Obciążenie olimpijskie THUNDER® 20 kg to wysokiej jakości talerz treningowy przeznaczony do ćwiczeń siłowych w domu oraz profesjonalnej siłowni.
Solidne wykonanie:
Elegancko wykonane obciążenie olimpijskie marki THUNDER® o wadze 20 kg posiada otwór o średnicy 51 mm z pierścieniem ze stali nierdzewnej, który zwiększa trwałość i niezawodność podczas użytkowania.
Zewnętrzna powłoka z antypoślizgowej gumy zapewnia pewny chwyt, tłumi hałas, amortyzuje uderzenia i chroni podłoże przed uszkodzeniem.
Talerz wykonany jest z solidnego żeliwa, dzięki czemu łączy wysoką wytrzymałość z profesjonalną jakością.
Najważniejsze zalety:
Ergonomiczny kształt z wygodnymi uchwytami
Łatwe przenoszenie i szybka zmiana obciążenia
Gumowa powłoka antypoślizgowa
Ochrona podłoża i redukcja hałasu
Wyraźne niebieskie oznaczenie wagi
Do treningu domowego i profesjonalnego
Parametry obciążenia:
Model: OLYMPIC-PLATE-20KG
Marka: THUNDER®
Waga: 20 kg
Średnica otworu: 51 mm
Przeznaczenie: do gryfów olimpijskich 50 mm
Materiał: żeliwo
Powłok...
THUNDER Olympic Plate 20 kg Obciążenie Olimpijskie 50 mm Gumowany Talerz Żeliwny z Pierścieniem Nierdzewnym do Gryfu
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
254,35 zł
12,72 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Obciążniki do hantli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
HMS Talerz Olimpijski Ogumowany TOG25 2 x 25 kg
22,55 zł/1kg
1 127,72 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl
Więcej informacji o reklamie
Hantle PRO I Zestaw hantli od 1,25 kg do 10 kg 30/31 mm do hantli i sztangi I Zestaw hantli do skutecznego treningu z hantlami I Zestaw hantli do domu
13,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,86 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Enero
Więcej informacji o reklamie
Zestaw obciążeń żeliwnych gumowanych 30kg REBEL ACTIVE
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
208,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fitwinkel
Bbr15 Czarny olimpijski talerz obciążający Bumper 15 kg Hms
16,60 zł/1kg
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fitwinkel
Cbrs15 Olimpijski talerz obciążający 2 X 1,5 kg Hms
89,02 zł/1kg
133,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Obciążenie olimpijskie THUNDER® 20 kg to wysokiej jakości talerz treningowy przeznaczony do ćwiczeń siłowych w domu oraz profesjonalnej siłowni.
Solidne wykonanie:
Elegancko wykonane obciążenie olimpijskie marki THUNDER® o wadze 20 kg posiada otwór o średnicy 51 mm z pierścieniem ze stali nierdzewnej, który zwiększa trwałość i niezawodność podczas użytkowania.
Zewnętrzna powłoka z antypoślizgowej gumy zapewnia pewny chwyt, tłumi hałas, amortyzuje uderzenia i chroni podłoże przed uszkodzeniem.
Talerz wykonany jest z solidnego żeliwa, dzięki czemu łączy wysoką wytrzymałość z profesjonalną jakością.
Najważniejsze zalety:
Ergonomiczny kształt z wygodnymi uchwytami
Łatwe przenoszenie i szybka zmiana obciążenia
Gumowa powłoka antypoślizgowa
Ochrona podłoża i redukcja hałasu
Wyraźne niebieskie oznaczenie wagi
Do treningu domowego i profesjonalnego
Parametry obciążenia:
Model: OLYMPIC-PLATE-20KG
Marka: THUNDER®
Waga: 20 kg
Średnica otworu: 51 mm
Przeznaczenie: do gryfów olimpijskich 50 mm
Materiał: żeliwo
Powłoka zewnętrzna: guma antypoślizgowa
Pierścień wewnętrzny: stal nierdzewna
THUNDER® OLYMPIC-PLATE-20KG to profesjonalne obciążenie treningowe, które zapewnia wygodę, bezpieczeństwo i niezawodność podczas każdego treningu siłowego.
Kolor
Czarny
Producent
THUNDER®
Model
OLYMPIC-PLATE-20KG
Waga
20 kg
EAN
5906765560719
Numer producenta
OLYMPIC-PLATE-20KG
Kolor
Czarny
Producent
THUNDER®
Model
OLYMPIC-PLATE-20KG
Waga
20 kg
EAN
5906765560719
Numer producenta
OLYMPIC-PLATE-20KG
Pasuje również do tego
Zestaw obciążeń żeliwnych gumowanych 30kg REBEL ACTIVE
Tunturi Platinum Regulowane stanowisko do ćwiczeń siłowych z drążkiem teowym - Sprzęt fitness do treningu pleców - Siłownia domowa z obciążeniem talerzowym - Maksymalne obciążenie 200 kg - Seria V
8 050,00 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
THUNDER Olympic Plate 1,25 kg – obciążnik olimpijski 50 mm, gumowany, z pierścieniem ze stali nierdzewnej do sztangi, do treningu siłowego
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(160)Liczba wystawionych ocen: 160
771,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Stojak na hantle 610866, udźwig 300 kg, antypoślizgowy, czarny, 100 x 53 x 102,5 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33
377,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-8,99 zł
369,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech
Zestaw obciążników MOVIT - 1,25 kg, żeliwny
14,38 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
121,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-48,40 zł
72,60 zł
Sprzedawca: Kokiska
THUNDER Olympic Plate 2,5 kg Obciążenie Olimpijskie 50 mm Gumowany Talerz Żeliwny z Pierścieniem Nierdzewnym do Gryfu
33,94 zł/1kg
84,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sellBEST
Hantle HOMCOM z radełkowanym uchwytem, żeliwne, 1 x 12,5 kg, Hantle dla mężczyzn i kobiet, Hantle do domu, na siłownię, do treningu siłowego
205,90 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
Vevor Maszyna Butterfly Do Ćwiczeń Klatki Piersiowej 204 Kg Regulowana
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
1 185,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
DH FitLife drążek do podciągania ościeżnica bez śrub | drążek do podciągania drzwi | poziomy drążek gimnastyczny drzwi poziomy drążek do podwieszania | w tym uchwyt do podwieszania | do ościeżnic 70-92 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
242,00 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DH-FitLife
VirtuFit Gietijzeren Halterschijf 20 kg Czarny 30 mm
11,55 zł/1kg
231,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fitwinkel
HOMCOM Power Station Fitness Station Sprzęt fitnessowy Wielofunkcyjny trening siłowy Stacja treningowa wielostanowiskowa z drążkiem do ćwiczeń na drążku motylkowym, liną 45 kg, sprzęt fitness do domu, biały
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
1 862,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
DH FitLife Power Tower Dip Station | Wolnostojąca stacja do podciągania i dipów z trenażerem pleców | Stacja siłowa Wieża siłowa do domowej siłowni
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(62)Liczba wystawionych ocen: 62
393,00 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DH-FitLife
Yaheetech 20 kg SZ curl set zestaw sztang, zestaw sztang do treningu siłowego, SZ bar z 6 talerzami, curl bar z obciążnikami, zestaw sztang
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
205,66 zł
Sprzedawca: Yaheetech
DH FitLife Power Tower Dip Station | sprzęt sportowy z drążkiem do podciągania, drążkiem do dipów i trenażerem pleców | stacja kulturystyczna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(62)Liczba wystawionych ocen: 62
607,00 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DH-FitLife
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Zestaw 4 hantli SPORTNOW, 2 x 5 kg/7,5 kg, zestaw talerzy, talerze do sztangi 2,5 cm, otwór Ø 25 mm, kolor czarny
193,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
7,76 zł/1kg
HMS Talerz Olimpijski Ogumowany TOG25 2 x 25 kg
1 127,72 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl
22,55 zł/1kg
Zestaw obciążeń żeliwnych gumowanych 30kg REBEL ACTIVE
405,56 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
13,52 zł/1kg
Obciążenie żeliwne olimpijskie 2x15kg REBEL ACTIVE
496,83 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
33,12 zł/1kg
Stojak na obciążniki Yaheetech Stojak na obciążniki z 2 stojakami na sztangi i 4 gniazdami Stojak na obciążniki na kółkach Stojak na obciążniki Stojak na obciążniki z możliwością obciążenia do 136 kg
257,08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-8,08 zł
249,00 zł
Sprzedawca: Yaheetech
32,34 zł/1kg
Zestaw 2 hantli SPORTNOW, 2 ciężarki po 10 kg, zestaw talerzy, talerze do sztangi 5 cm, otwór Ø 50 mm, kolor czarny
279,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
14,00 zł/1kg
Hantle PRO I Zestaw hantli od 1,25 kg do 10 kg 30/31 mm do hantli i sztangi I Zestaw hantli do skutecznego treningu z hantlami I Zestaw hantli do domu
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,86 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Enero
13,03 zł/1kg
Zestaw żeliwnych obciążników PROIRON 1,25 kg - 10 kg, sztanga 2,5 cm - różne rozmiary