4,8



Na podstawie 6 opinii
Maska do włosów z KERATYNĄ KOLAGENEM - Keratin Kormesic 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
45,00 zł
45,00 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Maski do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Londa Professional Maska do kuracji odbudowującej włókna włosów, 750 ml83,99 zł/1l
62,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Matrix Intensywnie nawilżająca maska do włosów suchych, 500ml227,98 zł/1l
113,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml181,98 zł/1kg
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Olaplex Maska nawilżająca 4 w 1 370 ml503,78 zł/1l
186,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fanola - Botugen Mask 1000ml
46,08 zł/1l
46,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 235,20 zł/1l
311,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kormesic maska do włosów z keratyną, kolagenem i botoksem, maska pielęgnacyjna do włosów suchych i zniszczonych, 1000 ml
45,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
37,24 zł/1l
37,24 zł
Sprzedawca: AllYour

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
12 030,67 zł/1l
180,46 zł
Sprzedawca: somnia24

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 750 ml
57,57 zł/1l
43,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wymagające włosy, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Olej arganowy
146,88 zł/1l
36,72 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Stapiz Sleek Line Blond Mask Maska z jedwabiem do włosów blond zapewniająca platynowy odcień, 1000ml
43,57 zł/1l
43,57 zł
Sprzedawca: AllYour

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
320,62 zł/1l
160,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kallos - Biotin Beautifying Hair Mask 1000ml
13,72 zł/1l
13,72 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola Rekonstruująca maska do włosów suchych i łamliwych, 1500ml
30,67 zł/1l
46,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Revlon UniqOne Super10r 300ml, 300 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Naprawa, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Wzmacniający, Słoiczek, 1 szt.
176,57 zł/1l
52,97 zł
Sprzedawca: VISO

Morfose Hair Mask Maska do włosów z keratyną 500 ml
60,50 zł/1l
30,25 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
683,90 zł/1kg
273,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BotoSmart Expert Silk Collagen Hair
280,11 zł/1l
298,11 zł
-18,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
280,11 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS

Kallos Multivitamin Energising Hair Mask maska wzmacniająca do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
15,52 zł/1l
15,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Maska do Włosów z Keratyną, Kolagenem i Botoxem Kormesic 1000 ml
Odżyw, regeneruj i odbuduj włosy dzięki rewolucyjnej formule!
Maska Kormesic to kompleksowa pielęgnacja, która nawilża, regeneruje i wygładza włosy, przywracając im zdrowy wygląd. Dzięki wyjątkowej formule z keratyną, kolagenem i botoksem włosy stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Regularne stosowanie sprawia, że nawet najbardziej zniszczone kosmyki odzyskują gładkość i blask.
Idealna do stosowania po zabiegach chemicznych, jak farbowanie czy prostowanie, a także do włosów suchych i osłabionych codziennym stylingiem.
Kwas hialuronowy – kwas hialuronowy, super silny „zasobnik wilgoci”, to składnik nawilżający, który ma zdolność wchłaniania/zachowywania wilgoci. Składnik kwasu hialuronowego regeneruje włosy i pomaga nadać włosom miękkość i połysk. Kwas hialuronowy jest silnym naturalnym środkiem nawilżającym. Tworzy idealną równowagę nawilżenia włosów i skóry głowy.
Kolagen – nadaje włosom elastyczność i szybko się wchłania. Zapobiega elektryzowaniu się włosów, wypełniając włosy wilgocią.
Jedwab - dodaje połysk włosom, uelastycznia je, zapobiegając ich łamliwości, a także pomaga im zachować wilgoć przez dłuższy czas.
Witaminy A, C i E, które przyczyniają się do odnowy komórek, promując zdrowy wzrost komórek i lśniące włosy, pomagają również naprawić uszkodzenia włosów spowodowane słońcem. Witamina B12 i kwas foliowy zawarte w aloesie zapobiegają wypadaniu włosów.
Wąkrotka azjatycka – działa jako środek wzmacniający, który odżywia mieszki włosowe i skórę głowy, przygotowując włosy do zdrowego wzrostu włosów. Pomaga w poprawie krążenia krwi, umożliwia prawidłowy dopływ tlenu i składników odżywczych do skóry
ZALETY MASKI KORMESIC:
Głęboka regeneracja włosów – keratyna i kolagen wzmacniają strukturę
Wygładzenie i połysk – botoks włosowy wygładza, dodaje blasku
Odbudowa zniszczonych włosów – doskonała po zabiegach chemicznych
Duża pojemność – 1000 ml wystarcza na dłużej
Idealna do każdego typu włosów, zwłaszcza suchych i zniszczonych
PARAMETRY TECHNICZNE:
Pojemność: 1000 ml
Przeznaczenie: do włosów suchych, zniszczonych i wymagających regeneracji
Zawiera: keratynę, kolagen, botoks
Sposób użycia: nałóż maskę na wilgotne włosy, pozostaw na kilka minut, a następnie spłucz
- Wymiary
- 1000 ml
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- aqua
- Producent
- KORMESIC
- EAN
- 6976504686405
- Wymiary
- 1000 ml
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- aqua
- Producent
- KORMESIC
- EAN
- 6976504686405
Pasuje również do tego

Kallos Keratin Shampoo, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywianie, Ochrona, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający
12,07 zł/1l
12,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner odżywka o działaniu nawilżającym 1000 ml
225,34 zł/1l
225,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lampa sufitowa LED Lampa sufitowa 6067-8 100x80x17cm LED 148W pilot zdalnego sterowania kolor światła/jasność regulowana ściemnialna biała lakierowana metalowa rama lampy
650,43 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Eurotondisplay

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Topchances Kids Game Smartwatch Telefon z odtwarzaczem muzyki Gry SOS Aparat Kalkulator Budzik Ekran dotykowy Czat głosowy (z kartą SD 1G) dla chłopców i dziewcząt, różowy
158,61 zł
-3,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
155,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

parasol z oświetleniem LED parasol wspornikowy 300 cm parasol ogrodowy pawilon - kremowy
579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 774,40 zł/1l
277,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
266,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Pasta do zębów Violette – dla białych zębów, korygująca przebarwienia i usuwająca osady
934,17 zł/1l
59,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

zestaw 2 turbanów / ręczników do włosów, mikrofibra, antracyt, 65 cm długości
25,07 zł
Sprzedawca: Jumada

Fleau Beauty Hairbrush - PRO Edition - Multistyler - Pędzel do loków - Airstyler - Pędzel do stylizacji - Hairstyler - Zestaw 6 w 1 - Biały
359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fleaugoods

Podgrzewacz bufetowy Steinborg ze stali nierdzewnej | 4 pojemniki na żywność | płynna regulacja temperatury | wolny od BPA | 300 watów
254,15 zł
Sprzedawca: Enstore

Lampa wisząca LED kryształ 6019-80 z pilotem zdalnego sterowania kolor światła regulowany ściemnialny salon światło żyrandol led lampa sufitowa lampa wisząca lampa
1 127,44 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Eurotondisplay

Chantal Prosalon Argan Oil Szampon do włosów z olejkiem arganowym, 1000g
142,99 zł/1l
142,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Deska do wiosłowania na stojąco 320 cm 2w1 z siedziskiem kajakowym SUP Deska surfingowa nadmuchiwana + wiosło i podwójne wiosło Deska do wiosłowania na stojąco - niebieska
1 111,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

Apple MU8F2ZM/A, Tablet, Apple, Biały, Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation), Okrągły, 20,7 g
399,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
184,23 zł
-3,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
180,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
807,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: EveMotionGmbH

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BVODEShop

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Keratyna, Słoik
13,72 zł/1l
13,72 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola - Botugen Mask 1000ml
46,08 zł/1l
46,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex No.3 Hair Perfector 250 ml
1 979,97 zł/1kg
593,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 235,20 zł/1l
311,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Bardzo dobry produkt! Gorąco polecam!
Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Maska do włosów Coccola dla loków, zawierająca keratynę i olej kokosowy, zapobiegająca puszeniu, 200 ml
123,22 zł
Sprzedawca: BasketGuru
616,10 zł/1l

Maria Nila Color Refresh, 300 ml, Kobiety, Cacao Intense, Odżywiający, Nawilżający, Świecący, Korekta kolorów, Buteleczka z pompką, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Kernel...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
146,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
487,90 zł/1l

Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Naprawa, Olej makadamia, Słoiczek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
208,75 zł
Sprzedawca: VogueVista
884,53 zł/1l

Numero Dwufazowa błyskawiczna odżywka z owsem, 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
42,62 zł
Sprzedawca: EDANTI
426,20 zł/1l

Maska Do Włosów Nadająca Objętość Cienkim I Delikatnym Włosom Numero Z Jagodami Acai 1000 Ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
106,48 zł/1kg

Numero Nourishing Mask With Shea Butter Odżywiająca maska z masłem shea, 300ml
39,79 zł
Sprzedawca: EDANTI
397,90 zł/1l

Zabezpieczająca Maska Do Włosów Farbowanych Dla Kobiet Numero
58,61 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,06 zł
Sprzedawca: EDANTI
530,60 zł/1l

Maska hialuronowa Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
189,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
379,98 zł/1l

Matrix Intensywnie nawilżająca maska do włosów suchych, 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
113,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
227,98 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask maseczka bez spłukiwania do włosów zniszczonych 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 099,90 zł/1l

Maska Do Włosów Natureza Pink Gold 1Kg
145,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
145,99 zł/1l

Numero Wygładzająca maska z olejkiem z awokado, 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,98 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
532,40 zł/1l

La Mer Intensywna maseczka rewitalizująca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
757,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 886,82 zł/1kg

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Kobiety, Naprawa, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 szt.



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
205,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
653,27 zł/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Naprawa, Olej makadamia, Słoiczek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
317,45 zł
Sprzedawca: VogueVista
675,43 zł/1l

Aveda 18084019344, 450 ml, Kobiety, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Naprawa, Zmiękczający, Świecący, Ylang-ylang, Różowy, Kwiatowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
380,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
846,64 zł/1l

Londa Professional Maska do kuracji odbudowującej włókna włosów, 750 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
83,99 zł/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
181,98 zł/1l