Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

48,99 zł

89,07 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Mięsa i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
499,98 zł/1kg
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
99,90 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
32,28 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
69,57 zł
-7%
64,56 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
249,93 zł/1kg
74,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kurze łapki świeże 2 kg - Schronisko Bukowina
Kurze łapki świeże 2 kg - Schronisko Bukowina
40,58 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
40,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
132,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
26,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Suszona wołowina Beef Jerky Original 25 g
Suszona wołowina Beef Jerky Original 25 g
366,33 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
Sprzedawca: HWESTA
Zdjęcie produktu dla Ślimaki agatowe Le Clou ok. 10 tuzinów
Ślimaki agatowe Le Clou ok. 10 tuzinów
94,92 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
80,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Placki z podgardla wieprzowego, około 1 kg - Masarnia Hell
Placki z podgardla wieprzowego, około 1 kg - Masarnia Hell
141,23 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
141,23 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Słonina wędzona 1 kg - Schronisko Bukowina
Słonina wędzona 1 kg - Schronisko Bukowina
36,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lardo 200g w kawałku - spożyć do 14 dni od daty pakowania
Lardo 200g w kawałku - spożyć do 14 dni od daty pakowania
127,23 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasztet pieczony wieprzowy ok. 280g - Schronisko Bukowina
Pasztet pieczony wieprzowy ok. 280g - Schronisko Bukowina
62,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec bez konserwantów ze skwarkami 100g - Schronisko Bukowina
Smalec bez konserwantów ze skwarkami 100g - Schronisko Bukowina
44,36 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
4,88 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec z gęsi 165g/212 ml  Schronisko Bukowina
Smalec z gęsi 165g/212 ml Schronisko Bukowina
69,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
11,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec kaczy 1kg - Schronisko Bukowina
Smalec kaczy 1kg - Schronisko Bukowina
29,69 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec gęsi 1 kg - Schronisko Bukowina
Smalec gęsi 1 kg - Schronisko Bukowina
55,04 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina

Naturalny schab wędzony - polędwica sopocka ze Schroniska Bukowina – rarytas wśród przetworów mięsnych

Od wielu lat schab wieprzowy stanowi jedno z podstawowych mięs pojawiających się na polskich stołach. W tej formie schab wędzony stanowi nie lada przysmak, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym smakoszom. Produkt został przygotowany ze starannie wybranego gatunku mięsa z polskich hodowli. Ten wędzony schab to zdecydowanie więcej niż zwykłe mięso. Z uwagi na bardzo naturalny skład doskonale sprawdzi się w diecie każdego człowieka. Oferowana polędwica sopocka to wyłącznie mięso wieprzowe, sól peklująca chroniąca przed rozwojem bakterii, a także zwykła sól. Niczym nie nastrzykujemy produktu, nie dodajemy do niego żadnych dodatków, które sztucznie zwiększają masę. Schab wędzony to bardzo chude mięso, w którym poziom tłuszczu nie przekracza 3%. Znajdziesz go w różnych gramaturach, między innymi opakowaniu o masie netto 500 gramów. Tolerancja dla każdego rozmiaru stanowi +/- 8% masy. Schab wędzony pakowany jest próżniowo dla zachowania świeżości, ochrony przed bakteriami oraz utrzymania intensywnego aromatu i przyjemnego smaku.

Schab wędzony – polędwica sopocka – odkryj moc naturalnego smaku

Naturalny, jak domowy schab wędzony to przede wszystkim bardzo dobra propozycja do podania ze świeżo wypiekanym pieczywem. Sprawdzi się również na desce wędlin, w towarzystwie aromatycznych serów czy innych przekąsek. Wędzony schab możesz podawać również w daniach na ciepło. Będzie doskonałym dodatkiem do zapiekanek. Może być też serwowany z ciepłym sosem, zwłaszcza grzybowym, który podbije jego wyjątkowy smak. Schab pokrojony na drobne kawałki sprawdzi się jako dodatek do sałatek, szczególnie tych z makaronem.

Schab wędzony – polędwica sopocka – rozkoszny dla podniebienia

Aromatyczny, naturalny schab wędzony to niezbędny element prawdziwie polskiej kuchni. Oferowany przez nas wyrób powstał ze starannie wyselekcjonowanego mięsa wieprzowego z lokalnej hodowli. Jego produkcja jest w pełni tradycyjna. Dzięki temu mięso nie zawiera barwników, polepszaczy smaku czy konserwantów - jedyny konserwant stanowi sól peklująca, która zapobiega rozwojowi bakterii w mięsie.

Polędwica sopocka nie ma sztucznie zwiększonej objętości, dlatego każdy jej kawałek smakuje wybitnie. Schab możesz spożywać od razu po wyjęciu z opakowania. Istnieje wiele powodów, aby wprowadzić schab wędzony do swojej diety, oczywiście w umiarkowanych ilościach. Jest to bardzo chude mięso, które zawiera przede wszystkim kwasy tłuszczowe nienasycone. Dzięki temu wspiera układ nerwowy i krążenia. Dodatkowo schab jest też bogatym źródłem żelaza, niezbędnego dla procesów krwiotwórczych. Zawiera również wysoki poziom witaminy B1, który pomaga zachować dobry nastrój i stymuluje koncentrację.

Schab wędzony - sekret jego smaku

Zastanawiałeś się kiedyś od czego zależy smak wędlin? Chodzi tutaj nie tylko o najwyższej jakości mięso okraszone bukietem aromatycznych ziół, ale także o sposób przygotowania. Dawne tradycyjne receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie, pozwalają nam dziś odtworzyć niepowtarzalny smak i aromat staropolskich wędlin. Jesteś ciekaw jak przyrządzamy nasze mięsne wyroby? Do solanki z roztworu zimnej wody i soli dodajemy ziele angielskie, liście laurowe, czosnek oraz przyprawy i w ten sposób peklujemy mięso. Staramy się czerpać jak najwięcej z polskiej tradycji, dlatego nasze schaby i szynki poddajemy jednemu z najstarszych sposobów konserwacji jedzenia - wędzeniu. Na czym ono polega? To metoda podczas, której pod wpływem ciepła płynącego z palonego drewna, pozbywamy się wody z wędzonego mięsa, dzięki czemu zachowuje ono świeżość. Tak przygotowane w wędzarni wędliny zyskują charakterystyczny, znakomity zapach, smak i kolor. Nasze wędzonki są tak doskonałe i soczyste, ponieważ wędzone są naturalnym dymem, a nie preparatem chemicznym.

Lista składników
Składniki: mięso wieprzowe ze schabu, peklosól, przyprawyWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 188kcalTłuszcz 8,2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,6gWęglowodany 0,5g w tym cukry 0,5gBiałko 28gSól 2,1gMasa netto: 500g Kraj pochodzenia: PolskaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
550 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
EAN
5908252812288

Lista składników
Składniki: mięso wieprzowe ze schabu, peklosól, przyprawyWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 188kcalTłuszcz 8,2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,6gWęglowodany 0,5g w tym cukry 0,5gBiałko 28gSól 2,1gMasa netto: 500g Kraj pochodzenia: PolskaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
550 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
EAN
5908252812288
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
51,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wątrobiana Palatinate - słoik 160g
Kiełbasa wątrobiana Palatinate - słoik 160g
103,63 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,58 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
94,10 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
132,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
26,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiedeńska 180g
Kiełbasa wiedeńska 180g
44,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,39 zł
-24%
16,95 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
32,28 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
69,57 zł
-7%
64,56 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
238,92 zł
-13,63 zł
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Rogaliki Bauli z kremem waniliowym 6 sztuk karton 300g
Rogaliki Bauli z kremem waniliowym 6 sztuk karton 300g
50,77 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 235
49,82 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Holste Kaiser soda oczyszczona w proszku do kuchni i domu łagodnie alkaliczna 250g
Holste Kaiser soda oczyszczona w proszku do kuchni i domu łagodnie alkaliczna 250g
1 387,96 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
346,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Schnitzer 4022993047073, 220 g, Niemcy, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
Schnitzer 4022993047073, 220 g, Niemcy, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
76,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,75 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
55,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa małopolska ok. 400g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa małopolska ok. 400g - Schronisko Bukowina
62,47 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Hengstenberg Mildessa kapusta kiszona w puszce wegańska 810g
Hengstenberg Mildessa kapusta kiszona w puszce wegańska 810g
19,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rolka kuchenna racon Premium K-2 B220xL250ca.mm biała 2-warstwowa, perforowana 4 szt./opak
Rolka kuchenna racon Premium K-2 B220xL250ca.mm biała 2-warstwowa, perforowana 4 szt./opak
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
79,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Zdjęcie produktu dla Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
74,06 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,70 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
9,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,21 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
55,85 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Meica Bockwurst i.S.
Meica Bockwurst i.S.
80,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
79,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 6 opinii
Oceniono dnia 27 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobry zakup!!!
Oceniono dnia 15 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Schab
Oceniono dnia 22 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
szybka dostawa
Oceniono dnia 27 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Pyszne. Tak jak myślałem.
Oceniono dnia 2 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
499,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotlety jagnięce z kością ok. 1kg - Tender
Kotlety jagnięce z kością ok. 1kg - Tender
199,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
199,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polędwica wołowa mrożona 1,8kg - Generic
Polędwica wołowa mrożona 1,8kg - Generic
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
221,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pierś z gęsi 1,1g - Krakauer Land
Pierś z gęsi 1,1g - Krakauer Land
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
136,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Carpaccio z wołowiny argentyńskiej (2x5x80g) 800g - Metro Premium
Carpaccio z wołowiny argentyńskiej (2x5x80g) 800g - Metro Premium
168,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
164,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Burger Hereford 6szt po 200g - Metro Premium
Burger Hereford 6szt po 200g - Metro Premium
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Jack Link's Beef Jerky (12 x 60 g) Teriyaki – żywność funkcjonalna – przekąski białkowe
Jack Link's Beef Jerky (12 x 60 g) Teriyaki – żywność funkcjonalna – przekąski białkowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
275,09 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
382,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Masło klarowane 900 ml/ 750 g – Schronisko Bukowina
Masło klarowane 900 ml/ 750 g – Schronisko Bukowina
78,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
66,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kaczka Pekin mrożona bez podrobów 2 kg Drosed
Kaczka Pekin mrożona bez podrobów 2 kg Drosed
68,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,49 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Raki całe gotowane w zalewie winnej 800 g
Raki całe gotowane w zalewie winnej 800 g
71,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,57 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Stek z angusa ok. 220 g
Stek z angusa ok. 220 g
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
265,86 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
69,57 zł
-7%
64,56 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,28 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
74,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
326,60 zł/1kg