4,9



Na podstawie 22 opinii
Pickerd decor aromat waniliowy w proszku ze zmielonymi strąkami wanilii 100g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,62 zł
146,20 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe dodatki do pieczenia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
IceBär proszek do lodów soft czekolada 1,25 kg do maszyny do lodów soft & do domu77,69 zł/1l
77,69 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Sos truskawkowy 1 kg do lodów, deserów, gofrów i naleśników26,33 zł/1l
26,33 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina29,95 zł/1kg
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Südzucker cukier puder młynek puder i lekki obrót wystarczy 250g10,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Organic Bourbon Vanilla Paste zamiast 1 organicznej laski wanilii 45g
63,27 zł/1kg
28,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Podkłady wiedeńskie light trzy pojedyncze podkłady przewiewne 400g
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Bourbon Vanilla Extract bez dodatku cukru Alkohol 50ml
492,00 zł/1l
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Agar 100g
172,80 zł/1kg
17,28 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Caputo Lievito 100g drożdże włoskie na pizzę
105,58 zł/1kg
12,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ekstrakt z wanilii Oetker Bourbon 0,035 kg
18,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Organiczne kwadratowe wafle do pieczenia Küchle
195,75 zł/1kg
7,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Paneangeli Vanillina, Sztuczna substancja zapachowa, Proszek, Wanilia, 3 g, Gluten, 6 szt.
559,00 zł/1kg
5,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Skrobia z tapioki - spoiwo roślinne 200g
61,45 zł/1kg
12,29 zł
Sprzedawca: taleoo

Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe 500,0 g, 1 St.
168,62 zł/1kg
84,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Organiczna pasta piernikowa Pickerd
345,50 zł/1kg
20,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 216859007 RUF Traubenzucker 400,0 g
127,20 zł/1kg
63,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

RUF 186668003 RUF 3 zu 1 Gelierzucker, 2x25,0 g
1 259,00 zł/1kg
62,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pickerd Dekor Vanilla aromat w proszku z mielonymi laskami wanilii 100g
Aromat Pickerd Dekor Vanilla w proszku nadaje wypiekom, deserom i gorącym napojom wyjątkowo delikatną waniliową nutę. Połączenie wysokiej jakości aromatu waniliowego i zmielonych strąków wanilii zapewnia intensywne doznania smakowe - bez żadnych sztucznych dodatków.
Cechy produktu
Aromat w proszku z prawdziwymi zmielonymi laskami wanilii
Idealny do pieczenia, uszlachetniania i dekorowania
Praktyczne, zamykane opakowanie 100 g
Bez sztucznych barwników i konserwantów
Konsystencja drobnego proszku - łatwa do odmierzenia
Od firmy Pickerd - znanej z wysokiej jakości składników do pieczenia
Chwile przyjemności
Czy to w ciastach, herbatnikach, puddingach, czy jako dodatek do cappuccino - proszek o smaku waniliowym Pick erd przenosi każdy przepis na nowy poziom smaku. Niezbędny dla prawdziwych miłośników wanilii, szczególnie w okresie świątecznym.
Zalety w skrócie
Prawdziwy smak wanilii dzięki zmielonym strąkom
Wszechstronne zastosowanie w deserach i napojach
Wysoka wydajność i długi okres trwałości
Wysokiej jakości produkt firmy Pickerd
Dla kreatywnych piekarzy hobbystów i profesjonalistów
Raiffeisenstraße 19
30938 Burgwedel: [email protected]
Składniki do pieczenia PICKERD oferują wszystko, czego potrzebujesz do pieczenia pysznych ciast, tart i ciastek. Wybierając nasze produkty, zwracamy uwagę na najwyższą jakość, ponieważ tylko wtedy wyjdą one idealnie.
Nasze produkty waniliowe PICKERD są idealne do szerokiej gamy zastosowań piekarniczych lub do aromatyzowania bitej śmietany i pysznych deserów.
Nasza Vanila to skandynawska specjalność waniliowa, która nadaje ciastom, tartom, wypiekom, kremom i potrawom owocowym szczególnie delikatną nutę wanilii. Nadaje również wyjątkowy smak kawie lub bitej śmietanie.
Aromat z dodatkiem zmielonych lasek wanilii
Składniki:
Cukier, mąka ze skrobi ziemniaczanej, mielone strąki wanilii (1,3%), aromat, substancja przeciwzbrylająca (E 552).
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, mąka ze skrobi ziemniaczanej, mielone strąki wanilii (0,7%), ekstrakt waniliowy, aromat, substancja przeciwzbrylająca (E 552).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (KJ) na 100 g/ml 1664 KJ Energia (kcal) na 100 g/ml 392 kcal Tłuszcz na 100 g/ml 0,5 g Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone na 100 g/ml 0,1 g Węglowodany na 100 g/ml 97,0 g Węglowodany, w tym cukier na 100 g/ml 89,0 g Białko na 100 g/ml 0,5 g Sól na 100 g/ml 0,01 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- H. PICKERD GmbH & Co. KGRaiffeisenstraße 19 30938 Burgwedel
- Nazwa handlowa
- Aromat z dodatkiem zmielonych strąków wanilii
- Producent
- Pickerd
- Numer producenta
- 8240
- EAN
- 4003007806725
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, mąka ze skrobi ziemniaczanej, mielone strąki wanilii (0,7%), ekstrakt waniliowy, aromat, substancja przeciwzbrylająca (E 552).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (KJ) na 100 g/ml 1664 KJ Energia (kcal) na 100 g/ml 392 kcal Tłuszcz na 100 g/ml 0,5 g Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone na 100 g/ml 0,1 g Węglowodany na 100 g/ml 97,0 g Węglowodany, w tym cukier na 100 g/ml 89,0 g Białko na 100 g/ml 0,5 g Sól na 100 g/ml 0,01 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- H. PICKERD GmbH & Co. KGRaiffeisenstraße 19 30938 Burgwedel
- Nazwa handlowa
- Aromat z dodatkiem zmielonych strąków wanilii
- Producent
- Pickerd
- Numer producenta
- 8240
- EAN
- 4003007806725
Pasuje również do tego

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
707,60 zł/1kg
176,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
777,00 zł/1kg
194,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Funcakes Deco Melts - Zielone 250g
729,00 zł/1kg
182,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina
29,95 zł/1kg
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
649,95 zł/1kg
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dr Oetker White Fondant Cover gotowe do użycia opakowanie 450 g
56,42 zł/1kg
28,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,86 zł/1kg
52,93 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Różowy topper na tort Disney Princess wykonany z jadalnego papieru
50,99 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,84 zł
Sprzedawca: TR8

FunCakes Deco Melts - Yellow 250g
731,60 zł/1kg
182,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Barwnik w żelu Chery Red Colorgel Rosso Ciliegia 20g - Modecor
383,00 zł/1kg
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dr. Oetker 2456, Biały, 30 szt.
83,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
315,88 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

12 sztuk rosyjskich dysz do wyciskania +1 profesjonalny worek do wyciskania 20 cm zestaw 27 sztuk do dekoracji ciast
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

BULLYLAND 12961, Kraina lodu, Wielobarwny, 1 szt.
47,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Topper na tort Spiderman wykonany z jadalnego papieru
1 737,00 zł/1kg
173,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PartyDeco KPT57-100, Ciasto, Drewno, Drewno, Urodziny, 1 szt., 16,5 cm
12,50 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Pickerd Organic Bourbon Vanilla Paste zamiast 1 organicznej laski wanilii 45g
63,27 zł/1kg
28,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw aerografu, zestaw pistoletu natryskowego, zestaw pistoletu natryskowego z dyszami 0,3 mm, różowy do paznokci, tatuaży, zdobienia paznokci, ciast, makijażu, modelarstwa i innych rękodzieł
487,42 zł/1kg
185,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Saracino Sugarplus - Isomalt 500 g
61,98 zł/1kg
30,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mata pod tort biała 25cm grubość 1,2cm - Decora
26,90 zł
Sprzedawca: VISO

Lukier królewski Ghiaccia reale 500g Saracino włoski
56,94 zł/1kg
28,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Relaxdays 10022813, 1 szt.
62,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Pisaki cukrowe Dr. Oetker, 4 kolory - niebieski, żółty, czerwony, zielony
126,40 zł/1kg
12,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker biała pomada dekoracyjna, 100 g
110,10 zł/1kg
11,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rodzinny klasyk od 15 lat
Używamy go od 15 lat, zwłaszcza do twarogu, posiłków i musli, ciast i naleśników, zawsze MUSI być w domu.
Oceniono dnia 1 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Smak Pickerd Vanila
Świetny produkt. Użyłam go do puddingu ryżowego. Cała kuchnia pachniała wanilią. Wspaniały zapach. Zdecydowanie kupię ten produkt ponownie.
Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
PICKERD Aromat waniliowy
Niestety nie jest już dostępny w wielu sklepach! Produkt jest dobrze znany i spełnia oczekiwania.
Oceniono dnia 7 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Aromat waniliowy
Lubię go używać, smak waniliowy wychodzi dobrze
Oceniono dnia 14 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Dostarczony bardzo szybko - świetna jakość - gorąco polecam.
Oceniono dnia 3 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super
świetny produkt, który też dopiero niedawno odkryłem
Oceniono dnia 28 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonała dostawa !
Bardzo dobry towar - dostarczony tak szybko, jak to możliwe !!! dostarczony. kaufland: zawsze chętnie ponownie ! Godny polecenia !
Oceniono dnia 26 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Produkt jest po prostu świetny
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

Sos czekoladowy topping 1 kg do lodów deserów gofrów naleśników



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
29,54 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
29,54 zł/1l

IceBär Proszek do lodów miękkich o smaku słonego karmelu 1 kg – do przygotowania kremowych lodów miękkich w proporcji 1:2,5



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft czekolada 1,25 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
77,69 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
77,69 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

Sos truskawkowy 1 kg do lodów, deserów, gofrów i naleśników



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
26,33 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
26,33 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft pistacja solona 1 kg do maszyny do lodów soft



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
56,51 zł/1l

Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,95 zł/1kg

Pasta concentrata per aromatizzare Supreme Pistacchio 200g - Saracino
91,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
459,85 zł/1l

Żelatyna spożywcza wieprzowa 270 BLOOM 1kg Naturalna bardzo mocna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
45,00 zł/1l

Dr.Oetker Creme English Mint



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Srebrne Włoskie drożdże suche instant 500 g
37,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,47 zł/1kg

Danie na zimno z malinami i czerwoną porzeczką



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Owoce truskawki na zimno bez gotowania



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Owoce moreli na zimno bez gotowania



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Criscito di Casa - zakwas do pizzy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,86 zł/1kg

Leimer bezglutenowa bułka tarta z bezglutenowej skrobi pszennej 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
136,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiące perełki Dr.Oetker
122,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
273,18 zł/1kg

Drożdże piwne do pizzy 500g 5 stagioni



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,56 zł/1kg

Żelatyna spożywcza wieprzowa 270 BLOOM 250g Naturalna bardzo mocna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
56,00 zł/1l