Szara silikonowa uszczelka Isolbau to gotowa do użycia, na bazie octanu, trwale elastyczna masa uszczelniająca, przeznaczona do uszczelniania i wypełniania połączeń w łazienkach i kuchniach. Ta silikonowa masa uszczelniająca jest odpowiednia do uszczelniania połączeń w pomieszczeniach sanitarnych, takich jak łazienki i kuchnie. Idealna do uszczelniania płytek, wanien, pryszniców, umywalek, zlewozmywaków i mebli kuchennych.
Silikon sanitarny Isolbau należy aplikować równomiernie i bez powstawania pustek w szczelinę za pomocą pistoletu do kartuszy, a następnie wygładzić w czasie, gdy tworzy się warstwa. Szczególne właściwości: ochrona przed rozwojem pleśni, trwała elastyczność, na bazie octanu, odporna na promieniowanie UV i starzenie, trwale wodoodporna, nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Isolbau Silikon sanitarny 2 x 300 ml, szary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
428,99 zł
714,98 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
wt. 13 – śr. 14 października
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Silikon i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
201,53 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej informacji o reklamie
Soudal 240FC biały uszczelniacz do spoin Soudaseal FC - elastyczny uszczelniacz, 290ml
Isolbau Silikon sanitarny 1 x 300 ml, czarny – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
1 346,63 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
403,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
PRONOVA Silikon sanitarny w kolorze bambusowym, 300 ml.
1 349,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
HAUSA Aquarium Silikon HS050 Silikon do szkła Silikonowy klej czarny 310 ml
695,03 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
215,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
CORNAT silikon w tubce 100ml, przezroczysty, T381199
397,99 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
397,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Isolbau Sanitär Silikon 15 x 300 ml, antracyt – Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoszczelny – kartusze
167,78 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
754,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
HAUSA silikon wysokotemperaturowy HS250 trwale elastyczny do 305°C 300ml
947,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
284,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Fermit uszczelniacz do spoin Fermitopp N na bazie silikonu, tuba 100 ml, szary 16061
391,99 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
403,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-12,00 zł
391,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Isolbau Silikon sanitarny 36 x 300 ml, biały – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
118,33 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
1 277,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Isolbau Sanitär Silikon 36 x 300 ml, szary - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoszczelny - kartusze
118,33 zł/1l
1 277,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Isolbau Sanitär Silikon 20 x 300 ml, przezroczysty - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - kartusze
146,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
878,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Isolbau Sanitär Silikon 20 x 300 ml, jasnoszary - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoszczelny - kartusze
146,50 zł/1l
878,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Sopro Silikon sanitarny szary 15 Silikon do uszczelniania spoin 310ml
1 001,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Szary silikon sanitarny PRONOVA, 300 ml.
1 349,97 zł/1l
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Silikonowa uszczelka Isolbau
Szara silikonowa uszczelka Isolbau to gotowa do użycia, na bazie octanu, trwale elastyczna masa uszczelniająca, przeznaczona do uszczelniania i wypełniania połączeń w łazienkach i kuchniach. Ta silikonowa masa uszczelniająca jest odpowiednia do uszczelniania połączeń w pomieszczeniach sanitarnych, takich jak łazienki i kuchnie. Idealna do uszczelniania płytek, wanien, pryszniców, umywalek, zlewozmywaków i mebli kuchennych.
Silikon sanitarny Isolbau należy aplikować równomiernie i bez powstawania pustek w szczelinę za pomocą pistoletu do kartuszy, a następnie wygładzić w czasie, gdy tworzy się warstwa. Szczególne właściwości: ochrona przed rozwojem pleśni, trwała elastyczność, na bazie octanu, odporna na promieniowanie UV i starzenie, trwale wodoodporna, nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Zawartość
0.6 l
EAN
4061608070006
Numer producenta
ISSG2
Producent
Isolbau
Zawartość
0.6 l
EAN
4061608070006
Numer producenta
ISSG2
Producent
Isolbau
Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
N-108000
Brak hasła ostrzegawczego
Pasuje również do tego
Isolbau Sanitär Silikon 2 x 300 ml, biały - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - w kartuszach
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
Philips 3000 series Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact FC9333/09, 900 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, HEPA
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(229)Liczba wystawionych ocen: 229
457,00 zł
Sprzedawca: Warehouse
Szafka pod umywalkę VASAGLE na nóżkach, 3 duże szuflady, 2 półki za drzwiami, 30 x 70 x 64 cm, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(123)Liczba wystawionych ocen: 123
337,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
PRONOVA Silikon sanitarny w kolorze bambusowym, 300 ml.
1 349,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(126)Liczba wystawionych ocen: 126
149,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: ZMH
Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(180)Liczba wystawionych ocen: 180
150,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-24,76 zł
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio
BigDean teleskopowy wieszak na bieliznę pościelową 20m - wysuwany - bez irytującego krzyżaka - wieszak na ubrania XXL z kółkami
311,50 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(122)Liczba wystawionych ocen: 122
622,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
HP ENVY Inspire 7224e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, A4, Bezpośrednie drukowanie, Beżowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(154)Liczba wystawionych ocen: 154
784,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Suwaki do zasłon 7 mm (50 sztuk) do szyn zasłonowych, uniwersalne rolki do zasłon, rolki wewnętrzne do wszystkich popularnych szyn zasłonowych
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(98)Liczba wystawionych ocen: 98
8,49 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Paint-Tyck XXL, szerokość rolki: 230 mm, regulacja długości: 950 mm - 1 500 mm
617,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50
4 145,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime
Floragard – granulat z gliny spienionej do drenażu – podłoże do uprawy hydroponicznej – do skrzynek, donic lub doniczek – 50 l, 001-KAR-0050L, pojedyncze opakowanie
21,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
461,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Bestseller
HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(420)Liczba wystawionych ocen: 420
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
157,86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-3,63 zł
154,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping
Hantle SONGMICS, zestaw 2 szt., 2 x 1 kg, zestaw hantli, hantle, sześciokątne, powłoka neoprenowa, trening siłowy, trening, trening fitness, do użytku domowego
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(279)Liczba wystawionych ocen: 279
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Bateria umywalkowa, bateria kuchenna, kran, armatura, umywalka, czarny kolor, łazienka, bateria umywalkowa do łazienki, bateria umywalkowa mieszająca do łazienki
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
206,40 zł
Sprzedawca: Easybuy
8-częściowy zestaw do herbaty Lumaland - żeliwny imbryk Tetsubin o pojemności 1,4 litra - żeliwny podgrzewacz do imbryka - 2 kubki do herbaty i 2 podstawki - czarny
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
261,76 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Biurko komputerowe 614378 białe, 112 x 82 x 50 cm z szufladą, 2 półki MDF, białe
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34
359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech
Isolbau Maleracryl 1 x 300 ml biały – plastyczno-elastyczny uszczelniacz akrylowy do uszczelniania spoin wewnątrz i na zewnątrz budynków – kartusz
799,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(189)Liczba wystawionych ocen: 189
113,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH
Elektryczna ostrzałka do noży Ostrzałka do noży Suwak do noży 3 tryby ostrzenia Nożyczki do noży Śrubokręt Uniwersalna ostrzałka Profesjonalna osełka Kuchenna retoo
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(174)Liczba wystawionych ocen: 174
208,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(818)Liczba wystawionych ocen: 818
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
416,65 zł/1l
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,34 zł/1kg
Bestseller
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,27 zł/1l
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,53 zł/1l
SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l
SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l
Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
63,36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-25%
47,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
151,61 zł/1l
SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l
SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l
SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l
SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l
Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l
Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l
Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310