5,0



Na podstawie 2 opinii
Biofos Professional biologiczny preparat do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków karton 1 kg + 150g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
58,00 zł
48,33 zł / 1kg
+ 14,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
10h 05m 28s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Uniwersalne środki czyszczące i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kwas octowy ESENCJA OCTOWA 80% 2l Flexol19,50 zł/1l
39,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
Soda kaustyczna 4x5kg - Wodorotlenek sodu NaOH 20kg Granulat techniczny11,75 zł/1l
235,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
Gliceryna roślinna 99,5 5L Flexol21,19 zł/1l
105,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
Preparat do czyszczenia elewacji, koncentrat do czyszczenia elewacji, 1 litr95,00 zł/1kg
95,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Microbec Ultra do szamba 25g – eukaliptusowy, enzymatyczny preparat
19,95 zł/1kg
4,39 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Czteroboran sodu dziesięciowodny 99,99% - Boraks - 1kg
10,19 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: TOOLSTATIC-BRAND

Soda kalcynowana – węglan sodu - 1kg
10,55 zł/1kg
10,55 zł
Sprzedawca: TOOLSTATIC-BRAND

Viss PROFESSIONAL 7510837 Mleczko do szorowania Viss PROFESSIONAL 2,00 l
1 338,20 zł/1l
66,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Clinex Anti-Oil 1L do silnie zaolejonych posadzek
24,16 zł/1l
24,16 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Izopropanol 1000L 99,9% IPA Alkohol czyszczący Odtłuszczacz do elektroniki GiDeli
10,79 zł/1l
10 788,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Voigt 120, Środek do czyszczenia urządzeń sanitarnych, 1l
28,34 zł/1l
28,34 zł
Sprzedawca: Kams

Preparat do szamb Biofos 25g saszetka, aktywne bakterie i enzymy, lawendowy
196,33 zł/1kg
5,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Proszek do czyszczenia szorowania ATA Sheuer Pulver 500g - Bref Power
19,43 zł/1l
16,00 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kwas octowy - Esencja Octowa 80% - 5l
10,30 zł/1kg
51,50 zł
Sprzedawca: TOOLSTATIC-BRAND

Proszek do czyszczenia – worek 1 kg | SONETT
26,16 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: taleoo

Cif, Mleczko z wybielaczem, 1001g
24,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Almawin, Orangenöl Reiniger, 500 ml
179,42 zł/1l
89,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Izopropanol 10 l 99,9% IPA Alkohol czyszczący Odtłuszczacz do elektroniki GiDeli
15,92 zł/1l
159,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Soda oczyszczona 1kg Brat.pl
5 690,00 zł/1l
5,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Preparat do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków 1kg+150g
Biofos Professional do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków posiada innowacyjną formułęActive Max z biologicznie aktywnym składnikiem (probiotykiem), który działa kompleksowo w przydomowej instalacji sanitarnej przyspieszając procesy rozkładu i upłynniania ścieków.
Zalety:
- Eliminuje nieprzyjemne zapachy.
- Zmniejsza ryzyko powstawania osadów i zatorów.
- Zapewnia rzadsze opróżnianie szamba.
- Chroni domowy system kanalizacyjny.
- Eliminuje i zapobiega powstawaniu osadów.
- Zawiera mikroorganizmy bezpieczne dla ludzi i zwierząt.
- Zawiera 100% naturalny ekstrakt z lawendy.
Dawkowanie:
- Dawka początkowa: 2 sztuki na 3 m³.
- Dawka podtrzymująca w zależności od objętości zbiornika:
- 1-3 m³ - 1 miarka na tydzień
- 4-8 m³ - 2 miarki tygodniowo
- >8 m³ - 4 łyżki miarowe tygodniowo
Parametry:
- Producent: Biofos
- Waga: 1,15 kg
- Opakowanie: woreczek strunowy
- Zastosowanie: Eliminacja nieprzyjemnych zapachów, ochrona szamba przed osadami i zatykaniem
Biofos Professional biologiczny preparat do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków karton 1 kg + 150g
- Producent
- GRUPA INCO
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1200 g
- EAN
- 5900498026788
- Producent
- GRUPA INCO
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1200 g
- EAN
- 5900498026788
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P102: Chronić przed dziećmi.
P273: Unikać uwolnienia do środowiska.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Tabletki do szamb Biofos Profi z 12+4 sztukami gratis
25,97 zł/1kg
29,86 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk

Tabletki Do Szamb 16 Szt. X 20G Microbec Ultra Bros
845,14 zł/1kg
31,27 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk

Microbec Ultra Bakterie Do Szamba Proszek Do Szamb Cytrynowy 25g 1 Saszetka
191,60 zł/1kg
4,79 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Bros Microbec Ultra, Preparat do latryn i suchych toalet, 4 saszetki
119,00 zł/1kg
11,90 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
807,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

AREBOS prysznic solarny 20 L prysznic ogrodowy prysznic basenowy prysznic zewnętrzny prysznic kempingowy
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Sanitas | Biopreparat Sanidenn Tabs - 100 sztuk - 96 + 4 gratis - Wysoka koncentracja bakterii - Neutralizacja zapachów
245,71 zł/1kg
185,80 zł
-56,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,00 zł
Sprzedawca: Sanitas

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 140,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Rower elektryczny 18 Ah 28 cali, rower elektryczny E-City E-Bikes & E-HollandräderPedelec Unisex 7 biegów E-Citybike 25 km/h dla kobiet i mężczyzn Wodoodporny IP54 2026
3 899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Fontanna solarna LED z akumulatorem, pompa solarna do stawu, pompa wodna solarna 10W do użytku zewnętrznego, idealna do stawu, ogrodu, jako kąpieliska dla ptaków
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: foreverspeed-eu

Kosiarka spalinowa FUXTEC FX-RM4180, 1,3kW, 41cm, 18kg, kosz 45L, regulacja wysokosci
669,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC

Schogetten czekolada mleczna 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Rower 20 cali dla dziewczynki 6 biegów Shimano Heart Bike różowy Sun Baby
989,77 zł
-104,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
885,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Babyboutik

Fiqops – mata osłonowa z PVC, osłona prywatności, ogrodzenie osłonowe, ogrodzenie ogrodowe, osłona balkonowa, osłona przeciwwiatrowa, okładzina balkonowa, kolor antracytowy, 80 x 300 cm
43,34 zł/1m
130,01 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Yuet-Chi

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Półka pod pralkę Półka pod toaletę 160 x 47 cm Półka łazienkowa Półka pod toaletę Półka łazienkowa Otwarte półki Łatwa w montażu Wielofunkcyjna Biała, Retoo
49,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Preparat do szamb eukaliptusowy 1,2kg Skuteczna biodegradacja szamba
45,85 zł/1kg
55,02 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Aktywator do Szamb Tabletka 20g Oczyszcza i neutralizuje zapachy
7,80 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Dywan zewnętrzny odporny na pogodę, na taras, balkon, ogród i kuchnię. Płasko tkany, wygląd sizalu, zmywalny. Rozmiar: 60 X 100 cm , Kolor : Niebieski
169,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SIMPEX24

Markiza boczna Dubai 25412, nowoczesna ochrona prywatności do ogrodów i tarasów, 300 x 180 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

29080 Taca do płukania stóp 56 x 46 x 9 cm
132,26 zł/1m²
34,07 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Eoshop

wielofunkcyjna sofa rozkładana 6 w 1 150 cm, rozkładane podwójne łóżko ze zdejmowanym oparciem, schowkami i 2 poduszkami, nowoczesny lniany futon
1 399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
1 669,70 zł
-275,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

7-strefowy materac ergonomiczny 180x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
599,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - kremowy
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Astonish | Uniwersalny środek czyszczący z olejkiem pomarańczowym - 750 ml - Środek do czyszczenia wielu powierzchni - Świeży zapach - Skuteczne czyszczenie
11,69 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,59 zł/1l

Kwas octowy ESENCJA OCTOWA 80% 2l Flexol



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
39,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
19,50 zł/1l

Soda kaustyczna 4x5kg - Wodorotlenek sodu NaOH 20kg Granulat techniczny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
235,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
11,75 zł/1l

Pine Sol | Uniwersalny środek czyszczący - Lawenda - 709 ml - Środek czyszczący - Domowy środek czyszczący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
52,17 zł/1l

The Pink Stuff 5060033823675, 500 ml, Krem, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
29,98 zł/1l

Pure Chemical | Nadwęglan Sodu - 5 Kg - Aktywny Tlen - Właściwości Utleniające - Detergent Do Użytku Domowego



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
83,37 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
16,67 zł/1l

Pine Sol | Uniwersalny środek czyszczący Cytryna - 709 ml - Świeży zapach - Uniwersalny środek czyszczący - Domowy środek czyszczący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
42,30 zł/1l

Gliceryna roślinna 99,5 5L Flexol



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
105,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
21,19 zł/1l

Clean - Ekologiczne i skuteczne czyszczenie powierzchni, podłóg i dywanów 1l
57,59 zł
Sprzedawca: cleaning-shop
57,59 zł/1l

Elbow Grease | Citric Acid Cleaner - 250 G - Naturalny - Przyjazny dla środowiska - Wszechstronne zastosowanie
13,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,96 zł/1l

Preparat do czyszczenia elewacji, koncentrat do czyszczenia elewacji, 1 litr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,00 zł/1kg

HOTREGA Flechtex Środek do usuwania porostów z powierzchni kamiennych 750ml



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
98,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
130,77 zł/1l

Płyn Do Czyszczenia Szyb Astonish Eukaliptus I Cytryna 750 Ml
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
47,96 zł/1kg

Odplamiacz do tkanin Chante Clair 500 ml
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,78 zł/1l

Żel Smacchiatore tessuti Liquido Extra Power 375ml - Chante Clair
39,45 zł
Sprzedawca: BEBELUC
105,20 zł/1l

Sil SIFG8 Sil 1 für Alles Fleckenentferner Gel, 1,3 l



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,98 zł/1l

Elbow Grease | Pasta czyszcząca 350g - Uniwersalne zastosowanie - Usuwa uporczywe plamy - Zapach cytrynowy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
28,26 zł/1l

Spray Do Czyszczenia 750Ml Z Wybielaczem ** Astonish



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,69 zł
Sprzedawca: Lemonbite
14,61 zł/1kg

Elbow Grease, Cream Cleaner, Mleczko do czyszczenia, 540g (PRODUKT Z NIEMIEC)
9,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
16,65 zł/1kg

Elbow Grease | Pasta czyszcząca - 540 g - Mikrokryształki - Świeży zapach grejpfruta - Skuteczne czyszczenie



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,95 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
16,65 zł/1l