LENOR Fresh Air Tropical Sunset 1,064 litra (76 praní)

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

85,76 zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Nawilżacze powietrza i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Deerma - DEM-F951W - Nawilżacz powietrza
Deerma - DEM-F951W - Nawilżacz powietrza
265,43 zł
Sprzedawca: Shopmobile
Zdjęcie produktu dla Beurer AROMA DIFFUSER LA30 BEURER
Beurer AROMA DIFFUSER LA30 BEURER
327,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz powietrza z dyfuzorem aromatu NP16366
Nawilżacz powietrza z dyfuzorem aromatu NP16366
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
97,99 zł
-9,70 zł
88,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor Zapachów Nawilżacz Wazon J-102
Dyfuzor Zapachów Nawilżacz Wazon J-102
42,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Rio Aroma Diffuser DHLY
Rio Aroma Diffuser DHLY
301,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Odświeżacz powietrza
Odświeżacz powietrza
210,00 zł/1kg
4,20 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Deerma - F628S - Nawilżacz powietrza
Deerma - F628S - Nawilżacz powietrza
156,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Deerma - F327W - Nawilżacz powietrza
Deerma - F327W - Nawilżacz powietrza
153,51 zł
Sprzedawca: Shopmobile
Zdjęcie produktu dla Deerma  ST636W
Deerma ST636W
250,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz powietrza Wick WH525E
Nawilżacz powietrza Wick WH525E
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
196,82 zł
Sprzedawca: Di-Life
Zdjęcie produktu dla Deerma  ST635W
Deerma ST635W
273,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Filtr do Deerma F325/F327W
Filtr do Deerma F325/F327W
11,70 zł
Sprzedawca: Shopmobile
Zdjęcie produktu dla Uzupełnianie granulek
Uzupełnianie granulek
189,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor Cool Mist - biały
Dyfuzor Cool Mist - biały
21,38 zł
Sprzedawca: CABshop
Zdjęcie produktu dla Bambusowy dyfuzor zapachowy
Bambusowy dyfuzor zapachowy
318,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Be Cool BCHEPA004, Filtr oczyszczający powietrze, HEPA
Be Cool BCHEPA004, Filtr oczyszczający powietrze, HEPA
94,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Oczyszczacz powietrza Kinscoter Clean Air 01
Oczyszczacz powietrza Kinscoter Clean Air 01
161,32 zł
Sprzedawca: CABshop
Zdjęcie produktu dla Clean Air Optima CAOREL, 10 ml, Nawilżacz
Clean Air Optima CAOREL, 10 ml, Nawilżacz
129,09 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Zdjęcie produktu dla Deerma  LD220
Deerma LD220
179,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Deerma - F628W - Nawilżacz powietrza
Deerma - F628W - Nawilżacz powietrza
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
155,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Płyn do płukania tkanin - właściwości: uniwersalny, owocowy zapach, ilość prań: 76 prań, pojemność 1064 ml - 2,92 Kč/pranie - od 209 Kč/1 litr
Pojemność
1.064 l
Producent
EAN
8700216723039

Pojemność
1.064 l
Producent
EAN
8700216723039
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Lenor Fresh Air Płyn do płukania tkanin Sensitive 700ml, 50 prań
Lenor Fresh Air Płyn do płukania tkanin Sensitive 700ml, 50 prań
59,20 zł/1l
41,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 238
5 699,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Smartiee
Zdjęcie produktu dla Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Lenor, Plyn do plukania Gold Orchid, 1200 ml
Lenor, Plyn do plukania Gold Orchid, 1200 ml
12,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
82,23 zł
-77%
18,65 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Sofa w kształcie U BEST narożnik tkanina Poso beżowy
Sofa w kształcie U BEST narożnik tkanina Poso beżowy
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
3 199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel
Zdjęcie produktu dla Lenor Plyn do plukania La Desirable, 1200 ml
Lenor Plyn do plukania La Desirable, 1200 ml
16,08 zł/1kg
26,45 zł
-20%
20,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1131
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick
Zdjęcie produktu dla Lenor Płyn do płukania tkanin Gold Orchid & Vanilla 1.239l, 59 prań
Lenor Płyn do płukania tkanin Gold Orchid & Vanilla 1.239l, 59 prań
65,89 zł/1l
81,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lenor Spray do żelazka Crease Rubin Jaśmin, 500 ml
Lenor Spray do żelazka Crease Rubin Jaśmin, 500 ml
38,66 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 293
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
A bottle of Lenor fabric softener with a scenic background of cliffs, sea, and flowers.
Lenor Fresh Płyn do płukania, 1,2 l
15,57 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,26 zł
-26%
18,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,97 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
64,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Lenor 8001090891099, Granulka, 210 g, Drzewo cedrowe, Kwiatowy, Paczula, 12 tygodni
Lenor 8001090891099, Granulka, 210 g, Drzewo cedrowe, Kwiatowy, Paczula, 12 tygodni
105,19 zł/1kg
56,29 zł
-49%
28,40 zł
Sprzedawca: Katomix
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lenor 8700216694490 Lenor płyn do płukania tkanin Aprilfrisch, 1,239 litra - 59 WL
Lenor 8700216694490 Lenor płyn do płukania tkanin Aprilfrisch, 1,239 litra - 59 WL
14,60 zł/1kg
18,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Lenor Amalfi Limone&Mughetto 87 prań 1,827 l
Lenor Amalfi Limone&Mughetto 87 prań 1,827 l
17,43 zł/1l
31,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L
Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
177,78 zł
-25,01 zł
152,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
135,53 zł
-6,78 zł
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana destylowana Lenor do żelazek parowych - Summer 1 litr
Woda perfumowana destylowana Lenor do żelazek parowych - Summer 1 litr
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Lenor Fresh Air Płyn do płukania tkanin Fresh Wind 700ml, 50 prań
Lenor Fresh Air Płyn do płukania tkanin Fresh Wind 700ml, 50 prań
112,56 zł/1kg
28,14 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Żel do Prania Koloru Ariel Professional Color + 4,95L
Żel do Prania Koloru Ariel Professional Color + 4,95L
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
80,64 zł
Sprzedawca: palkar
Zdjęcie produktu dla Lenor Ruby Jasmine Perełki zapachowe do prania 195g
Lenor Ruby Jasmine Perełki zapachowe do prania 195g
154,00 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
40,04 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla 40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 230
39,99 zł
-12%
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Coccolino Sensitive & Soft Płyn do płukania, 1700 ml
Coccolino Sensitive & Soft Płyn do płukania, 1700 ml
10,34 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
19,38 zł
-9%
17,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Tesori d’Oriente Persian Dream, Płynny, 760 ml, Granat, Red tea, Butelka
Tesori d’Oriente Persian Dream, Płynny, 760 ml, Granat, Red tea, Butelka
18,41 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tefal YS22Q25, 6 l, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita, Czarny, Stal nierdzewna, 22 cm, Stal nierdzewna, 6 os.
Tefal YS22Q25, 6 l, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita, Czarny, Stal nierdzewna, 22 cm, Stal nierdzewna, 6 os.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 805
334,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Coccolino perfumy Sandalo & Caprifoglio 342 ml
Coccolino perfumy Sandalo & Caprifoglio 342 ml
53,35 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,29 zł
-5%
18,14 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Flexot® F-2045 | Walizka 24 cale, rozmiar L, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, bagaż podróżny, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
Flexot® F-2045 | Walizka 24 cale, rozmiar L, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, bagaż podróżny, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 489
196,77 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Oczyszczacz powietrza Webber APEH11003 WIFI HEPA 12 UV Jonizator Nawilżacz powietrza
Oczyszczacz powietrza Webber APEH11003 WIFI HEPA 12 UV Jonizator Nawilżacz powietrza
869,99 zł
Darmowa wysyłka10% zniżki
Sprzedawca: webbereurope
Zdjęcie produktu dla BOT Dyfuzor zapachowy RDF3 260 ml jasnobrązowe drewno
BOT Dyfuzor zapachowy RDF3 260 ml jasnobrązowe drewno
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,10 zł
Sprzedawca: BlueroadRE
Zdjęcie produktu dla Recalma Dyfuzor zapachowy 3w1 szklany 3D 100 ml nawilżacz powietrza lampka LED 7 kolorów cicha praca auto wyłączanie zielony
Recalma Dyfuzor zapachowy 3w1 szklany 3D 100 ml nawilżacz powietrza lampka LED 7 kolorów cicha praca auto wyłączanie zielony
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
143,48 zł
Sprzedawca: CMRD-BV
Zdjęcie produktu dla Recalma Dyfuzor zapachowy ceramiczny 2w1 nawilżacz powietrza ultradźwiękowy cichy z timerem i LED, biały, aromaterapia
Recalma Dyfuzor zapachowy ceramiczny 2w1 nawilżacz powietrza ultradźwiękowy cichy z timerem i LED, biały, aromaterapia
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
135,03 zł
Sprzedawca: CMRD-BV
Zdjęcie produktu dla AIORBER 3 w 1: wentylator z funkcją chłodzenia i nawilżania powietrza, z akumulatorem 15 000 mAh, zbiornikiem na wodę o pojemności 2 l, czasem pracy do 24 godzin, złączem USB-C, 4 stopniami prędkości, oscylacją 90°, przenośny, cichy, zielony
AIORBER 3 w 1: wentylator z funkcją chłodzenia i nawilżania powietrza, z akumulatorem 15 000 mAh, zbiornikiem na wodę o pojemności 2 l, czasem pracy do 24 godzin, złączem USB-C, 4 stopniami prędkości, oscylacją 90°, przenośny, cichy, zielony
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
339,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore
Zdjęcie produktu dla Kuketo | Nawilżacz antygrawitacyjny czarny z diodą LED - stylowy dyfuzor z efektem wodospadu i funkcją zapachu - cichy, duży i nowoczesny
Kuketo | Nawilżacz antygrawitacyjny czarny z diodą LED - stylowy dyfuzor z efektem wodospadu i funkcją zapachu - cichy, duży i nowoczesny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kuketo
Zdjęcie produktu dla AIORBER 3 w 1: wentylator z funkcją chłodzenia i nawilżania powietrza, z akumulatorem 15 000 mAh, zbiornikiem na wodę o pojemności 2 l, czasem pracy do 24 godzin, złączem USB-C, 4 stopniami prędkości, oscylacją 90°, przenośny, cichy, kolor pomarańczowy
AIORBER 3 w 1: wentylator z funkcją chłodzenia i nawilżania powietrza, z akumulatorem 15 000 mAh, zbiornikiem na wodę o pojemności 2 l, czasem pracy do 24 godzin, złączem USB-C, 4 stopniami prędkości, oscylacją 90°, przenośny, cichy, kolor pomarańczowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
299,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore
Zdjęcie produktu dla AIORBER 3 w 1: wentylator z funkcją chłodzenia i nawilżania powietrza, z akumulatorem 15 000 mAh, zbiornikiem na wodę o pojemności 2 l, czasem pracy do 24 godzin, złączem USB-C, 4 stopniami prędkości, oscylacją 90°, przenośny, cichy, czarny
AIORBER 3 w 1: wentylator z funkcją chłodzenia i nawilżania powietrza, z akumulatorem 15 000 mAh, zbiornikiem na wodę o pojemności 2 l, czasem pracy do 24 godzin, złączem USB-C, 4 stopniami prędkości, oscylacją 90°, przenośny, cichy, czarny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
299,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore
Zdjęcie produktu dla HEVA MILO Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy 360° Aromaterapia Timer Biały
HEVA MILO Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy 360° Aromaterapia Timer Biały
189,00 zł
Sprzedawca: Climateo_eu
Zdjęcie produktu dla REVENTO® Nawilżacz powietrza w kształcie kominka
REVENTO® Nawilżacz powietrza w kształcie kominka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
99,99 zł
Sprzedawca: REVENTO
A humidifier with LED lights and a remote control, with smaller humidifiers in various colors in the background.
Kuketo | Nawilżacz 500 ml z lampką nocną LED RGB i pilotem - Dyfuzor aromatów do olejków eterycznych - Lampa zapachowa, stylowa i cicha
64,99 zł
Sprzedawca: Kuketo
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz Powietrza Ewaporacyjny Jonizator Aromaterapia Dyfuzor Pilot Timer
Nawilżacz Powietrza Ewaporacyjny Jonizator Aromaterapia Dyfuzor Pilot Timer
207,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Arendo, nawilżacz, nebulizator o wyglądzie drewna, dyfuzor z 7 kolorowymi diodami LED, funkcja timera, 300 ml, jasnobrązowy
Dyfuzor zapachowy Arendo, nawilżacz, nebulizator o wyglądzie drewna, dyfuzor z 7 kolorowymi diodami LED, funkcja timera, 300 ml, jasnobrązowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
220,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz powietrza Arendo, dyfuzor aromatu w drewnianym designie z diodą LED, dyfuzor, funkcja timera, zmiana 7 kolorów, 300 ml, ciemny brąz
Nawilżacz powietrza Arendo, dyfuzor aromatu w drewnianym designie z diodą LED, dyfuzor, funkcja timera, zmiana 7 kolorów, 300 ml, ciemny brąz
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
198,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Home Styling Collection Nawilżacz powietrza Zbiornik na wodę Parownik wody do grzejników z LIŚCIAMI 1 sztuka
Home Styling Collection Nawilżacz powietrza Zbiornik na wodę Parownik wody do grzejników z LIŚCIAMI 1 sztuka
3,2Średnia ocena: 3,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
19,99 zł
Sprzedawca: Vilde
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz powietrza jonizator dyfuzor z olejkami WT5000ION ultradźwiękowy, aromaterapia, pokój do 35m2, wydajny 300ml/h
Nawilżacz powietrza jonizator dyfuzor z olejkami WT5000ION ultradźwiękowy, aromaterapia, pokój do 35m2, wydajny 300ml/h
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
137,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz Brandson, dyfuzor aromatu 2,5 l, lampka nastrojowa, zbiornik na wodę 2,5 l, z buteleczką olejku aromatycznego 10 ml, do salonu i sypialni, joga, spa
Nawilżacz Brandson, dyfuzor aromatu 2,5 l, lampka nastrojowa, zbiornik na wodę 2,5 l, z buteleczką olejku aromatycznego 10 ml, do salonu i sypialni, joga, spa
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
177,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz powietrza Brandson, dyfuzor aromatów, zbiornik na wodę 2,5 l, z buteleczką olejku aromatycznego 10 ml, do salonu i sypialni, joga, spa
Nawilżacz powietrza Brandson, dyfuzor aromatów, zbiornik na wodę 2,5 l, z buteleczką olejku aromatycznego 10 ml, do salonu i sypialni, joga, spa
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
159,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Medisana AH 663, Czarny, Biały, LED, 1,4 m, 25 W, Prąd przemienny, 220-240 V
Medisana AH 663, Czarny, Biały, LED, 1,4 m, 25 W, Prąd przemienny, 220-240 V
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
245,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla nawilżacz na biurko 20 x 20 x 15 cm z efektem rozpylania, dekoracja wodospadu na biurko w biurze i w domu
nawilżacz na biurko 20 x 20 x 15 cm z efektem rozpylania, dekoracja wodospadu na biurko w biurze i w domu
354,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza