Onix Liss Profissional Botox Capilar Bio Performance 300 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
89,81 zł
89,81 zł / 1kg
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Olejki do masażu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olejek do skóry i włosów SANDALWOOD1 514,40 zł/1l
151,44 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Carroten Intensywny olejek do opalania SPF0 150ml509,47 zł/1l
76,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Erborian Skin Theraphy olejek na noc 30ml662,53 zł/100ml
198,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Krople OLBAS, roztwór 50 ml1 746,00 zł/1l
87,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Alkmene My Nettle Balsam do włosów 250 ml
83,20 zł/1l
20,80 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Regenerujca maska do wosw z olejkiem arganowym 500ml
77,03 zł/1kg
50,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

COCOSOLIS PEACH Suntan & Body Oil 100 ml
831,70 zł/1l
83,17 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jurlique, Rare Rose, Hydration & Brightening, Oil, For Face, 30 ml
6 073,00 zł/1l
182,19 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Miód KUNDAL
158,66 zł/1l
79,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Siddhalepa Ayurvedic Oil 7 ml
4 142,86 zł/1kg
29,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

Pressensa LYPOLOCALIZE 5 ml
113 818,00 zł/1l
569,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EshopDrnek

CMD Naturkosmetik Serum olejowe Sandorini
1 855,00 zł/1l
55,65 zł
Sprzedawca: taleoo

Botanicapharma olej ze słodkich migdałów 500 ml
250,46 zł/1l
125,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Dermalogica, Precleanse, Eliminates Impurities, Oil, For Face, 15 ml
2 402,00 zł/1l
36,03 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Strepsils Strepherbal propolis i miód
61,02 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,42 zł
Sprzedawca: Scentist

JKOSMEC Ujędrniające serum kolagenowe 32ML
2 659,06 zł/1l
85,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Oliwa z wiesiołka Pranarom, 50 ml
2 385,80 zł/1l
119,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Layrite Concentrated Beard Oil olejek do brody 59 ml
4 523,73 zł/1l
266,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

THE POTIONS | CENTELLA ASIATICA | Zabiegi na twarz
2 157,40 zł/1l
107,87 zł
Sprzedawca: somnia24

Syoss Kuracja Beauty Elixir Absolute Oil 100 ml
1 205,00 zł/1l
120,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Regenerační kúra
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Onix Liss Profissional
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 7898712020088
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Onix Liss Profissional
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 7898712020088
Pasuje również do tego

ENCANTO Brazylijskie Keratynowe Prostowanie Włosów, Zestaw 3 x 100ml
161,37 zł/1l
48,41 zł
Sprzedawca: Tersorte

Maska do włosów z KERATYNĄ KOLAGENEM - Keratin Kormesic 1000 ml
45,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Chantal Prosalon Botox Therapy Maska przeciw starzeniu się włosów, 1000g
52,47 zł/1kg
62,97 zł
Sprzedawca: Katomix

Hoover H5DPB4149AMBC-S Pralko-suszarka Opóźnione uruchomienie Inteligentna obsługa
5 471,70 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tefal CY7548, 5 l, Czarny, Polipropylen (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
626,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

KlarsteinJet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
835,20 zł/1l
83,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Niebieski
5 604,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: SuperTechPL

Givenchy Gentlemen Only, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jagody, Mandarynka, Gałka muszkatołowa, Cedr, Wetiwer, Skóra
2 190,00 zł/1l
219,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete Odkurzacz do czyszczenia na mokro i na sucho, samoczyszczący, lekki, bezprzewodowy, z funkcją mopowania, czyszczenie krawędzi <0,5 cm, niebieski
808,98 zł
Sprzedawca: Digiexpert

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Stepper Twister Komputerowy stepper obrotowy Stepper Up-Down Stepper do fitnessu i aerobiku Urządzenie fitness Wyświetlacz LCD 100 kg Licznik powtórzeń Retoo
134,89 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

CLP Łóżko kosmetyczne hydrauliczne, model Split, kolor biały
2 184,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, LCD, 1440 min
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Suszarka bębnowa Suszarka z przednim załadunkiem Suszarka z przednim załadunkiem 2,5 kg, 1,6 stopy sześciennej
800,24 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dtboom

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
649,90 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
5 499,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Gastromark

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
223,00 zł/100ml
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Smart-Tech 32HH01K, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
1 286,60 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Multikocher, szybkowar, gotowanie na parze, 860W, 5L, 11 funkcji, timer LCD, możliwość smażenia i pieczenia
290,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind

Szafa narożna Flieks z drzwiami i 4 szufladami, szafa z otwartą przestrzenią do wieszania, szafa 70x40x170cm, biała
1 187,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

BaByliss C332E, Lokówka, Ciepły, Do wszystkich włosów, 110 °C, 180 °C, 60 s
582,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alkohol do nacierania z sosny górskiej Allgäu, roztwór 500 ml
82,71 zł
Sprzedawca: apohealth
165,42 zł/1l

Olejek do skóry i włosów SANDALWOOD
151,44 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 514,40 zł/1l

Kojące serum do masażu ciała łagodzące stres DE-STRESS
138,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 380,80 zł/1l

Mgiełka do ciała CARDAMOM ROSE
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 291,70 zł/1l

Balsam do masażu o zapachu cytrynowej trawy - PEACE
129,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 293,60 zł/1l

Olejek do kąpieli i masażu SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,80 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 158,00 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SLEEP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Mgiełka z olejkami eterycznymi SLEEP INTENSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Kojąca mgiełka do ciała NEROLI JASMINE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Harmonizująca mgiełka z olejkami eterycznymi DE-STRESS



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Relaksująca mgiełka do ciała i poduszka PEACE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Olej do masażu i kąpieli o zapachu kardamonu i róży
122,85 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 228,50 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 054,90 zł/1l

Olejek krokodylowy Glory do nawilżania ciała i twarzy 50 ml
209,27 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE
4 185,40 zł/1l

Stół Do Masażu, 3 Strefy, Rama Z Aluminium, Antracyt, 186X68Cm Lumarko!
684,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

MAX Vibe Gel - Naturalny żel do masażu dla mężczyzn (50 ml)
153,17 zł
Sprzedawca: AltaShop
153 169,99 zł/1l

THERMORELIEF – Krem łagodzący zapewniający codzienny komfort stawów i mięśni – 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 065,20 zł/1l

KTC 100% olej musztardowy do użytku zewnętrznego 250ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
Używany
12,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,96 zł/1l

Joydiv. Tampony miękkie Mini, opakowanie 50 sztuk
127,15 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
635,75 zł/1kg

Farmona expert massage pure oil olej do masażu 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
40,32 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
54,53 zł/1kg