5,0



Na podstawie 6 opinii
Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
65,90 zł
38,54 zł / 1kg
+ 19,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Popcorn i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy40,14 zł/1kg
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy11,34 zł/1kg
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Kukurydza do popcornu Premium Butterfly, 22,68 kg w worku XXL11,34 zł/1kg
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood22,51 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Olej do popcornu o smaku masła, 250 ml, do popcornu kinowego – Hopser Funfood
45,80 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg
54,50 zł/1kg
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Stenger Popcorn Sweet Popcorn wiaderko Zabawa o słodkim smaku 250g
88,24 zł/1kg
22,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kukurydza popcorn 25 KG - Ziarna kukurydzy - Niesolone - Duża objętość - Świeża jakość - Do maszyny do popcornu
5,70 zł/1kg
142,49 zł
Sprzedawca: HebarBakalie

Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Kukurydza do popcornu i olej do popcornu o aromacie masła
31,65 zł/1kg
59,35 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Tłuszcz do popcornu półpłynny 1 litr do popcornu kinowego Haase Food
58,55 zł/1kg
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Torebka na popcorn „Z miłością własnoręcznie wykonana” Papier 100 sztuk 1 litr
91,33 zł/1kg
32,88 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier waniliowy do popcornu 1 kg do popcornu waniliowego i deserów
42,50 zł/1kg
42,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ziarna kukurydzy do popcornu 1 kg
28,99 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Krusty Krunch Popcorn z płynną czekoladą 30 g
394,67 zł/1kg
11,84 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Torebka na popcorn Lausbub Papier 100 sztuk 1 litr
93,67 zł/1kg
33,72 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Bakalland Popcorn Maślany 90 G
46,00 zł/1kg
4,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bakalland Popcorn O Smaku Serowym 90 G
49,56 zł/1kg
4,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Olej do popcornu o smaku masła 1 l (2x 500 ml) to specjalnie dobrany olej do przygotowywania popcornu o klasycznym aromacie masła.
Połączenie oleju rzepakowego i oleju z pestek winogron zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i nadaje się do stosowania w maszynach do popcornu, w garnku lub na patelni.
Najważniejsze cechy
- Olej do popcornu o smaku masła
- Odporny na wysokie temperatury, zapewnia równomierne prażenie
- Nadaje się do słodkiego i słonego popcornu
- Idealny do użytku domowego, na imprezy i do zastosowań komercyjnych
- 2 butelki po 500 ml
️ Proporcje mieszanki i podstawowy przepis – popcorn
3 części ziarna kukurydzy do popcornu, 1 część oleju do popcornu, cukier według uznania.
Przygotowanie / Sposób użycia
Rozgrzać olej do popcornu w maszynie do popcornu, w garnku lub na patelni.
Dodać ziarna kukurydzy do popcornu i poczekać, aż całkowicie się rozpadną.
Opcjonalnie dodać cukier lub inne składniki według uznania.
Odpowiednie produkty i akcesoria
Składniki:ziarna kukurydzy do popcornu, cukier do popcornu.
Akcesoria:torebki na popcorn, kubki na popcorn.
ℹ️ Uwaga: składniki i akcesoria nie wchodzą w skład zestawu.
Opakowanie i zawartość
2 butelki po 500 ml
Kraj pochodzenia
Niemcy.
Składniki
Olej rzepakowy.
Olej z pestek winogron.
Naturalny aromat maślany.
Barwnik: beta-karoten (E160a).
Wartości odżywcze na 100 ml
| Wartości odżywcze | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3404 kJ / 828 kcal |
| Tłuszcz | 92 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7 g |
| kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 61 g |
| wielonienasycone kwasy tłuszczowe | 24 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina E | 30 mg |
Informacja dla klientów B2B
Prosimy najpierw zarejestrować się, zakładając konto klienta, a następnie skontaktować się z nami.
Po pozytywnej weryfikacji konta możliwe będzie aktywowanie dostępu do obszaru B2B.
Informacja dotycząca sztucznej inteligencji
Teksty i zdjęcia mogą być w całości lub częściowo tworzone przy pomocy sztucznej inteligencji.
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Olej rzepakowy, olej z pestek winogron, naturalny aromat masła
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 g Wartość energetyczna: 3404 kJ / 828 kcal Tłuszcz: 92,0 g – w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 6,5 g Węglowodany: 0,0 g – w tym cukry: 0,0 g Białko: 0,0 g Sól: 0,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1710 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Popcorn Piwo
- Producent
- Hopser Funfood
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260663352588
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Olej rzepakowy, olej z pestek winogron, naturalny aromat masła
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 g Wartość energetyczna: 3404 kJ / 828 kcal Tłuszcz: 92,0 g – w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 6,5 g Węglowodany: 0,0 g – w tym cukry: 0,0 g Białko: 0,0 g Sól: 0,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1710 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Popcorn Piwo
- Producent
- Hopser Funfood
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260663352588
Pasuje również do tego

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
22,51 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek
11,32 zł/1kg
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg
54,50 zł/1kg
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy
11,34 zł/1kg
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly, 22,68 kg w worku XXL
11,34 zł/1kg
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier waniliowy do popcornu 1 kg do popcornu waniliowego i deserów
42,50 zł/1kg
42,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier do popcornu o smaku karmelowym, 1 kg, do przygotowania popcornu karmelowego i deserów
42,50 zł/1kg
42,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier do waty cukrowej smak coli bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Mix Kolorowy Smakowy Cukier Do Waty Cukrowej Zestaw 8X 400G
719,90 zł/1kg
71,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Torby na popcorn Relaxdays, zestaw 100 sztuk, w paski, styl retro, kino, akcesoria na wieczór filmowy, papierowe, pojemniki na popcorn, czerwono-białe
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Olej do popcornu o smaku masła 500 ml do popcornu kinowego – Hopser Funfood
42,25 zł/1kg
36,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Haase Food Popcorn sól mieszanka specjalna 1 kg torebka
39,23 zł/1kg
39,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

576 torebek na popcorn, papierowe, akcesoria kinowe, na wieczór filmowy i urodziny dla dzieci, torebki w stylu retro na popcorn, czerwono-białe
263,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Cukier karmelowy klasy premium, słoik 150 g, do popcornu i deserów
187,27 zł/1kg
28,09 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy
40,14 zł/1kg
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Torebka na popcorn „Z miłością własnoręcznie wykonana” Papier 100 sztuk 1 litr
91,33 zł/1kg
32,88 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

relaxdays 10028739_0 144 relaxdays Popcorntüten
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
72,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

BeamZ 160.582, Gotowy do użycia płyn, 5000 ml, Żółty, Kanister
36,69 zł/1l
183,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kukurydza popcorn 25 KG - Ziarna kukurydzy - Niesolone - Duża objętość - Świeża jakość - Do maszyny do popcornu
5,70 zł/1kg
142,49 zł
Sprzedawca: HebarBakalie

Cukier waniliowy klasy premium, słoik 150 g, do popcornu i deserów
187,27 zł/1kg
28,09 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Pochodnie ogrodowe EINFEBEN Pochodnie woskowe 50 sztuk Czas palenia 90 min Bardzo długi uchwyt Pochodnie ogrodowe Pochodnie ogrodowe
269,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Relaxdays 4052025238544, Czerwony, Biały, Karton, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
115,66 zł
Sprzedawca: TR8

Celexon CP1000, Przezroczysty, Czerwony, Biały, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
482,88 zł
Sprzedawca: Sotel

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
145,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tłuszcz do popcornu
Bardzo dobry tłuszcz do popcornu smakuje naprawdę dobrze, gdy robisz z nim popcorn!!! Kupię ponownie!!!! I szybka dostawa towaru!!!!
Oceniono dnia 3 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super szybka dostawa, dotarła już następnego dnia. Olej do popcornu smakuje naprawdę cholernie dobrze. Mogę tylko polecić produkt i sprzedawcę.
Oceniono dnia 20 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Nie mieliśmy żadnych negatywnych doświadczeń!
Oceniono dnia 4 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
65,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
38,54 zł/1kg

Milho para pipocas Jumbo 1 kg sem OGM



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
40,14 zł/1kg

Mushroom PLUS Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,07 zł/1kg

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly, 22,68 kg w worku XXL



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg

Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg

MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
10,19 zł/1kg

Popcorn grzybowy 10 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,04 zł/1kg

Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,32 zł/1kg

Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,51 zł/1kg

Zestaw Hopser Funfood Popcorn – wysokiej jakości kukurydza do popcornu i tłuszcz do popcornu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
82,26 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,17 zł/1kg

Tłuszcz do popcornu półpłynny 1 litr do popcornu kinowego Haase Food



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
58,55 zł/1kg

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,50 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier waniliowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
63,18 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
47,50 zł/1kg

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Kukurydza do popcornu i olej do popcornu o aromacie masła



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,35 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,65 zł/1kg

Haase Food Popcorn sól mieszanka specjalna 1 kg torebka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,23 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier karmelowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
62,79 zł/1kg

Diamant Sól w proszku, puszka 1 kg – drobna sól do popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,54 zł/1kg