5,0



Na podstawie 2 opinii
Carolina Herrera 212 VIP Rosé Elixir woda perfumowana dla kobiet 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
313,43 zł
10 447,67 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Oriana Woda perfumowana, 75 ml15 669,87 zł/1l
1 175,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
CAROLINA HERRERA | 212 VIP MEN | Woda perfumowana2 134,25 zł/1l
426,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Loewe Esencia Elixir woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml7 393,50 zł/1l
739,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Carolina Herrera Good Girl Bowtastic woda perfumowana spray 80ml6 888,13 zł/1l
551,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy Elixir woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
5 477,80 zł/1l
273,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Carolina Herrera 212 VIP Rosé, Kobiety, 50 ml, Różowy pieprz, Różowy, Champagne Rosé & Pink Pepper, Różowy, Peach Tree Flower & Bouquet of Roses
6 110,20 zł/1l
305,51 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CAROLINA HERRERA Bad Boy Elixir EDP 100ml
3 664,30 zł/1l
366,43 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CAROLINA HERRERA 212 VIP Rose EDP 80ml
4 043,75 zł/1l
323,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 Heroes Forever Young Woda perfumowana, 80ml
4 201,88 zł/1l
336,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Carolina Herrera 212 Sexy Woda perfumowana, 100ml
2 299,00 zł/1l
284,89 zł
-54,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
229,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Carolina Herrera 8411061934234, Kobiety, 100 ml, Morela, Bergamotka, Bergamot & Apricot, Jaśmin, Tuberoza, Tuberose & Jasmine
3 016,00 zł/1l
301,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Carolina Herrera 212 VIP, Kobiety, 50 ml, Bergamotka, Marakuja, Passion Fruit & Bergamot, Gardena, Rum, Gardenia & Rum Accord
8 787,20 zł/1l
439,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Carolina Herrera 212 Vip Rose 30 ml woda perfumowana kobieta
6 693,33 zł/1l
200,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 VIP Rosé Smiley, woda perfumowana, 80 ml (dla kobiet)
8 209,75 zł/1l
656,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Riiffs Prive Rosé woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 124,40 zł/1l
112,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kenzo Flower by Kenzo woda perfumowana dla kobiet Refillable 15 ml
7 046,67 zł/1l
105,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera Good Girl Blush Bowtastic woda perfumowana dla kobiet 80 ml
7 192,00 zł/1l
575,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lanvin Jeanne Lanvin Blossom, Woda perfumowana, 100ml
1 047,90 zł/1l
104,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Parfums de Marly Palatine Woda perfumowana dla kobiet 75 ml
13 320,00 zł/1l
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sunnydays

Carolina Herrera Good Girl woda perfumowana dla kobiet 100 ml
5 358,90 zł/1l
535,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bardziej intensywne i uzależniające niż kiedykolwiek. /212 VIP Rosé Elixir /to oszałamiająca interpretacja kultowego zapachu /212 VIP Rosé, Deklaracja radości, wolności i kobiecości. Niesamowicie kobiecy zapach musującymi niczym kieliszek szampana. Błyszczące zaproszenie do swobodnego wyrażania siebie.
Nuta głowy: liczi, liść czarnej porzeczki, mandarynka
Nuta serca: kwiat brzoskwini, róża, frezja
Nuta bazy: piżmo, paczula, wanilia
png CAROLINA HERRERA 212 VIP Rose Elixir EDP 30ml Carolina Herrera 8411061083505
Producent: CAROLINA HERRERA
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 30ml
Premiera: 2024
212 VIP Rosé Elixir marki Carolina Herrera to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet.
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: Liczi, Liść czarnej porzeczki i Mandarynka;
Nuty serca: Kwiat brzoskwini, Róża i Frezja;
Nuty bazy: Piżmo, Paczula i Wanilia.
Daj się zaskoczyć w m perfumom unisex Carolina Herrera 212 VIP EDP 30 ml! Te ekskluzywne perfumy unisex są idealne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Odkryj w produkty Carolina Herrera!
- Składniki:
- Kumaryna (Coumarin)
- Eugenol
- Farnezol
- Zapach (parfum)
- Hydroksycytronellal
- Limonen
- Linalol
- Cytral
- Geraniol
- Alkohol denat (alkohol etylowy)
- Cytronellol
- Alkohol cynamylowy
- Woda (aqua)
- Jonon alfa-izometylu
- Salicylan benzylu
- Metoksydibenzoilometan butylu
- Płeć:
- Kobiety
- Unisex
- Pojemność: 30 ml
- Rodzaj zapachu: EDP
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Ważne informacje: Opakowania produktów mogą się różnić w zależności od promocji producenta lub pory roku. Różne opakowania są dostępne .
Woda perfumowana marki Carolina Herrera została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 30 ml.
212 VIP ROSÉ ELIXIR edp vapo 30 ml
Carolina Herrera 212 Vip Rosé Elixir woda perfumowana spray 30ml
- Waga
- 0.06 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Carolina Herrera 212 VIP Rose Elixir Woda perfumowana, 30 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 8411061083505
- Waga
- 0.06 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Carolina Herrera 212 VIP Rose Elixir Woda perfumowana, 30 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 8411061083505
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Carolina Herrera 212 VIP Rose Elixir edp 50ml
7 112,80 zł/1l
355,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Carolina Herrera 212 VIP Rose Elixir Woda perfumowana, 80 ml
5 120,38 zł/1l
409,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Carolina Herrera 212 VIP Rosé, Kobiety, 50 ml, Różowy pieprz, Różowy, Champagne Rosé & Pink Pepper, Różowy, Peach Tree Flower & Bouquet of Roses
6 110,20 zł/1l
305,51 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Carolina Herrera Bad Boy Elixir woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
5 477,80 zł/1l
273,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

CAROLINA HERRERA 212 VIP Rose EDP 80ml
4 043,75 zł/1l
323,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 VIP Rosé, Kobiety, 80 ml, Rose, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk, Spray
4 461,00 zł/1l
356,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Carolina Herrera 212 Sexy Woda perfumowana, 100ml
2 299,00 zł/1l
284,89 zł
-54,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
229,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Carolina Herrera 212 Heroes Forever Young Woda perfumowana, 80ml
4 201,88 zł/1l
336,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

CAROLINA HERRERA Bad Boy Elixir EDP 100ml
3 664,30 zł/1l
366,43 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 8411061934234, Kobiety, 100 ml, Morela, Bergamotka, Bergamot & Apricot, Jaśmin, Tuberoza, Tuberose & Jasmine
3 016,00 zł/1l
301,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Carolina Herrera 212 VIP Rosé, Kobiety, 125 ml, Różowy pieprz, Różowy, Champagne Rosé & Pink Pepper, Brzoskwinia, Różowy, Peach Tree Flower & Bouquet of Roses
4 190,88 zł/1l
523,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Carolina Herrera 212 VIP Rosé, Kobiety, 30 ml, Różowy pieprz, Różowy, Champagne Rosé & Pink Pepper, Różowy, Peach Tree Flower & Bouquet of Roses
7 110,67 zł/1l
213,32 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Reyna edp 100ml
1 182,70 zł/1l
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Mont Blanc Signature Absolue Woda perfumowana, 50 ml
2 929,60 zł/1l
146,48 zł
Sprzedawca: Sykz

Carolina Herrera 212 VIP, Kobiety, 50 ml, Bergamotka, Marakuja, Passion Fruit & Bergamot, Gardena, Rum, Gardenia & Rum Accord
8 787,20 zł/1l
439,36 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Carolina Herrera 212 Sexy Woda perfumowana, 60ml
4 148,00 zł/1l
248,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paco Rabanne Miniature Gift Set Lady Million Woda perfumowana 5 ml + Olympea Woda perfumowana 6 ml + Fame Woda perfumowana 4 ml + Fame Perfumy, 4 ml
12 198,95 zł/1l
231,78 zł
Sprzedawca: MANADA

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 016,00 zł/1l
101,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
6 895,00 zł/1l
689,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne perfumy
Zawartość 0,05 l
Super zapach, dokładnie taki, jakiego zawsze szukałam, noszę go do każdego stroju, czuję się naprawdę kobieco.
Oceniono dnia 30 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,08 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l