5,0



Na podstawie 3 opinii
Isolbau Silikon sanitarny 3 x 300 ml, jasnoszary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
453,99 zł
504,43 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Silikon i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Soudal 240FC biały uszczelniacz do spoin Soudaseal FC - elastyczny uszczelniacz, 290ml407,93 zł/1l
118,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Silirub+ S8100 – neutralny silikonowy uszczelniacz do zastosowań sanitarnych – Soudal295,50 zł/1l
88,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silikon Sanitärgrau Kartusche201,60 zł/1l
60,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
SOUDAL SILIKON SANITARNY BIAŁY DO ŁAZIENKI 280 ml114,89 zł/1l
32,17 zł
Sprzedawca: MasterBau

Isolbau Sanitär Silikon 2 x 300 ml, biały - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - w kartuszach
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 2 x 300 ml, szary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 12 x 300 ml przezroczysty – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
188,33 zł/1l
677,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 1 x 300 ml, czarny – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
1 346,63 zł/1l
403,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 36 x 300 ml, biały – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
118,33 zł/1l
1 277,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 4 x 300 ml, kolor antracytowy – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
399,16 zł/1l
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Sanitär Silikon 20 x 300 ml, przezroczysty - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - kartusze
146,50 zł/1l
878,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Sanitär Silikon 20 x 300 ml, jasnoszary - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoszczelny - kartusze
146,50 zł/1l
878,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Sanitär Silikon 36 x 300 ml, szary - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoszczelny - kartusze
118,33 zł/1l
1 277,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Sanitär Silikon 15 x 300 ml, antracyt – Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoszczelny – kartusze
167,78 zł/1l
754,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bostik S730 Silikon sanitarny Pro 300 ml silikonowy uszczelniacz do spoin w kartuszach jasnoszary
1 326,63 zł/1l
397,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sopro Silikon sanitarny szary 15 Silikon do uszczelniania spoin 310ml
1 001,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szary silikon sanitarny PRONOVA, 300 ml.
1 349,97 zł/1l
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Silirub+ S8100 – neutralny silikonowy uszczelniacz do zastosowań sanitarnych – Soudal
366,50 zł/1l
109,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Sista 302081, 280 ml, Uszczelniacz silikonowy, Nadaje się do użytku w pomieszczeniach, Przezroczysty, 1 szt.
1 535,68 zł/1l
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Silikon sanitarny - kartusz, 280 ml, przezroczysty
110,86 zł/1l
31,04 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Silikonowa uszczelniacz Isolbau
Jasnoszary silikonowy uszczelniacz Isolbau to gotowy do użycia, sieciujący octanowo, trwale elastyczny materiał do uszczelniania i wypełniania szczelin w łazienkach i kuchniach. Ten silikonowy uszczelniacz nadaje się do uszczelniania połączeń w pomieszczeniach sanitarnych, takich jak łazienki i kuchnie. Idealny do uszczelniania płytek, wanien, pryszniców, umywalek, zlewozmywaków i mebli kuchennych.
Silikon sanitarny Isolbau należy aplikować równomiernie i bez powstawania pustek za pomocą pistoletu do kartuszy, a następnie wygładzić w czasie schnięcia. Szczególne właściwości: ochrona przed rozwojem pleśni, trwała elastyczność, sieciowanie octanowe, odporność na promieniowanie UV i starzenie, trwała wodoszczelność, możliwość stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
- Zawartość
- 0.9 l
- EAN
- 4061608069161
- Numer producenta
- ISSH3
- Producent
- Isolbau
- Zawartość
- 0.9 l
- EAN
- 4061608069161
- Numer producenta
- ISSH3
- Producent
- Isolbau
Brak hasła ostrzegawczego
Pasuje również do tego

Isolbau Silikon sanitarny 2 x 300 ml, jasnoszary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Sanitär Silikon 2 x 300 ml, biały - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - w kartuszach
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Isolbau Silikon sanitarny 6 x 300 ml, jasnoszary – wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
293,33 zł/1l
527,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 1 x 300 ml jasnoszary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
624,13 zł/1l
187,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Rolety plisowane Faltrollo Magic | casa pura® | Hellgrau | 120 x 200 cm
31,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt

Pokrywa na deskę sedesową w kształcie litery D, Pokrywa na deskę sedesową z funkcją miękkiego zamykania i szybkiego zwalniania, Antybakteryjna pokrywa na deskę sedesową wykonana z materiału Duroplast
142,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Isolbau Silikon sanitarny 12 x 300 ml, jasnoszary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
188,33 zł/1l
677,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 2 x 300 ml, szary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

The Pink Stuff 5060033821114, Pasta (substancja), Wiadro
21,16 zł/1kg
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Pasabahce 5831700, Kwadrat, 300 °C, Szkło, Turcja, 2 szt.
49,99 zł
Sprzedawca: homerci

Zamrażarka Gorenje FN4172CW, pojemność: 194 litry, odwracalne zawiasy drzwi, biała
1 639,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

BroMARKT Łóżko sprężynowe DETROIT z 2 podstawami, materac bonellowy, łóżko tapicerowane, łóżko (Beżowy, Cosmic 10, 180 x 200 cm)
5 315,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

CORNAT silikon w tubce 100ml, przezroczysty, T381199
397,99 zł/1kg
397,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 145,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Gorenje WD2A854ADPS/DE, Od przodu, Wolnostojący, Biały, Lewy, Czarny, Przyciski, Obrotowy
2 817,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 48 x 300 ml, jasnoszary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
108,40 zł/1l
1 560,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Czarny, Tytan
4 099,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Smartiee

Esperanza EKH008, Czarny, Blat, Płyta indukcyjna strefowa, Szkło, 2 stref(y), 2 stref(y)
425,29 zł
Sprzedawca: QIKtech

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Isolbau Silikon sanitarny 2 x 300 ml przezroczysty – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Roleta plisowana Magic nowoczesna ochrona prywatności roleta okienna bez wiercenia jasnoszara 110x200 cm
31,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt

Pokrywa toalety Deska sedesowa Deska sedesowa z nadrukiem Miękkie, uniwersalne okucia Pokrywa toalety 17" Deska sedesowa Łatwa instalacja i czyszczenie Retoo
26,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,89 zł
Sprzedawca: Retoo

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Apple iPhone 13, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Czarny
Odnowiony
1 298,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: SUPPSEL

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - antracyt
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

JUNG LIFEAIR Mobilny klimatyzator bez węża odprowadzającego powietrze, mobilne urządzenie 3 w 1: klimatyzator, oczyszczacz powietrza, nawilżacz, chłodzenie wodne, do 20 m², timer 15,5 godz.
2 141,51 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A++.
Od A+++ do DSprzedawca: Eurostar

ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
113,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

2-Pack Zasłony Przezroczyste Zestaw zasłon do salonu Szalik z woalu z taśmą ołowianą HxW 175x140 cm Biały 61000CN
259,99 zł/1m
454,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Silikon sanitarny w kolorze jasnoszarym
Zawartość 0,9 l
Już wcześniej zamawiałem ten produkt i teraz złożyłem kolejne zamówienie. Dobra jakość wykonania, a kolor idealnie pasuje. Niestety opakowanie ma tylko 300 ml, podczas gdy u innych dostawców jest to 310 ml. Ale cena i tak jest bezkonkurencyjna.
Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Zawartość 0,6 l
Silikon sanitarny świetnie się nakłada.
Oceniono dnia 2 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 0,3 l
Bardzo dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
416,65 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,34 zł/1kg

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,27 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,53 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
63,36 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
151,61 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
60,96 zł
Sprzedawca: MasterBau
217,71 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
48,68 zł
Sprzedawca: MasterBau
173,86 zł/1l

Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
35,56 zł
Sprzedawca: MasterBau
127,00 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
40,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
143,64 zł/1l

Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau
423,38 zł/1l