SES Creative Fingerpaint mega set, Wielo, 110 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
199,95 zł
1 999,50 zł / 1l
+ 24,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Farby do malowania palcami i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw 12 farb do malowania palcami111,88 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Maped 907004, 2 lat(a), Plastik, Wielobarwny, 9 szt.106,03 zł/1kg
72,10 zł
Sprzedawca: MATFEL

SES Creative 25144
188,46 zł
Sprzedawca: M_plus_L

SES Creative 14091
92,39 zł
Sprzedawca: M_plus_L

SES Creative 00315, Niebieski, Zielony, Różowy, Fioletowy, Czerwony, Żółty, Bezglutenowe, 120 ml
1 874,60 zł/1l
93,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

SES Creative My First 14413, Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty, Bezglutenowe, 150 ml
59,11 zł/1kg
49,06 zł
Sprzedawca: VISO

Carioca Finger paint, Wielo, Zmywalny, 80 ml
167,05 zł/1kg
66,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Marabu 10244979 4 Marabu KiDS Sternenglanz Fingerfarben farbsortiert
757,30 zł/1l
75,73 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Eberhard Faber EFAColor, Biały, 750 ml
145,13 zł/1l
108,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Eberhard Faber EFAColor, Niebieski, 750 ml
141,73 zł/1l
106,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

KREUL 23108, Niebieski, Bezglutenowe, 150 ml
146,00 zł/1l
21,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Cleopatre PGBB1-17, zielony, gwasz, 1000 ml, 1 sztuka
58,99 zł/1l
58,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

KREUL 49933, Mazaki, Chłopak, dziewczyna, 6 szt., Wielobarwny
87,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Fingermalfarbe Primo, 750 ml gelb
140,80 zł/1l
110,90 zł
-5,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

EBERHARD FABER 578972 EBERHARD FABER Fingerfarbe warmgrau 750,0 ml
116,89 zł/1kg
111,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Natural Face & Finger Paint 38556, Wielo, Nietoksyczne, Zmywalny, 65 ml
1 231,40 zł/1kg
201,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Janod Finger Painting Jeden rozmiar
445,76 zł/1l
167,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

nerchau 7753 0300 Fingerfarben - 3x 100 ml, sortiert
177,17 zł/1l
53,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Jovi 540P Zestaw farb do malowania palcami Pastel 6 x 35 ml
98,26 zł/1kg
33,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL 23107, Fioletowy, Bezglutenowe, 150 ml
146,00 zł/1l
21,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Kolor farby:
- Wielo
- Pojemność zbiorniczka:
- 110 ml
- Kolor produktu:
- Wielobarwny
- Liczba dołączonych farb:
- 6 szt.
- Zalecany wiek:
- Dziecko
- Płeć dedykowana:
- Chłopak, dziewczyna
- Zalecany wiek (min):
- 2 lat(a)
- Zalecany wiek (min):
- 24 mies.
- Szerokość opakowania:
- 300 mm
- Głębokość opakowania:
- 60 mm
- Wysokość opakowania:
- 200 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 1,11 kg
- Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):
- 316 mm
- Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):
- 216 mm
- Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):
- 252 mm
- Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej):
- 4 szt.
{PRODUCT_NAME}
{PRICE}
{DESCRIPTION_TITLE}
{PRODUCT_DESCRIPTION}
{SPECIFICATIONS_TITLE}
- {COLOR_LABEL}: {COLOR}
- {MATERIAL_LABEL}: {MATERIAL}
- {DIMENSIONS_LABEL}: {DIMENSIONS}
- {WEIGHT_LABEL}: {WEIGHT}
- {MANUFACTURER_LABEL}: {MANUFACTURER}
{REVIEWS_TITLE}
{CUSTOMER_1}: {REVIEW_1}
{CUSTOMER_2}: {REVIEW_2}
{CUSTOMER_3}: {REVIEW_3}
{CTA_TEXT}
Odkryj mega zestaw farb do malowania palcami - 6 kolorów x 110 ml! Ten zestaw zawiera jaskrawe farby do malowania palcami i rolkę papieru o długości 2 metrów, idealne do niekończącej się zabawy w malowanie. Zestaw zawiera pomarańczowe, żółte, niebieskie, fioletowe, zielone i różowe farby do malowania palcami (110 ml każda) oraz 2-metrową rolkę papieru do tworzenia kreatywnych arcydzieł
.Uwaga: Każdy produkt posiada plombę zabezpieczającą przed manipulacją.
Pozwól swojemu dziecku rozwijać kreatywność z zestawem SES Creative - Mega Finger Painting Set! To idealna propozycja dla młodszych artystów, którzy lubią malować bez pędzli, używając własnych rąk do tworzenia wyjątkowych dzieł sztuki. Zestaw zawiera 6 intensywnie kolorowych, łatwo zmywalnych farb (110 ml każda) oraz 2-metrową rolkę papieru, która oferuje mnóstwo miejsca na kreatywne eksperymenty. Farby są bezpieczne, nietoksyczne i łatwo zmywalne, dzięki czemu malowanie jest przyjemne i bezproblemowe. Cechy produktu: - 6 jasnych i żywych kolorów (110 ml każdy) - Łatwo zmywalne farby: bezpieczne i nietoksyczne - 2-metrowa rolka papieru do swobodnego malowania - Wspiera rozwój umiejętności motorycznych, kreatywności i koordynacji ręka-oko - Idealne dla dzieci od 1 roku życia Pozwól dziecku wyrazić swoją wyobraźnię na dużym płótnie! SES Creative - Mega zestaw do malowania palcami to świetny sposób na kreatywną i radosną zabawę!
Mega zestaw farb do malowania palcami SES 6 kolorów x 110 ml
- Zawartość
- 100 ml
- Skład materiału
- 100% poliester
- Producent
- SES Creative
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.586 kg
- EAN
- 8710341003937
- Numer producenta
- 00393
- Zawartość
- 100 ml
- Skład materiału
- 100% poliester
- Producent
- SES Creative
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.586 kg
- EAN
- 8710341003937
- Numer producenta
- 00393
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

KREUL MUCKI, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, Zmywalny, Bezglutenowe, 150 ml
124,99 zł/1l
124,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

neo zielone organiczne farby do malowania palcami zestaw 4 sztuk ''Aki''
255,54 zł/1l
122,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Staedtler 61 C2, Niebieski, Zielony, Żółty, Zmywalny, 75 ml
85,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Creative Deco Zestaw Farb Plakatowych | 20 ml x 12 Kolorów | Nietoksyczne | Podstawowe i Intensywne Kolory | Idealne dla Dzieci, Artystów
103,96 zł/1kg
51,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

EBERHARD FABER 578606 6 EBERHARD FABER EFA Color Fingerfarben farbsortiert 6x 40,0 ml
155,61 zł/1kg
59,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Mideer Zestaw farb do malowania palcami dla dzieci - 12 kolorów
85,90 zł
Sprzedawca: toySimply

Marabu 03030 000 00085 Farby do malowania palcami dla dzieci - 6x 35 ml, różne
1 986,00 zł/1l
69,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

COLOP 156350 COLOP Tusz do ciała LaDot, tuba, 15 ml, czarny
2 854,67 zł/1l
42,82 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

KREUL MUCKI, Niebieski, Złoto, Różowy, Srebrny, Zmywalny, Bezglutenowe, 150 ml
133,20 zł/1l
79,92 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 2321, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Fioletowy, Turkusowy, Żółty, Nietoksyczne, Zmywalny, Bezglutenowe, 150 ml
580,00 zł/1l
87,00 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 23101, Biały, Bezglutenowe, 150 ml
223,07 zł/1l
33,46 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 73614 KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", zestaw Love Neon!
636,33 zł/1l
76,36 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kreul 28106 Farba palcowa Black 150 ml 1 szt.
172,60 zł/1l
25,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

ARTEZA DIY farba akrylowa A408 fioletowa 118 ml
21,81 zł
Sprzedawca: NIKCORP
184,83 zł/1l

Zestaw do malowania twarzy - 15 kolorów, na bazie wody i zmywalny, przyjazny dla skóry i nietoksyczny, z 2 pędzlami, dla dzieci, na karnawał i Halloween
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
444,94 zł/1kg

Paletka paleta malarska szkolna do mieszania farb 22x17 cm plastikowa biała dla dzieci i uczniów
4,05 zł
Sprzedawca: Przydasie
810,00 zł/1l

Zestaw 12 farb do malowania palcami
111,88 zł
Sprzedawca: MATFEL

Zestaw kolorów In The Dark Samoświecące fosforyzujące kolory do malowania ścian i ciała
115,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24
309,07 zł/1kg

6-kolorowy zestaw do malowania twarzy i ciała, bezpieczny, szybkoschnący makijaż na Halloween dla dzieci i dorosłych, 30 g
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 916,67 zł/1kg

Farby do malowania palcami Keyroad 6 kolorów
24,72 zł
Sprzedawca: MATFEL
247,20 zł/1kg

Feuchtmann MY FAVORITE PAINT, Różne kolory, Zmywalny, Bezglutenowe
85,27 zł
Sprzedawca: BEBELUC
1 136,93 zł/1kg

Maped 907004, 2 lat(a), Plastik, Wielobarwny, 9 szt.
72,10 zł
Sprzedawca: MATFEL
106,03 zł/1kg

Farby do malowania palcami 4 kolory x 50ml Astra Creativo
37,00 zł
Sprzedawca: MATFEL
127,59 zł/1kg

Farby do malowania palcami 6 kolorów 40ml
43,91 zł
Sprzedawca: MATFEL
1 097,75 zł/1l

Farby do malowania palcami 6 kolorów po
44,63 zł
Sprzedawca: MATFEL
103,79 zł/1kg

Farby Do Malowania Palcami Psi Patrol 12 Kolorów 15 Ml
34,16 zł
Sprzedawca: MATFEL
113,87 zł/1kg