Filetti Tuńczyka w Oliwie z Oliwek 4x65g - Rio Mare

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

35,15 zł

135,19 zł / 1l

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Konserwy mięsne, parówki i ryby w puszce i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
83,19 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
529,90 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Zarotti 380 g
Filety z anchois Zarotti 380 g
77,59 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filet z anchois Monte Mare 720 g
Filet z anchois Monte Mare 720 g
62,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
141,08 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
26,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rio Mare Tuńczyk w Oliwie z Oliwek 3 x 80 g
Rio Mare Tuńczyk w Oliwie z Oliwek 3 x 80 g
101,33 zł/1kg
33,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Saupiquet tuna naturale bez oleju tuńczyk w kawałkach puszka 185g
Saupiquet tuna naturale bez oleju tuńczyk w kawałkach puszka 185g
104,86 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
19,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rio Mare Filety z tuńczyka w oliwie 180 g
Rio Mare Filety z tuńczyka w oliwie 180 g
155,50 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Rio Mare 8004030622012, Makrela, Oliwa z oliwek, 1 szt., 120 g
Rio Mare 8004030622012, Makrela, Oliwa z oliwek, 1 szt., 120 g
157,92 zł/1kg
18,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rio Mare 54229, Tuńczyk, Oliwa z oliwek, 160 g
Rio Mare 54229, Tuńczyk, Oliwa z oliwek, 160 g
137,44 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Rio Mare Sałatka z tuńczyka 5 zbóż 200 g
Rio Mare Sałatka z tuńczyka 5 zbóż 200 g
99,45 zł/1l
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rio Mare Sałatka z tuńczykiem i ciecierzycą 160 g
Rio Mare Sałatka z tuńczykiem i ciecierzycą 160 g
89,63 zł/1l
15,89 zł
-9%
14,34 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Rio Mare Pasztet z Tuńczyka 115 g
Rio Mare Pasztet z Tuńczyka 115 g
113,86 zł/1kg
15,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli naturalne Rio Mare 125 g
Filety z makreli naturalne Rio Mare 125 g
109,87 zł/1kg
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filet z tuńczyka Rio Mare w oliwie z oliwek, 2 x 130 g, opak. 2 szt.
Filet z tuńczyka Rio Mare w oliwie z oliwek, 2 x 130 g, opak. 2 szt.
359,92 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Tuńczyk Rio Mare w oliwie z czerwoną papryką, 120 g
Tuńczyk Rio Mare w oliwie z czerwoną papryką, 120 g
181,17 zł/1kg
25,93 zł
-16%
21,74 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Monte Mare 80 g
Filety z anchois Monte Mare 80 g
69,94 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli w oliwie 125 g Delicius
Filety z makreli w oliwie 125 g Delicius
99,93 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ortiz Sardele w oliwie z oliwek 40 g
Ortiz Sardele w oliwie z oliwek 40 g
1 523,25 zł/1kg
60,93 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Ortiz – filety z sardeli (anchois) w oliwie z oliwek – 450 g
Ortiz – filety z sardeli (anchois) w oliwie z oliwek – 450 g
927,11 zł/1kg
417,20 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Tuńczyk w oliwie z oliwek Filod'Olio 4x65g - Rio Mare Rio Mare Filetti Tuna in Olive Oil 4x65g - przysmak prosto z Włoch to wyjątkowy produkt premium, który zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia. Każda porcja zawiera starannie wyselekcjonowane filety z tuńczyka, ręcznie marynowane i konserwowane w wysokiej jakości oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia, która podkreśla ich niepowtarzalny smak i aksamitną konsystencję. Rio Mare to marka, która jest uznawana za synonim najwyższej klasy produktów kulinarnych i znana jest z dbałości o każdy szczegół procesu produkcyjnego. Filety z tuńczyka są bogate w białko, niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 i witaminy, co czyni je idealnym wyborem dla osób poszukujących zdrowej i zbilansowanej diety. Idealnie nadają się do sałatek, kanapek lub past, ale mogą być również spożywane samodzielnie. Rio Mare Filetti Tuna in Olive Oil jest w poręcznym opakowaniu 4x65 g, które ułatwia przechowywanie i zapewnia świeżość każdej porcji. Wybierz Rio Mare i ciesz się smakiem autentycznego włoskiego przysmaku w swoim domu. Składniki: Tuńczyk (Thunnus (Neothunnus) albacares), oliwa z oliwek, sól Masa netto: 65g Informacja żywieniowa na 100g: Energia 1332kj/319kcal Tłuszcz 27g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 4,5g Białko 19g Sól 1,1g Niacyna 12mg Witamina B12 15µg Fosfor 200mg Selen 65µg Kraj pochodzenia: Włochy Przechowywanie: Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego Data ważności:
Zawartość
0.26 l
Lista składników
Składniki: tuńczyk (Thunnus (Neothunnus) albacares), oliwa z oliwek, sólMasa netto: 65gWartości odżywcze w 100g: Energia 1332kj/319kcalTłuszcz 27g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,5gBiałko 19gSól 1,1gNiacyna 12mgWitamina B12 15µgFosfor 200mgSelen 65µgKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
400 g
Firma spożywcza
Rio Mare
Nazwa handlowa
Filetti Tuńczyka w Oliwie z Oliwek 4x65g - Rio Mare
Producent
EAN
8004030104006

Zawartość
0.26 l
Lista składników
Składniki: tuńczyk (Thunnus (Neothunnus) albacares), oliwa z oliwek, sólMasa netto: 65gWartości odżywcze w 100g: Energia 1332kj/319kcalTłuszcz 27g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,5gBiałko 19gSól 1,1gNiacyna 12mgWitamina B12 15µgFosfor 200mgSelen 65µgKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
400 g
Firma spożywcza
Rio Mare
Nazwa handlowa
Filetti Tuńczyka w Oliwie z Oliwek 4x65g - Rio Mare
Producent
EAN
8004030104006
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
50,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla 10036804, Sos Pesto, 190 g, 1828 kJ, 443 kcal, 10,2 g, 2 g
Barilla 10036804, Sos Pesto, 190 g, 1828 kJ, 443 kcal, 10,2 g, 2 g
84,16 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Włoskie pesto alla Genovese z parmezanem 190g - Barilla
Włoskie pesto alla Genovese z parmezanem 190g - Barilla
81,42 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
141,08 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
26,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Saupiquet tuna naturale bez oleju tuńczyk w kawałkach puszka 185g
Saupiquet tuna naturale bez oleju tuńczyk w kawałkach puszka 185g
104,86 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
19,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filety w oliwie z oliwek 80g 2 porcje
Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filety w oliwie z oliwek 80g 2 porcje
163,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
26,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rio Mare 13.007.01, Tuńczyk, Oliwa z oliwek, 1 szt., 180 g
Rio Mare 13.007.01, Tuńczyk, Oliwa z oliwek, 1 szt., 180 g
153,28 zł/1kg
27,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Saupiquet tuńczyk na makaron gotowy posiłek z sosem pomidorowym 160g
Saupiquet tuńczyk na makaron gotowy posiłek z sosem pomidorowym 160g
141,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla D'Amico karczochy marynowane alla rustica włoskie 280g
D'Amico karczochy marynowane alla rustica włoskie 280g
58,11 zł/1l
16,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rio Mare 8004030506077, 130 g, Środek konserwujący, Włochy, 1 szt.
Rio Mare 8004030506077, 130 g, Środek konserwujący, Włochy, 1 szt.
115,15 zł/1l
15,93 zł
-6%
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rio Mare Tuńczyk z groszkiem Con Gusto 2x160g
Rio Mare Tuńczyk z groszkiem Con Gusto 2x160g
75,91 zł/1l
24,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Palmitos, serca palmowe, 800 g
Palmitos, serca palmowe, 800 g
82,04 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
73,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Appel smażone filety śledziowe smażone na złoty kolor w pikantnej zalewie 325g
Appel smażone filety śledziowe smażone na złoty kolor w pikantnej zalewie 325g
59,85 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
19,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Huertas - gulasz z fasoli / Fabada Asturiana - 415g
Huertas - gulasz z fasoli / Fabada Asturiana - 415g
38,05 zł/1kg
15,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Tuńczyk z cebulą Rio Mare Con Gusto 2x160 g
Tuńczyk z cebulą Rio Mare Con Gusto 2x160 g
62,19 zł/1l
22,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla SIMMENTHAL Wołowina w galarecie 3x90g puszka SIMMENTHAL 270 g
SIMMENTHAL Wołowina w galarecie 3x90g puszka SIMMENTHAL 270 g
118,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
32,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega
Zdjęcie produktu dla Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
95,74 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
47,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zupa Tom Kha 400ml - Exotic Food gotowa do podgrzania
Zupa Tom Kha 400ml - Exotic Food gotowa do podgrzania
36,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Saupiquet Rio Mare filety z tuńczyka w oleju słonecznikowym puszka 800g
Saupiquet Rio Mare filety z tuńczyka w oleju słonecznikowym puszka 800g
92,46 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
73,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Małże na ostro z piri piri, 110 g
Małże na ostro z piri piri, 110 g
109,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Meica Ammerländer Mockturtle
Meica Ammerländer Mockturtle
60,10 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
48,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Erasco kremowa zupa ziemniaczana z wędzonym boczkiem 390ml 3-pak
Erasco kremowa zupa ziemniaczana z wędzonym boczkiem 390ml 3-pak
35,65 zł/1l
41,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
83,19 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z sardeli z Morza Kantabryjskiego, 50 g
Filety z sardeli z Morza Kantabryjskiego, 50 g
518,00 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,90 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Mount Elephant Chińskie liczi słodzone i konserwowane w syropie 567g
Mount Elephant Chińskie liczi słodzone i konserwowane w syropie 567g
54,58 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
18,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g
Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g
Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,28 zł
-21%
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filet z anchois Monte Mare 720 g
Filet z anchois Monte Mare 720 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
292,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
88,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suszona ikra z cefala Bottarga di Muggine 75g - Smeralda
Suszona ikra z cefala Bottarga di Muggine 75g - Smeralda
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
612,38 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Zarotti 380 g
Filety z anchois Zarotti 380 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,59 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
150,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
151,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
389,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
529,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
122,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Calmar w pikantnym sosie pomidorowym, 110 g
Calmar w pikantnym sosie pomidorowym, 110 g
18,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fuet Noel - Katalońska kiełbasa wieprzowa z pieprzem 170 g
Fuet Noel - Katalońska kiełbasa wieprzowa z pieprzem 170 g
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,95 zł/1kg