4,9



Na podstawie 23 opinii
CAROLINA HERRERA 212 VIP Rose EDP 80ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
320,80 zł
4 010,00 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Carolina Herrera Good Girl Bowtastic woda perfumowana spray 80ml6 482,00 zł/1l
518,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Nishane - Nanshe Extrait de Parfum 50ml11 696,00 zł/1l
584,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Carolina Herrera 212 VIP Rosé, Kobiety, 50 ml, Różowy pieprz, Różowy, Champagne Rosé & Pink Pepper, Różowy, Peach Tree Flower & Bouquet of Roses
6 090,60 zł/1l
304,53 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Carolina Herrera CH Pasion for Her Woda perfumowana, 100 ml
3 114,10 zł/1l
311,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Carolina Herrera - Good Girl Blush EDP 30ml
7 900,67 zł/1l
264,09 zł
-27,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
237,02 zł
Sprzedawca: Glampact

Carolina Herrera 212 Sexy Woda perfumowana, 100ml
2 299,00 zł/1l
284,89 zł
-54,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
229,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Carolina Herrera Saffron Lazuli woda perfumowana unisex 100 ml
14 760,00 zł/1l
1 476,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Carolina Herrera 212 VIP Rose Elixir Woda perfumowana, 80 ml
4 650,63 zł/1l
372,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 Sexy Women Edp Spray
2 743,20 zł/1l
274,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Carolina Herrera 212 VIP Rosé I Love NY Limited Edition woda perfumowana dla kobiet 80 ml
7 107,88 zł/1l
568,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Carolina Herrera Gold Myrrh Absolute woda perfumowana unisex 100 ml
11 890,00 zł/1l
1 189,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Carolina Herrera 212 Vip Rose 30 ml woda perfumowana kobieta
6 893,33 zł/1l
206,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 Vip Rose woda perfumowana 50 ml spray
7 471,20 zł/1l
373,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Gulf Orchid Candy Bite 100Ml Woda Perfumowana Unisex Damska Męska
1 553,40 zł/1l
155,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Swiss Arabian - Vanilla 01 Extrait De Parfum 75ml
4 566,40 zł/1l
228,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: K6_Werkzeuge

Carolina Herrera La Bomba, Kobiety, 80 ml, Perfumy w płynie, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 szt.
5 666,50 zł/1l
453,32 zł
Sprzedawca: Glampact

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
835,20 zł/1l
83,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
702,10 zł/1l
70,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Carolina Herrera 212 VIP Black EDP 50 ml M
5 021,00 zł/1l
251,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera Very Good Girl 80ml EDP
5 623,75 zł/1l
449,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Opis i dane produktu
png CAROLINA HERRERA 212 VIP Rose EDP 80ml Carolina Herrera 8411061088197
212 VIP Rosé marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 212 VIP Rosé został wydany w 2014 roku.
Nuty zapachowe
Nuta głowy: szampan i nuty owocowe
Nuta serca: kwiat brzoskwini
Nuta bazy: nuty drzewne
Dámská parfémová voda
šampaňské,ovocné tóny
květ broskvoně
dřevité tóny,pižmo,jantar
Daj się zaskoczyć w m perfumom damskim Carolina Herrera 212 Vip Rosé EDP 80 ml i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Carolina Herrera!
- Ważne informacje: Opakowania produktów mogą się różnić w zależności od promocji producenta lub pory roku. Różne opakowania są dostępne .
- Płeć:
- Kobiety
- Unisex
- Rodzaj zapachu: EDP
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa perfum: 212 Vip Rosé
- Pojemność: 80 ml
212 VIP Rose marki Carolina Herrera to kwiatowo-owocowe perfumy dla kobiet wydane w 2014 roku.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: szampan różowy, różowy pieprz
Nuta serca: róża, kwiat brzoskwini
Nuta bazy: nuty drzewne, białe piżmo
Carolina Herrera 212 VIP Rosé 80 ml EDP Eau de Parfum Spray Neu Original
- Model
- 212 VIP Rosé
- Waga
- 0.374 kg
- Zawartość
- 80 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 8411061088197
- Model
- 212 VIP Rosé
- Waga
- 0.374 kg
- Zawartość
- 80 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 8411061088197
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Abercrombie&Fitch Authentic Night Woman Woda perfumowana, 100ml
1 455,90 zł/1l
145,59 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Carolina Herrera 212 VIP Rosé, Kobiety, 80 ml, Rose, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk, Spray
4 461,00 zł/1l
356,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Carolina Herrera 212 VIP Rosé, Kobiety, 125 ml, Różowy pieprz, Różowy, Champagne Rosé & Pink Pepper, Brzoskwinia, Różowy, Peach Tree Flower & Bouquet of Roses
4 159,20 zł/1l
519,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Carolina Herrera 212 VIP Rosé, Kobiety, 50 ml, Różowy pieprz, Różowy, Champagne Rosé & Pink Pepper, Różowy, Peach Tree Flower & Bouquet of Roses
6 090,60 zł/1l
304,53 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Carolina Herrera 212 Sexy Women Edp Spray
2 743,20 zł/1l
274,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior Miss, Kobiety, 80 ml, Perfumy w płynie, #19950 ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LINALOOL • LIMONENE • BENZYL..., 1 szt.
8 348,63 zł/1l
667,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Carolina Herrera 212 Sexy Woda perfumowana, 100ml
2 299,00 zł/1l
284,89 zł
-54,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
229,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Słoiki do przechowywania Viwares z pokrywką Szczelne | Zestaw 12 pojemników do przechowywania | BEZ BPA | Słoik do przechowywania mąki, cukru i musli w kuchni | Praktyczne
144,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Viwares

DOLCE&GABBANA Pour Femme EDP 100ml
3 891,30 zł/1l
389,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Carolina Herrera CH Pasion for Her Woda perfumowana, 100 ml
3 114,10 zł/1l
311,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Carolina Herrera 212 VIP Rosé, Kobiety, 30 ml, Różowy pieprz, Różowy, Champagne Rosé & Pink Pepper, Różowy, Peach Tree Flower & Bouquet of Roses
7 169,33 zł/1l
215,08 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Carolina Herrera - Good Girl Blush EDP 30ml
7 900,67 zł/1l
264,09 zł
-27,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
237,02 zł
Sprzedawca: Glampact

Carolina Herrera Chic Woman Woda perfumowana, 80ml
2 253,38 zł/1l
180,27 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Carolina Herrera 212 NYC, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Flower Stems & Bergamot, Gardena, Jaśmin, Gardenia & Jasmine
2 991,00 zł/1l
330,74 zł
-31,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,10 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Carolina Herrera 212 Sexy Woda perfumowana, 60ml
4 721,67 zł/1l
283,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Carolina Herrera 212 VIP Rose Elixir Woda perfumowana, 80 ml
4 650,63 zł/1l
372,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera Saffron Lazuli woda perfumowana unisex 100 ml
14 760,00 zł/1l
1 476,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 VIP 80ml, Kobiety, 80 ml, Orange, Gardenia,Musk, Żywica benzoesowa, Tonkowiec wonny, Wanilia, Benzoin resinoid,Tonka bean,Vanilla
3 868,88 zł/1l
309,51 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Carolina Herrera 212 VIP Rose Elixir edp 50ml
7 147,60 zł/1l
357,38 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 138,50 zł/1l
113,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 Women woda toaletowa dla kobiet 30 ml
6 192,67 zł/1l
185,78 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
790,00 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Carolina Herrera 212 Nyc woda toaletowa spray 100ml
3 046,50 zł/1l
304,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 VIP, Kobiety, 50 ml, Bergamotka, Marakuja, Passion Fruit & Bergamot, Gardena, Rum, Gardenia & Rum Accord
8 542,20 zł/1l
427,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Carolina Herrera 212 VIP Rosé Elixir woda perfumowana dla kobiet 30 ml
10 447,67 zł/1l
313,43 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny prezent
Zawartość 0,03 l
Szybka dostawa, oryginalne opakowanie, zapach idealnie spełnia życzenia obdarowanego
Oceniono dnia 22 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko i niezawodnie
Zawartość 0,08 l
Od zamówienia do dostawy wszystko poszło gładko. Jestem w pełni zadowolony
Oceniono dnia 2 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,03 l
Przyjemny zapach dyskretny i trwały. Dobra cena bardzo dobrze zapakowane
Oceniono dnia 28 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra woda toaletowa
Zawartość 0,09 l
Kupiłem ją dla mojej żony. Była bardzo zadowolona.
Oceniono dnia 1 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,08 l
Obłędna nuta, zapach
Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
212 VIP Rose
Zawartość 0,08 l
TOLL, zgodnie z oczekiwaniami.
Oceniono dnia 24 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,1 l
Kupiłem je z przyjemnością
Oceniono dnia 25 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Zawartość 0,03 l
Świetny zapach
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 098,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 939,80 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 062,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 623,80 zł/1l