Kolor:

Niebieski
  • Pokaż dostępne warianty
  • Pokaż dostępne warianty

Długość:

120 cm

Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 120cm, Babyblue

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

76,06 zł

Darmowa wysyłka

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – pon. 5 października
Nasze najlepszeoferty
Sznurówki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla INF Elastyczne sznurowadła niewiązane z zamkiem 1 para Biały
INF Elastyczne sznurowadła niewiązane z zamkiem 1 para Biały
2 041,58 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
38,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła Fluffy Fuzzy Laces Plush Baby Blue - 140cm
Sznurowadła Fluffy Fuzzy Laces Plush Baby Blue - 140cm
71,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Płaskie sznurowadła szerokie Fat Laces Adidas Campus 00s Adidas 15mm 1,5cm - 120cm, Czarne
Płaskie sznurowadła szerokie Fat Laces Adidas Campus 00s Adidas 15mm 1,5cm - 120cm, Czarne
63,38 zł/1m
76,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Płaskie sznurowadła Cacaobrown do Nike Air Force 1, Jordan & Adidas - Sneaker Flatlaces Shoelaces -160cm
Płaskie sznurowadła Cacaobrown do Nike Air Force 1, Jordan & Adidas - Sneaker Flatlaces Shoelaces -160cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Sznurówki trekkingowe 140-160cm
Sznurówki trekkingowe 140-160cm
12,13 zł
Sprzedawca: Rejnok
Zdjęcie produktu dla leazy round schwarz 0 S
leazy round schwarz 0 S
43,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LANG-ON
Zdjęcie produktu dla leazy flat reflect dunkelbraun M
leazy flat reflect dunkelbraun M
43,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LANG-ON
Zdjęcie produktu dla Campus Flat Cord Laces Baby Blue - 140cm - Adidas Samba Special
Campus Flat Cord Laces Baby Blue - 140cm - Adidas Samba Special
76,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła Winnwell, czarne, 84"
Sznurowadła Winnwell, czarne, 84"
19,68 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla LEAZY leazy flat ciemnoszary XL
LEAZY leazy flat ciemnoszary XL
3 107,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LANG-ON
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła LACE FLAT, MARTES
Sznurowadła LACE FLAT, MARTES
15,91 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl
Zdjęcie produktu dla Zwykłe sznurowadła Winnwell, czarne, 130"
Zwykłe sznurowadła Winnwell, czarne, 130"
112,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła płaskie bawełniane 100 cm GRANATOWE
Sznurowadła płaskie bawełniane 100 cm GRANATOWE
15,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla LEAZY leazy flat reflect neongelb reflect L
LEAZY leazy flat reflect neongelb reflect L
43,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LANG-ON
Zdjęcie produktu dla Płaskie sznurowadła Flatlaces Faded Vintage Pink - 120 cm
Płaskie sznurowadła Flatlaces Faded Vintage Pink - 120 cm
71,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła Sznurowadła Biały Biały - Grube sznurowadła Nike AF1 Air Force 1 Adidas Asics itp. - 140cm
Sznurowadła Sznurowadła Biały Biały - Grube sznurowadła Nike AF1 Air Force 1 Adidas Asics itp. - 140cm
76,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła 120 cm płaskie 9526*000-120CM-BLACK
Sznurowadła 120 cm płaskie 9526*000-120CM-BLACK
89,99 zł/1m
107,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Zdjęcie produktu dla Zwykłe sznurowadła Winnwell, zielone, 108"
Zwykłe sznurowadła Winnwell, zielone, 108"
112,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Warrior - Wosk do sznurowadeł, 120 cali, sznurówki
Warrior - Wosk do sznurowadeł, 120 cali, sznurówki
48,35 zł
Sprzedawca: Social-Discount
Zdjęcie produktu dla Totenköpfe - Sznurowadła
Totenköpfe - Sznurowadła
24,22 zł/1m
26,64 zł
Sprzedawca: Social-Discount

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Chcesz ulepszyć swoje Nike Vomero lub inne buty sportowe? Nasze puszyste sznurowadła o szerokości 15 mm są dokładnie tym, czego szukasz. Miękki, puszysty materiał nie tylko nadaje butom wyjątkowy wygląd, ale także zapewnia wygodny chwyt podczas sznurowania - niezależnie od pogody. Te płaskie sznurowadła o puszystej powierzchni są szczególnie popularne wśród sneakerheadów, którzy cenią sobie teksturę, dotyk i design. Zwłaszcza w modelu Nike Vomero 5, który słynie z futurystycznego wyglądu, sznurowadła stanowią przyciągający wzrok, modny akcent. ⸻ Szczegóły techniczne i cechy szczególne - Szerokość: 15 mm - bardzo szerokie, dla przyciągającego wzrok stylu sneakersów - Materiał: puszysty, miękki poliester o strukturze tekstylnej - Kolory: Klasyczne kolory, takie jak biały i czarny, a także kolory sezonowe (np. beżowy, różowy, miętowy) - Zakończenia: Precyzyjnie uszczelnione, bez strzępienia pomimo puszystej powierzchni Sznurowadła są nie tylko stylowe, ale także wystarczająco wytrzymałe do codziennego użytku. Rdzeń sznurowadeł pozostaje stabilny, nawet jeśli powierzchnia wydaje się miękka i puszysta. ⸻ Doskonała kompatybilność z popularnymi modelami sneakersów Puszyste sznurowadła wyglądają szczególnie dobrze na modelach, które już wyróżniają się specjalnymi teksturami lub warstwami. Idealne do: - Nike Vomero 5 - modny sneaker ze strukturą: idealny do puszystych sznurówek - Nike Air Max 90 / Air Max 1 - jako kontrast dla gładkich powierzchni - Jordan 1 - dla odważnej aktualizacji z teksturą - Dunk Low - szeroki, miękki wygląd do strojów streetwearowych - Adidas Campus 00s / Adidas Samba - również tutaj jako zabawny element stylu Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć miękkie przełamanie skóry, siateczki czy nylonu - te sznurowadła celowo się wyróżniają. ⸻ Zalecany rozmiar według liczby oczek Aby upewnić się, że sznurowadła naprawdę pasują, zalecamy następujące długości: - 120 cm: idealne do sneakersów z maksymalnie 7 oczkami (np. Nike Air Max 1, Adidas Samba) - 140 cm: dla 8 oczek - odpowiednie dla Vomero, Campus, Dunk Low - 160 cm: Dla 9 lub więcej oczek - np. Jordan 1 High lub Air Force 1 High ⸻ Dlaczego te sznurowadła? Podczas gdy klasyczne płaskie sznurowadła koncentrują się na funkcjonalności i prostocie, te rozmyte sznurowadła wnoszą nowy poziom do gry: są miękkie, wyglądają wyjątkowo i nadają Twojemu strojowi więcej głębi i indywidualności. Płaski, kolorowy wygląd sznurowadeł ożywia tekstura - prawdziwa atrakcja, szczególnie w pastelowych kolorach. ⸻ Zalety produktu w skrócie: - Szerokość 15 mm - szczególnie szeroka dla przyciągającego wzrok sznurowania - Puszysta powierzchnia ze strukturą - miękka, wygodna, stylowa - Idealne do sneakersów takich jak Vomero 5, Dunk, Jordan 1, Campus i innych - Brak strzępienia - dzięki uszczelnionym końcówkom, pomimo puszystego materiału - Dostępne w klasycznych i modnych kolorach - biały, czarny, pastelowy ⸻ idealne sznurówki Fuzzy Fluffy już teraz - i nadaj swoim butom indywidualny, miękki charakter. Idealne dla entuzjastów sneakersów, fanów streetwearu i każdego, kto nie tylko chce nosić swoje buty, ale także je projektować.
Kolor
Niebieski
Długość
120 cm
Producent
Kicksarchive
EAN
4262513672150
Numer producenta
A001-fuzzybabyblue-120

Kolor
Niebieski
Długość
120 cm
Producent
Kicksarchive
EAN
4262513672150
Numer producenta
A001-fuzzybabyblue-120
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15 mm 1,5 cm - 120 cm, białe
Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15 mm 1,5 cm - 120 cm, białe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
76,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 140 cm, różowe
Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 140 cm, różowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
76,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 120 cm, miętowe
Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 120 cm, miętowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
76,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 140cm, Babyblue
Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 140cm, Babyblue
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
76,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła Fluffy Fuzzy Laces Plush Baby Blue - 140cm
Sznurowadła Fluffy Fuzzy Laces Plush Baby Blue - 140cm
71,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 120 cm, brązowe
Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 120 cm, brązowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
76,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 140cm, Białe
Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 140cm, Białe
54,33 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
76,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla INF Elastyczne sznurowadła niewiązane z zamkiem 1 para Biały
INF Elastyczne sznurowadła niewiązane z zamkiem 1 para Biały
2 041,58 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
38,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop
Zdjęcie produktu dla Buty Nike Air More UpTempo 96 DQ5014068
Buty Nike Air More UpTempo 96 DQ5014068
868,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 120cm, Zielone
Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 120cm, Zielone
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
76,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 169
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla FUNKO POP! Michael Jordan, Figurka kolekcjonerska, Sport
FUNKO POP! Michael Jordan, Figurka kolekcjonerska, Sport
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
70,25 zł
Sprzedawca: POPventure
Zdjęcie produktu dla Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 377
23,40 zł
Sprzedawca: Warehouse
Zdjęcie produktu dla Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 261
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24
Zdjęcie produktu dla Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 180
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 140cm, Szare
Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15mm 1,5cm - 140cm, Szare
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
76,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla De’Longhi EN 80.B, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
De’Longhi EN 80.B, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 440
318,24 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 972
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
87,57 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
18,39 zł
Sprzedawca: UJiaAsienmarkt
Zdjęcie produktu dla Nike Air Jordan 4 Retro "Cave Stone" FV5029-200, Rozmiar: 42
Nike Air Jordan 4 Retro "Cave Stone" FV5029-200, Rozmiar: 42
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 306,98 zł
Sprzedawca: KasperCollectables
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15 mm 1,5 cm - 120 cm, fioletowe
Sznurowadła FUZZY Fluffy Fat Laces Adidas Nike Asics New Balance 15 mm 1,5 cm - 120 cm, fioletowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
76,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksarchive
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 318
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 25 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Kolor BiałyDługość 1,2 m
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla 4 elastyczne sznurówki czarne, bez konieczności wiązania, o długości 100 cm, zestaw na 2 pary butów
4 elastyczne sznurówki czarne, bez konieczności wiązania, o długości 100 cm, zestaw na 2 pary butów
124,30 zł
Darmowa wysyłka10% zniżki
Sprzedawca: Raptor
124,30 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła 2 pary Okrągłe 3-4mm 120cm Czarne Sznurowadła Premium
Sznurowadła 2 pary Okrągłe 3-4mm 120cm Czarne Sznurowadła Premium
147,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
122,73 zł/1m
Zdjęcie produktu dla 4 elastyczne sznurówki białe, bez konieczności wiązania, długość 100 cm, zestaw na 2 pary butów
4 elastyczne sznurówki białe, bez konieczności wiązania, długość 100 cm, zestaw na 2 pary butów
124,30 zł
Darmowa wysyłka10% zniżki
Sprzedawca: Raptor
124,30 zł/1m
Zdjęcie produktu dla COLLONIL | Sportsenkel sznurowadła sportowe | 120 cm, białe, do sneakersów i obuwia sportowego
COLLONIL | Sportsenkel sznurowadła sportowe | 120 cm, białe, do sneakersów i obuwia sportowego
22,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CollonilPolska
Zdjęcie produktu dla 20Zestaw stopowych haczyków do sznurowadeł z nitami do naprawy / biwakowania / wędrówek / akcesoriów wspinaczkowych (#7
20Zestaw stopowych haczyków do sznurowadeł z nitami do naprawy / biwakowania / wędrówek / akcesoriów wspinaczkowych (#7
82,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 6% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
1 640,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 20 haczyków na sznurowadła, klamry z nitami do naprawy butów i pasków, na zewnątrz (szare)
20 haczyków na sznurowadła, klamry z nitami do naprawy butów i pasków, na zewnątrz (szare)
82,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 6% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
1 640,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sznurówki Bez Wiązania Sznurowadła Elastyczne Granatowe
Sznurówki Bez Wiązania Sznurowadła Elastyczne Granatowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,99 zł
Sprzedawca: SNM
7,99 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Sznurówki Bez Wiązania Sznurowadła Elastyczne Czarne
Sznurówki Bez Wiązania Sznurowadła Elastyczne Czarne
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,99 zł
Sprzedawca: SNM
7,99 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Sznurówki Bez Wiązania Sznurowadła Elastyczne Białe
Sznurówki Bez Wiązania Sznurowadła Elastyczne Białe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,99 zł
Sprzedawca: SNM
7,99 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Sznurówki Bez Wiązania Elastyczne Sznurowadła Czarne w Kropki
Sznurówki Bez Wiązania Elastyczne Sznurowadła Czarne w Kropki
9,99 zł
Sprzedawca: SNM
9,99 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Elastyczne Sznurówki Do Butów Sportowych Adidasów Okrągłe Sznurowadła Czarne 150 cm
Elastyczne Sznurówki Do Butów Sportowych Adidasów Okrągłe Sznurowadła Czarne 150 cm
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,99 zł
Sprzedawca: SNM
4,66 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Sznurówki Do Butów Bez Wiązania Gumowe Elastyczne Sznurowadła Czarne 100 cm
Sznurówki Do Butów Bez Wiązania Gumowe Elastyczne Sznurowadła Czarne 100 cm
8,99 zł
Sprzedawca: SNM
8,99 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Sznurówki Sznurowadła Płaskie Do Butów Sportowych Elastyczne 120 cm Czarne
Sznurówki Sznurowadła Płaskie Do Butów Sportowych Elastyczne 120 cm Czarne
5,99 zł
Sprzedawca: SNM
4,99 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Elastyczne Sznurówki Bez Wiązania Do Butów Silikonowe Sznurowadła Gumowe Czarne
Elastyczne Sznurówki Bez Wiązania Do Butów Silikonowe Sznurowadła Gumowe Czarne
8,49 zł
Sprzedawca: SNM
8,49 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Sznurówki Sznurowadła Płaskie Do Butów Sportowych Elastyczne 120 cm Białe
Sznurówki Sznurowadła Płaskie Do Butów Sportowych Elastyczne 120 cm Białe
5,99 zł
Sprzedawca: SNM
4,99 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Elastyczne Sznurówki Do Butów Sportowych Adidasów Okrągłe Sznurowadła Białe 150 cm
Elastyczne Sznurówki Do Butów Sportowych Adidasów Okrągłe Sznurowadła Białe 150 cm
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,99 zł
Sprzedawca: SNM
4,66 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Skórzany sznurek, skórzany pasek, skórzana koronka, skórzany sznurek z koralikami, płaski skórzany sznurek
Skórzany sznurek, skórzany pasek, skórzana koronka, skórzany sznurek z koralikami, płaski skórzany sznurek
157,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
669,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sznurowadła poliester 140 cm czarny
Sznurowadła poliester 140 cm czarny
10,50 zł
Sprzedawca: Zbrojownia
Zdjęcie produktu dla Corbby Bawełniane Czarne Płaskie Sznurowadła 150 cm
Corbby Bawełniane Czarne Płaskie Sznurowadła 150 cm
16,00 zł
-56%
6,99 zł
Sprzedawca: BUTOSKLEP
349,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cikonielf 100 zestawów haczyków koronkowych bezpieczne klamry koronkowe mosiężna skórzana torba na buty narzędzie do nitowania do butów wspinaczkowych buty do pracy na zewnątrz buty alpinistyczne
Cikonielf 100 zestawów haczyków koronkowych bezpieczne klamry koronkowe mosiężna skórzana torba na buty narzędzie do nitowania do butów wspinaczkowych buty do pracy na zewnątrz buty alpinistyczne
82,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
622,56 zł/1kg