Gotowa do użycia masa szpachlowa SimpleBau Start&Finish do naprawy i wygładzania ścian Doskonały biały kolor, 15 kg

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

545,99 zł

36,40 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

wt. 13 – śr. 14 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Masa szpachlowa i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Dewepro 104690
Dewepro 104690
9,42 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
188,40 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla ATLAS GO! – 25 kg – biała szpachlówka polimerowa do uzyskania idealnych powierzchni
ATLAS GO! – 25 kg – biała szpachlówka polimerowa do uzyskania idealnych powierzchni
4,15 zł/1kg
103,72 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla KNAUF SHEETROCK SUPER FINISH – gładziarka do wykończeń, gotowa do użycia, 5,4 kg
KNAUF SHEETROCK SUPER FINISH – gładziarka do wykończeń, gotowa do użycia, 5,4 kg
12,54 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
71,97 zł
-5%
67,74 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla ATLAS REKORD biała szpachlówka cementowa 25 kg
ATLAS REKORD biała szpachlówka cementowa 25 kg
3,35 zł/1kg
97,37 zł
-13,55 zł
83,82 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Gotowa Gładź Polimerowa Biała 5KG wygładzanie ścian i sufitów spoinowanie płyt G/K LEVEL Plus 14 + Szpachla gładka 225mm
Gotowa Gładź Polimerowa Biała 5KG wygładzanie ścian i sufitów spoinowanie płyt G/K LEVEL Plus 14 + Szpachla gładka 225mm
6,51 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,54 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Super klej wypełniający SH 45 Pufas pufamur - Gips szpachlowy 25kg
Super klej wypełniający SH 45 Pufas pufamur - Gips szpachlowy 25kg
20,40 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
611,99 zł
-102,00 zł
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Molto Tiefenfüller Moltofill, Szary, Gotowa mieszanka, 1 l, Pasta (substancja), Szpatułka, Cegła, Gips, Kamień, Drewno
Molto Tiefenfüller Moltofill, Szary, Gotowa mieszanka, 1 l, Pasta (substancja), Szpatułka, Cegła, Gips, Kamień, Drewno
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
421,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Molto Aussen Reparatur Moltofill, Biały, Gotowa mieszanka, 1,25 kg, Pasta (substancja), Cegła, Beton, Gips, Polistyren, Rigid foam, Plastik
Molto Aussen Reparatur Moltofill, Biały, Gotowa mieszanka, 1,25 kg, Pasta (substancja), Cegła, Beton, Gips, Polistyren, Rigid foam, Plastik
328,79 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
410,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Decotric Decofill szpachlówka wykończeniowa do ścian i sufitów 1000g
Decotric Decofill szpachlówka wykończeniowa do ścian i sufitów 1000g
10,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
32,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Gładź Polimerowa Śnieżnobiała Gotowa 25kg Łazienka Kuchnia Salon LEVEL Plus 44 + Szpachla gładka 225mm
Gładź Polimerowa Śnieżnobiała Gotowa 25kg Łazienka Kuchnia Salon LEVEL Plus 44 + Szpachla gładka 225mm
3,96 zł/1kg
98,98 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Baufan Profimur szpachlówka wapienna 15 kg
Baufan Profimur szpachlówka wapienna 15 kg
35,53 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
532,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
24,28 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
606,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Masa szpachlowa Knauf Uniflott Finish 20 kg
Masa szpachlowa Knauf Uniflott Finish 20 kg
27,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
551,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Baufan Alles Spachtel biały 1kg 101070
Baufan Alles Spachtel biały 1kg 101070
393,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
921,99 zł
-528,00 zł
393,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Creative Deco Pasta Strukturalna 2kg | Gruboziarnista | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
Creative Deco Pasta Strukturalna 2kg | Gruboziarnista | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
36,40 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 67
74,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU
Zdjęcie produktu dla Szpachla do napraw i do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności Schimmel X, 5 kg
Szpachla do napraw i do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności Schimmel X, 5 kg
97,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
484,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

simpleBAU Start&Finish 15KG gotowa do użycia polimerowa masa szpachlowa nakładana przed malowaniem Łatwa do nakładania i szlifowania. Kolor idealnie biały

  • Odporna na pęknięcia: Masa szpachlowa, która idealnie nadaje się do naprawy, wygładzania i pokrywania nierówności powierzchni. Odporna na rozwarstwianie, rozciąganie, zginanie i pękanie. Nie zawiera rozpuszczalników.
  • Skuteczna i trwała: Masa szpachlowa zawiera żywicę polimerową, która zapewnia doskonałą przyczepność do podłoża i zwiększa trwałość. Po utwardzeniu tworzy idealnie gładką powierzchnię.
  • Bezpyłowa, bezrozpuszczalnikowa: Fuga nie zawiera rozpuszczalników ani substancji toksycznych i nadaje się do stosowania w pomieszczeniach.
  • Wygodna i elastyczna: Gotowy do użycia wypełniacz w kolorze białym jest elastyczny, przyjemny w obróbce, łatwy i szybki do nakładania ręcznie wałkiem lub maszynowo. Do stosowania we wnętrzach, które nie są narażone na wilgoć.
  • Właściwości produktu: Szpachlówka SimpleBau jest idealna do dużych i małych napraw, do zamykania pęknięć i dziur. Doskonały do płyt gipsowo-kartonowych, malowania, cegły lub kamienia. Nadaje się do wielokrotnego użytku. Poziom jakości Q2 - Q4

Marka SimpleBAU
Marka SimpleBAU to odpowiedź na potrzeby klientów - odbiorców - zarówno w zakresie usług, jak i serwisu. Klientów, którzy kupują gotowe do użycia, proste w zastosowaniu rozwiązania produktowe o dobrym stosunku ceny do jakości. W SimpleBAU znajdziesz szeroki wybór chemii budowlanej - izolacje jedno- i dwuskładnikowe, gotowe do użycia grunty, podkłady tynkarskie, masy szpachlowe i kleje do płytek. Zapraszamy!

Gotowa do użycia masa szpachlowa simpleBAU START&FINISH S1

SimpleBAU START&FINISH S1 to gotowa do użycia biała masa szpachlowa z żywicą polimerową jako składnikiem, który zapewnia doskonałą przyczepność masy do podłoża, wyraźną odkształcalność plastyczną i wytrzymałość zgodną z obciążeniem.

Masa szpachlowa simpleBAU START&FINISH S1 jest idealna do aplikacji ręcznej i maszynowej. Po nałożeniu tworzy oddychającą i paroprzepuszczalną powierzchnię.

Po utwardzeniu jest łatwa w obróbce i zachowuje wysoką wytrzymałość. Po całkowitym związaniu powstaje trwała, zwarta i stabilna podstawa.

Po nałożeniu masy wyrównującej simpleBAU S1 ściany i sufity mają białą, łatwą do pokrycia powierzchnię. Gwarantuje doskonały efekt końcowy - gładkie jak lustro ściany i sufity. Umożliwia osiągnięcie poziomu jakości od Q2 do Q4.

OBRÓBKA

Bardzo chłonne powierzchnie można pokryć specjalnym preparatem gruntującym simpleBAU Special Primer ULTRA lub głęboko penetrującym preparatem gruntującym simpleBAU Small Molecule Primer.

Po otwarciu opakowania należy dokładnie wymieszać masę przed użyciem.

Nałożyć masę wyrównującą na podłoże za pomocą pacy ze stali nierdzewnej, wałka lub agregatu.

W przypadku nakładania wałkiem lub agregatem należy go również wygładzić narzędziami ze stali nierdzewnej.

Grubość warstwy: 1-3 mm

Wydajność: ok. 1-1,5 kg/m2 przy grubości warstwy 1 mm

Czas schnięcia jednej (1) warstwy: ok. 3-6 h

Dane techniczne

Skład Mieszanka na bazie żywicy polimerowej, wypełniaczy mineralnych, modyfikatorów i wody.
Grubość warstwy 1-3 mm
Czas schnięcia jednej (1) warstwy w zależności od nałożonej warstwy i warunków otoczenia ok. 3-6 h min. 3 h przy 20 °C i 60% wilgotności względnej powietrza
Wydajność ok. 1-1,5 kg/m2 przy grubości warstwy 1 mm
Klasa odporności ogniowej A2
Temperatura przetwarzania od +5°C do +25°C

ZASTOSOWANIE

SimpleBAU START&FINISH S1 został opracowany do tworzenia wyjątkowo gładkich i równych powierzchni do malowania wszystkimi rodzajami farb lub tapetowania. Dobrze nadaje się do naprawy i wypełniania małych ubytków.

Gładź szpachlowa SimpleBAU S1 może być stosowana zarówno do szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych na całej powierzchni, jak i do łączenia płyt gipsowo-kartonowych za pomocą taśmy wzmacniającej.

SimpleBAU S1 nadaje się do wyrównywania tynków cementowych, wapienno-cementowych lub gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych, powłok malarskich i cegieł, kamienia naturalnego, tj. porowatych podłoży.

Do stosowania wewnątrz pomieszczeń, które nie są narażone na działanie wilgoci.

Waga
15 kg
Model
Start&Finish S1
EAN
4262361420255
Producent
simpleBau

Waga
15 kg
Model
Start&Finish S1
EAN
4262361420255
Producent
simpleBau
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Dewepro 104690
Dewepro 104690
9,42 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
188,40 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Gotowa Gładź Polimerowa Biała 100KG wygładzanie ścian i sufitów spoinowanie płyt G/K LEVEL Plus 14
Gotowa Gładź Polimerowa Biała 100KG wygładzanie ścian i sufitów spoinowanie płyt G/K LEVEL Plus 14
5,16 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
412,80 zł
Sprzedawca: Izosklep
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 840
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick
Zdjęcie produktu dla Czarny kran ze stali nierdzewnej, designerska bateria umywalkowa z jednym uchwytem do łazienki, bateria łazienkowa wysokociśnieniowa, bateria z jednym uchwytem
Czarny kran ze stali nierdzewnej, designerska bateria umywalkowa z jednym uchwytem do łazienki, bateria łazienkowa wysokociśnieniowa, bateria z jednym uchwytem
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 211
145,00 zł
Sprzedawca: Homelody
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla zestaw 4 rękawic kuchennych, rękawice kuchenne 300°C i antypoślizgowe silikonowe długie rękawice do pieczenia, rękawice kuchenne odporne na ciepło, rękawice kuchenne do kuchni, pieczenia, grillowania, zapiekanek i grillowania
zestaw 4 rękawic kuchennych, rękawice kuchenne 300°C i antypoślizgowe silikonowe długie rękawice do pieczenia, rękawice kuchenne odporne na ciepło, rękawice kuchenne do kuchni, pieczenia, grillowania, zapiekanek i grillowania
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
71,75 zł
-2%
70,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Remmers Farba nawierzchniowa biała RAL 9016 wiadro 2,5 l
Remmers Farba nawierzchniowa biała RAL 9016 wiadro 2,5 l
76,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
192,00 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Klamka Do Drzwi Na Szyldzie Zestaw Rozeta Komplet Loft Czarna
Klamka Do Drzwi Na Szyldzie Zestaw Rozeta Komplet Loft Czarna
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
29,00 zł
Sprzedawca: GiGiToys
Bestseller
Zdjęcie produktu dla XMTECH 72W Ściemnialna lampa sufitowa LED Nowoczesna lampa sufitowa ze zdalnym sterowaniem Przedpokój Salon Sypialnia Lampa IP44 Wodoodporna
XMTECH 72W Ściemnialna lampa sufitowa LED Nowoczesna lampa sufitowa ze zdalnym sterowaniem Przedpokój Salon Sypialnia Lampa IP44 Wodoodporna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 187
161,42 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: HKGaga
Zdjęcie produktu dla Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
Zdjęcie produktu dla HG, Schimmel Vernichter, Środek do usuwania pleśni, 500 ml  (PRODUKT Z NIEMIEC)
HG, Schimmel Vernichter, Środek do usuwania pleśni, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
210,84 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
105,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Pistolet do masażu Pistolet do masażu elektrycznego Pistolet do masażu LED Pistolet do masażu mięśni szyi Mięśnie ramion 4 prędkości Masażer pleców Głowice tkankowe Retoo
Pistolet do masażu Pistolet do masażu elektrycznego Pistolet do masażu LED Pistolet do masażu mięśni szyi Mięśnie ramion 4 prędkości Masażer pleców Głowice tkankowe Retoo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 208
282,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla HP DeskJet 2720e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
HP DeskJet 2720e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 526
Używany
213,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RE-DRUK
Zdjęcie produktu dla uchwyt ścienny tectake® do telewizorów o przekątnej 26 - 75 cali (66 - 191 cm) z możliwością obracania i pochylania
uchwyt ścienny tectake® do telewizorów o przekątnej 26 - 75 cali (66 - 191 cm) z możliwością obracania i pochylania
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 161
551,99 zł
-36,00 zł
515,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Dywan z wysokim włosiem do salonu shaggy 3D optyka etno boho vintage look miękki rozmiar 120x160 cm
Dywan z wysokim włosiem do salonu shaggy 3D optyka etno boho vintage look miękki rozmiar 120x160 cm
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 70
608,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla 6-czesciowy zestaw malarski KOTARBAU® z taca na farbe do prac remontowych i malarskich
6-czesciowy zestaw malarski KOTARBAU® z taca na farbe do prac remontowych i malarskich
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
78,21 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 143
1 531,63 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla HUDORA 71612, Dorośli, Każda płeć, M, Czarny, Niebieski
HUDORA 71612, Dorośli, Każda płeć, M, Czarny, Niebieski
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
70,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 993
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
176,80 zł
-3,54 zł
173,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 703
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 162
3 742,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla 100 kart Pokémon - język niemiecki - losowo posortowane i potasowane, w tym Emiro TopLoader
100 kart Pokémon - język niemiecki - losowo posortowane i potasowane, w tym Emiro TopLoader
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 331
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 726
1 347,00 zł
-348,00 zł
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2796
212,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2199
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore
Zdjęcie produktu dla Gotowa Gładź Polimerowa Biała 5KG wygładzanie ścian i sufitów spoinowanie płyt G/K LEVEL Plus 14 + Szpachla gładka 225mm
Gotowa Gładź Polimerowa Biała 5KG wygładzanie ścian i sufitów spoinowanie płyt G/K LEVEL Plus 14 + Szpachla gładka 225mm
6,51 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,54 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Buymax® Renforce pościel 200x220 cm ze 100% bawełny 3-częściowa z zamkiem błyskawicznym (1x poszwa na kołdrę, 2x poszewka na poduszkę 80x80 cm), zestaw poszewek na kołdrę
Buymax® Renforce pościel 200x220 cm ze 100% bawełny 3-częściowa z zamkiem błyskawicznym (1x poszwa na kołdrę, 2x poszewka na poduszkę 80x80 cm), zestaw poszewek na kołdrę
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
1 099,99 zł
-540,00 zł
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Szafa MIRJAN24 Tytus D4, szafa z drzwiami skrzydłowymi, szafa z lustrem, do sypialni (kolor: biały)
Szafa MIRJAN24 Tytus D4, szafa z drzwiami skrzydłowymi, szafa z lustrem, do sypialni (kolor: biały)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
3 227,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Isolbau szpachlówka wykończeniowa 5 kg, gładź szpachlowa, gotowa do użycia polimerowo-gipsowa szpachlówka wykończeniowa do wnętrz, biała Q1-Q5
Isolbau szpachlówka wykończeniowa 5 kg, gładź szpachlowa, gotowa do użycia polimerowo-gipsowa szpachlówka wykończeniowa do wnętrz, biała Q1-Q5
94,40 zł/1kg
471,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 383
308,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Recenzje klientów

Na podstawie 4 opinii
Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Waga 15 kg
Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Waga 1,5 kg
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Waga 7 kg
Oceniono dnia 13 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kg
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Knauf AQUAPANEL SkyLite Szpachlówka do spoin i powierzchni 15 kg
Knauf AQUAPANEL SkyLite Szpachlówka do spoin i powierzchni 15 kg
427,61 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dewepro 104690
Dewepro 104690
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
188,40 zł
Sprzedawca: MasterBau
9,42 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Caparol Akkordspachtel SF plus, produkt w wiadrze, 25 kg
Caparol Akkordspachtel SF plus, produkt w wiadrze, 25 kg
186,28 zł
Sprzedawca: MasterBau
7,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Presto Multispachtel 1000g - Prestolith Pro
Presto Multispachtel 1000g - Prestolith Pro
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
54,72 zł
Sprzedawca: ZS2Radteile
54 720,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla System szybkich klipsów do profili gipsowych 100 szt.
System szybkich klipsów do profili gipsowych 100 szt.
65,55 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de
131,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla ATLAS GO! – 25 kg – biała szpachlówka polimerowa do uzyskania idealnych powierzchni
ATLAS GO! – 25 kg – biała szpachlówka polimerowa do uzyskania idealnych powierzchni
103,72 zł
Sprzedawca: MasterBau
4,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Presto Szpachla do tworzyw sztucznych - 250g
Presto Szpachla do tworzyw sztucznych - 250g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
43,34 zł
Sprzedawca: ZS2Radteile
10,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla ATLAS REKORD biała szpachlówka cementowa 25 kg
ATLAS REKORD biała szpachlówka cementowa 25 kg
97,37 zł
-13,55 zł
83,82 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KNAUF SHEETROCK SUPER FINISH – gładziarka do wykończeń, gotowa do użycia, 5,4 kg
KNAUF SHEETROCK SUPER FINISH – gładziarka do wykończeń, gotowa do użycia, 5,4 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
71,97 zł
-5%
67,74 zł
Sprzedawca: MasterBau
12,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg
KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
52,92 zł
Sprzedawca: MasterBau
10,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KNAUF GOLDBAND Gotowa zaprawa gipsowa 10 kg – data produkcji: 11.05.2017
KNAUF GOLDBAND Gotowa zaprawa gipsowa 10 kg – data produkcji: 11.05.2017
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
52,92 zł
Sprzedawca: MasterBau
5,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wypełniacz z włókna szklanego Prestolith 2K puszka Bardzo dobra przyczepność 1000g
Wypełniacz z włókna szklanego Prestolith 2K puszka Bardzo dobra przyczepność 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
116,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,59 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Gotowa do użycia, drobnoziarnista masa szpachlowa Finish, 5 kg, do ścian i sufitów wewnątrz budynków, łatwa do szlifowania
Gotowa do użycia, drobnoziarnista masa szpachlowa Finish, 5 kg, do ścian i sufitów wewnątrz budynków, łatwa do szlifowania
51,65 zł
Sprzedawca: MasterBau
10,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Profesjonalny wypełniacz z utwardzaczem 500g
Profesjonalny wypełniacz z utwardzaczem 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
68,49 zł
Sprzedawca: KOKA
136,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Samopoziomująca masa wyrównująca do podłóg ZL 970, 25 kg
Samopoziomująca masa wyrównująca do podłóg ZL 970, 25 kg
172,48 zł
Sprzedawca: Mujkoberec
6,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla decofill wypełniacz błyskawiczny 400 g
decofill wypełniacz błyskawiczny 400 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
21,59 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
49,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Decotric Decofill szpachlówka wykończeniowa do ścian i sufitów 1000g
Decotric Decofill szpachlówka wykończeniowa do ścian i sufitów 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
32,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
10,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WILCKENS Premium Reparatur Spachtel / 0,4 KG
WILCKENS Premium Reparatur Spachtel / 0,4 KG
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
15,31 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
15,31 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wypełniacz z włókna szklanego z utwardzaczem 250g
Wypełniacz z włókna szklanego z utwardzaczem 250g
51,26 zł
Sprzedawca: KOKA
205,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Szpachelka, skrobak do płyt kartonowo-gipsowych z przedłużonym uchwytem do napraw ścian i sufitów
Szpachelka, skrobak do płyt kartonowo-gipsowych z przedłużonym uchwytem do napraw ścian i sufitów
292,40 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021
53,07 zł/1kg