4,7



Na podstawie 6 opinii
Smak:
Cytryna, LimonkaSyrop do SodaStream 7UP Free Zero Cukru x6
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
130,99 zł
49,62 zł / 1l
+ 12,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19




3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5


SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream 7UP Free Zero CukruJednorazowe
52,27 zł/1l
68,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrup 7UP 3-pak 440 ml koncentratu na 9 litrów napoju bezalkoholowegoJednorazowe
50,75 zł/1l
66,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,19 zł/1kg
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream 7UP, 7 Up, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
82,75 zł/1l
36,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Sodastream Pepsi, Mirinda, 7 UPJednorazowe
48,48 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 sztJednorazowe
363,61 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Mirinda bez cukru 440 ml x6Jednorazowe
64,43 zł/1l
170,09 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 sztukiJednorazowe
58,33 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: esiteo

2x Syrop Sodastream Mirinda 7 UP 440mlJednorazowe
57,94 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream syrop Pepsi Max Lime koncentrat 2x440ml napój bez cukruJednorazowe
68,17 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 ml x6Jednorazowe
47,72 zł/1l
125,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Mirinda x6Jednorazowe
45,45 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml +7UP Free Zero CukruJednorazowe
62,49 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Schwip Schwap Cola Orange x6Jednorazowe
49,24 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop Pepsi Zero Sugar 2x440ml syrop do napojów bez cukruJednorazowe
68,17 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Schwip Schwap zero, Pepsi MaxJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Pepsi x6Jednorazowe
49,24 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Syrop 7Up w zestawie!
Rozkoszuj się smakiem świeżo przyrządzonego napoju. Zestaw zawiera syropy 7Up zero 440ml, które z łatwością ugaszą Twoje pragnienie!
Produkcja napojów w Twoim domu!!
- Zagazuj świeżo nalaną wodę.
- Nalej niewielką ilość syropu do szklanki.
- Zalej ją świeżą wodą prosto z saturatora i rozkoszuj się smakiem 7Up zero
Zagęszczony napój o smaku 7UP bez cukru
Napój o obniżonej wartości energetycznej. Zawiera substancje słodzące
Składniki: woda, kwas (kwas cytrynowy), sok z cytryny i limonki, regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancje słodzące (sukraloza, Acesulfam K), substancja konserwująca (benzoesan sodu).
Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 2 kJ /0,5 kcal, w 250 ml1 - 6 kJ /1 kcal, (% na 250 ml **) - (<1%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0g, w 250 ml1 - 0g, (% na 250 ml **) - (0%)
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone
w 100 ml - 0g, w 250 ml1 - 0g, (% na 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g
- w tym cukry
w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (10%)
- Białko
w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g
- Sól
w 100 ml - 0,05g, w 250 ml1 - 0,13g, (% na 250 ml **) - (2%)
**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porcja. Zawiera około 35 porcji
Instrukcja: Napełnij zakrętkę koncentratu do wewnętrznej środkowej linii, wlej do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnij wodą gazowaną.
Najlepiej spożyć przed: patrz na zakrętkę lub spód opakowania
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Wstrząsnąć przed użyciem.
- Smak
- CytrynaLimonka
- Zawartość
- 2.64 l
- Lista składników
- Składniki znajdują sie w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych znajduje się w opisie
- Waga
- 2980 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- Sodastream
- Producent
- Zakres dostawy
- 2
- EAN
- 5904569509811
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Wstrząsnąć przed użyciem.
- Smak
- CytrynaLimonka
- Zawartość
- 2.64 l
- Lista składników
- Składniki znajdują sie w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych znajduje się w opisie
- Waga
- 2980 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- Sodastream
- Producent
- Zakres dostawy
- 2
- EAN
- 5904569509811
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

SodaStream Syrup 7UP 3-pak 440 ml koncentratu na 9 litrów napoju bezalkoholowegoJednorazowe
50,75 zł/1l
66,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream 7UP x6Jednorazowe
46,59 zł/1l
122,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Mirinda bez cukru 440 ml x6Jednorazowe
64,43 zł/1l
170,09 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,19 zł/1kg
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Poduszki, 2 Szt., Wypełnienie Z Puch/Pierze, 80X80 Cm, Białe Lumarko!
224,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

4x Syrop do SodaStream 7UPJednorazowe
50,56 zł/1l
88,99 zł
Sprzedawca: esiteo

4x Syrop do SodaStream 7UP Free Zero CukruJednorazowe
50,85 zł/1l
89,49 zł
Sprzedawca: esiteo

4x Syrop do SodaStream Pepsi Max Bez Cukru 440mlJednorazowe
56,81 zł/1l
99,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream 7UP Free Zero CukruJednorazowe
52,27 zł/1l
68,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 7UP, 7 Up, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
82,75 zł/1l
36,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Sodastream Pepsi, Mirinda, 7 UPJednorazowe
48,48 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 sztJednorazowe
363,61 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrop do napojów bezalkoholowych o smaku cytrynowo-limonkowym 440 ml (opakowanie 6 sztuk)Jednorazowe
43,56 zł/1l
114,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 sztukiJednorazowe
58,33 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream syrop Pepsi Max Lime 440ml 6-pak koncentratu napojuJednorazowe
49,24 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowaJednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, schwip 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
319,43 zł/1l
140,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazowe
94,73 zł/1l
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

3x Syrop SodaStream Pepsi + Pepsi Max Zero + Pepsi Max Zero LimeJednorazowe
53,02 zł/1l
69,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazowe
71,57 zł/1l
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
62,99 zł
Sprzedawca: esiteo

2x Syrop Sodastream Mirinda 7 UP 440mlJednorazowe
57,94 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream syrop Pepsi Max Lime koncentrat 2x440ml napój bez cukruJednorazowe
68,17 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
17%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kiedy bez cukru nie smakuje dobrze, ale dostępne jest tylko Zero?
Zawartość 2,64 l
7 up smakuje świetnie, ale nie jest już dostępny w sklepach detalicznych w Niemczech. Szybka dostawa. Najlepszy dostawca. Dziękujemy!
Oceniono dnia 29 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Syrop
Zawartość 1,76 l
To bardzo dobry syrop do napojów
Oceniono dnia 11 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Smaczny, chociaż bez cukru
Zawartość 1,76 l
Smak bardzo zbliżony do oryginału.
Oceniono dnia 30 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Syrop sodowy
Zawartość 1,76 l
Zawyżona cena, w rezultacie jedna butelka 1,5 l kosztuje więcej niż kupiona w sklepie.
Oceniono dnia 7 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1,76 l
Oceniono dnia 11 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1,76 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,98 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Tri Top Orange Mandarine 600ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,60 zł/1l

Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,44 zł/1l