4,8



Na podstawie 73 opinii
Buty Adidas Handball Spezial IF6490
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
424,00 zł
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Sneakersy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Buty Adidas Handball Spezial IF7087411,84 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Adidas Handball Spezial Earth Strata 39,30 EUR
514,41 zł
Sprzedawca: SneakerTherapist

Piłka ręczna adidas Special Earth Strata (IF6490) - Rozmiar 40
522,94 zł
Sprzedawca: SneakerTherapist

Adidas Piłka ręczna Spezial Earth Strata IF6490 - 38 2/3
557,28 zł
Sprzedawca: SneakerTherapist

Buty Adidas Adidas Handball Spezial "Aurora Coffee" dla Męskie
504,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Buty Adidas Handball Spezial JQ8903
419,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Butyjana

Adidas Buty Handball Spezial, BD7632
359,99 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
344,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Buty Adidas Handball Spezial IF6562
361,20 zł
-60,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
301,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: V2shop-store

Buty Adidas Handball Spezial IF6562
395,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Adidas Buty Handball Spezial, BD7632
353,00 zł
-8,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
344,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Buty Adidas Handball Spezial IF6562
419,99 zł
-24,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
395,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Buty Adidas Handball Spezial IF6561
399,99 zł
-55,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
344,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Adidas Buty Handball Spezial, BD7632
362,99 zł
-18,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
344,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Adidas Buty Handball Spezial, BD7632
362,99 zł
-18,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
344,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Adidas Buty Handball Spezial, BD7632
362,99 zł
-18,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
344,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Adidas Buty Handball Spezial, BD7632
362,99 zł
-18,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
344,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Buty Adidas Handball Spezial IF6562
419,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Butyjana

Buty Adidas Spezial W IF6491
344,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Buty Adidas Handball Spezial IF6561
399,99 zł
-55,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
344,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Buty Adidas Handball Spezial IF6562
419,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Butyjana
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Buty, które zadebiutowały w 1979 roku jako model dla topowych piłkarzy ręcznych, Adidas Handball Spezial cieszą się teraz popularnością ze względu na swój klasyczny design. Ta wersja została wyposażona w delikatną w dotyku cholewkę z nubuku. Miękka podeszwa zewnętrzna z gumy pozostaje wierna swoim archiwalnym korzeniom.
- Standardowy krój
- Model sznurowany
- Najlepiej sprzedający się model Adidas z kolekcji ORIGINALS
- Nisko profilowana konstrukcja dla lepszej swobody ruchu
- Podeszwa gwarantująca dobrą przyczepność
- Tegoroczny "must have", który powinien mieć każdy w swojej szafie
- Dla osób ceniących sobie oryginalność i klasykę połączoną ze sportowym akcentem
Model adidas Handball Spezial Earth Strata Gum łączy w sobie ziemiste, naturalne odcienie z klasycznym fasonem butów do piłki ręcznej. Te sneakersy przekonują swoją wszechstronnością i autentycznym urokiem vintage.
adidas Handball Spezial Earth Strata (damskie)
Wyróżnij się modą dzięki adidas Handball Spezial Earth Strata, butom, które doskonale łączą sportowy styl i miejski styl. Ziemista kolorystyka Strata wnosi odrobinę natury do Twoich strojów i zapewnia niepowtarzalny wygląd, który sprawdza się zarówno w codziennym noszeniu, jak i podczas uprawiania sportu. Pierwotnie opracowany do piłki ręcznej, ten sneaker oferuje nie tylko doskonałe wsparcie i elastyczność, ale także komfort, którego potrzebujesz przez cały dzień. Klasyczna sylwetka i charakterystyczne trzy paski tworzą nostalgiczny klimat retro, który przenosi Cię w czasie, pozostając jednocześnie nowoczesnym.
Połącz Handball Special z dżinsami, spodniami do biegania lub swobodną sukienką - jest wszechstronny i szybko stanie się ulubionym w Twojej kolekcji butów. Zafunduj sobie adidas Handball Spezial Earth Strata i przekonaj się, jak możesz wyglądać pewnie i stylowo na każdym kroku.
Ashwood Park od Timberland to lekkie i wytrzymałe sneakery. Wysokiej jakości skórzana cholewka zapewnia wysoki poziom komfortu. Wyściółka została wykonana z materiału tekstylnego ReBOTL®, który częściowo pochodzi z recyklingu. Gumowa podeszwa oferuje optymalną przyczepność, a antybakteryjna wkładka Ortholite® utrzymuje stopy w przyjemnej świeżości nawet po długim okresie noszenia. Ashwood Park to model, który doskonale komponuje się z casualowym męskim lookiem.
To obuwie łączy w sobie funkcjonalność, komfort i ponadczasowy design. Staranna obróbka oraz wysokiej jakości materiały zapewniają przyjemne uczucie podczas noszenia i wszechstronne zastosowanie w codziennym użytkowaniu.
Marka: adidas Originals, Płeć: Uni , Rodzaj produktu: Sneaker, Kolor: Brązowy, Materiał: Zamsz Zapięcie: Sznurowane
Adidas Handball Special Brown Earth Strata to pierwszorzędny wybór zarówno dla entuzjastów piłki ręcznej, jak i miłośników sneakersów. Dzięki efektownemu wzornictwu w odcieniach brązu i ziemi, buty te przyciągają wzrok na boisku lub w wolnym czasie. Wykonane z wysokiej jakości zamszu i wyposażone w wytrzymałą gumową podeszwę, oferują doskonałą przyczepność i stabilność. Specjalna technologia amortyzacji zapewnia komfort i wsparcie, nawet podczas intensywnych sytuacji w grze. Dzięki Adidas Handball Special Brown Earth Strata jesteś gotowy, aby przenieść swoją grę na wyższy poziom.
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Buty Adidas Handball Spezial IF6490
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Butyjana

Buty Adidas Handball Spezial IF6490
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Butyjana

Buty Adidas Handball Spezial IF6490
424,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Ariete 2877/03, 1,7 l, 2000 W, Beżowy, Wskaźnik poziomu wody, Bezprzewodowy, Filtrowanie
210,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolina 305 cm Czarna + siatka zabezpieczająca + drabinka
719,49 zł
Sprzedawca: Aga24

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Buty Adidas Handball Spezial IF6490
429,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Butyjana

Buty Adidas Handball Spezial IF6490
424,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Buty Adidas Handball Spezial IF6490
424,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Buty Adidas Handball Spezial IF6490
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Butyjana

COSTWAY Zestaw 2 ławek ogrodowych z drewna akacjowego, odpornych na warunki atmosferyczne, ławka bez oparcia, łukowata ławka drewniana, ławka parkowa, ławka, naturalna
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

AGA Leżak z daszkiem ogrodowy MR4254-Grey stalowy szary
143,75 zł
Sprzedawca: Aga24

Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
892,03 zł
Sprzedawca: mindsupply

Gorenje GV 520 E 10 EB, W pełni wbudowany, Wąski (45 cm), Czarny, Standard (80 - 85 cm), Przyciski, Zimny
1 953,80 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Eoshop

Zestaw hantli SONGMICS, zestaw 2 sztuk, trening siłowy, dom, biuro
280,99 zł
-65,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
215,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Apple MKHT3FD/A Apple Watch S7 Alu 41mm Green (Bracelet Clover) LTE iOS
Odnowiony
843,48 zł
Sprzedawca: JANADO

Stölzle Lausitz Power Weißweinkelch 402 ml 6er Set Weißweingläser spülmaschinenfest bleifreies Kristallglas hochwertige Qualität elegant und
268,00 zł
Sprzedawca: TR8

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Szafka na buty ALIGHTUP, 3-rzędowa, 7 poziomów, 14 przegródek, regał na buty, system modułowy typu "zrób to sam", wkładane przegrody, modułowa szafka na buty, 122 x 32 x 122 cm, biała
163,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

SoBuy FSB29-G Stolik konsolowy ze złotą metalową ramą Stolik do przedpokoju Stolik dekoracyjny Stolik boczny Pokój dzienny Strefa wejściowa
304,95 zł
-38,57 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
266,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Komoda Selsey Bemmi 3-drzwiowa, beżowa z czarnymi nogami, 150 cm
2 084,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Buty Adidas Handball Spezial IF6490
424,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Birkenstock Madrid BIG BUCKLE FL - Klapki damskie - black-hex, rozmiar:38 EU
698,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kawowy 80x36x80 cm z efektem czarnego marmuru | Wohnling
476,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FineBuy_de

Buty Adidas Handball Spezial IF6562
419,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Butyjana

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Włosy puszące się, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wzmacniający, 250 ml
316,72 zł/1l
79,18 zł
Sprzedawca: Glampact

Apple iPad , 27,9 cm (11"), 2360 x 1640 px, 128 GB, iPadOS 18, 477 g, Srebrny
2 287,87 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Veja Sneakers VO0320515B430 in Green color size 41
418,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Buty Adidas Handball Spezial IF6490
424,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Moje nowe ulubione trampki
Rozmiar buta 40
Dostawa była szybka, kolor jest naprawdę piękny, a materiał/skóra jest bardzo miękka. W zestawie są nawet dodatkowe brązowe sznurówki. Czego do tej pory nie wiedziałam, to fakt, że model Adidas Spezial ma właściwie wyprofilowaną wkładkę, a ten model jej nie ma – podeszwa jest płaska. Ale dam sobie z tym radę.
Oceniono dnia 15 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Adidas
Rozmiar buta 40
Jestem całkowicie podekscytowany tym, jak PIĘKNY jest ten sneaker Adidas !!! szybka wysyłka była SUPER. Firma ELTRADE, z której przyszedł sneaker ..... za to wielka pochwała. Cena / wydajność jest SUPER !!! Absolutna REKOMENDACJA ZAKUPU !!! Często zamawiałem drogie marki w KAUFLAND i zrobię to ponownie. DZIĘKUJĘ - wszystko na najwyższym poziomie
Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne buty
Rozmiar buta 42
Nieco szerszy krój. Zazwyczaj noszę rozmiar 42, ale w przypadku tych butów pasuje mi rozmiar 42,5. Świetny kolor, dokładnie taki jak na zdjęciu. Dostawa trwała nieco dłużej niż zapowiadano, ale nadal mieściła się w akceptowalnym zakresie. Jestem bardzo zadowolony i chętnie złożę kolejne zamówienie w Kauflandzie. Polecam!
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
"Stabilna" jakość Adidas
Rozmiar buta 42 2/3
Handball Spezial to buty, które sam nosiłem w różnych wersjach od czasów młodości. Modna wersja dla mojej córki również spełnia znane oczekiwania jakościowe.
Oceniono dnia 23 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Buty halowe Adidas
Rozmiar buta 42
Jestem bardzo zadowolony z tych butów. Nawet lepsze niż się spodziewałem. Błyskawiczna dostawa. Tak trzymajcie!
Oceniono dnia 3 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowalające produkty i usługi
Rozmiar buta 41 1/3
Rozmiar pasuje idealnie, a komfort jest dokładnie taki, jak oczekiwano. Czy to prezent świąteczny? Dziękuję również za czekoladki.
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładny but, bezbłędne zamówienie i dostawa
Rozmiar buta 40 2/3
Bardzo ładny but, dopasowanie super wygodne, sznurówki w dwóch kolorach, świetny stosunek jakości do ceny!
Oceniono dnia 17 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Buty Adidas
Rozmiar buta 37 1/3
Moja wnuczka była zachwycona i powiedziała babci: "Wiesz, nigdy nie miałam tak ładnych i wygodnych butów, dziękuję babciu".
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Adidas Campus 00s 40



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
498,00 zł
Sprzedawca: basketo_pl

Nike Air Jordan 4 Retro "Black Cat" FV5029-010, Rozmiar: 46



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
899,00 zł
Sprzedawca: Kick_House

JOSEF SEIBEL Jill 02 | Sneakersy dla Kobiety | biały
715,50 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Gant Cuzima Sneaker Brązowy
584,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Buty Gant 32633206G126
584,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Buty Gant Cuzima 32533198G981
584,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Nike Buty Air Jordan 12 Retro, CT8013114
772,80 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Buty Nike Air Max 95 DZ4511300
1 125,96 zł
Sprzedawca: Kixpoint

Nike Sneakers CW2288-111 in White color size 45



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(368)Liczba wystawionych ocen: 368
399,99 zł
Sprzedawca: Kick_House

Adidas Sneakers EG4958 in White color size 39 1/3



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
499,00 zł
Sprzedawca: Kick_House

Jordan 4 Retro White Cement - FV5029-100



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
899,99 zł
Sprzedawca: Kick_House

Skechers 180728 Biały
449,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Skechers Sneaker Sneaker Leather
449,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Nike Buty Air Max 2090, DC4117001
995,11 zł
Sprzedawca: Kixpoint

Nike Buty Air Max Ltd 3, 687977020



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(66)Liczba wystawionych ocen: 66
543,24 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Nike Air Max 90 43



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
576,41 zł
-18,88 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
557,53 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Rieker Sneaker Sneaker tekstylny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
404,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Rieker Sportowe sznurowane buty męskie 32313838363030 Białe 43 EU
404,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Rieker Sneaker Sneaker tekstylny
404,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven