: vidaXL

LUND 68260, 1200 W, 220 - 240 V, 50/60 Hz, 700 g, 1 szt.
120,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HP Zestaw 2 oryginalnych wkładów atramentowych 302 (czarny i trójkolorowy), Standardowy, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Tusz na bazie pigmentu, Atrament barwnikowy, 3,5 ml, 4 ml
288,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Cukier karmelowy klasy premium, słoik 150 g, do popcornu i deserów
187,27 zł/1kg
28,09 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Clatronic SKB 3248, 170 W, 227 mm, 227 mm, 412 mm, 2,1 kg
174,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Kosz na pranie Curly 300343, bambusowy, z pokrywą i uchwytami, zdejmowany i zmywalny, składany, 100 litrów, 52 x 32 x 63 cm
122,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Olej do popcornu o smaku masła 500 ml do popcornu kinowego – Hopser Funfood
42,25 zł/1kg
36,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Relaxdays 4052025470708, Czerwony, Biały, Karton, 105 mm, 160 mm, 20 g, 105 mm
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Cukier waniliowy klasy premium, słoik 150 g, do popcornu i deserów
187,27 zł/1kg
28,09 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

system filtrów piaskowych tillvex do basenu 10 m³/h z kulkami filtrującymi 800g niebieski | system filtrów z zaworem 7-drogowym i adapterem 2w1 Ø32mm - 38mm | filtr basenowy ze wskaźnikiem ciśnienia | filtr piaskowy do basenu
591,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
129,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dotrzymuje obietnic
Zrobiłem 100 g kukurydzy cukrowej i od razu ją zjadłem. Najpierw użyłem cukru waniliowego, zobaczmy jak smakuje karmel. Instrukcje dotyczące ilości znajdują się na oleju, idealne.
Oceniono dnia 2 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zestaw!
Nie tylko szybko dostarczony, ale również wysokiej jakości. Poszczególne produkty zapewniają popcorn o jakości kinowej. Świetny stosunek jakości do ceny!
Oceniono dnia 14 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Popcorn
Bardzo dobre, tylko smak karmelowy mógłby być intensywniejszy
Oceniono dnia 21 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zestaw
Był bardzo smaczny i dobry.
Oceniono dnia 18 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zestaw imprezowy
Po prostu pyszne. Kupię ponownie
Oceniono dnia 23 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zestaw
Bardzo zadowolony, wszystko czego potrzeba do pysznego popcornu
Oceniono dnia 13 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszny
Bardzo dobrze zapakowane, Bardzo smaczny w smaku
Oceniono dnia 5 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Asortyment popcornu
Wszystko, czego potrzebujesz. Wynik, bardzo dobry!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
65,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
38,54 zł/1kg

Milho para pipocas Jumbo 1 kg sem OGM



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
40,14 zł/1kg

Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg

MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
10,19 zł/1kg

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly, 22,68 kg w worku XXL



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg

Popcorn grzybowy 10 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,04 zł/1kg

Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,32 zł/1kg

Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Zestaw Hopser Funfood Popcorn – wysokiej jakości kukurydza do popcornu i tłuszcz do popcornu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
82,26 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,17 zł/1kg

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,51 zł/1kg

Tłuszcz do popcornu półpłynny 1 litr do popcornu kinowego Haase Food



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
58,55 zł/1kg

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,50 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier waniliowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
63,18 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
47,50 zł/1kg

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Kukurydza do popcornu i olej do popcornu o aromacie masła



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,35 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,65 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier karmelowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
62,79 zł/1kg

Haase Food Popcorn sól mieszanka specjalna 1 kg torebka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,23 zł/1kg

Łopatka aluminiowa 130 ml 21 cm z czerpakiem – Łopatka do żywności
34,58 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
576,33 zł/1kg

Diamant Sól w proszku, puszka 1 kg – drobna sól do popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,54 zł/1kg