4,4



Na podstawie 13 opinii
Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Mocne włosy, Odżywianie, Ochrona
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
71,12 zł
71,12 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo szampon wzmacniający do włosów przerzedzających się 1500 ml129,60 zł/1l
194,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Wszystkie kolory299,40 zł/1l
74,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Procter & Gamble Citrus Fresh, 300 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Włosy przetłuszczające się, Przeciwłupieżowy, Przeciw swędzeniu, Ochrona, Zmiękczający109,53 zł/1l
32,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Revlon Equave Detox Micellar, 100 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory169,90 zł/1l
17,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Odżywka Wella SP Luxeoil Keratin Protect Shampoo
500,55 zł/1l
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
124,30 zł/1l
124,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella SP Luxe Oil Keratin Protect Szampon keratynowy do włosów zniszczonych, 200ml
128,95 zł/1l
25,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional Hydrate Shampoo, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy suche, Rozczesywanie, Nawilżenie, Nawilżający, Oczyszczający
86,59 zł/1l
86,59 zł
Sprzedawca: MANADA

Wella Professionals SP Color Save Shampoo szampon do włosów farbowanych 1000 ml
71,12 zł/1l
71,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional Balance Scalp Shampoo, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy suche, Wrażliwe włosy, Nawilżający, Odżywiający, Ochrona, Kojąca
75,65 zł/1l
75,65 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon Wella Shampoo Professionals Care Fusion Intense Repair Shampoo
112,97 zł/1l
112,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Repair Shampoo szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
75,65 zł/1l
75,65 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Balance Scalp Shampoo szampon do wrażliwej skóry głowy 1000 ml
96,30 zł/1l
96,30 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals SP Hydrate Shampoo szampon do włosów suchych 1000 ml
68,58 zł/1l
68,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Color Save Szampon do włosów farbowanych, 1000ml
131,97 zł/1l
131,97 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
117,30 zł/1l
117,30 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Włosy osłabione, Wszystkie kolory
145,20 zł/1l
145,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Intense Repair, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Ochrona, Oczyszczający, Naprawa, Wygładzający
395,36 zł/1l
98,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Luxe Oil odżywka - luksusowa odżywka do włosów zniszczonych 200ml
1 203,00 zł/1l
240,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella SP - Szampon regenerujący - dla włosów zniszczonych
212,40 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 1000 ml
- Typ produktu:
- Szampon
- Model:
- Profesjonalny
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Do wszystkich włosów, Mocne włosy
- Działanie szamponu:
- Odżywianie, Ochrona
- Typ dozownika:
- Buteleczka z pompką
- Główne składniki:
- Olejek migdałowy, Olej arganowy, Olejek jojoba
- Skład:
- Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate, Sodium Benzoate, Parfum, Citric Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose, Salicylic Acid, Tetrasodium EDTA, Methylparaben, Sodium Oxide, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Phenoxyethanol, Sorbic Acid
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
szampon SP Luxe Oil Keratin delikatnie oczyszcza, pielęgnuje i wzmacnia włosy. Profesjonalna formuła na bazie keratyny i trzech drogocennych olejków.
Hydro-nutritivní šampon s keratinem
WellaSP Luxe Oil Keratin Protect | Odbudowujący szampon do włosów 1000ml
Wella SpLuxe Oil Keratin Protect Shampoo to profesjonalny szampon do wszystkich rodzajów włosów, które wymagają szczególnej pielęgnacji i nawilżenia. Szczególnie polecany do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera płynną keratynę, białko będące podstawowym budulcem włosa. Dogłębnie odbudowuje włosy, przywracając im kondycję, elastyczność i naturalny blask. Szampon sprawia, że włosy stają się wyraźnie zdrowsze, mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia, pomagając chronić włosy i nadając im czysty i zdrowy wygląd - Olejek arganowy, znany również jako płynne złoto, intensywnie nawilża włosy i przywraca im naturalną zawartość wody. Wygładza również łuskę włosa, zapobiegając utracie wilgoci. - Olejek migdałowy dostarcza pasmom ważnych składników odżywczych i witamin, które sprawiają, że włosy rosną wyjątkowo zdrowe i mocne. - Olejek jojoba intensywnie odbudowuje zniszczone i rozdwojone końcówki oraz zapobiega dalszym uszkodzeniom.pojemność:1000 ml
Sposób użycia:
- Niewielką ilość szamponu nanieść na mokre włosy i delikatnie masować skórę głowy i włosy do uzyskania piany.
- Następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą i wytrzeć do sucha.
- Powtórzyć w razie potrzeby.
Szampon Wella SP Luxe Oil Keratin Protect delikatnie oczyszcza włosy bez ich obciążania. Lekka formuła delikatnie oczyszcza włosy z nadmiaru oleju i zanieczyszczeń, jednocześnie wzmacniając je ochroną keratynową i naturalnym połyskiem. Wzbogacony charakterystycznym zapachem kolekcji SP LuxeOil
Zrównoważony, nieobciążający kompleks pielęgnacyjny z ekspercką mieszanką pantenolu, keratyny i olejków jojoba, migdałowego i arganowego naprawia, wygładza i odżywia włosy, pozostawiając je zauważalnie miękkie, elastyczne i podatne na układanie. Idealny do wszystkich rodzajów włosów
[Aplikacja]
Wmasować w mokre włosy, pozostawić na krótko i dokładnie spłukać. Powtórzyć w razie potrzeby.
Składniki
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium, Chloride, Sodium Xylenesulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Panthenol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Parfum, Gliceryna, Hydroksypropylometyloceluloza, Kwas salicylowy, Tetrasodium EDTA, Metyloparaben, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydrolizowana keratyna, Fenoksyetanol, Kwas sorbowy
Szampon Wella SP Keratin Protect odżywia włosy bez ich obciążania. Zawiera olejek arganowy, jojoba i migdałowy.
Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów, System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo odżywia włosy. Lekka formuła służy jako podstawa do wszystkich transformujących zastosowań pielęgnacyjnych. Sprawdza się nawet w przypadku delikatniejszych rodzajów włosów. Oczyszcza włosy bez ich obciążania. Tworzy luksusową pianę i zapewnia lekkie działanie oczyszczające, które nie obciąża włosów.
- Szampon do wszystkich rodzajów włosów, nawet cienkich
- Lekkie jak piórko oczyszczanie włosów
- Luksusowa piana i ochrona keratyny
Stosowanie Wella SP Keratin Protect Shampoo Wmasować równomiernie w wilgotne włosy. Dokładnie spłukać.
Aby uzyskać optymalną aplikację, należy odpowiednią pompkę dozującą.
Wella SP System Professional
Luxe Oli Keratin Protect Szampon 1000ml
do wszystkich rodzajów włosów
- Szampon Luxe Oil Keratin Protect delikatnie oczyszcza, nie obciążając włosów.
- Włosy stają się elastyczne i intensywnie błyszczące.
- Zapach rozpieszcza zmysły.
Stosowanie:
- Wmasować w mokre włosy
- Wykonać masaż szamponem
- pozostawić na krótko
- dokładnie spłukać.
- Powtórzyć w razie potrzeby.
szampon z olejkiem arganowym, jojoba i migdałowym, który natychmiast zmienia strukturę włosów. Włosy będą 10x bardziej miękkie i otrzymają 3x większą ochronę keratynową.
Wella SP Luxeoil Keratin Protect Szampon Unisex Business 1000 ml
Szampon Luxeoil od Wella System Professional
Delikatnie oczyszcza włosy bez ich obciążania
Wzbogacony o niepowtarzalny zapach kolekcji SP Luxoil
Sposób użycia:
Wmasuj równomiernie w wilgotne włosy. Dokładnie spłukać.
Wella Professional - Luxe Protect Oil Keratin Shampoo - szampon z olejkiem 1000ml Kosmetyki. Dla kobiet.
- Szlachetny szampon z serii System Professional LUXE OIL - Delikatnie oczyszcza bez obciążania włosów - Oczyszczający, nawilżający, odbudowujący - Z niepowtarzalnym zapachem SP LuxeOil Collection - Idealny do wszystkich rodzajów włosów Sposób użycia Rozprowadzić szampon równomiernie na wilgotnych włosach i spienić. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby powtórzyć czynność.
Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo. Pojemność: 1000 ml, Rodzaj produktu: Szampon, Typ: Profesjonalny. Liczba produktów w zestawie: 1 szt.
Linia Luxeoil do wszystkich rodzajów włosów System Professional to 45 lat doświadczenia w pielęgnacji, wysoce skuteczne formuły oparte na systematycznym i naukowym podejściu. Połączenie wiedzy stylistów, wyjątkowych produktów, usług salonowych i zabiegów w domu wydobywa piękno włosów.
WELLA PROFESSIONALS_SP Luxe Oil Keratin Protect Shampoo regenerujący szampon do włosów 1l
- Model
- SP Luxe Oil
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Regenerujący szampon do włosów, 1000ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 8005610566849
- Numer producenta
- 2955
- Model
- SP Luxe Oil
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Regenerujący szampon do włosów, 1000ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 8005610566849
- Numer producenta
- 2955
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska do włosów zniszczonych 400 ml
339,75 zł/1l
135,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioning Creme odżywka do włosów zniszczonych 1000 ml
80,08 zł/1l
80,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella SP Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 400ml
211,12 zł/1l
84,45 zł
Sprzedawca: MANADA

Wella Professionals SP Luxeoil Keratin Conditioning Cream Odżywka z keratyną do włosów zniszczonych 1000 ml
134,78 zł/1l
134,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
124,30 zł/1l
124,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals SP Luxe Oil Reconstructive Elixir eliksir odbudowujący do włosów, 100ml
436,10 zł/1l
43,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella SP Luxe Oil Keratin Protect Szampon keratynowy do włosów zniszczonych, 200ml
128,95 zł/1l
25,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Hydrate Conditioner odżywka nawilżająca 1000 ml
75,57 zł/1l
75,57 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 150 ml
354,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Eliksir odbudowujący do włosów, 100ml
473,70 zł/1l
47,37 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Fusion Intense Repair Mask 500 ml
302,16 zł/1l
151,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Professionals SP LuxeOil Reconstructive Elixir ošetřující olej pro všechny typy vlasů 100 ml
531,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella SP Luxe Oil Keratin Krem Odżywka 200ml
396,20 zł/1kg
99,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixer, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Ochrona, Świecący, Wygładzający
715,67 zł/1l
21,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
117,30 zł/1l
117,30 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml
97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Komfortec zestaw 8 ręczników wykonanych w 100% z bawełny, 4 ręczniki kąpielowe 70x140 i 4 ręczniki 50x100 cm, frotte, miękkie, duże, antracytowo-szare/różowe
353,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pelikan 720250, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Fioletowy, Czerwony, Fioletowy,..., Farba akwarelowa, Twardy, 1 szt.
182,00 zł/1kg
50,96 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 784,50 zł/1l
278,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Wella Professionals System Professional Hydrate Shampoo, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy suche, Rozczesywanie, Nawilżenie, Nawilżający, Oczyszczający
86,59 zł/1l
86,59 zł
Sprzedawca: MANADA

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

Sztuczny Daktylowiec Z Doniczką, 310 Cm Lumarko!
32,98 zł/1kg
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: vidaXL

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Boost Essence Pielęgnacja bez spłukiwania do włosów osłabionych 100 ml
526,80 zł/1l
52,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals SP Repair Conditioner odżywka do włosów zniszczonych 1000 ml
76,83 zł/1kg
84,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Wella Professionals EIMI Thermal Image Heat Protection Spray, Włosy normalne, Butelka ze sprayem, 1 szt., 150 ml, 220 °C
20,83 zł/100ml
31,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Suszarka BaByliss CARUSO-HQ, zasilanie sieciowe, prędkość powietrza 47,7777778 m/s, moc 1366 W, wydajność 83 m³/h, kolor czarny, monochromatyczna
478,49 zł/1kg
255,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals System Professional Balance Scalp Shampoo, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy suche, Wrażliwe włosy, Nawilżający, Odżywiający, Ochrona, Kojąca
75,65 zł/1l
75,65 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 15% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
15%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wella Luxeoil Keratin Shampoo
Zawartość 1 l
Doskonały szampon od Wella. Bardzo ekonomiczny w użyciu. Wystarczy niewielka ilość
Oceniono dnia 15 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt, super cena
Zawartość 1 l
Sprawia, że włosy są piękne, lubię to
Oceniono dnia 27 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Coll
Zawartość 2,4 l
Kupuję ją już drugi raz, bardzo mi się podoba. Szykowny efekt dla długich włosów.
Oceniono dnia 22 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szampon Wella
Zawartość 1 l
Super szampon, świetna jakość, bardzo szybka dostawa. Wszystko super
Oceniono dnia 13 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
mój ulubiony szampon
Zawartość 1 l
mój ulubiony szampon
Oceniono dnia 14 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wella SP Luxe Oil Keratin Protect
Zawartość 1 l
Uważam, że szampon jest bardzo zły, sprawia, że włosy są twarde, suche i splątane. W ogóle nie mogłam przejechać ręką po włosach i miałam wrażenie, że przy najmniejszym ruchu się połamią. Dzięki Bogu maska z tej serii to cudo. Nałożyłam ją i mogłam powoli rozplątać włosy. Tak więc maska i odżywka są naprawdę świetne, ale szampon to katastrofa. Przekazałam go nawet komuś innemu do wypróbowania, ale niestety otrzymałam taką samą opinię.
Oceniono dnia 15 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nigdy więcej
Zawartość 1 l
Przesyłka z Polski, źle zapakowana, szampon 1,5 roku, Nigdy więcej
Oceniono dnia 30 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Nabłyszczający Do Włosów Z Olejkami Szlachetnymi 300 Ml Numero



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
35,82 zł
Sprzedawca: EDANTI
119,40 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l