4,9



Na podstawie 42 opinii
Xerjoff - Torino21 EDP 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
581,60 zł
11 632,00 zł / 1l
+ 36,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 50 ml12 563,40 zł/1l
628,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Roja Parfums A Midsummer Dream Woda perfumowana, 100 ml8 898,30 zł/1l
889,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff Shooting Stars Kobe Parfém 50 ml M14 307,20 zł/1l
715,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff Laylati Woda perfumowana, 100 ml9 092,40 zł/1l
909,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Xerjoff Torino 21 woda perfumowana 100ml
8 314,90 zł/1l
831,49 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Xerjoff - V Ouverture EDP 100ml
7 934,20 zł/1l
793,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma

Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 100 ml
8 326,00 zł/1l
832,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Erba Pura Woda perfumowana, 100 ml
7 506,60 zł/1l
750,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Xerjoff - V Erba Pura EDP 50ml
10 761,20 zł/1l
538,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 50 ml
16 200,00 zł/1l
810,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
6 909,30 zł/1l
690,93 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Erba Gold Woda perfumowana, 100 ml
8 813,60 zł/1l
881,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bimaro

Xerjoff Torino21 woda perfumowana unisex 50 ml
12 645,40 zł/1l
632,27 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Xerjoff JTC Torino 22 EDP 50 ml UNISEX
11 454,00 zł/1l
572,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff - XJ 1861 Renaissance EDP 100ml
5 922,00 zł/1l
592,20 zł
Sprzedawca: Sykz

Xerjoff Alexandria II Anniversary Perfumy, 100 ml
13 123,10 zł/1l
1 312,31 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Erba Gold Woda perfumowana, 50 ml
11 589,40 zł/1l
579,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Xerjoff Shooting Stars Uden Parfém 50 ml M
15 075,80 zł/1l
753,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bimaro
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Xerjoff Torino21 50ml łączy sportową elegancję z włoskim luksusem. Perfumy idealne dla aktywnych osobowości, które łączą dynamizm i styl. Dla nowoczesnych zwycięzców. Zapach, który oddaje ruch w szlachetnej formie.
Xerjoff JTC Torino 21 woda perfumowana 50ml
Xerjoff - Torino21 EDP 50ml Standard package. Unisex.
Xerjoff Torino21 to świeży, aromatyczny, zielony zapach dla kobiet i mężczyzn, który został wprowadzony na rynek w 2021 roku. Zainspirowany energią i witalnością, ten zapach łączy w sobie dynamiczne składniki, które odświeżają zmysły, jednocześnie pozostawiając wyrazisty i trwały ślad. W nutach głowy mięta łączy się z soczystą cytryną, aromatycznym bazylią i pikantnym tymiankiem, tworząc pobudzający i energetyczny początek. W sercu zapachu łączą się owocowe i ziołowe akordy. Wyrazista czarna porzeczka nadaje kompozycji soczyste nuty, podczas gdy rozmaryn i lawenda zapewniają świeżość i aromatyczną głębię. Delikatny akcent jaśminu uzupełnia serce, dodając kwiatowej elegancji, równoważąc ziołowe nuty i podkreślając wyrafinowany charakter zapachu. Podstawa Xerjoff Torino21 opiera się na delikatnej werbena cytrynowa i miękkim piżmie, które razem tworzą świeże, lekko kremowe i trwałe wykończenie. Ten zapach jest idealnym wyborem dla osób poszukujących świeżej, aromatycznej kompozycji pełnej energii i witalności, w której zielone, pikantne i owocowe akordy harmonijnie się ze sobą łączą. Xerjoff Torino21 to synonim świeżej elegancji i doskonale nadaje się na co dzień.
- Model
- Torino21
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 1.06 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALCOHOL DENAT, PARFUM (ZAPACH), LIMONENE, AQUA (WODA), BENZYL SALICYLATE, BHT, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOESAN BENZYLU, CYTRAL, CYTRONELOL, GERANIOL, IZOEUGENOL, LINALOOL
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8054320903093
- Numer producenta
- XJTO2150
- Model
- Torino21
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 1.06 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALCOHOL DENAT, PARFUM (ZAPACH), LIMONENE, AQUA (WODA), BENZYL SALICYLATE, BHT, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOESAN BENZYLU, CYTRAL, CYTRONELOL, GERANIOL, IZOEUGENOL, LINALOOL
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8054320903093
- Numer producenta
- XJTO2150
Pasuje również do tego

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 50 ml
12 563,40 zł/1l
628,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Shooting Stars Uden Parfém 50 ml M
15 075,80 zł/1l
753,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bimaro

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Xerjoff JTC Torino 22 EDP 50 ml UNISEX
11 454,00 zł/1l
572,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Erba Gold Woda perfumowana, 50 ml
11 589,40 zł/1l
579,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 50 ml
16 200,00 zł/1l
810,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 126,00 zł/1l
412,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 609,50 zł/1l
160,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff - V Erba Pura EDP 50ml
10 761,20 zł/1l
538,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Xerjoff Accento Woda perfumowana, 50 ml
10 879,00 zł/1l
543,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
9 456,90 zł/1l
945,69 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff - XJ 1861 Renaissance EDP 100ml
5 922,00 zł/1l
592,20 zł
Sprzedawca: Sykz

Nishane Hacivat Ekstrakt perfum, 50 ml
9 784,20 zł/1l
489,21 zł
Sprzedawca: Sykz

Xerjoff 40 Knots Dezodorant, 100 ml
1 399,90 zł/1l
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
6 909,30 zł/1l
690,93 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Xerjoff Accento Woda perfumowana, 100ml
8 163,60 zł/1l
816,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bimaro

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 011,67 zł/1l
180,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
995,83 zł/1l
59,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
916,30 zł/1l
91,63 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Parfums de Marly Layton EDP 125 ml UNISEX
7 881,20 zł/1l
985,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 98% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
98%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świeże, wysokiej jakości mojito
Jakość jest tu priorytetem. Opakowanie zewnętrzne przypomina nowe pudełko na zegarek. Zapach jest idealny na lato. Bardzo świeży, niezbyt nachalny, ale wyrazisty. Przez pierwsze 2–3 godziny jest dobrze wyczuwalny dla otoczenia, potem staje się łagodniejszy. Ja sam wyczuwam go aktywnie przez około 7–8 godzin, a potem tylko wtedy, gdy zbliżam nos do miejsc, na które został rozpylony.
Oceniono dnia 29 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Zapachy to zawsze kwestia gustu, ale ten mi odpowiada. Cytryna łączy się z miętą i lawendą. Delikatny zapach, który długo utrzymuje się na skórze i jest doskonałym towarzyszem na lato.
Oceniono dnia 19 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami!
Produkt jest bardzo dobry! Towar dotarł w podanym terminie i był świetnie zapakowany! Zapach jest idealny na lato – pachnie po prostu świetnie i świeżo.
Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Xerjoff Torino21 Eau de Parfum
Szybka dostawa, świetnie zapakowane i produkt zgodny z opisem – tak właśnie działa platforma zakupowa Kaufland ***** :-) Dziękuję
Oceniono dnia 14 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładne
Chętnie kupię ten produkt ponownie, idealny na lato, świeży i naturalny...
Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zapach jest naprawdę wyjątkowy, bardzo mi się podoba.
Oceniono dnia 30 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
doskonały
doskonały, bardzo dobra jakość
Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super, chętnie jeszcze raz
Wszystko poszło świetnie, szybko i zgodnie z ustaleniami
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 201,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 017,70 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
541,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 834,80 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 735,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 421,70 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE