1. Łatwy w aplikacji. 2. Osiągnięcie i utrzymanie bujnego trawnika nie jest trudne, jeśli go używasz. 3. Zapomnienie o odpowiednim przygotowaniu i podlewaniu jest kluczem do sukcesu siewu. 4. Nadaje się do różnych mieszanek nasion na trawnikach .5. Idealne rozwiązanie dla właścicieli domów z cętkowanymi trawnikami wymagającymi pielęgnacji.
Specyfikacja:
Pojemność: 59ml*2 Rozmiar produktu: 9*3,2cm
Lista pakietów:
2 x Płyn do trawników
Uwaga:
Ze względu na efekty świetlne i kąty fotografowania, istnieje różnica w kolorze produktu, prosimy o zrozumienie. Ze względu na ręczne pomiary, istnieje tolerancja w rozmiarze produktu.
2 opakowania płynu do trawników Ogród przydomowy Podwórko Środek do zazieleniania trawników
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
70,30 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
sob. 10 – czw. 15 października
Łap promocję, póki trwa!
Odświeżacze powietrza i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Odświeżacz powietrza Lattafa Spray 450ml - Khamrah
221,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Więcej informacji o reklamie
Kula z mchu w stylu japońskim Ogrodnictwo Roślina doniczkowa Doniczka z mchu
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
81,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zapach
1 580,00 zł/1l
7,90 zł
Sprzedawca: Velizo
Forma do kadzideł Agilawood z naturalnym surowcem (ambrozja)
538,10 zł/1kg
113,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Koncentrat zapachowy Astrée, 4 ml
37 997,50 zł/1l
151,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: JGDeals
Zapach
1 580,00 zł/1l
7,90 zł
Sprzedawca: Velizo
Kadzidło kamforowe -- 13 g; 30 ml
68,53 zł/1kg
68,53 zł
Sprzedawca: Abato_Versand
Kadzidło z werbeny - 8 g; 30 ml
46,95 zł/1kg
46,95 zł
Sprzedawca: Abato_Versand
Odświeżacz powietrza 5 ml
1 738,00 zł/1l
8,69 zł
Sprzedawca: JOGISEsvietidla
Dezodorant o intensywnym zapachu, 3 sztuki po 150 ml
226,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VosRetail
Zapach
4,33 zł
Sprzedawca: JOGISEsvietidla
Dyfuzor Perfumowany Bergamotka Cynamon Paczuli
185,58 zł/1kg
92,79 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Osviežovač vzduchu 2 x 3 ml
2 612,00 zł/1l
13,06 zł
Sprzedawca: JOGISEsvietidla
Zapach
3 265,00 zł/1l
13,06 zł
Sprzedawca: JOGISEsvietidla
Odświeżacz powietrza do samochodu 1 sztuka [P07805]
5 224,00 zł/1l
13,06 zł
Sprzedawca: JOGISEsvietidla
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Funkcja:
1. Łatwy w aplikacji. 2. Osiągnięcie i utrzymanie bujnego trawnika nie jest trudne, jeśli go używasz. 3. Zapomnienie o odpowiednim przygotowaniu i podlewaniu jest kluczem do sukcesu siewu. 4. Nadaje się do różnych mieszanek nasion na trawnikach .5. Idealne rozwiązanie dla właścicieli domów z cętkowanymi trawnikami wymagającymi pielęgnacji.
Specyfikacja:
Pojemność: 59ml*2 Rozmiar produktu: 9*3,2cm
Lista pakietów:
2 x Płyn do trawników
Uwaga:
Ze względu na efekty świetlne i kąty fotografowania, istnieje różnica w kolorze produktu, prosimy o zrozumienie. Ze względu na ręczne pomiary, istnieje tolerancja w rozmiarze produktu.
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(567)Liczba wystawionych ocen: 567
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zestaw 4 drzewek owocowych – 1 Jabłoń, 1 Grusza, 1 Wiśnia, 1 Śliwa – Wysokość 70/100 cm – Doniczka 11 cm – Mix A
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(76)Liczba wystawionych ocen: 76
200,60 zł
Sprzedawca: Schramas
Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller
Jiubiaz folia prywatności 3D folia okienna samoprzylepna folia lustrzana folia przeciwsłoneczna kwiaty 60 * 200 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
97,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Bateria prysznicowa termostatyczna. Termostat do prysznica. Termostat do głowicy prysznicowej. Deszczownica. Bateria zlewozlewowa. System prysznicowy z termostatem
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
175,00 zł
Sprzedawca: Easybuy
Pokrowiec ochronny Wehncke na meble ogrodowe - pokrowiec na stół ogrodowy - 242x162x100cm
41,50 zł/1m²
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
162,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(453)Liczba wystawionych ocen: 453
65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-23%
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(215)Liczba wystawionych ocen: 215
179,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(677)Liczba wystawionych ocen: 677
52,31 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Szopa na narzędzia Outsunny Szopa ogrodowa szara 277 x 195 x 192 cm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
1 640,90 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
Stół jadalny składany marki COSTWAY, drewniany stół kuchenny, stół do jadalni dla 4-7 osób, składany stół wytrzymujący obciążenie do 60 kg, idealny do małych pomieszczeń, wymiary: 163x80x75 cm. Kawa
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
293,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Bestseller
Odkurzacz piorący LEHMANN ULTRAWASH All-in-One, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych, na mokro/sucho zbiornik 20-l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(448)Liczba wystawionych ocen: 448
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
568,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Framex
Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(860)Liczba wystawionych ocen: 860
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
DECCART | Kasetony sufitowe 3D | Panele scienne | Panele scienne 3D | Line czarny 50x50cm | 0,25m2|
12,64 zł/1m
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
6,32 zł
Sprzedawca: Homeek
Grill Gazowy El Fuego San Jose 2 Palniki Żeliwny Ruszt + Reduktor !
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(1116)Liczba wystawionych ocen: 1116
599,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SwiatGrili
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
HOMLA Dyfuzor zapachowy WOODY BLEND Night Willow Herb 500 ml
149,00 zł
20% zniżki
Sprzedawca: HelloHomla
298,00 zł/1l
HOMLA Dyfuzor elektryczny NARAVE z solą himalajską 19x13 cm
249,00 zł
20% zniżki
Sprzedawca: HelloHomla
185,82 zł/1kg
HOMLA Dyfuzor elektryczny NARAVE falowany biały 19,5x12 cm
169,00 zł
20% zniżki
Sprzedawca: HelloHomla
325,00 zł/1kg
Acqua di Bolgheri - Indaco wkład zapachowy do pokoju 500 ml IN-2505
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l
Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l
6x Air Wick Freshmatic White Flower Air Freshener Refill | Odświeżający wkład o zapachu lilii, białej róży, jaśminu i odrobiny lilii
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1kg
Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
287,07 zł/1kg
HOMLA Dyfuzor zapachowy ZEN RITUAL Soothing 500 ml
129,00 zł
20% zniżki
Sprzedawca: HelloHomla
0,11 zł/1kg
HOMLA Dyfuzor zapachowy VELUMA Golden Amber 500 ml
129,00 zł
20% zniżki
Sprzedawca: HelloHomla
112,17 zł/1kg
Dyfuzor zapachowy HOMLA AURA Jaśmin Bergamotka 500 ml
129,00 zł
20% zniżki
Sprzedawca: HelloHomla
258,00 zł/1l
ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
1 208,70 zł/1kg
5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm
Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
303,08 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 683,78 zł/1l
HOMLA Dyfuzor zapachowy WOODY BLEND Sandalwood White Tea 200 ml
79,00 zł
20% zniżki
Sprzedawca: HelloHomla
395,00 zł/1l
Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
270,48 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 352,40 zł/1kg
Acqua di Parma Luce di Colonia, Czołg, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
253,88 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 410,44 zł/1l
Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
240,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 335,28 zł/1l
Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
232,93 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 552,87 zł/1l
Pluszowa tulipanowa zabawka, dobra wytrzymałość, bezwonna, urocza, miękka, puszysta, ozdoba roślinna do domu, biura, samochodu, dekoracja, prezenty,
97,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl