Kolor:

Zielony

Piórnik potrójny z wyposażeniem BackUp

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

88,00 zł

+ 15,00 zł za wysyłkę

Kraj wysyłki: Polska

pt. 28 sierpnia
Nasze najlepszeoferty
Piórniki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Piórnik potrójny z wyposażeniem BackUp dinozaury
Piórnik potrójny z wyposażeniem BackUp dinozaury
55,90 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla Jumper Piórnik Potrójny Gradient Strawberry – stylowy towarzysz każdej lekcji!
Jumper Piórnik Potrójny Gradient Strawberry – stylowy towarzysz każdej lekcji!
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
80,60 zł
Sprzedawca: Aspekto
Zdjęcie produktu dla Piórnik Potrójny Z Wyposażeniem Cp Jumpe
Piórnik Potrójny Z Wyposażeniem Cp Jumpe
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
70,95 zł
Sprzedawca: Aspekto
Zdjęcie produktu dla Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3  Xplay
Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3 Xplay
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
78,38 zł
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Piórnik Potrójny Z Wyposażeniem BackUp EW51 Derform
Piórnik Potrójny Z Wyposażeniem BackUp EW51 Derform
88,00 zł
Sprzedawca: CARO
Zdjęcie produktu dla Piórnik Backup Derform
Piórnik Backup Derform
78,00 zł
Sprzedawca: CARO
Zdjęcie produktu dla Piórnik potrójny z wyposażeniem BackUp Jednorożec
Piórnik potrójny z wyposażeniem BackUp Jednorożec
62,90 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla Piórnik Coolpack z wyposażeniem potrójny 3 komorowy
Piórnik Coolpack z wyposażeniem potrójny 3 komorowy
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
79,90 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla Derform Piórnik potrójny z wyposażeniem BackUp 7 EW25
Derform Piórnik potrójny z wyposażeniem BackUp 7 EW25
85,00 zł
Sprzedawca: CARO
Zdjęcie produktu dla Piórnik z wyposażeniem dwukomorowy BackUp
Piórnik z wyposażeniem dwukomorowy BackUp
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
55,90 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem Panda
Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem Panda
88,00 zł
Sprzedawca: CARO
Zdjęcie produktu dla Piórnik potrójny z wyposażeniem BackUp capibara
Piórnik potrójny z wyposażeniem BackUp capibara
50,70 zł
Sprzedawca: KRAINA_MISIA_KRZYSIA_MAG
Zdjęcie produktu dla Piórnik Potrójny Z Wyposażeniem Spiderman
Piórnik Potrójny Z Wyposażeniem Spiderman
68,00 zł
Sprzedawca: CARO
Zdjęcie produktu dla Piórnik szkolny czarny bez wyposażenia
Piórnik szkolny czarny bez wyposażenia
14,28 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 2
Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 2
58,90 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla Piórnik potrójny z wyposażeniem Piłka 20 Derform
Piórnik potrójny z wyposażeniem Piłka 20 Derform
54,89 zł
Sprzedawca: Kraina_Misia_Krzysia
Zdjęcie produktu dla Piórnik szkolny czarny bez wyposażenia
Piórnik szkolny czarny bez wyposażenia
28,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Piórnik dwuklapkowy bez wyposażenia Squirell Majewski
Piórnik dwuklapkowy bez wyposażenia Squirell Majewski
39,67 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Podwójny Piórnik z Wyposażeniem Up and Away
Podwójny Piórnik z Wyposażeniem Up and Away
172,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

 

ORYGINALNY PIÓRNIK POTRÓJNY Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM

z najnowszej kolekcji BACK TO SCHOOL

firmy BackUp

 

piórnik  jest w pełni wyposażony w oryginalne produkty

jeden zai masz wszystkie przybory szkolne dla swojego dziecka

opis piórnika :

  • piórnik 3 komorowy ( potrójny )
  • 18 kredek ołówkowych
  • 18 pisaków
  • plan lekcji
  • linijka 15cm
  • ołówek
  • 3 długopisy(czarny, czerwony , niebieski)
  • gumka
  • temperówka

 

- Piórnik wykonano z poliestru

- wymiary: 20 x 12,5 x 6,5 cm

- zapinany na porządne mocne zamki



PIÓRNIK POTRÓJNY Z WYPOSAŻENIEM GREEN GAME EW64 BACDERFORM

Szlufki, które zapewniają bezpieczne i wygodne przechowywanie.

Trzy odrębne komory zamykane na zamek błyskawiczny.

Porządna, solidna i usztywniana konstrukcja.

Pierwsza komora: gumka do zmazywania, temperówka, linijka, 3 długopisy, ołówek, plan lekcji.

Druga komora: 18 kolorowych kredek ołówkowych.

Trzecia komora: 18 kolorowych flamastrów/mazaków.

Kolekcja: BACKUP

Rozmiar: 20 cm x 13 cm x 7 cm

Waga: 475 g

Kolor
Zielony
Długość
20 cm
Waga
0.3 kg
Liczba sztuk
1
Producent
BackUP
EAN
5906601703027
Numer producenta
EW64_20250507235537

Kolor
Zielony
Długość
20 cm
Waga
0.3 kg
Liczba sztuk
1
Producent
BackUP
EAN
5906601703027
Numer producenta
EW64_20250507235537
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Piórnik Minecraft Astra
Piórnik Minecraft Astra
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
60,15 zł
Sprzedawca: Aspekto
Zdjęcie produktu dla Piórnik Szkolny Dla Dzieci Dziecka do Szkoły Organizer Minecraft Rozkładany / MC00054
Piórnik Szkolny Dla Dzieci Dziecka do Szkoły Organizer Minecraft Rozkładany / MC00054
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
84,99 zł
Sprzedawca: SystemBank
Zdjęcie produktu dla Piórnik Z Wyposażeniem Game Pp25Px-023
Piórnik Z Wyposażeniem Game Pp25Px-023
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
106,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Piórnik z wyposażeniem St. Majewski potrójny z pełnym wyposażeniem Pokemon
Piórnik z wyposażeniem St. Majewski potrójny z pełnym wyposażeniem Pokemon
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
125,00 zł
Sprzedawca: CARO
Zdjęcie produktu dla CoolPack Jumper 3 Let's Gol – Stylowy piórnik potrójny dla ucznia!
CoolPack Jumper 3 Let's Gol – Stylowy piórnik potrójny dla ucznia!
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
79,90 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla Piórnik potrójny Jumbo BW Minecraft AC3
Piórnik potrójny Jumbo BW Minecraft AC3
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
71,73 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3
Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
79,00 zł
Sprzedawca: CARO
Zdjęcie produktu dla Piórnik Potrójny Z Wyposażeniem Jumper 3 Adventure Park Coolpack F067672
Piórnik Potrójny Z Wyposażeniem Jumper 3 Adventure Park Coolpack F067672
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
68,00 zł
Sprzedawca: CARO
Zdjęcie produktu dla Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3  Xplay
Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3 Xplay
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
78,38 zł
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Piórnik potrójny z wyposażeniem Jumper 3 Skate Night Patio Coolpack
Piórnik potrójny z wyposażeniem Jumper 3 Skate Night Patio Coolpack
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
95,00 zł
Sprzedawca: CARO
Zdjęcie produktu dla Piórnik składany - szkolny Kruzzel 24533
Piórnik składany - szkolny Kruzzel 24533
28,77 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3 nietoperze
Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3 nietoperze
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
79,00 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla Trzypoziomowy piórnik szkolny BAAGL Roboty
Trzypoziomowy piórnik szkolny BAAGL Roboty
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
81,91 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Potrójny piórnik z akcesoriami Pixel Cubes
Potrójny piórnik z akcesoriami Pixel Cubes
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
125,00 zł
Sprzedawca: CARO
Zdjęcie produktu dla Piórnik z wyposażeniem St. Majewski potrójny z pełnym wyposażeniem Green Game
Piórnik z wyposażeniem St. Majewski potrójny z pełnym wyposażeniem Green Game
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
78,49 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Etui na przybory szkolne Minecraft 12,5 x 19,5 x 5,5 cm, trzykomorowe, czarne. Marka: Mann. Rozmiar: uniwersalny
Etui na przybory szkolne Minecraft 12,5 x 19,5 x 5,5 cm, trzykomorowe, czarne. Marka: Mann. Rozmiar: uniwersalny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
153,36 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem Coolpack Jumper 3 Atlantis
Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem Coolpack Jumper 3 Atlantis
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
92,00 zł
Sprzedawca: CARO
Zdjęcie produktu dla BAAGL Piórnik szkolny jednopiętrowy Minecraft Blue Axe
BAAGL Piórnik szkolny jednopiętrowy Minecraft Blue Axe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
72,95 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla BAAGL Piórnik szkolny trzypoziomowy Piłka nożna
BAAGL Piórnik szkolny trzypoziomowy Piłka nożna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
68,15 zł
Sprzedawca: VISO
A close-up view of a Minecraft-themed pencil case.
Piórnik szkolny BAAGL jednopiętrowy Minecraft
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
73,14 zł
Sprzedawca: vikpap
Zdjęcie produktu dla Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3 Grey Ball
Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3 Grey Ball
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
78,37 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Plecak młodzieżowy 3 komorowy Break Black Czarny Coolpack
Plecak młodzieżowy 3 komorowy Break Black Czarny Coolpack
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
139,90 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla Trampolina - 305 cm - z siatką zabezpieczającą i drabinką - niebieska
Trampolina - 305 cm - z siatką zabezpieczającą i drabinką - niebieska
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
874,77 zł
Sprzedawca: AP-Onlinehandel
Zdjęcie produktu dla Piórnik 3 przegrody, piórnik, piórnik, piórnik z 3 przegrodami na zamek, dinozaur [150]
Piórnik 3 przegrody, piórnik, piórnik, piórnik z 3 przegrodami na zamek, dinozaur [150]
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
93,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ferocity
Zdjęcie produktu dla ASTRA art-pap Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem Premium Fluffy Kitty
ASTRA art-pap Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem Premium Fluffy Kitty
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
78,00 zł
Sprzedawca: CARO
Zdjęcie produktu dla Trampolina KIDUKU® Ø 305 cm | Testowana przez Rheinland | Kompletny zestaw z siatką zabezpieczającą, drabinką, osłoną krawędzi, kotwą do podłoża i akcesoriami | Trampolina ogrodowa dla dzieci na zewnątrz
Trampolina KIDUKU® Ø 305 cm | Testowana przez Rheinland | Kompletny zestaw z siatką zabezpieczającą, drabinką, osłoną krawędzi, kotwą do podłoża i akcesoriami | Trampolina ogrodowa dla dzieci na zewnątrz
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
795,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Zdjęcie produktu dla Piórnik Potrójny Jumper 3 - Funkcjonalność i Styl w Jednym! Idealny do szkoły i biura, zapewnia porządek i atrakcyjny wygląd. Zainwestuj w swoją kreatywność!
Piórnik Potrójny Jumper 3 - Funkcjonalność i Styl w Jednym! Idealny do szkoły i biura, zapewnia porządek i atrakcyjny wygląd. Zainwestuj w swoją kreatywność!
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
99,00 zł
Sprzedawca: CARO
Zdjęcie produktu dla Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3  Koala
Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3 Koala
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
99,00 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla Tefal Express Essential SV6120, 2200 W, 120 g/min, 5,5 bar, 1,4 l, 320 g/min, Bordowy, Biały
Tefal Express Essential SV6120, 2200 W, 120 g/min, 5,5 bar, 1,4 l, 320 g/min, Bordowy, Biały
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
539,16 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla ASTRA Piórnik 2-komorowy z wyposażeniem Premium dla ucznia
ASTRA Piórnik 2-komorowy z wyposażeniem Premium dla ucznia
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
62,80 zł
Sprzedawca: Aspekto
Zdjęcie produktu dla Piórnik Saszetka Owal Minecraft Astra
Piórnik Saszetka Owal Minecraft Astra
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
55,68 zł
Sprzedawca: Aspekto
Zdjęcie produktu dla Piórnik z wyposażeniem szkolnym Spiderman
Piórnik z wyposażeniem szkolnym Spiderman
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Zestaw Akcesoriów Szkolnych 5w1 Lilo i Stitch Piórnik Ołówek Linijka Gumka / ST00010
Zestaw Akcesoriów Szkolnych 5w1 Lilo i Stitch Piórnik Ołówek Linijka Gumka / ST00010
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Pirnik dziecicy Euroswan | FROZEN - 19 cm - Kolorowy - Z przyborami szkolnymi - Oryginalny produkt licencjonowany
Pirnik dziecicy Euroswan | FROZEN - 19 cm - Kolorowy - Z przyborami szkolnymi - Oryginalny produkt licencjonowany
10,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3  Koala
Piórnik z wyposażeniem Coolpack Jumper 3 Koala
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
99,00 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla FINPAC Duży piórnik z 3 przegrodami w kolorze niebieskim
FINPAC Duży piórnik z 3 przegrodami w kolorze niebieskim
257,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem Coolpack Jumper 3 White Bunny
Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem Coolpack Jumper 3 White Bunny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
87,50 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla Duży piórnik EASTHILL dla dziewczynek - w kratkę, torba na artykuły piśmiennicze, prezent dla studenta na uczelnię
Duży piórnik EASTHILL dla dziewczynek - w kratkę, torba na artykuły piśmiennicze, prezent dla studenta na uczelnię
223,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla CoolPack Jumper 3 Let's Gol – Stylowy piórnik potrójny dla ucznia!
CoolPack Jumper 3 Let's Gol – Stylowy piórnik potrójny dla ucznia!
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
79,90 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla Duży piórnik do szkoły, na uczelnię, do biura, dla dziewczyn, różowy
Duży piórnik do szkoły, na uczelnię, do biura, dla dziewczyn, różowy
210,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla EASTHILL piórnik duży czarny piórnik torba na przybory piśmienne prezent dla nastolatków
EASTHILL piórnik duży czarny piórnik torba na przybory piśmienne prezent dla nastolatków
202,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla EASTHILL piórnik duży piórnik organizer na długopisy dziewczęta nastolatki czarny
EASTHILL piórnik duży piórnik organizer na długopisy dziewczęta nastolatki czarny
202,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla Piórnik YOKUMA różowy piórnik duży dla dziewczynek i chłopców
Piórnik YOKUMA różowy piórnik duży dla dziewczynek i chłopców
188,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla Piórnik "Ninjago Lloyd", czarny, okrągły, LEGO 20287-2508
Piórnik "Ninjago Lloyd", czarny, okrągły, LEGO 20287-2508
98,00 zł
-48,01 zł
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Deporte
Zdjęcie produktu dla Piórnik I Am Groot z serii Guardians of the Galaxy
Piórnik I Am Groot z serii Guardians of the Galaxy
96,74 zł
Sprzedawca: CloseUp
Zdjęcie produktu dla Piórnik potrójny z wyposażeniem BackUp dinozaury
Piórnik potrójny z wyposażeniem BackUp dinozaury
55,90 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla TOPModel 0414020, Twardy pojemnik na ołówki, Papier, Poliester, Polipropylen (PP), Silikon, Cynk, Wielobarwny, Obraz, Wewnątrz/Na wolnym powietrzu, Dziewczyna
TOPModel 0414020, Twardy pojemnik na ołówki, Papier, Poliester, Polipropylen (PP), Silikon, Cynk, Wielobarwny, Obraz, Wewnątrz/Na wolnym powietrzu, Dziewczyna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
182,90 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Piórnik 2-komorowy z wyposażeniem CoolPack Jumper 2 Oh My Deer
Piórnik 2-komorowy z wyposażeniem CoolPack Jumper 2 Oh My Deer
54,90 zł
Sprzedawca: APOGIT
Zdjęcie produktu dla KRUMAD Piórnik z uchwytem dla chłopców i dziewcząt, praktyczny i stylowy piórnik do szkoły, lekki i funkcjonalny, jasnoniebieski
KRUMAD Piórnik z uchwytem dla chłopców i dziewcząt, praktyczny i stylowy piórnik do szkoły, lekki i funkcjonalny, jasnoniebieski
49,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EBRAN_EUROPE