4,4



Na podstawie 7 opinii
SodaStream 7UP, 7 Up, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJ
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
36,55 zł
83,07 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop Rainbow Slush 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrat do maszyn do lodów Slushy Maszyny do lodów Napoje 1:5Jednorazowe21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litraJednorazowe24,77 zł/1l
17,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe29,32 zł/1l
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazowe
94,73 zł/1l
41,68 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowaJednorazowe
107,96 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJ, 2,9 gJednorazowe
108,57 zł/1l
47,77 zł
Sprzedawca: evomag

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazowe
71,57 zł/1l
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi Lime Zero Cukru, Syrop do saturowania, Wielobarwny, Limonka, 440 ml, 1 szt.Jednorazowe
93,02 zł/1l
40,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Classics Orange, Syrop do saturowania, Pomarańczowy, Pomarańczowy, 440 ml, 7 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Tri Top Orange Mandarine 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Fruit de la Passion syrop napój bezalkoholowy 600mlJednorazowe
127,78 zł/1l
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SodaStream 1924216490, Syrop do saturowania, Cytrus, 440 mlJednorazowe
93,02 zł/1l
40,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream 1424226490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
78,52 zł/1l
34,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

2x Syrop Sodastream Mirinda 7 UP 440mlJednorazowe
57,94 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream 7UP Free Zero Cukru x6Jednorazowe
49,62 zł/1l
130,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czyste chwile przyjemności: SodaStream Syrup 7UP
Niezależnie od tego, czy jest to słoneczny dzień w ogrodzie, koniec dnia pracy czy relaks po uprawianiu sportu, istnieje niezliczona ilość sytuacji, które wywołują potrzebę wypicia orzeźwiającego napoju. W tym miejscu do gry wkracza SodaStream Syrup 7UP, który gasi pragnienie w niezwykle smaczny sposób. Przygotuj świeżą wodę mineralną w kilka sekund za pomocą SodaStream i dodaj SodaStream Syrup 7UP, kiedy tylko chcesz. W mgnieniu oka możesz stworzyć orzeźwiającą lemoniadę z pyszną mieszanką cytryny i limonki.
Zaleta Soda Stream Syrup 7UP jest oczywista: przygotowanie jest niezwykle proste. Zamień wodę z kranu w wodę mineralną za pomocą SodaStream i dodaj odrobinę syropu - a orzeźwiający napój będzie gotowy do picia. Dobierz optymalną dawkę, aby uzyskać najlepsze doznania podczas picia lemoniady. W ten sposób można dostosować intensywność napoju do własnych preferencji smakowych.
Kolejnym efektem korzystania z syropu SodaStream 7UP jest brak konieczności ciągłego kupowania nowych, gotowych do spożycia napojów. Oszczędza to kłopotów związanych z noszeniem ciężkich butelek i czasochłonnym zwracaniem osadów. Do świeżo zmieszanych napojów SodaStream użyj wody, którą masz w domu i pożegnaj się z niepotrzebnie skomplikowanymi procesami. Ułatw sobie zakupy w przyszłości - zarówno Twoje kości, jak i portfel będą Ci wdzięczne za to, że nie musisz ciągle nosić ze sobą skrzynek z napojami.
Prawdziwy smak i korzyść dla środowiska
Różnica między SodaStream Syrup 7UP a każdym innym syropem m do produkcji lemoniady polega na doznaniach smakowych: prawdziwy smak 7UP uzyskuje się tylko dzięki oryginalnej recepturze Pepsi stosowanej w SodaStream Syrup 7UP. Oczywiście dotyczy to również innych produktów z naszej oferty Pepsi: oprócz SodaStream Syrup 7UP, nasza obejmuje również SodaStream Syrup Pepsi, SodaStream Syrup Mirinda, Soda Stream Syrup Schwip Schwap i Soda Stream Syrup Mountain Dew. Wolisz alternatywę bez cukru? Wypróbuj nasze bezpłatne produkty, które oferują mniej kalorii, ale ten sam wspaniały smak!
oprócz wielu osobistych korzyści płynących z używania naszego syropu SodaStream Syrup 7UP, przyczyniasz się również do ochrony środowiska: Używając produktów SodaStream, produkuje się mniej plastiku, więc mniej odpadów trafia do środowiska. Butelki z syropem można zabrać ze sobą wszędzie. Oznacza to, że zawsze masz pod ręką orzeźwiający wzmacniacz smaku, gdy nie masz ochoty pić mdłej wody mineralnej.
Inne rodzaje syropów z naszej oferty
Oprócz syropu SodaStream 7UP znajdziesz oczywiście także wiele innych odmian syropów, które zachwycą Twoje podniebienie. Na przykład malina, izotoniczny grejpfrut, marzanka wonna, piwo imbirowe, energy lub brzoskwiniowa ice tea od SodaStream? W naszej ofercie mamy również pyszne alternatywy od innych producentów: szczególnie polecamy owocowe smaki Tri Top i Teisseire, ale cynamonowy syrop do kawy Douwe Egberts również zapewnia prawdziwe chwile przyjemności. Tymczasem marka Monin produkuje bardziej niezwykłe kreacje. Od szarlotki i piernika po czekoladę ciasteczkową, kokos i makadamię - mamy odpowiedni syrop na każdy gust. Spróbuj!
- SodaStream 7UP
- 440ml
W zestawie:
Sodastream Syrup 7UP
SodaStream Syrup 7up 440ml Klasyk z dzieciństwa teraz także z bąbelkami Prawdziwy smak i plus dla środowiska Przeżyj czyste chwile przyjemności
SYROP SODA STREAM 7up
Koncentrat do saturatora Soda stream pozwoli Ci na zrobienie od 9l 7UP. Syrop może być również stosowany do rozpuszczania w wodzie, co zagwarantuje niepodrabiany smak 7UP.
Zawartość syropu: 440 ML
Zagęszczony napój o smaku 7UP. Napój o obniżonej wartości energetycznej. Zawiera cukier i substancje słodzące
Składniki: cukier, woda, kwasy (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), naturalny aromat cytrynowy i limonkowy z innymi naturalnymi aromatami, regulator kwasowości (cytryniany sodu), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), substancja konserwująca (benzoesan sodu).
Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 44 kJ /10 kcal, w 250 ml1- 110 kj /26 kcal, (% na 250 ml **) - (1%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone
w 100 ml - 0 g, w 250 mll - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - 2,4 g, w 250 ml1 - 6,0 g
- w tym cukry
w 100 ml - 2,4 g, w 250 ml1 - 6,0 g,(% na 250 ml **) - (7%)
- Białko
w 100 ml- 0 g, w 250 ml1 - 0 g
- Sól
w 100 ml - <0,03 g, w 250 ml1- <0,07 g, (% na 250 ml **) - (1%)
**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)1)250 ml = 1 porcja. Zawiera około 35 porcji
Instrukcja: Napełnij zakrętkę koncentratu do wewnętrznej środkowej linii, wlej do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnij wodą gazowaną.
Najlepiej spożyć przed: patrz na zakrętkę lub spód opakowania
- Smak:
- 7 Up
- Pojemność:
- 440 ml
- Typ dozownika:
- Butelka do wyciskania
- Certyfikaty:
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 10 kcal
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 44 kJ
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 0 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 2,4 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,03 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 0 g
- Rodzaj opakowania:
- Butelka
Zamów już dziś i ciesz się orzeźwiającym smakiem 7Up w każdej chwili! teraz!
Po prostu napij się zamiast dźwigać ciężkie rzeczy z Sodastream. Dzięki syropowi do napojów możesz przygotować swój ulubiony napój w prostej formie. Najlepszą rzeczą w tym syropie jest to, że niekoniecznie potrzebujesz ekspresu do wody gazowanej. Jeśli masz w domu wodę niegazowaną lub gazowaną, możesz również użyć jej do przygotowania ulubionego napoju.
Idealny latem lub na imprezach i festynach. Nie musisz już nosić ze sobą tylu skrzynek. Dzięki syropowi Sodastream zawsze masz pod ręką swój napój, jeśli wcześniej wymieszałeś go zgodnie z dawkowaniem. Brak kaucji za butelki - brak pustych opakowań - mniej plastikowych odpadów!
Przygotowanie:
1. Napełnij szklaną karafkę SodaStream wodą do linii napełniania.
2. Spienić wodę za pomocą ekspresu do wody gazowanej SodaStream.
3. Napełnij nasadkę dozującą do dolnej linii wewnątrz miarki.
4. Trzymaj szklaną karafkę SodaStream pod kątem i powoli wlewaj syrop.
5. Delektuj się napojem.
Cukier, woda, substancje zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), naturalny aromat cytrynowy i limonkowy, regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancja słodząca (sukraloza, acesulfam K), substancja konserwująca (benzoesan sodu).
7up SodaStream to koncentrat o smaku popularnego na ca³ym œwiecie cytrynowo-limonkowego napoju. Nie ustêpuje im smakiem,jest wygodny i porêczny w domowym u¿ytku. Pozwala ograniczyæ korzystanie z du¿ej iloœci plastikowych butelek. Dodatkowo ulubiony napój przygotujemy dok³adnie wed³ug w³asnych preferencji – w wersji mniej lub bardziej gazowanej, ³agodniejszej lub bardziej intensywnej w smaku.
Opakowanie o pojemnoœci 440 ml pozwala przygotowaæ ok. 9 litrów napoju.
Koncentraty SodaStream przeznaczone s¹ do u¿ytku w saturatorach SodaStream lub do rozcieñczania w wodzie.
Najlepiej spo¿yæ przed: 10 Czerwiec 2025
Wymieszać z wodą w szklance lub butelce, w zależności od smaku.
Składniki:
Cukier, woda, substancje zakwaszające (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), naturalny aromat cytrynowy i limonkowy, substancja konserwująca (benzoesan sodu).
Najważniejsze informacje i szczegóły
- Wystarcza na ok. 9 litrów gotowego do spożycia napoju
- Świeżo zaparzona w kilka sekund
sodastream
Syrop do napojów
7 up 440 ml
Syrop 7 up
Zawartość: 440 ml
Syrop do napojów Sodastream 7UP 440ml
- Zawsze świeżo przygotowany napój bez konieczności noszenia go ze sobą
- Oryginalny smak 7UP jest przekonujący
- Możliwość indywidualnego dozowania syropu i dwutlenku węgla
- wystarczy wymieszać z wodą w szklance lub butelce, aby dostosować do własnych upodobań
- pozwala przygotować do 9 litrów napoju
- Zawartość: 440 ml
- Data przydatności do spożycia: 04/2022
Składniki Składniki:
- Cukier, woda, substancje zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), naturalny aromat cytrynowy i limonkowy, regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancja słodząca (sukraloza, acesulfam K), substancja konserwująca (benzoesan sodu).
Średnie informacje o wartościach odżywczych:Informacje o wartościach odżywczych na 100 ml
- Informacje o wartościach odżywczych na 100 ml
- Energia: 44,00 kJ / 10,00 kcal
- Tłuszcz: 0,00 g
- Kwasy tłuszczowe: 0,00 g
- Węglowodany: 2,40 g
- Cukier: 2,40 g
- Białko: 0,00 g
- Sól: 0,03 g
- przygotowuje do 9 litrów
- Zawartość: 440 ml
Wystarcza na ok. 9 litrów gotowego do spożycia napoju!
Wystarczy wymieszać z wodą w szklance lub butelce, tak jak lubisz!
Ciesz się świeżą lemoniadą 7UP z oryginalnej receptury7UP 440ml to wysoce skoncentrowany smak wody gazowanej wytwarzanej w ekspresie Sodastream - jedno opakowanie 440 ml wystarcza na 9 dużych butelek Sodastream ulubionej lemoniady 7UP w zaciszu własnego domu. Pożegnaj się z noszeniem i przechowywaniem plastikowych butelek i zafunduj sobie najwyższą wygodę i prostotę dzięki rozwiązaniu Sodastream: Cukier, woda, kwasy (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), naturalny aromat cytrynowy i limonkowy, regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancja słodząca (sukraloza, acesulfam K), substancja konserwująca (benzoesan sodu).Informacja o wartości odżywczej na 100 ml: energia 44 kJ/10 kcal, tłuszcz 0 g (w tym nasycone 0 g), węglowodany 2,4 g (w tym cukier 2,4 g), błonnik 0 g, białko 0 g, sól 0,03 g.Przygotowanie napojuPrzygotuj czystą i schłodzoną wodę gazowaną w ekspresie Sodastream, a następnie wlej koncentrat smakowy do nakrętki smakowej. Lekko przechyl butelkę i powoli wlej aromat z boku butelki. Następnie zamknij butelkę i ostrożnie wstrząśnij/ wymieszaj. Aromat należy dodawać wyłącznie do gotowej wody gazowanej. Nigdy nie dodawaj aromatu do wody przed przygotowaniem wody gazowanej, ponieważ spowoduje to pienienie się w urządzeniu. Pokrywka butelki z aromatem służy również jako miarka zalecanego stosunku rozcieńczania (1 pokrywka na 1 dużą butelkę napoju Sodastream).
Oryginalny smak 7UP stworzony specjalnie do przygotowywania napojów w domu. Dźwiganie i przechowywanie plastikowych butelek? Pozbądź się kłopotu i wypróbuj nasz oryginalny smak 7UP, który jest przygotowany zgodnie z oryginalną recepturą w stanie skoncentrowanym. Po dodaniu aromatu do wody gazowanej możesz przygotować gotowy napój, jaki znasz. Informacje o produkcie: - koncentrat napoju smakowego - 440 ml do przygotowania do 9 litrów napoju - zalecany stosunek rozcieńczenia 1 część koncentratu do 19 części wody gazowanej - nie zawiera alergenów PRZYGOTOWANIE NAPOJU: - Przygotuj zimną wodę w butelce (zalecamy schłodzenie jej w lodówce) - Umieść butelkę w urządzeniu i przygotuj wodę gazowaną - Przechyl butelkę i ostrożnie dodaj aromat zgodnie z miarką - Zamknij butelkę i ostrożnie wymieszaj aromat z wodą - Na zdrowie! Zawsze dodawaj aromat do gotowej wody gazowanej! Nigdy nie dodawaj aromatu do wody przed gazowaniem, ponieważ grozi to spienieniem napoju z butelki i uszczelnieniem wnętrza urządzenia, co może spowodować jego uszkodzenie.
syrop do napojów sodastream 7up (butelka 0,44 l) - syrop do napojów Pepsi dla producentów wody gazowanej
Wystarczy zmieszać swój ulubiony napój w kilka sekund.
SYROP SODASTREAM 7UP 440ML
Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.informacje o wartościach odżywczych na 100genergia 44/10 kJ/kcaltłuszcz 0 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 2,4 gw tym cukry 2,4 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 0 gsól 0,03 gwitaminy i składniki mineralne -
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Wstrząsnąć przed użyciem.
- Zawartość
- 0.44 l
- Lista składników
- cukier, woda, kwas (kwas cytrynowy), naturalny aromat cytrynowy i limonkowy z innymi naturalnymi aromatami, regulator kwasowości (cytryniany sodu), substancja słodząca (acesulfam K), substancja konserwująca (sorbinian potasu), substancja słodząca (sukraloza)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 575 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- Sodastream
- Producent
- Numer producenta
- 1924203490
- EAN
- 8719128117256
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Wstrząsnąć przed użyciem.
- Zawartość
- 0.44 l
- Lista składników
- cukier, woda, kwas (kwas cytrynowy), naturalny aromat cytrynowy i limonkowy z innymi naturalnymi aromatami, regulator kwasowości (cytryniany sodu), substancja słodząca (acesulfam K), substancja konserwująca (sorbinian potasu), substancja słodząca (sukraloza)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 575 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- Sodastream
- Producent
- Numer producenta
- 1924203490
- EAN
- 8719128117256
Instrukcje bezpieczeństwa
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazowe
94,73 zł/1l
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowaJednorazowe
107,96 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
518,75 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream 1100065490, Butelka karbonizowana + ładowarka saturatora, Wielobarwny, Szkło, Plastik, Stal nierdzewna, 60 l, 1 szt., CE, FCC
272,06 zł
Sprzedawca: Sotel

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJ, 2,9 gJednorazowe
108,57 zł/1l
47,77 zł
Sprzedawca: evomag

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop o smaku wiśniowym bez cukru Pepsi 440 mlJednorazowe
63,61 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream DUO, Czarny, Stal nierdzewna, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 191 mm, 366 mm
495,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

SodaStream DUO, Czarny, Stal nierdzewna, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 365 mm, 190 mm
1 409,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

SodaStream 2270303, 440 ml, CytrynaJednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1047202410, Karafka do saturowania, Przezroczysty, Szkło, 1 l, 2 szt., 195 mm
79,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream 1132120410, Ładowarka saturatora, Niebieski, Różowy, 60 l, SodaStream DUO, Pudełko
112,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe
29,32 zł/1l
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1032122410, Ładowarka saturatora, Zielony, 1 szt., Pudełko
99,90 zł
Sprzedawca: Remedial

SodaStream Pepsi Lime Zero Cukru, Syrop do saturowania, Wielobarwny, Limonka, 440 ml, 1 szt.Jednorazowe
93,02 zł/1l
40,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw plecaków szkolnych Baagl dla dziewczynek 3 sztuki, tornister od 3 klasy, tornister do szkoły podstawowej z paskiem na klatkę piersiową, ergonomiczny plecak szkolny (Skate Galaxy)
371,33 zł
Sprzedawca: VISO

Blumtal prześcieradło 90x200cm - Prześcieradło z mikrofibry w kolorze antracytowym - Miękkie prześcieradło na materac 90x200 cm - Prześcieradło oddychające i łatwe w pielęgnacji
40,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Poduszka z mikrofibry - Poduszka do wszystkich pozycji spania 80x80
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Remington HC450, Czarny, Stal nierdzewna, Metal, Plastik, Stal nierdzewna, Bateria, 30 min, Wbudowana bateria
192,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

KRÜGER YOU Chai Latte 10029021 Wanilia-Cynamon 10szt
211,20 zł/1kg
52,80 zł
Sprzedawca: somnia24

SodaStream DUO, Stal nierdzewna, Biały, 440 mm, 366 mm, 191 mm, 445 mm, 5,5 kg
575,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Classics Orange, Syrop do saturowania, Pomarańczowy, Pomarańczowy, 440 ml, 7 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Fiqops ekran 3-częściowy dzielnik pokoju hiszpański antracyt składana ścianka działowa balkon nowoczesny
179,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Tri Top Orange Mandarine 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
14%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Syrop Sodastream
Zawartość 0,88 l
Szybka dostawa najlepszy produkt z przyjemnością ponownie
Oceniono dnia 20 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gladly again
Zawartość 0,44 l
Wszystko na najwyższym poziomie .... godne polecenia
Oceniono dnia 24 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealne
Zawartość 0,44 l
Pyszny napój
Oceniono dnia 28 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt
Zawartość 2,64 l
Bardzo dobry
Oceniono dnia 17 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kiepska realizacja
Zawartość 0,44 l
Kupiłem ten syrop, bo lubię pić 7up, ale ten syrop w ogóle nie smakuje jak 7up. Właściwie smakuje tylko jak słodzik. A do tego ta cena. To po prostu bezczelność. No cóż... raz i nigdy więcej.
Oceniono dnia 2 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,44 l
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,44 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l