Włoskie pesto alla Genovese z parmezanem 190g - Barilla

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

15,47 zł

81,42 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
14h 04m 13s
Nasze najlepszeoferty
Pesta i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos do makaronu ser i pieprz Sos Cacio e Pepe 190g - Tigullio
Sos do makaronu ser i pieprz Sos Cacio e Pepe 190g - Tigullio
59,95 zł/1l
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto basilico-limone 190g - Barilla
Pesto basilico-limone 190g - Barilla
63,11 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto z bazylią i mozzarellą 190g - Barilla
Pesto z bazylią i mozzarellą 190g - Barilla
71,00 zł/1l
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tigullio Ricotta e pistacchio, Sos Pesto, 185 g, Orzechy, Do jajek, Gluten, Słoik
Tigullio Ricotta e pistacchio, Sos Pesto, 185 g, Orzechy, Do jajek, Gluten, Słoik
62,05 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Puszka, 1 szt.
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Puszka, 1 szt.
70,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,62 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Barilla 10036804, Sos Pesto, 190 g, 1828 kJ, 443 kcal, 10,2 g, 2 g
Barilla 10036804, Sos Pesto, 190 g, 1828 kJ, 443 kcal, 10,2 g, 2 g
84,16 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Pesto Bazyliowe Genovese bez Czosnku 190g
Barilla Pesto Bazyliowe Genovese bez Czosnku 190g
78,89 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla mutti pesto rosso di pomodoro 180gr
mutti pesto rosso di pomodoro 180gr
66,50 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,65 zł
-5%
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto - Czosnek niedźwiedzi bez sera 125ml
Pesto - Czosnek niedźwiedzi bez sera 125ml
130,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Barilla Pesto bazyliowe wegańskie 195 g
Barilla Pesto bazyliowe wegańskie 195 g
66,51 zł/1l
13,60 zł
-4%
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto Rustico Mediterraneo 200g - Barilla
Pesto Rustico Mediterraneo 200g - Barilla
68,37 zł/1l
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bertolli Pesto alla Genovese 185g – włoskie pesto bazyliowe z oliwą z oliwek
Bertolli Pesto alla Genovese 185g – włoskie pesto bazyliowe z oliwą z oliwek
151,57 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Tigullio Gran Pesto Senz’Aglio, Sos Pesto, 190 g, Orzechy, Gluten, Słoik
Tigullio Gran Pesto Senz’Aglio, Sos Pesto, 190 g, Orzechy, Gluten, Słoik
76,79 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto - Basilico z pecorino 130g
Pesto - Basilico z pecorino 130g
76,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,25 zł
-38%
9,97 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Rummo Pesto Calabrese 190g – Pikantne włoskie pesto z pomidorami i pepperoncini
Rummo Pesto Calabrese 190g – Pikantne włoskie pesto z pomidorami i pepperoncini
152,47 zł/1kg
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Rummo Pesto alla Genovese – Pesto z bazylią
Rummo Pesto alla Genovese – Pesto z bazylią
152,47 zł/1l
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Pesto Genovese Divella 190 g
Pesto Genovese Divella 190 g
86,26 zł/1l
16,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto alla Siciliana Divella 190 g
Pesto alla Siciliana Divella 190 g
78,89 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Włoskie pesto alla Genovese z parmezanem - Barilla

Pesto bazylia Barilla alla Genovese w Twojej kuchni 190g

Szukasz prostego sposobu na smaczne dania? Pesto bazylia Barilla to , który możesz użyć do realizacji najróżniejszych przepisów. Aromatyczne, smakujące jak domowe pesto ma prosty skład oparty na tradycyjnej recepturze. Długo utrzymuje świeżość - pesto z bazylii jest zamknięte w szklanym słoiku.

Pesto bazylia Barilla - jak je wykorzystać?

Pesto z bazylii ma tak wiele zastosowań, że z pewnością znajdziesz coś odpowiadającego Twoim gustom. Przede wszystkim zielone pesto nadaje się do podawania na ciepło z makaronami. Może być też świetnym dodatkiem do grzanek czy wypiekanego w domu pieczywa. Pesto bazylia Barilla smakuje jak domowe pesto, przez co możesz podać je również w parze z przystawkami, na przykład paluchami chlebowymi.

Poznaj mocne strony tego pesto

Pesto bazylia Barilla to produkt stworzony ze starannie wyselekcjonowanych składników. W składzie znajdują się między innymi owoce nerkowca, świeża bazylia, która barwi to zielone pesto, a także oliwa z oliwek czy parmezan. Co ważne, pesto z bazylii nie zawiera konserwantów i glutenu.

Składniki: Oleje roślinne (oliwa, słonecznikowy), świeża bazylia 30%, orzechy nerkowca, Parmigiano Reggiano CHNP 5% (mleko), włókno kukurydziane, serwatka w proszku, sól, białka mleka, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, cukier, ekstrakt z bazylii, aromaty naturalne (mleko), regulator kwasowości: kwas mlekowy, czosnek. masa netto: 190g Wartość odżywcza dla 100 g: Energia: 1989 kJ/ 482kcal Tłuszcze: 46 g, w tym nasycone: 7,1 g; Węglowodany 9,8 g, w tym cukier 5,5 g; Białko: 4,7 g; Sól: 3,25 g.
Zawartość
190 ml
Lista składników
Składniki: Oleje roślinne (oliwa, słonecznikowy), świeża bazylia 30%, orzechy nerkowca, Parmigiano Reggiano CHNP 5% (mleko), włókno kukurydziane, serwatka w proszku, sól, białka mleka, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, cukier, ekstrakt z bazylii, aromaty naturalne (mleko), regulator kwasowości: kwas mlekowy, czosnek.masa netto: 190gWartość odżywcza dla 100 g: Energia: 1989 kJ/ 482kcal Tłuszcze: 46 g, w tym nasycone: 7,1 g; Węglowodany 9,8 g, w tym cukier 5,5 g; Białko: 4,7 g; Sól: 3,25 g.Kraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
350 g
Firma spożywcza
Barilla
Nazwa handlowa
Włoskie pesto alla Genovese z parmezanem - Barilla
Producent
EAN
8076809580762

Zawartość
190 ml
Lista składników
Składniki: Oleje roślinne (oliwa, słonecznikowy), świeża bazylia 30%, orzechy nerkowca, Parmigiano Reggiano CHNP 5% (mleko), włókno kukurydziane, serwatka w proszku, sól, białka mleka, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, cukier, ekstrakt z bazylii, aromaty naturalne (mleko), regulator kwasowości: kwas mlekowy, czosnek.masa netto: 190gWartość odżywcza dla 100 g: Energia: 1989 kJ/ 482kcal Tłuszcze: 46 g, w tym nasycone: 7,1 g; Węglowodany 9,8 g, w tym cukier 5,5 g; Białko: 4,7 g; Sól: 3,25 g.Kraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
350 g
Firma spożywcza
Barilla
Nazwa handlowa
Włoskie pesto alla Genovese z parmezanem - Barilla
Producent
EAN
8076809580762
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Barilla Pesto Pomodori Secchi z chrupiącymi kawałkami pomidora 200g
Barilla Pesto Pomodori Secchi z chrupiącymi kawałkami pomidora 200g
100,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rummo Gnocchi Di Patate 500 Gr
Rummo Gnocchi Di Patate 500 Gr
15,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Pipe Rigate n91 500g  - Barilla
Makaron Pipe Rigate n91 500g - Barilla
12,29 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla mutti pesto rosso di pomodoro 180gr
mutti pesto rosso di pomodoro 180gr
66,50 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,65 zł
-5%
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr
Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr
4,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla 10036804, Sos Pesto, 190 g, 1828 kJ, 443 kcal, 10,2 g, 2 g
Barilla 10036804, Sos Pesto, 190 g, 1828 kJ, 443 kcal, 10,2 g, 2 g
84,16 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto basilico-limone 190g - Barilla
Pesto basilico-limone 190g - Barilla
63,11 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
10,58 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Mezze Maniche Rigate n84 500g - Barilla
Makaron Mezze Maniche Rigate n84 500g - Barilla
11,09 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kluski ziemniaczane włoskie małe Gnocchetti Patat 500g - Rummo
Kluski ziemniaczane włoskie małe Gnocchetti Patat 500g - Rummo
15,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Frischli H bita śmietana idealna objętość ubijania z aromatem 1000g
Frischli H bita śmietana idealna objętość ubijania z aromatem 1000g
27,62 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
27,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Polmlek Mleko Łagodne bez laktozy 2% 1 l
Polmlek Mleko Łagodne bez laktozy 2% 1 l
5,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Puszka, 1 szt.
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Puszka, 1 szt.
70,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,62 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Barilla Tagliatelle Collection ze szpinakiem Pasta aus Hartweizen 500g
Barilla Tagliatelle Collection ze szpinakiem Pasta aus Hartweizen 500g
26,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
51,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla 8076809581868, Sos Pesto, 190 g, Włochy, 1963 kJ, 476 kcal, 2,9 g
Barilla 8076809581868, Sos Pesto, 190 g, Włochy, 1963 kJ, 476 kcal, 2,9 g
78,89 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,72 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
9,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
66,68 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,80 zł
-36%
12,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Basilico Sos do makaronu pomidorowo-bazyliowy pachnący świeży 200g
Barilla Basilico Sos do makaronu pomidorowo-bazyliowy pachnący świeży 200g
31,58 zł/1l
6,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega
Zdjęcie produktu dla Makaron z mąką gryczaną Soba 300g - Chunsi
Makaron z mąką gryczaną Soba 300g - Chunsi
25,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Penne Rigate n. 66 500g - Rummo
Makaron Penne Rigate n. 66 500g - Rummo
11,71 zł/1kg
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
94,10 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Frischli Creme Double 45% Kremowa śmietanka dla maksymalnego smaku 1000g
Frischli Creme Double 45% Kremowa śmietanka dla maksymalnego smaku 1000g
60,64 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
60,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Tagliatelle ze szpinakiem Spinaci 250g - De Cecco
Tagliatelle ze szpinakiem Spinaci 250g - De Cecco
25,32 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,09 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Divella 36 - Penne Regine, Penne, Krótki makaron, 500 g, 7 min, 355 kcal, 1508 kJ
Divella 36 - Penne Regine, Penne, Krótki makaron, 500 g, 7 min, 355 kcal, 1508 kJ
11,58 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 2 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Pesto basilico-limone 190g - Barilla
Pesto basilico-limone 190g - Barilla
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
63,11 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos do makaronu ser i pieprz Sos Cacio e Pepe 190g - Tigullio
Sos do makaronu ser i pieprz Sos Cacio e Pepe 190g - Tigullio
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto z bazylią i mozzarellą 190g - Barilla
Pesto z bazylią i mozzarellą 190g - Barilla
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos Tigullio z ricottą, grzybami i pieprzem 185 g
Sos Tigullio z ricottą, grzybami i pieprzem 185 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
64,16 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto pistacjowe Pisti 200 g
Pesto pistacjowe Pisti 200 g
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto pistacjowe 190 g Gusto Etna
Pesto pistacjowe 190 g Gusto Etna
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,55 zł
-9%
26,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
141,53 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto alla Genovese – klasyczny włoski sos z bazylii, 500 g
Pesto alla Genovese – klasyczny włoski sos z bazylii, 500 g
85,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos Pesto Genovese 185g - Agnesi
Sos Pesto Genovese 185g - Agnesi
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla PESTO GENOVESE Z TRUFLĄ BIAŁĄ 80 g - SACCHI TARTUFI
PESTO GENOVESE Z TRUFLĄ BIAŁĄ 80 g - SACCHI TARTUFI
43,75 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
546,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pesto pistacjowe z czosnkiem 190g - Gusto Etna
Pesto pistacjowe z czosnkiem 190g - Gusto Etna
25,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
136,26 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto Peperoni i Migdały 140 gGustiamo
Pesto Peperoni i Migdały 140 gGustiamo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
96,36 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto Calabrese 130 g Delizie di Calabria
Pesto Calabrese 130 g Delizie di Calabria
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
145,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto Giallo di pomodoro 180g - Mutti
Pesto Giallo di pomodoro 180g - Mutti
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,06 zł/1l
Zdjęcie produktu dla mutti pesto rosso di pomodoro 180gr
mutti pesto rosso di pomodoro 180gr
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,65 zł
-5%
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Włoskie pesto z zielonych pomidorów - Mutti
Włoskie pesto z zielonych pomidorów - Mutti
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Berni Pesto bazylia z limonką 135 g
Berni Pesto bazylia z limonką 135 g
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto paprykowe Bruschetta Agromonte 100 g
Pesto paprykowe Bruschetta Agromonte 100 g
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
139,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto bazyliowe Agromonte 100 g
Pesto bazyliowe Agromonte 100 g
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
168,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Passata pomidorów cherry 520 g Bottega Di Sicilia
Passata pomidorów cherry 520 g Bottega Di Sicilia
11,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,48 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Agromonte Pesto pomidorowe Siciliana 100g
Agromonte Pesto pomidorowe Siciliana 100g
17,89 zł
-5%
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
169,80 zł/1l