5,0



Na podstawie 3 opinii
Isolbau Silikon sanitarny 6 x 300 ml, jasnoszary – wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
527,99 zł
293,33 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Silikon i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Silirub+ S8100 – neutralny silikonowy uszczelniacz do zastosowań sanitarnych – Soudal295,50 zł/1l
88,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silikon Sanitärgrau Kartusche201,60 zł/1l
60,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
SOUDAL SILIKON SANITARNY BIAŁY DO ŁAZIENKI 280 ml114,89 zł/1l
32,17 zł
Sprzedawca: MasterBau

Isolbau Silikon sanitarny 4 x 300 ml, kolor antracytowy – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
399,16 zł/1l
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 4 x 300 ml, biały – wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
399,16 zł/1l
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 8 x 300 ml, czarny – wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
241,25 zł/1l
578,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 15 x 300 ml, szary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
167,78 zł/1l
754,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 8 x 300 ml, przezroczysty – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
241,25 zł/1l
578,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Sanitär Silikon 20 x 300 ml, jasnoszary - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoszczelny - kartusze
146,50 zł/1l
878,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Sanitär Silikon 20 x 300 ml, przezroczysty - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - kartusze
146,50 zł/1l
878,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Sanitär Silikon 24 x 300 ml, biały - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - kartusze
135,69 zł/1l
976,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Sanitär Silikon 36 x 300 ml, szary - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoszczelny - kartusze
118,33 zł/1l
1 277,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Sanitär Silikon 15 x 300 ml, antracyt – Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoszczelny – kartusze
167,78 zł/1l
754,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bostik S730 Silikon sanitarny Pro 300 ml silikonowy uszczelniacz do spoin w kartuszach jasnoszary
1 326,63 zł/1l
397,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szary silikon sanitarny PRONOVA, 300 ml.
1 349,97 zł/1l
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sopro Silikon sanitarny szary 15 Silikon do uszczelniania spoin 310ml
1 001,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Silikon sanitarny - kartusz, 280 ml, przezroczysty
110,86 zł/1l
31,04 zł
Sprzedawca: VISO

HAUSA silikon wysokotemperaturowy HS250 trwale elastyczny do 305°C 300ml
947,00 zł/1l
284,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sopro Silikon sanitarny bezbarwny (00) 310 ml
1 522,55 zł/1l
499,99 zł
-28,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
471,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SOUDAL Silikon sanitarny Silirub S przezroczysty wkład 300 ml - 101671
1 735,63 zł/1l
520,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Silikonowa uszczelniacz Isolbau
Jasnoszary silikonowy uszczelniacz Isolbau to gotowy do użycia, sieciujący octanowo, trwale elastyczny materiał do uszczelniania i wypełniania szczelin w łazienkach i kuchniach. Ten silikonowy uszczelniacz nadaje się do uszczelniania połączeń w pomieszczeniach sanitarnych, takich jak łazienki i kuchnie. Idealny do uszczelniania płytek, wanien, pryszniców, umywalek, zlewozmywaków i mebli kuchennych.
Silikon sanitarny Isolbau należy aplikować równomiernie i bez powstawania pustek za pomocą pistoletu do kartuszy, a następnie wygładzić w czasie schnięcia. Szczególne właściwości: ochrona przed rozwojem pleśni, trwała elastyczność, sieciowanie octanowe, odporność na promieniowanie UV i starzenie, trwała wodoszczelność, możliwość stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 1.8 l
- EAN
- 4061608069192
- Numer producenta
- ISSH6
- Producent
- Isolbau
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 1.8 l
- EAN
- 4061608069192
- Numer producenta
- ISSH6
- Producent
- Isolbau
Brak hasła ostrzegawczego
Pasuje również do tego

Isolbau Silikon sanitarny 2 x 300 ml, jasnoszary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 3 x 300 ml, jasnoszary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
504,43 zł/1l
453,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 12 x 300 ml, jasnoszary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
188,33 zł/1l
677,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 4 x 300 ml, kolor antracytowy – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
399,16 zł/1l
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gumowe maty schodowe na zewnątrz Diamond dostępne w 3 rozmiarach 25 x 65 cm
44,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt

HAUSA silikon wysokotemperaturowy HS250 trwale elastyczny do 305°C 300ml
947,00 zł/1l
284,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Isolbau Sanitär Silikon 2 x 300 ml, biały - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - w kartuszach
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Isolbau Silikon sanitarny 1 x 300 ml, czarny – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
1 346,63 zł/1l
403,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Esperanza EKH008, Czarny, Blat, Płyta indukcyjna strefowa, Szkło, 2 stref(y), 2 stref(y)
425,29 zł
Sprzedawca: QIKtech

Xiaomi 99931241 Xiaomi Redmi 9AT Dual-SIM-Smartphone grau 32 GB
995,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Łóżko sprężynowe Masseno ARION 160x200 cm w komplecie z materacem bonellowym i topperem, łóżko tapicerowane z szufladami - beżowy, PAROS 02
4 803,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Przedłużka Szpuli 10M - G3X1.0Mm2 - 4 Gniazda Emos
17,23 zł/1m
172,26 zł
Sprzedawca: TR8

HOME DELUXE - płytki WPC BAVARO - antracyt 1m² | płytki tarasowe, płytki balkonowe, płytki drewniane
213,99 zł/1m²
213,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Elektryczne nożyce do wysokich żywopłotów, teleskopowe nożyce do żywopłotów 56753, nożyce do żywopłotów z długim trzonkiem, 750 W
844,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Smartfon Samsung Galaxy A20e 14,82 cm (5,8 cala), 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci masowej, kolor: czarny
2 671,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics

VASAGLE Retro regał z 2 półkami i drewnianymi drzwiami 120 x 60 x 30 cm Regał drewniany vintage LBC09BX
569,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Dres Nike CU8374-010 dla Dziecięce
313,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FactoryMora

Regał magazynowy 21094, zestaw 2, maks. 640 kg, metalowe półki, srebrny, 160 x 80 x 40 cm
422,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szafa MIRJAN24 Tytus D4, szafa z drzwiami skrzydłowymi, szafa z lustrem, do sypialni (kolor: biały)
3 227,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szafka z lustrem VASAGLE Szafka łazienkowa z regulowanymi półkami, 3 drzwi
249,90 zł
Sprzedawca: homerci

2 x Składany fotel ogrodowy leżak z zagłówkiem i podnóżkiem
756,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Siatka przeciw owadom z aluminiową ramą 25452, stabilna i trwała, 110 x 130 cm
359,99 zł/1m
467,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zlewozmywak ze stali nierdzewnej „Alfa 2R” – prostokątny zlewozmywak do zabudowy z półką ociekową po lewej stronie
618,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

VERCO 10m CAT 7 kabel sieciowy patch kabel płaski RJ45 PC LAN kabel Ethernet płaski biały
7,27 zł/1m
72,72 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Gran Turismo 6
114,97 zł
Sprzedawca: ak-trade

Samsung Galaxy S22 SM-S901B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 12, Schwarz
1 449,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Smartiee

Isolbau Sanitär Silikon 6 x 300 ml, przezroczysty - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoszczelny - kartusze
293,33 zł/1l
527,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SONGMICS Stojak na buty 10 poziomów Szafka na buty Organizer na buty DIY Stojak wtykowy Stojak do przechowywania Biały
234,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Silikon sanitarny w kolorze jasnoszarym
Zawartość 0,9 l
Już wcześniej zamawiałem ten produkt i teraz złożyłem kolejne zamówienie. Dobra jakość wykonania, a kolor idealnie pasuje. Niestety opakowanie ma tylko 300 ml, podczas gdy u innych dostawców jest to 310 ml. Ale cena i tak jest bezkonkurencyjna.
Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Zawartość 0,6 l
Silikon sanitarny świetnie się nakłada.
Oceniono dnia 2 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 0,3 l
Bardzo dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
416,65 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,34 zł/1kg

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,27 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,53 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
63,36 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
151,61 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
60,96 zł
Sprzedawca: MasterBau
217,71 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
48,68 zł
Sprzedawca: MasterBau
173,86 zł/1l

Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
35,56 zł
Sprzedawca: MasterBau
127,00 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
40,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
143,64 zł/1l

Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau
423,38 zł/1l