5,0



Na podstawie 1 opinii
SodaStream Syrop 7UP Concentrate 2x440ml o obniżonej zawartości cukru ok. 35 porcji
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
50,99 zł
57,94 zł / 1l
+ 12,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Syrop do SodaStream 7UP Free Zero Cukru x6Jednorazowe
49,62 zł/1l
130,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream 7UP Free Zero CukruJednorazowe
52,27 zł/1l
68,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Sodastream Pepsi, Mirinda, 7 UPJednorazowe
48,48 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop Pepsi koncentrat 2x440ml syrop do napojów o obniżonej zawartości cukruJednorazowe
63,63 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream syrop cola koncentrat 2x440ml syrop do napojów o obniżonej zawartości cukruJednorazowe
59,08 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop Schwip Schwap Cola Orange 2x440ml o obniżonej zawartości cukruJednorazowe
57,95 zł/1l
51,00 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream syrop o smaku cytrynowym 4x440ml bez koncentratu cukruJednorazowe
47,72 zł/1l
83,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Izotonik 440ml + Pepsi 440mlJednorazowe
59,08 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 mlJednorazowe
53,02 zł/1l
69,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop cola bez cukru 4x440ml koncentrat napoju bez cukruJednorazowe
45,45 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop malina 3x440ml smak koncentratu syropu do napojówJednorazowe
64,39 zł/1l
84,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop wiśnia bez cukru 6x440ml koncentrat na 9 litrów napojówJednorazowe
45,49 zł/1l
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów SodaStream Mirinda bez cukru, 440 ml, 4 sztukiJednorazowe
59,65 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop cytryna limonka 4x440ml koncentrat syropu do napojówJednorazowe
51,13 zł/1l
89,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 ml x6Jednorazowe
47,72 zł/1l
125,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml + Schwip Schwap Bez Cukru 440 mlJednorazowe
62,49 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrup Mandarin 4x440ml Zestaw koncentratów syropów do napojówJednorazowe
62,49 zł/1l
109,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrup Isotonic 6x440ml Syrop do napojów grejpfrutowo-pomarańczowyJednorazowe
40,15 zł/1l
105,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrup Elderflower Zero 6x440ml bezcukrowy syrop do napojówJednorazowe
45,49 zł/1l
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrup Mirinda 2x440ml Koncentrat Syrop do napojów PomarańczowyJednorazowe
56,82 zł/1l
50,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
2x SODA STREAM SYROP 7UP
Za pomocą koncentratu syropu Soda Stream można wyprodukować 7UP z 9 litrów. Syrop może być również do rozpuszczania w wodzie, co gwarantuje niezafałszowany smak 7UP.
Zawartość syropu: 440 ML
Skoncentrowany napój o smaku 7UP. Napój o obniżonej wartości energetycznej. Zawiera cukier i substancje słodzące.
Składniki: Cukier, woda, kwasy (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), naturalny aromat cytrynowy i limonkowy z innymi naturalnymi aromatami, regulator kwasowości (cytryniany sodu), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), substancja konserwująca (benzoesan sodu).
Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 44 kJ /10 kcal, w 250 ml1 - 110 kj /26 kcal, (% na 250 ml **) - (1%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - 2,4 g, w 250 ml1 - 6,0 g
- w tym cukier
w 100 ml - 2,4 g, w 250 ml1 - 6,0 g, (% na 250 ml **) - (7%)
- Białko
w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g
- Sól
w 100 ml - <0,03 g, w 250 ml1- <0,07 g, (% na 250 ml **) - (1%)
**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)1)250 ml = 1 porcja. Zawiera około 35 porcji
Instrukcja użycia: Napełnić nakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii środkowej, wlać do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnić wodą gazowaną.
Zalecane spożycie: patrz nakrętka lub spód opakowania
- Zawartość
- 0.88 l
- Lista składników
- Więcej informacji można znaleźć w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Więcej informacji można znaleźć w opisie
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- 2x syrop SodaStream 7UP
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 5905701119660
- Zawartość
- 0.88 l
- Lista składników
- Więcej informacji można znaleźć w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Więcej informacji można znaleźć w opisie
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- 2x syrop SodaStream 7UP
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 5905701119660
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Sodastream syrop Pepsi koncentrat 2x440ml syrop do napojów o obniżonej zawartości cukruJednorazowe
63,63 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrup 7UP 3-pak 440 ml koncentratu na 9 litrów napoju bezalkoholowegoJednorazowe
50,75 zł/1l
66,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream 7UP x6Jednorazowe
46,59 zł/1l
122,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream 7UP Free Zero Cukru x6Jednorazowe
49,62 zł/1l
130,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop o smaku wiśniowym bez cukru Pepsi 440 mlJednorazowe
63,61 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Sodastream Pepsi, Mirinda, 7 UPJednorazowe
48,48 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1024243490, Syrop do saturowania, Zielony, Fioletowy, Biały, Żółty, Marakuja, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream 7UP Free Zero CukruJednorazowe
52,27 zł/1l
68,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 7UP, 7 Up, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
83,00 zł/1l
36,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowaJednorazowe
107,96 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazowe
71,57 zł/1l
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1424226490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
84,32 zł/1l
37,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 sztJednorazowe
363,61 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazowe
94,73 zł/1l
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

4x Syrop do SodaStream 7UPJednorazowe
50,56 zł/1l
88,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Pepsi Max Bez Cukru 440 mlJednorazowe
58,33 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 sztukiJednorazowe
58,33 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Lipton Ice Tea Brzoskwinia 440 mlJednorazowe
49,23 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
62,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznegoJednorazowe
45,49 zł/1l
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo

2x Syrop Sodastream Mirinda 7 UP 440mlJednorazowe
57,94 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: esiteo

4x Syrop do SodaStream Pepsi Max Bez Cukru 440mlJednorazowe
56,81 zł/1l
99,99 zł
Sprzedawca: esiteo

125 sztuk słomek do lodu słomki papierowe kompostowalne bez plastiku 200 MM X 8 MM łyżka do kawy mrożonejJednorazowe
127,92 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

SodaStream Iced Tea Syrup Green Tea 6x440ml Koncentrat syropu do napojówJednorazowe
49,24 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop limonkowy Monin – idealny do klasycznych koktajli, 1000 mlJednorazowe
43 500,00 zł/1l
43,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rainbow syrop slush borówka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

3x Syrop do SodaStream MirindaJednorazowe
53,02 zł/1l
69,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
szybka dostawa
Zawartość 1,32 l
bardzo, bardzo smaczne
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l