4,8



Na podstawie 67 opinii
Creative Deco Pasta Strukturalna 1 kg | Gładka | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
57,98 zł
53,69 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Farby do tkanin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Simplicol - Intensywny Barwnik Do Tkanin, Oliwkowa Zieleń, 559G53,87 zł/1kg
30,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Creative Deco Pasta Strukturalna Drobnoziarnista 2kg | Ceglana Drobna Masa do Projektów Plastycznych Malowania Akrylami | Łatwa do Użycia za Pomocą Szpachelki Szpatułki | do Efektów 3D Struktur Faktur
48,99 zł/1kg
97,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Creative Deco Pasta Strukturalna Drobnoziarnista 2kg | Szara Drobna Masa do Projektów Plastycznych Malowania Akrylami | Łatwa do Użycia za Pomocą Szpachelki Szpatułki | do Efektów 3D Struktur Faktur
48,99 zł/1kg
97,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Farby plakatowe 20 ml w 10 intensywnych kolorach
900,00 zł/1l
18,00 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Pebeo Setasilk, 45 ml, 25 Silbergrau
1 180,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Utwardzacz do tekstyliów PENTART, 500 ml
175,98 zł/1l
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Biała farba do tekstyliów Creall
383,98 zł/1l
191,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Srebrna farba Creall
136,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biała
2 240,00 zł/1l
100,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 118000000081 Marker do tekstyliów Marabu "Textile Painter Plus", opakowanie blistrowe 3 szt
49,29 zł
Sprzedawca: MATFEL

PENTART Delikatna farba do tkanin i skóry, 50 ml, srebrna
1 359,80 zł/1l
67,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Jovi - Farba plakatowa Jovi, butelka 250 ml, biała
83,16 zł/1l
20,79 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Podkład wybielający Pebeo Setasilk, 45 ml
1 180,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pisak perłowy 3D Koh-I-Noor do zdobień biały 30 ml
1 061,00 zł/1l
31,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Farba plakatowa czerwona 500ml
47,52 zł/1l
23,76 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Simplicol das Oryginalny płynny utrwalacz koloru dla doskonałych kolorów
126,78 zł/1l
11,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rosa Talent Zestaw kolorów do tekstyliów 12x20ml
191,97 zł/1kg
55,67 zł
Sprzedawca: Shan

Marabu 1450000000080 Marabu Green Wodorozcieńczalna farba alkidowa, zestaw podstawowy
244,66 zł/1l
122,33 zł
Sprzedawca: VISO

Dział 502 AKABT004 Farba olejna Bitume
3 510,50 zł/1l
70,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Intensywny barwnik do tekstyliów Simplicol all in 1 w płynie brąz espresso
310,21 zł/1kg
74,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
ZASTOSOWANIE - Pasta strukturalna idealnie nadaje się do projektów artystycznych, umożliwiając tworzenie ciekawych struktur, które wzbogacą Twoje prace. Doskonale sprawdzi się zarówno w projektach abstrakcyjnych, jak i bardziej klasycznych. Aby urozmaicić wygląd pracy, po wyschnięciu pasty można nałożyć farbę akrylową.
WYSOKA JAKOŚĆ - Pasta strukturalna Creative Deco wykonana jest z komponentów najwyższej jakości, co sprawia, że jest łatwa i przyjemna w użyciu.
UNIWERSALNOŚĆ - Produkt ma szerokie zastosowanie i może być wykorzystywany do tworzenia struktur artystycznych na różnych powierzchniach, takich jak płótno, MDF, sklejka, metal, drewno czy beton.
ŁATWA W UŻYCIU - Pasta jest gotowa do użycia – wystarczy ją wymieszać i nałożyć odpowiednim narzędziem, na przykład szpachelką czy szpatułką. Produkt dobrze się rozprowadza. W przypadku pracy na większych powierzchniach, pasta może szybko wysychać, więc można ją delikatnie zwilżyć wodą, aby utrzymać jej plastyczność.
WYPRODUKOWANA W UE - Wszystkie nasze produkty pochodzą z Unii Europejskiej, gdzie obowiązują najbardziej rygorystyczne standardy jakości na świecie.
- Wymiary
- 10,3 x 10,2 x 8,8 cm
- Długość
- 10.3 cm
- Model
- Glatt
- Kolor
- Biały
- Producent
- Creative Deco
- Zakres dostawy
- pasta strukturalna, 1kg
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1.08 kg
- EAN
- 5061028581013
- Numer producenta
- X001W3WJ6Z
- Wymiary
- 10,3 x 10,2 x 8,8 cm
- Długość
- 10.3 cm
- Model
- Glatt
- Kolor
- Biały
- Producent
- Creative Deco
- Zakres dostawy
- pasta strukturalna, 1kg
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1.08 kg
- EAN
- 5061028581013
- Numer producenta
- X001W3WJ6Z
Pasuje również do tego

WESTCOTT E-40200 00 Zestaw szpachelek do malowania narzędzi modelarskich WESTCOTT, 5 szt
70,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creative Deco Pasta Strukturalna 2kg | Gruboziarnista | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
36,40 zł/1kg
74,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Creative Deco Lakier Akrylowy Błyszczący | 500ml | Wykończenie Powierzchni na Bazie Wody | Permanentny Bezbarwny | Zastosowanie Wewnątrz i na Zewnątrz
123,60 zł/1kg
67,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Stylex 28662, Obraz, Płótno rozciągniete, Biały, Bawełna, 600 mm, 400 mm
89,33 zł/1kg
89,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Creative Deco Pasta Strukturalna 1 kg | Drobnoziarnista | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
53,69 zł/1kg
57,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Creative Deco Pasta Strukturalna Gładka 500g | Biała Drobna Masa do Projektów Plastycznych Malowania Akrylami | Łatwa do Użycia za Pomocą Szpachelki Szpatułki | do Efektów 3D Struktur Faktur
96,33 zł/1kg
52,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Creative Deco Pasta Strukturalna 2kg | Gładka | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
35,43 zł/1kg
72,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Oniverse ONIB-NSS121, Nintendo Switch, Uchwyt akcji, Czarny, Niebieski, Czerwony, Nintendo, Chiny, 12 szt.
172,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Marabu12100000209 Zestaw farb akrylowych Marabu "EFFECT", 18 x 36 ml
202,49 zł/1l
131,62 zł
Sprzedawca: M_plus_L

colozoo Glow In The Dark Acrylic Colours Set | 8x20ml fluorescencyjnych kolorów + 3 pędzle | świecące w ciemności akrylowe kolory są trwałe na każdej powierzchni | fluorescencyjne samoświecące kolory
1 569,50 zł/1l
251,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kremowe masło orzechowe Skippy
132,09 zł/1kg
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Creative Deco Pasta Strukturalna 2kg | Drobnoziarnista | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
35,43 zł/1kg
72,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
248,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Farby akrylowe Artina 1000 ml tubka biel tytanowa Crylic Wysoka pigmentacja
269,95 zł/1l
269,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 017300030, Podkładka do kolorowania, Czarny, 3 szt.
38,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Curver Kosz Na Śmieci Metalizowany z Pedałem 21 L
122,04 zł
Sprzedawca: potz-tech

Viva Decor 131300024 ViVA DECOR Pouring Medium, 1.000 ml, przezroczysty
82,28 zł/1l
82,28 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Zestaw do malowania w walizce 143szt
36,44 zł/1kg
98,39 zł
Sprzedawca: Eoshop

Nintendo Switch Sports, Nintendo Switch, Tryb multiplayer, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
221,85 zł
-35,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
185,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Tritart Zestaw pdzli 25 sztuk - Zestaw pdzli syntetycznych - Pdzle akrylowe Akwarela - Zestaw pdzli do farb akrylowych - Zestaw pdzli akrylowych Malarstwo olejne
63,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Viva Decor 800188900 Zestaw farb akrylowych ViVA DECOR "Metallic", 5 szt
284,70 zł/1l
142,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nintendo Switch Sports Set, Nintendo Switch, 768 MHz, 4000 MB, Niebieski, Szary, Czerwony, Analogowa/Cyfrowa, D-pad, Przycisk Home, Przycisk menu
3 010,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 12010075070, 500 ml, Biały, Butelka, Wodoodporny
217,12 zł/1l
108,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Stylex 28750, 500 ml, Biały, Matowy, Butelka
221,24 zł/1l
110,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

RAGI zestaw farlowych 50 kolorów pudełko na farby pudełko na farby akwarelowe ze zbiornikiem na wodę pędzle zestaw pędzli artysta akwarela nieprzezroczyste pudełko na farby dla dzieci
74,90 zł
Sprzedawca: RAGI

Arebos 4252023110389, Czarny, 2 szt.
Używany
237,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Creative Deco Pasta Strukturalna Drobnoziarnista 500g | Biała Drobna Masa do Projektów Plastycznych Malowania Akrylami | Łatwa do Użycia za Pomocą Szpachelki Szpatułki | do Efektów 3D Struktur Faktur
96,33 zł/1kg
52,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Waga 2,06 kgModel Glatt
Doskonała pasta strukturalna. Bardzo dobrze się nakłada, nie kruszy się i jest trwała. Moje zdjęcie ma już rok, a wszystko nadal wygląda idealnie.
Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Znakomita pasta strukturalna. Potrzebuję jej do obrazów akrylowych
Waga 2,06 kgModel Glatt
Pasta szybko się nakłada i łatwo ją pokryć farbą. Jestem zachwycona. Chętnie kupię ponownie
Oceniono dnia 2 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
pasta
Waga 2,06 kgModel Glatt
Świetna alternatywa dla małych opakowań. Idealna jakość produktu.
Oceniono dnia 2 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super pasta
Waga 2,06 kgModel Glatt
Pasta bardzo łatwa w obróbce, dobrze wysycha, bez pęknięć itp. Kupiłem ją już dwa razy i mogę ją polecić
Oceniono dnia 2 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonałe wykończenie
Waga 2,06 kgModel Glatt
Idealny do modelowania
Oceniono dnia 7 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt jest doskonały!!!!
Waga 2,06 kgModel Feinkörnig
Będę używał do techniki łączonego obrazu.
Oceniono dnia 4 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra cena
Waga 2,06 kgModel Glatt
Dobra cena i łatwa współpraca.
Oceniono dnia 13 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dokładnie tak, jak opisano
Waga 2,06 kgModel Grob
Super cena! Dostarczone szybko
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw do tworzenia figurek "Squishy" z płynnego silikonu, banan, 3D, powolne odkształcanie, zestaw DIY z pastą do barwienia
301,90 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
30 190,00 zł/1kg

Markery akrylowe, 80 kolorów, farba w płynie, idealne do tkanin, płótna, szkła, drewna, papieru, do rękodzieła i projektów DIY
791,84 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
468,54 zł/1kg

Duża ilość wełny do ręcznego dziergania i robienia na drutach, 2 motki, 500g, kolor: biały (odcień: marshmallow)
261,14 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
522,28 zł/1kg

Zestaw 2 sztuk markerów do tkanin, kolor biały, odporne na pranie. Podwójna końcówka, idealne do malowania na tkaninach i innych materiałach
212,05 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

GUANGNA Markery akrylowe 60 kolorów – Dual-Tip, cienki hrot & pędzel, DIY i prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,00 zł
Sprzedawca: Nordatech

Ciekła Farba Tekstylna, Czarna Simplicol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,80 zł/1l

Simplicol 1701, Żółty, 1 szt., 150 g, Tkanina, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 823,53 zł/1kg

Simplicol 1708, Niebieski, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 000,00 zł/1kg

Simplicol - Intensywny Barwnik Do Tkanin, Oliwkowa Zieleń, 559G



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
30,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,87 zł/1kg

Intensywny barwnik do tekstyliów Simplicol all in 1 w płynie w kolorze leśnej zieleni



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
33,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
222,00 zł/1l

Płynna Farba Do Bawelny, Lenu I Wiskozy, Szara



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
200,07 zł/1l

Simplicol intensywny barwnik do tekstyliów all in 1 w płynie w kolorze opal petrol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,87 zł/1l

Simplicol 1716, Brązowy, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
14,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
93,87 zł/1l

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml Gold 130
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml White 102
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Barwnik do jasnych i ciemnych tkanin Phoenix 59 ml Neon Pink 157
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Farba do tkanin Jasnych i Ciemnych Niebieska Aureuo 59ml Kolor Niebieski Blue Farby
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Farba do tkanin Jasnych i Ciemnych Fioletowa Aureuo 59ml Kolor Fioletowy Purple Farby
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Barwnik do tkanin Motylek (Wrzosowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Barwnik do tkanin Motylek (Bordowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg