4,6



Na podstawie 5 opinii
Acqua Di Parma Colonia Il Profumo Eau De Parfum Spray 180ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
1038,97 zł
5 772,06 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody kolońskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
THE NIGHT EDP Vapo 50 ml66 909,00 zł/1l
3 345,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray6 916,90 zł/1l
691,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermès Eau de Rhubarbe Écarlate EDC 200 ml UNISEX3 067,75 zł/1l
613,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
GIORGIO ARMANI Acqua di Gio Profondo PARFUM 200ml3 089,25 zł/1l
617,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Acqua di Parma Colonia, Mężczyźni, Letnie, 50 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Pomarańczowy, Różowy, Paczula, Drzewo sandałowe, Wetiwer
5 534,00 zł/1l
276,70 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Acqua di Parma Colonia Intensa, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Cytryna
3 912,70 zł/1l
391,27 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Acqua di Parma Colonia, Unisex, 180 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Lavander, Różowy, Rozmaryn, Werbena, Paczula, Drzewo sandałowe, Wetiwer, alcohol denat., aqua (water), parfum (fragrance), limonene, hydroxycitronellal, linalool, citral,...
3 610,06 zł/1l
649,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 180ml
2 817,83 zł/1l
507,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, Letnie, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bazylia, Cytryna, Mięta, Petitgrain, Rozmaryn
7 894,50 zł/1l
789,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Woda kolońska, 100 ml
3 518,20 zł/1l
351,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Acqua di Parma Colonia Essenza, 100 ml, Grejpfrut, Mandarynka, Petitgrain, Bursztyn, Piżmo, Paczula
3 826,00 zł/1l
382,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Colonia Essenza, Unisex, 100 ml, alcohol denat., aqua (water), parfum (fragrance), limonene, hydroxycitronellal, linalool,...
4 361,10 zł/1l
436,11 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Acqua di Parma Arancia di Capri La Riserva, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, AQUA (WATER), LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL,...
6 980,00 zł/1l
698,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Colonia Essenza, Mężczyźni, 180 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Grejpfrut, Cytryna, Mandarynka, Neroli, Pomarańczowy, Petitgrain, Lemon, Orange, Bergamot, Mandarin, Grapefruit, Neroli, Petit Grain, Goździk, Jaśmin, Konwalia, Różowy, Rozmaryn, Tuberoza
2 608,61 zł/1l
469,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Álvarez Gómez Agua de Colonia Concentrada Eau D'Orange 150ml
710,07 zł/1l
106,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Alvarez Gomez Eau De Cologne 30ml
1 655,33 zł/1l
49,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Instituto Español Gotitas De Oro Eau De Cologne 750ml
69,76 zł/1l
52,32 zł
Sprzedawca: somnia24

4711 Acqua Colonia Lime & Nutmeg Eau de Cologne, 100 ml
1 157,40 zł/1l
115,74 zł
Sprzedawca: somnia24

AGUA DE COLONIA CONCENTRADA skoncentrowany edc 750ml
1 257,30 zł/1l
125,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Alvarez Gómez Eau De Cologne 300ml
428,90 zł/1l
128,67 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Daj się zaskoczyć w m perfumom unisex Acqua Di Parma COLONIA IL PROFUMO! Te ekskluzywne perfumy unisex są idealne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Odkryj w produkty Acqua Di Parma!
- Ważne informacje: Opakowania produktów mogą się różnić w zależności od promocji producenta lub pory roku. Różne opakowania są dostępne .
Ważne informacje: Opakowanie produktu może się różnić w zależności od promocji producenta lub pory roku. Poszczególne opakowania są dostępne .
- Waga
- 0.446 kg
- Zawartość
- 180 ml
- Składniki
- alkohol denat., parfum (kompozycja zapachowa), limonen, aqua (woda), linalol, hydroksycytronelal, salicylan benzylu, metoksydibenzoilometan butylu, cytral, kumaryna, salicylan etyloheksylu, eugenol, benzoesan benzylu, geraniol, farnezol, jon alfa-izometylu, ekstrakt z evernia prunastri (mech dębowy), cytronelol, izoeugenol, alkohol benzylowy, ci 14700 (red 4), ci 15985 (yellow 6), ci 19140 (yellow 5), ci 60730 (ext. violet 2).
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8028713824999
- Numer producenta
- ADP082499
- Waga
- 0.446 kg
- Zawartość
- 180 ml
- Składniki
- alkohol denat., parfum (kompozycja zapachowa), limonen, aqua (woda), linalol, hydroksycytronelal, salicylan benzylu, metoksydibenzoilometan butylu, cytral, kumaryna, salicylan etyloheksylu, eugenol, benzoesan benzylu, geraniol, farnezol, jon alfa-izometylu, ekstrakt z evernia prunastri (mech dębowy), cytronelol, izoeugenol, alkohol benzylowy, ci 14700 (red 4), ci 15985 (yellow 6), ci 19140 (yellow 5), ci 60730 (ext. violet 2).
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8028713824999
- Numer producenta
- ADP082499
Pasuje również do tego

Acqua di Parma Colonia Il Profumo, Unisex, 100 ml, Bergamotka, Krwawa pomarańcza, Grejpfrut, Petitgrain, Kwiat pomarańczy, Rozmaryn, Ylang-ylang, Paczula, Wetiwer, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, AQUA (WATER), LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL...
7 216,50 zł/1l
721,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 180ml
2 817,83 zł/1l
507,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Acqua di Parma Colonia Il Profumo, Unisex, 50 ml, Bergamotka, Krwawa pomarańcza, Grejpfrut, Petitgrain, Kwiat pomarańczy, Rozmaryn, Ylang-ylang, Paczula, Wetiwer, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, AQUA (WATER), LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL...
10 194,80 zł/1l
509,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Acqua di Parma Colonia, Mężczyźni, Letnie, 50 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Pomarańczowy, Różowy, Paczula, Drzewo sandałowe, Wetiwer
5 534,00 zł/1l
276,70 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Acqua di Parma Colonia Intensa, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Cytryna
3 912,70 zł/1l
391,27 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Pomarańczowy, Cytryna, Mandarynka, Petitgrain, Kardamon, Piżmo, Karmel, Spray
2 894,00 zł/1l
520,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Acqua di Parma Colonia Intensa, Mężczyźni, 180 ml, Bergamotka, Cytryna, Mirt
3 844,44 zł/1l
692,00 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Acqua di Parma Colonia, Mężczyźni, Letnie, 180 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Pomarańczowy, Różowy, Paczula, Drzewo sandałowe, Wetiwer
3 013,89 zł/1l
542,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Acqua di Parma Colonia, Unisex, 180 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Lavander, Różowy, Rozmaryn, Werbena, Paczula, Drzewo sandałowe, Wetiwer, alcohol denat., aqua (water), parfum (fragrance), limonene, hydroxycitronellal, linalool, citral,...
3 610,06 zł/1l
649,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Woda kolońska, 100 ml
3 518,20 zł/1l
351,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Acqua di Parma Colonia Essenza, 100 ml, Grejpfrut, Mandarynka, Petitgrain, Bursztyn, Piżmo, Paczula
3 826,00 zł/1l
382,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Drzewo cedrowe, Imbir, Benzoina, Piżmo, Wetiwer, Spray
4 588,90 zł/1l
458,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Cytryna, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Nektar figowy, Różowy pieprz, Jaśmin, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
7 706,67 zł/1l
231,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 30 ml, Cytryna, Mandarynka, Pomarańczowy, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Kardamon, Petitgrain, Petit Grain, Cardamom
6 991,67 zł/1l
209,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, Letnie, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bazylia, Cytryna, Mięta, Petitgrain, Rozmaryn
7 894,50 zł/1l
789,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 180 ml, Bergamotka, Cytryna, Grejpfrut, Jaśmin, Nektar figowy, Różowy pieprz, Drzewo cedrowe, Benzoina, Fig wood, Spray
2 785,39 zł/1l
501,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 586,67 zł/1l
494,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

Acqua di Parma Fico di Amalfi La Riserva, 100 ml, Perfumy w płynie, INGREDIENTS: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL,..., 1 szt.
5 929,50 zł/1l
592,95 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 100 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Cytryna, Nektar figowy, Jaśmin, Różowy pieprz, Benzoina, Drzewo cedrowe, Fig wood, Spray
3 990,00 zł/1l
420,41 zł
-21,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Kobiety, 150 ml, Butelka do ponownego użytku, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
2 924,73 zł/1l
438,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Acqua di Parma Colonia Intensa, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Kardamon, Imbir, Cytryna, Cardamom, Calabrian Bergamot, Sicilian Lemon, Ginger, Mirt, Artemizja, Neroli
5 275,20 zł/1l
271,33 zł
-7,57 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
263,76 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Cytryna, Drzewo cedrowe, Imbir, Bezoin, Piżmo, Wetiwer, Spray
4 650,67 zł/1l
837,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
20%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Absolutnie super!
Zawartość 0,18 l
Świetna cena, dostawa i jakość!!! Mogę bez zastrzeżeń polecić.
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
W rzeczywistości nie jest to podrobiony produkt
Zawartość 0,1 l
Wszystko poszło idealnie
Oceniono dnia 25 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,18 l
Oceniono dnia 11 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka






Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 2% od 2 szt.

Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
502,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 243,87 zł/1l

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Sprzedawca: Parfumart

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l

Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l

Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 757,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 716,20 zł/1l

Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 585,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 143,87 zł/1l

Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
713,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 916,90 zł/1l

Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 869,50 zł/1l

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
301,06 zł
Sprzedawca: pttonline
1 505,30 zł/1l

Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
729,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 647,75 zł/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
538,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 380,10 zł/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
524,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 249,30 zł/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l

Jo Malone English Pear & Sweet Pea – woda toaletowa w sprayu, opakowanie zbiorcze
507,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 075,20 zł/1l

Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold Intense Woda kolońska, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
495,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 912,60 zł/1l

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
497,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 979,00 zł/1l