4,9



Na podstawie 44 opinii
Wella EIMI - Żel modelujący Sculpt Force, bardzo mocne utrwalenie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
40,53 zł
162,12 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Żele do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml44,99 zł/1kg
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml116,63 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - Elastyczność - Objętość - Szybkoschnący287,77 zł/1l
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 3 x 100 ml649,97 zł/1l
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella EIMI Sculpt Force, Żel do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 28 ml, Utrwalanie, Tubka
1 516,07 zł/1l
42,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella EIMI Pearl Styler Żel do włosów 100 ml
801,90 zł/1l
80,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bardzo mocny żel kreatywny EIMI Sculpt Force, 250 ml
366,80 zł/1l
91,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bardzo mocny żel nawierzchniowy Eimi Wella (125 ml)
752,00 zł/1l
94,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Eimi żel do włosów Pearl Styler dla kobiet 100 - Wella Professionals
1 063,70 zł/1l
106,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
45,99 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Paste Styling EIMI Texture Rugged Texture
266,00 zł/1l
39,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella EIMI Shape Me, Żel do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 150 ml, Modelowanie, Tubka
660,33 zł/1l
99,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eimi Żel do włosów Shape Shift dla kobiet 150 - Wella Professionals
752,40 zł/1l
112,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Stylesign Creative Texture Dry Texturizing Spray (Dry Boost) 200 ml
1 099,83 zł/1l
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals EIMI Nutricurls Curl Shaper 72h Curl Defining Gel-Cream Żel-krem definiujący loki i nadający im objętość 150 ml
1 261,84 zł/1kg
239,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

American Crew Grooming Cream 85g, Krem do włosów, Mężczyźni, Kręconych włosów, Odżywiający, Utrwalanie, Nawilżający, Ochrona, Świecący, Zmiękczający, 85 g, Słoiczek
0,60 zł/1l
51,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność
296,63 zł/1l
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella EIMI Sculpt Force Extra Stark Gel 125 ml
295,44 zł/1l
36,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf OSiS+ ROCK HARD Texture Styling Glue 150ml
4 376,00 zł/1kg
43,76 zł
Sprzedawca: VISO

L'Oreal Professionnel Żel strukturyzująco-utrwalający Force 6, 200ml
673,90 zł/1l
134,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wella EIMI - Żel modelujący Sculpt Force, bardzo mocny chwyt
Wella EIMI - Żel modelujący Sculpt Force, bardzo mocny chwyt, opakowanie zbiorcze 124/12 sztuk, po 250 ml każda.
[HALTEGRAD 4]
Bądź kreatywny i twórz solidne fryzury o wyrazistych kształtach i wysokim połysku. Zaprojektowany, aby chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV.
[ZASTOSOWANIE:]
Nałożyć na dłonie i rozprowadzić na suchych włosach, aby natychmiast ukształtować fryzurę za pomocą tej szybkoschnącej formuły. Nałożyć na mokre włosy i pozostawić do wyschnięcia, aby uzyskać określony styl.
Składniki
Aqua, VP/VA Copolymer, Acrylates/Ceteth-20 Itaconate Copolymer, Propylene Glycol, Aminomethyl Propanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Alcohol, Panthenol, Parfum, Methylparaben, DisodiumEDTA, Sodium Lauryl Sulfate, CI 47005, CI 42053
Sculpt Force Flubber Gel by Wella Eimi
4 rzeczy, które przemawiają na korzyść Flubbera: Ultra mocne utrwalenie i połysk, połysk, połysk.
Formuła Multi Protect: Wzmacnia i chroni dzięki prowitaminie B5 i filtrowi UV.
Sposób użycia Nałożyć
odrobinę na palce i układać dziko we wszystkich kierunkach. Nie można suszyć suszarką, łatwo się zmywa.
Flubber Gel extra strong do tworzenia zdefiniowanych kształtów z połyskiem i profesjonalnym utrwaleniem.
Pomaga chronić włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV.
WELLA WP EIMI SCULPT FORCE Flubber Gel extra strong 250 ml
Twórz zdefiniowane kształty z połyskiem i profesjonalnym utrwaleniem.Wyjątkowo mocny flubber gelWella EIMI Sculpt Force pomaga chronić włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV. Z poziomem utrwalenia 4 na 4, następca Wella Dry Sculpt Force.
Stosowanie Wella EIMI Sculpt Force
Nałóż EIMI Sculpt Force na dłonie i natychmiast stylizuj suche włosy. Szybko rozprowadź szybkoschnącą formułę, zanim stylizacja zastygnie. Aby nadać włosom wyrazistości lub uzyskać efekt mokrych włosów, nałóż produkt na mokre włosy i pozostaw do wyschnięcia.
Włosy są prawdziwe...
[b]Wella Eimi Sculpt Force Flubber Gel XXL 250 ml Żel do stylizacji włosów TOP[/b][br][br]Szybkoschnący i nabłyszczający żel do włosów o wyjątkowo mocnym utrwaleniu, zapewniający solidne, modne i kreatywne stylizacje z połyskiem o wysokiej rozdzielczości. Wella Professionals Eimi Sculpt Force Extra Strong Flubber Gel chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV i nadaje wyrazisty, wysoki połysk.[br][br]Poziom utrwalenia 4 na 4[br][br][br][b]Zastosowanie[/b][br][br]Niewielką ilość żelu do włosów rozprowadź w dłoniach i szybko rozprowadź na suchych włosach, aby wymodelować fryzurę zgodnie z życzeniem. Po wyschnięciu tego ultratrwałego żelu nie można go już ponownie stylizować. Aby stworzyć mokrą fryzurę, rozprowadź flubber na wilgotnych włosach i pozostaw do wyschnięcia.
Wella EIMI Sculpt Force Hold 4 - Bardzo mocny żel utrwalający. Kreatywność i ekspresja dzięki twardym jak stal fryzurom i wspaniałemu połyskowi. Specjalna formuła chroni włosy przed promieniami UV. Stosowanie: Ugniatać w dłoniach, aby natychmiast nadać kształt stylizacji, rozprowadzić na suchych włosach dzięki tej szybkoschnącej formule. Nałożyć na osuszone ręcznikiem włosy i pozostawić do wyschnięcia, aby uzyskać precyzyjną definicję lub mokry wygląd.
Wella EIMI Sculpt Force Gel XXL 250ml
0
Wella Eimi - Texture Sculpt Force XXL DUITSLAND karton @ 1 stuk x 250 ml
- Waga
- 290 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Aqua, wodorozkładny polimer VP/VA, kopolimer akrylanów/itakonatu ceteth-20, glikol propylenowy, aminometylopropanol, olej rycynowy uwodorniony PEG-40, alkohol benzylowy, pantenol, zapach, metylparaben, disod EDTA, laurylosiarczan sodu, CI 47005, CI 42053
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 8005610563367
- Numer producenta
- G0033346106
- Waga
- 290 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Aqua, wodorozkładny polimer VP/VA, kopolimer akrylanów/itakonatu ceteth-20, glikol propylenowy, aminometylopropanol, olej rycynowy uwodorniony PEG-40, alkohol benzylowy, pantenol, zapach, metylparaben, disod EDTA, laurylosiarczan sodu, CI 47005, CI 42053
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 8005610563367
- Numer producenta
- G0033346106
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Wella EIMI Extra Volume, Pianka do włosów, Kobiety, 300 ml, Włosy suche, Utrwalanie, Wszystkie kolory
377,33 zł/1l
113,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Braun Series 5 81626276, Głowica goląca, 1 głowic(e), Srebrny, 18 mies., Braun, Series 5
218,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

EIMI Pearl Styler XXL 150 ml
1 519,33 zł/1l
227,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella EIMI Sculpt Force, Żel do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 28 ml, Utrwalanie, Tubka
1 516,07 zł/1l
42,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Lehmann

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Canon PIXMA TS3350, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
1 417,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Kärcher WV 2, Czarny, Żółty, 0,1 l, 28 cm, 50 - 60 Hz, 220 - 240 V, Litowo-jonowa (Li-Ion)
260,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Balloonify® pojemnik z helem do balonów na 50 balonów
423,74 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Andriez

Makita DUB185Z, Dmuchawa ręczna, 192 m³/h, Czarny, Niebieski, Prąd elektryczny, Bateria, 18 V
247,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Zawór odcinający Sillar IBC S60x6 do zbiornika 1000 l – zawór z adapterem z polipropylenu do pojemników IBC firmy Mauser
87,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Komfortec zestaw 8 ręczników wykonanych w 100% z bawełny, 4 ręczniki kąpielowe 70x140 i 4 ręczniki 50x100 cm, frotte, miękkie, duże, antracytowo-szare/różowe
353,78 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Przenośne radio cyfrowe Retekess V115 (FM/AM/SW), akumulator 1000 mAh 48H, pamięć 100 stacji, funkcja nagrywania, idealne do kuchni lub ogrodu
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Retevis_Official_Shop

Wella EIMI Sculpt Force Extra Strong Flubber Gel 125 ml
754,72 zł/1l
94,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Strauss Home® Poduszka na ziarna duża - Poduszka termiczna z możliwością podgrzania w kuchence mikrofalowej przeciw napięciom szyi, ramion i nie tylko. naturalne ziarna pszenicy, 20x50cm
211,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Cosori CP158-AF-RXW, Frytkownica na gorące powietrze, 5,5 l, 2,2 kg, 75 °C, 205 °C, 60 min
1 434,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Wioślarz do użytku domowego - Wioślarz magnetyczny z 16 poziomami oporu i wyświetlaczem LED - Cicha prowadnica - Maksymalne obciążenie 120 kg
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Urbanico-Stav

jura Filterpatrone Claris Smart+ 3er Set- 24233
199,99 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

JOOP! Homme, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Cynamon, Heliotrop, Jaśmin, Konwalia
731,04 zł/1l
91,38 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

BGS technic Revolving Punch Pliers, 254 g
49,37 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Pollin-Electronic

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 827,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Zestaw półek ściennych - Zestaw 3 - 39 cm - Czarny mat - do salonu - do kuchni - do biura
76,35 zł
Sprzedawca: ComfortCove
![Zdjęcie produktu dla [en.casa] Designerski zestaw 4 krzeseł do jadalni z wysokim oparciem w kolorze szarym Tapicerowane krzesło do jadalni](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ef165c106fd16811dbf7c6590b8b8c23.webp)
[en.casa] Designerski zestaw 4 krzeseł do jadalni z wysokim oparciem w kolorze szarym Tapicerowane krzesło do jadalni
573,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Szybko utrwalający lakier do włosów, 500ml
111,20 zł/1l
55,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Otrzymany bardzo szybko
Otrzymałam mój żel flupper w ciągu 2 dni. Pachnie pysznie, świetnie układa włosy, a w sklepie kosztuje trzy razy tyle! Jestem teraz stałym klientem....
Oceniono dnia 17 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy żel w historii
To jest najlepszy żel, nic innego nie jest blisko. Kiedyś kupowałem go u fryzjera za duże pieniądze, ale od teraz to się zmieni. świetna cena, jeśli pominąć koszty wysyłki.
Oceniono dnia 10 maja 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
najlepszy żel do włosów
Używam go od lat. Dla mnie ma najlepsze utrwalenie (krótkie włosy). Łatwo rozprowadza się na włosach. Nic innego nie budzi moich zastrzeżeń. Do tego ładnie pachnie ;o) Cena/wydajność absolutnie ok.
Oceniono dnia 3 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko TOP
Mieliśmy już żel do włosów w małej formie od naszego fryzjera. Chłopcy również byli bardzo zadowoleni z jego trwałości. Zamówiliśmy więc od razu wersję XXL. Szybka dostawa, wszystko super.
Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Żel do włosów falowanych
Bardzo dobry, spełnia obietnice i zamówię kolejny.
Oceniono dnia 10 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super żel do włosów. Butelka wystarcza na wieczność
Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Wszystko idealne
Oceniono dnia 13 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Doskonały, używam go od x lat
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Bestseller






Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
116,63 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Elastyczna guma włóknista, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,90 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - Elastyczność - Objętość - Szybkoschnący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
287,77 zł/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Gel Bardzo mocny żel do włosów, 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
25,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,96 zł/1l

Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 3 x 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,97 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
297,76 zł/1l

Alfaparf – wegański mus modelujący do utrwalania fryzury, 250 ml
99,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
344 793,11 zł/1kg

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
296,63 zł/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
66,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
66,99 zł/1kg

Stylesign Creative Texture Dry Texturizing Spray (Dry Boost) 200 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 099,83 zł/1l

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Pasta do włosów, 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
58,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
393,27 zł/1l

American Crew Whip 85g
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
56 990,00 zł/1l

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
55,99 zł/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 2x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
284,95 zł/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
55,15 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
48,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
44,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Matowa pomada do włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Oryginalna pomada do włosów
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal