4,2



Na podstawie 5 opinii
ENCANTO Brazylijskie Keratynowe Prostowanie Włosów, Zestaw 3 x 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
48,41 zł
161,37 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olaplex | Zestaw do pielęgnacji włosów - No.4 Szampon + Odżywka 250ml - Intensywnie regenerujący - Do włosów zniszczonych1 903,96 zł/1l
475,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Epres, Healty, odżywka do włosów, wzmacniająca, 950 ml490,11 zł/1l
465,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml253,18 zł/1l
250,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary Behentrimonium Chloride 2% odżywka do włosów 240 ml495,83 zł/1l
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Kativa Brazilian Straightening Vegan Kit zestaw z keratyną do prostowania włosów 225 ml
16 870,00 zł/1l
84,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Kativa Keratin Anti-Frizz Wygładzanie bez prasowania Xtrem Care 30-dniowy zestaw 3 sztuk
3 224,33 zł/1l
96,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Odżywka pielęgnacyjna 2x250ml
375,96 zł/1l
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Redken Acidic Bonding Concentrate Odżywka 500 ml
387,02 zł/1l
193,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory, Nawilżający, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, 250 ml
730,68 zł/1l
182,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kativa Keratina Odżywka 1000ml
119,40 zł/1l
119,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CHI Keratin Conditioner, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Nawilżający, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Wzmacniający, 355 ml, Butelka, Keratyna
316,11 zł/1l
112,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Odżywka do włosów zniszczonych Włosy
185,67 zł/1kg
31,75 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kuracja regenerująca do włosów zniszczonych (Hair Repair Treatment) 220 ml
352,95 zł/1l
77,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BINGOSPA Keratyna 100% 30ml
106,43 zł/1kg
36,18 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

HERBATINT Odżywka do włosów kręconych 200 ml
305,65 zł/1l
61,13 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nanoil Keratin Hair Odżywka do włosów z keratyną, 125ml
392,00 zł/1l
49,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt

Odżywka odbudowująca 150ml
448,47 zł/1l
67,27 zł
Sprzedawca: taleoo

M:C Odżywka Szpik Koński C 1000 ml włosy farbowane/nadwyrężone
44,00 zł/1l
44,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Eco Cosmetics - odżywka do włosów w sprayu 100ml
448,30 zł/1l
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo

BIOXCIN Odżywka-Krem do Włosów Keratyna i Argan 250ml
144,04 zł/1l
36,01 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Encanto do Brasil Keratin Kit oferuje profesjonalną kurację naprawczą i wygładzającą włosy. Zawiera wysokiej jakości formułę keratynową, która poprawia jakość i strukturę włosów. Po użyciu ciesz się zdrowymi, lśniącymi włosami dla wszystkich rodzajów włosów. Idealny do regularnego stosowania. Korzyści: Rewitalizacja, połysk, redukcja puszenia, łatwa aplikacja. Wydobądź ze swoich włosów to, co najlepsze!
- Model
- Encanto do Brasil Keratin Kit
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Szampon Encanto Clarifying: Woda (Aqua), Mea Sulfosuccynian, Alfa-olefinosulfonian, Cocoamidopropylobetaina, Hydrolizat jedwabiu, Glukoza, Organiczny ekstrakt henny, Organiczny ekstrakt kory wiśni, Organiczny ekstrakt rumianku, Organiczny ekstrakt zielonej herbaty, Substancja zapachowa. Maska Encanto Straightening: Woda (Aqua), Hydrolizat keratyny, Polyquaternium – 7, Hydroksypropyltrimonium, Hydrolizowane białka pszenicy, Oligosacharydy pszenicy, Ekstrakt kory wiśni, Ekstrakt rumianku, Organiczny ekstrakt henny, Olej szałwii, Olej mandarynki, Olej geranium, Substancja zapachowa, Peg – 12 Dimethicone, Aminokwasy, Cykloheksenokarboksaldehyd, Ekstrakt Henel. Odżywka po zabiegu Encanto: Woda (Aqua), Hydroksypropyltrimonium, Hydrolizowane białka pszenicy, Oligosacharydy pszenicy, Ekstrakt kory wiśni, Ekstrakt rumianku, Organiczny ekstrakt henny, Olej szałwii, Olej mandarynki, Olej geranium, Substancja zapachowa.
- Producent
- Encanto
- EAN
- 8600048223564
- Model
- Encanto do Brasil Keratin Kit
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Szampon Encanto Clarifying: Woda (Aqua), Mea Sulfosuccynian, Alfa-olefinosulfonian, Cocoamidopropylobetaina, Hydrolizat jedwabiu, Glukoza, Organiczny ekstrakt henny, Organiczny ekstrakt kory wiśni, Organiczny ekstrakt rumianku, Organiczny ekstrakt zielonej herbaty, Substancja zapachowa. Maska Encanto Straightening: Woda (Aqua), Hydrolizat keratyny, Polyquaternium – 7, Hydroksypropyltrimonium, Hydrolizowane białka pszenicy, Oligosacharydy pszenicy, Ekstrakt kory wiśni, Ekstrakt rumianku, Organiczny ekstrakt henny, Olej szałwii, Olej mandarynki, Olej geranium, Substancja zapachowa, Peg – 12 Dimethicone, Aminokwasy, Cykloheksenokarboksaldehyd, Ekstrakt Henel. Odżywka po zabiegu Encanto: Woda (Aqua), Hydroksypropyltrimonium, Hydrolizowane białka pszenicy, Oligosacharydy pszenicy, Ekstrakt kory wiśni, Ekstrakt rumianku, Organiczny ekstrakt henny, Olej szałwii, Olej mandarynki, Olej geranium, Substancja zapachowa.
- Producent
- Encanto
- EAN
- 8600048223564
Pasuje również do tego

Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
1 114,30 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Deep Cleansing Shampoo szampon głęboko oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 500 ml
137,28 zł/1l
68,64 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Keratyna, Słoik
21,07 zł/1l
21,07 zł
Sprzedawca: Tersorte

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

L'Oréal Maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Moleculair Mask 500ml
399,30 zł/1l
199,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Elektryczna maszyna do szycia Przenośna mini maszyna do szycia 2 prędkości Mini i podróżna maszyna do szycia Maszyna do szycia z podwójnym gwintem Pedał nożny Pedał nożny Retoo
28,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Grill węglowy SunJas – grill turystyczny, grill stołowy, grill kempingowy, o wymiarach 27 x 35 x 19,5 cm. Przenośny, składany grill. Grill do użytku na zewnątrz, grill do ogrodu, grill w walizce
227,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

L'Oréal Mask L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
544,00 zł/1l
136,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Jaśmin zimowy 60–70 cm (Jasminum nudiflorum) – odporna na mróz roślina ogrodowa, żółte kwiaty, pnącze na balkon i taras
32,78 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Zestaw CHI Set Infra Home Stylist
764,13 zł/1l
573,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

6Pak Creatine Monohydrate 500G Jar Lemon
167,96 zł/1l
83,98 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Capillus ultraliss nanoplastia, zestaw do zabiegu nanoplastii, 3x400 ml
222,50 zł/1l
267,00 zł
Sprzedawca: Premium-Beauty

Kołdra 220 x 240 cm – zimowa kołdra pikowana, oddychająca – kołdra nadająca się do prania – odpowiednia dla alergików – niemiecka jakość
229,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

FURNICA - NOAH - Komoda / kredens z 3 szufladami i 3 drzwiczkami - szary antracyt / dąb Wotan wys. 75cm szer. 120cm gł. 35cm
574,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Furnica

Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
67,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular posilující šampon pro poškozené vlasy 300 ml
289,97 zł/1l
88,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

CHI Keratin Conditioner, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Nawilżający, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Wzmacniający, 355 ml, Butelka, Keratyna
316,11 zł/1l
112,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Składana ławka do ćwiczeń KM-Fit | Wielofunkcyjna, regulowana, obciążenie do 400 kg
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 100 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
254,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - beżowy, PAROS 02
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Siemens VS06A111, 600 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 4 l, Mikro
566,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
66,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Woal firanowy z taśmą marszczącą, uniwersalna taśma dekoracyjna (Black&White) w rozmiarze: 140x245cm
20,83 zł/1m
51,04 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
20%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner odżywka dla ochrony i blasku włosów 250 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
397,93 zł/1kg

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
143,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
719,95 zł/1l

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów kręconych - Z olejem kokosowym - Nawilżająca - Pielęgnacja loków - 828ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,26 zł/1kg

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
462,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
924,82 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l