5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - Elastyczność - Objętość - Szybkoschnący
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
258,99 zł
287,77 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
4h 30m 18s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Żele do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8





4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Rabat 5% od 2 szt.
Rabat 5% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4







5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
Rabat 5% od 2 szt.


Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml109,97 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml649,95 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność296,63 zł/1l
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 2x100ml284,95 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
45,99 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Żel do loków 150 ml
316,67 zł/1l
48,62 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,50 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml
45,99 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Texture Lagoom Jam Styling Gel żel do włosów dla extra silnego utrwalenia 75 ml
442,93 zł/1l
33,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Żel do stylizacji Syoss Gel (250 ml) 250 ml
129,72 zł/1l
35,00 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,43 zł
Sprzedawca: Scentist

Stylesign Texture Roughman Pasta teksturyzująca 50 ml
1 227,20 zł/1l
61,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sebastian Texturizer – żel w płynie zwiększający objętość włosów, 145 ml
878,90 zł/1l
127,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Żel do stylizacji Alcina Gel Forming Gel
1 071,30 zł/1l
107,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml
67,99 zł/1kg
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Hegron puder do włosów odświeżający 10 g
100,81 zł/1kg
27,22 zł
Sprzedawca: Katomix

L3VEL3 - Hair Jam - Żel do stylizacji włosów 250 ml
167,60 zł/1kg
41,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

BARBERTIME Żel do stylizacji włosów 300ml Keratyna
145,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Lakmé K.Finish Curls Curl Activator Gel – żel do włosów falowanych 150 ml
274,53 zł/1l
41,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Krem definiujący loki Stylesign 75 ml
881,07 zł/1l
66,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

CHI 633911630648, Żel do włosów, Kobiety, 200 ml, Modelowanie
518,90 zł/1l
103,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Got2B Glinka Do Włosów 75Ml - Pasta Modelująca, Utrwalająca
1 405,73 zł/1l
105,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - Elastyczność - Objętość - Szybkoschnący
- Odkryj moc Goldwell Stylesign Lagoom Jam dla elastycznej stylizacji i maksymalnej objętości.
Objętość i elastyczność
- Goldwell Stylesign Lagoom Jam to innowacyjny żel do włosów, który został specjalnie opracowany, aby nadać włosom niesamowitą objętość i elastyczność. Dzięki unikalnej formule żel ten zapewnia trwałość fryzury przez cały dzień, a włosy nie wyglądają sztywno ani nienaturalnie. Idealny do różnych fryzur, zarówno codziennych, jak i eleganckich, ten produkt jest idealnym partnerem do stylizacji.
Szczegóły produktu
- Opakowanie zawiera 6 tubek Goldwell Stylesign Lagoom Jam, każda o pojemności 150 ml. To wygodne opakowanie umożliwia dostęp do ulubionego produktu do stylizacji w dowolnym miejscu i czasie. Szybkoschnąca formuła gwarantuje szybkie ułożenie włosów, a technologia Flexshine zapewnia niezwykłą elastyczność i sprężystość.
- Zawartość: 6 tubek o pojemności 150 ml
- Technologia: Flexshine
- Funkcja: Szybkoschnący, zwiększający objętość
- Możliwe zastosowania: Przed suszeniem lub do wykończenia fryzury
- Rodzaj włosów: Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów
Opcje aplikacji
- Goldwell Stylesign Lagoom Jam może być stosowany na wiele sposobów. Nałóż niewielką ilość na osuszone ręcznikiem włosy przed stylizacją suszarką, aby dodać objętości u nasady. Możesz też użyć go do wykończenia fryzury i stworzenia błyszczącego wykończenia. Szybkoschnąca formuła minimalizuje czas oczekiwania i pozwala szybko wyjść z domu.
Zalety produktu:
- Elastyczność: Zapewnia doskonałą elastyczność, dzięki czemu można dostosować fryzurę do własnych upodobań.
- Objętość: Tworzy imponującą objętość u nasady włosów, nadając im pełniejszy wygląd.
- Szybkoschnący: Oszczędza czas podczas stylizacji, ponieważ produkt szybko wysycha i natychmiast utrwala fryzurę.
- Technologia: Innowacyjna technologia Flexshine zwiększa elastyczność i sprężystość włosów.
- Wszechstronność: Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów i idealny do różnych fryzur, od swobodnych stylizacji po eleganckie upięcia.
Największe zalety stosowania tego produktu
- Goldwell Stylesign Lagoom Jam to nie tylko zwykły żel do włosów, to Twój klucz do kreatywnej i elastycznej stylizacji włosów. Ciesz się pełnymi objętości, elastycznymi włosami, które są łatwe w stylizacji przez cały dzień. Pożegnaj się ze sztywnymi i nienaturalnymi włosami - dzięki Goldwell możesz doświadczyć, co to znaczy mieć naprawdę żywe włosy. Daj się ponieść kreatywności i z łatwością zmieniaj swoje fryzury.
- Waga
- 90 g
- Zawartość
- 900 ml
- Składniki
- n.d
- Producent
- EAN
- 3223708141524
- Waga
- 90 g
- Zawartość
- 900 ml
- Składniki
- n.d
- Producent
- EAN
- 3223708141524
Pasuje również do tego

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
45,99 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność
296,63 zł/1l
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella EIMI - Żel modelujący Sculpt Force, bardzo mocne utrwalenie
162,12 zł/1l
40,53 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals SP Color Save Shampoo szampon do włosów farbowanych 1000 ml
71,12 zł/1l
71,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Mocne włosy, Odżywianie, Ochrona
71,12 zł/1l
71,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
117,50 zł/1l
117,50 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume pianka mocno utrwalająca 300 ml
13,46 zł/100ml
44,35 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,39 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Elements Renewing Shampoo 250 ml
350,89 zł/1kg
98,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioning Creme odżywka do włosów zniszczonych 1000 ml
80,08 zł/1l
80,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska do włosów zniszczonych 150 ml
276,47 zł/1l
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

Wella EIMI Extra Volume mousse - pianka do włosów zwiększająca objętość - chroni przed wysoką temperaturą i odwodnieniem - mocne utrwalenie bez sklejania i obciążania - 1 x 75 ml
629,33 zł/1l
47,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 2x100ml
284,95 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals SP Hydrate Mask maska do włosów suchych 400 ml
206,60 zł/1l
82,64 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Włosy osłabione, Wszystkie kolory
153,20 zł/1l
153,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Eimi Absolute Set Lakier do włosów, 500ml
95,58 zł/1kg
47,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Włosy normalne, Wszystkie kolory
332,00 zł/1l
332,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Eimi Mistify Me Light Lekki szybkoschnący lakier do włosów, 500ml
128,62 zł/1l
64,31 zł
Sprzedawca: MANADA

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift Zestaw 2 pianek liftingujących 250 ml
251,98 zł/1l
125,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Rich Naturals dla kobiet 60 - 9/97 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals SP Luxe Oil Reconstructive Elixir eliksir odbudowujący do włosów, 100ml
436,10 zł/1l
43,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Majirouge permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml
779,80 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella EIMI Dynamic Fix, Lakier do włosów, Unisex, 500 ml, Utrwalanie, 1 szt.
85,52 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Lakier do włosów mocno utrwalający, 500 ml
73,98 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Bardzo mocny żel nawierzchniowy Eimi Wella (125 ml)
77,80 zł/100ml
97,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Invigo Color Brilliance Vitamin Conditioning Mousse 200 ml
784,70 zł/1l
156,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml
66,99 zł/1kg
66,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml
89,00 zł/1l
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Żel do włosów Goldwell
Włosy dokładnie super.
Oceniono dnia 13 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Bestseller





Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
109,97 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Elastyczna guma włóknista, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,90 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - Elastyczność - Objętość - Szybkoschnący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
287,77 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
297,76 zł/1l

Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,95 zł/1l

Alfaparf – wegański mus modelujący do utrwalania fryzury, 250 ml
104,87 zł
Sprzedawca: NIKCORP
361 620,69 zł/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
296,63 zł/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
66,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
66,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
67,99 zł/1kg

Stylesign Creative Texture Dry Texturizing Spray (Dry Boost) 200 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 099,83 zł/1l

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Pasta do włosów, 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
60,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
406,60 zł/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 2x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
284,95 zł/1l

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
55,99 zł/1kg

American Crew Whip 85g
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
56 990,00 zł/1l

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Matowa pomada do włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Oryginalna pomada do włosów
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal