5,0



Na podstawie 2 opinii
Koncentrat cielęciny w płynie Oscar idealny do zup i sosów 1000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
200,54 zł
200,54 zł / 1l
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Jadalne dekoracje i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Koncentrat wywaru z kaczki w płynie CHEF do zup i sosów 1000ml143,64 zł/1l
143,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Knorr Kiszenie bazylii123,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Bita Śmietana w Sprayu Debic 700 ml72,64 zł/1l
50,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Koncentrat dziczyzny w płynie Oscar idealny do zup i sosów 1000ml130,03 zł/1l
130,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oscar Koncentrat bulionu z homara norweskiego do zup 1000ml
236,17 zł/1l
236,17 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lacroix bulion drobiowy do zup i sosów 400ml opakowanie 6 sztuk
44,33 zł/1l
106,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrat warzywny Oscar odpowiedni do zup i sosów 200ml 3-pak
211,87 zł/1l
127,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr croutinos z pestkami słonecznika
163,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix bulion grzybowy baza do zup i sosów 400ml
44,27 zł/1l
17,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CHEF sos drobiowy o intensywnym smaku drobiu 600g
116,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Ekologiczne delikatesy Culinaria Maraska sos wiśniowy 250 ml
79,64 zł/1l
19,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Profesjonalna pasta przyprawowa Imbir
107,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrat Oscar Asia nadaje się do zup i sosów 190 ml 3-pak
223,02 zł/1l
127,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Raffinesse Zuckercouleur
53,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wywar z gęsi Menzi jako baza do delikatnych sosów i zup 400ml
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bomkes lekki bulion cielęcy do delikatnych zup i sosów słoik 380ml
155,05 zł/1l
58,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Polewa truskawkowa do deserów
89,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lebkuchen Aroma flüssig 1l
458,72 zł/1l
458,72 zł
Sprzedawca: Crownseller

Knorr Collezione Italiana Tomato Pronto Napoletana Sos pomidorowy 4150g
191,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gruno IJsdressing karmelowy sos deserowy 990 ml – Kremowy słodki sos karmelowy
51,05 zł/1kg
50,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Koncentrat cielęciny w płynie Oscar idealny do zup i sosów 1000ml
Koncentrat bulionu cielęcego Oscar to pierwszorzędna baza do sosów, zup, gulaszów i dań duszonych z cielęciną. Dzięki intensywnemu, aromatycznemu smakowi nadaje potrawom delikatną głębię i zapewnia doskonałe doprawienie - idealny dla profesjonalnych kuchni, restauratorów i ambitnych kucharzy amatorów.
Właściwości produktu:
Skoncentrowany smak cielęciny:
- Płynny koncentrat na bazie cielęciny zapewniający delikatny, naturalny aromat.
- Idealny do sosów, zup, gulaszu, risotto i dań duszonych.
Wszechstronny w użyciu:
- Idealny do dań z cielęciny, delikatnych bulionów i wybornych sosów.
- Doskonała baza do bulionów, marynat, zapiekanek i dań z makaronu.
Łatwe dozowanie i wysoka wydajność:
- Płynna forma - łatwe dozowanie i szybkie rozpuszczanie.
- Szczególnie ekonomiczny - wystarczy kilka kropli, aby uzyskać intensywny smak.
Opakowanie zbiorcze 1000 ml:
- Idealne do kuchni komercyjnych, restauracji lub regularnego użytku.
- Możliwość ponownego zamknięcia zapewnia długotrwałą świeżość.
Wskazówki dotyczące stosowania:
Przeznaczenie:
- Wymieszać bezpośrednio z gorącymi płynami, sosami lub gulaszami i dodać do smaku.
- Idealny do mocnych bulionów cielęcych, delikatnych sosów do pieczeni lub delikatnych dań duszonych.
Przyjemność:
- Nadaje potrawom głęboką, naturalną i aromatyczną nutę cielęciny.
- Szczególnie nadaje się do klasycznych dań kuchni francuskiej, risotto lub delikatnych sosów.
Zalety:
Duże opakowanie o pojemności 1000 ml - idealne dla częstych użytkowników i restauratorów
intensywny smak cielęciny zapewniający naturalną przyprawę
idealna baza do delikatnych sosów, zup i dań duszonych
szczególnie ekonomiczny i łatwy w dozowaniu
zamykana butelka zapewniająca długotrwałą świeżość
O Oscar:
Oscar to wysokiej jakości buliony i sosy, które są równie cenione w wykwintnych restauracjach, jak i w domowej kuchni. Dzięki koncentratowi bulionu cielęcego w butelce o pojemności 1000 ml Oscar oferuje profesjonalne rozwiązanie do aromatycznych, intensywnych w smaku potraw z cielęciny - idealne dla smakoszy i szefów kuchni o wysokich standardach.
Industrivej 36DK-4683 Rønnede: [email protected]
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 1000 ml
- Lista składników
- Bulion cielęcy 64% (woda, zagęszczony bulion cielęcy, sól), sól, aromaty, cukier, skrobia modyfikowana, cebula w proszku, pomidory w proszku, ocet spirytusowy, stabilizator (guma ksantanowa).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ 310 kJ Wartość kaloryczna w kcal 73 kcal Tłuszcz 0,5 g Nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g Węglowodany 12,2 g Cukier 4,6 g Białko 5,4 g Sól 24,3 g Błonnik 0,5 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- OSCAR A/SIndustrivej 36 DK-4683 Rønnede E-Mail: [email protected]
- Nazwa handlowa
- Płynny koncentrat cielęcy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 16041
- EAN
- 5709347183609
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 1000 ml
- Lista składników
- Bulion cielęcy 64% (woda, zagęszczony bulion cielęcy, sól), sól, aromaty, cukier, skrobia modyfikowana, cebula w proszku, pomidory w proszku, ocet spirytusowy, stabilizator (guma ksantanowa).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ 310 kJ Wartość kaloryczna w kcal 73 kcal Tłuszcz 0,5 g Nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g Węglowodany 12,2 g Cukier 4,6 g Białko 5,4 g Sól 24,3 g Błonnik 0,5 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- OSCAR A/SIndustrivej 36 DK-4683 Rønnede E-Mail: [email protected]
- Nazwa handlowa
- Płynny koncentrat cielęcy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 16041
- EAN
- 5709347183609
Pasuje również do tego

Koncentrat wołowiny Oscar nadaje się do zup i sosów 200ml
234,37 zł/1kg
63,28 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lukull Demi Glace gotowy do użycia brązowy sos podstawowy 1 litr
48,21 zł/1l
48,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grzanki Leimer bez dodatków smakowych
50,12 zł/1kg
25,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd decor aromat waniliowy w proszku ze zmielonymi strąkami wanilii 100g
146,20 zł/1kg
14,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grünberger SÓL ODŻYWCZA DROŻDŻOWA do produkcji wina Odżywka do wina PREMIUM
1 857,00 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Hugbert

Günthart Nonpareilles Green 85 g
12,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi mąka kukurydziana na polentę, grubo mielona Opakowanie 1000g
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 216859007 RUF Traubenzucker 400,0 g
127,20 zł/1kg
63,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HUGBERT Alcotec Turbohefe 48 Classic Drożdże do fermentacji wódki 20%, 3 sztuki
9,23 zł/1kg
73,87 zł
Sprzedawca: Hugbert

Alcomat PECTOLASE Enzymy | lepsze klarowanie alkoholu | zwiększa ekstrakcję i aromatyczność soku winnego | drożdże alkoholowe, drożdże destylacyjne | 5 ml | 3 sztuki
7 420,00 zł/1l
37,10 zł
Sprzedawca: Hugbert

DR. Oetkter Marzipan Blanket 300g
107,50 zł/1kg
32,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jodowana azotynowa sól peklująca
84,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rozdrobnione siemię lniane 250g
33,32 zł/1kg
8,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Kwas cytrynowy 450g
265,00 zł/1l
198,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Grünberger HEFENÄHRSALZ + THIAMIN do produkcji wina Składnik odżywczy Wino PREMIUM – 10 sztuk
523,70 zł/1kg
52,37 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże do cydru ALCOMAT Cider Yeast Drożdże alkoholowe | Cydr | Drożdże fermentacyjne | Drożdże destylacyjne | Drożdże winne na 25 do 30 litrów do 13%, 1 sztuka
22,49 zł
Sprzedawca: Hugbert

Pickerd Enchanting Sea World Zestaw 3 posypek cukrowych 70g
312,14 zł/1kg
21,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka spaetzle Aurora, 1 kg
12,09 zł/1kg
12,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grünberger HEFENÄHRSALZ + THIAMIN do produkcji wina Składnik odżywczy Wino PREMIUM
2 040,00 zł/1kg
20,40 zł
Sprzedawca: Hugbert

BindeFix gorące dania - mączka chleba świętojańskiego 50g
758 600,02 zł/1kg
37,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczne drożdże suszone, wydajne, pewne sukcesu, idealne do ciast drożdżowych 7g
1 050,00 zł/1kg
7,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grünberger drożdże do produkcji wina owocowego Drożdże do produkcji wina na 10–50 l wina Grunberger PREMIUM – 3 sztuki
1 306,33 zł/1kg
39,19 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże do cydru ALCOMAT Cider Yeast Drożdże alkoholowe | Cydr | Drożdże fermentacyjne | Drożdże destylacyjne | Drożdże winne na 25 do 30 litrów do 13% Zestaw 5 sztuk
40,48 zł
Sprzedawca: Hugbert

Lacroix bulion rybny delikatna baza do zup i sosów 400ml
43,95 zł/1l
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF nugat orzechowy ciemny, rozpływający się w ustach ze świeżo prażonych orzechów 125g
113,20 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alcomat Restart Yeast + Nährstof Nutri Mono | Drożdże winne do ponownego uruchomienia | Pożywka dla drożdży | Zestaw 2 sztuki
1 750,00 zł/1kg
26,25 zł
Sprzedawca: Hugbert

Alcomat White Wine HAT Yeast Drożdże do białego wina Drożdże fermentacyjne Wino Drożdże do wina białego 25 do 30 litrów aktywnych drożdży suchych do 16% 3 sztuki
2 044,67 zł/1kg
30,67 zł
Sprzedawca: Hugbert

Grünberger Wino owocowe Drożdże suszone Drożdże winne na 10–50 l wina Grunberger PREMIUM
2 374,00 zł/1kg
23,74 zł
Sprzedawca: Hugbert

Alcomat PECTOLASE Enzymy | lepsze klarowanie alkoholu | zwiększa ekstrakcję i aromatyczność soku winnego | drożdże alkoholowe, drożdże destylacyjne | 5 ml | 1 sztuka
4 332,00 zł/1l
21,66 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże Lievito Secco 500g - Caputo do pizzy włoskie
63,94 zł/1kg
31,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość
Szybka dostawa i dobry stosunek ceny do wydajności
Oceniono dnia 16 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
129,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
649,95 zł/1kg

Suszone płatki kwiatów piwonii, 500 g, jadalne kwiaty piwonii
76,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
0,15 zł/1kg

Tortilla Durum 35 cm - Anadolu (Dijo)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,41 zł/1kg

CHEF Vegan Beef Taste Koncentrat w płynie o smaku wołowiny 1000ml
137,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
137,19 zł/1l

Brązowa masa cukrowa do modelowania Brown Model Paste 1kg - Saracino



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,09 zł/1kg

Biała masa cukrowa do modelowania White Model Paste 1kg - Saracino



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
43,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,36 zł/1kg

Czarna masa cukrowa do modelowania Black Model Paste 1kg - Saracino



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
42,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41,64 zł/1kg

Saracino roll fondant pasta top biały 1kg



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

Masa cukrowa Pasta Di Zucchero 1Kg Pop Bianco Candido - Modecor
36,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,99 zł/1kg

Günthart róże marcepanowe czerwone z 33 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
213,86 zł/1kg

Zwierzęta cukrowe Günthart, różne 18 g 1 szt
16,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart pomada zielona 250 g
14,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,04 zł/1l

Günthart posypka cukrowa nonpareils kolorowa 85g
8,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Posypka dekoracyjna Günthart, Black Glam 110 g
18,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
171,73 zł/1kg

Günthart roll fondant czarny
17,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brokat dekoracyjny złoty Glitter Gold 3g - Saracino
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
1 844,50 zł/1kg

Bułka tarta Leimer do wiązania i uszlachetniania bułki tartej 5000g opakowanie 2 szt



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
136,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrat dziczyzny w płynie Oscar idealny do zup i sosów 1000ml
130,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
130,03 zł/1l

Dr. Oetker Pudding o smaku truskawkowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
103,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Srebrny brokat dekoracyjny Glitter Silver 3g - Saracino
34,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3 149,00 zł/1kg