Zawartość:
2.64 l- 1.76 l
- 2.64 l
Syrop do SodaStream Pepsi x6
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
129,99 zł
49,24 zł / 1l
+ 12,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop barmański arbuzowy 700ml - RiobaJednorazowe39,70 zł/1l
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazowe
94,73 zł/1l
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, schwip 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 sztJednorazowe
363,61 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów SodaStream o smaku coli pozwala przygotować do 9 l 440 ml napojuJednorazowe
37,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Syrop do SodaStream Mirinda x6Jednorazowe
45,45 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream 7UP x6Jednorazowe
46,59 zł/1l
122,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Mirinda bez cukru 440 ml x6Jednorazowe
64,43 zł/1l
170,09 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream PepsiJednorazowe
56,05 zł/1l
73,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 ml x6Jednorazowe
47,72 zł/1l
125,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1924216490, Syrop do saturowania, Cytrus, 440 mlJednorazowe
93,02 zł/1l
40,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream 1524211490, Syrop do saturowania, Cherry, 440 mlJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Sodastream Pepsi, Mirinda, 7 UPJednorazowe
48,48 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream 7UP zero, Pepsi maxJednorazowe
62,49 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Schwip Schwap Cola Orange x6Jednorazowe
49,24 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop SodaStream Cytryna Limonka 440mlJednorazowe
48,48 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo

2x Syrop Sodastream Mirinda PepsiJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Syrop Pepsi w zestawie 6 sztuk!
Rozkoszuj się smakiem świeżo przyrządzonego napoju. Zestaw zawiera 6 syropów Pepsi 440ml, które z łatwością ugaszą Twoje pragnienie!
Średnie wartości odżywcze w gotowym napoju Pepsi (13ml syropu na 250 ml napoju)
Wartość energetyczna: 142kJ/34kcal, tłuszcz: 0g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0g, węglowodany 8,4g z czego cukier 8,4g, białko 0g, sól 0,05g, Kofeina: Tak, Substancje słodzące: Tak, Substancje konserwujące: Tak
Jak używać?
3 Proste Kroki
- Zabąbelkuj świeżą, zimną wodę w ekspresie SodaStream.
- Przechyl butelkę SodaStream pod lekkim kątem i dodaj kilka kropelek syropu do zabąbelkowanej wody.
- Potrząśnij delikatnie butelką, żeby wymieszać dobrze smak i …orzeźwij się bąbelkami!
- Zawartość
- 2.64 l
- Lista składników
- Składniki znajdują sie w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych znajduje się w opisie
- Waga
- 610 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- Sodastream
- Producent
- Zakres dostawy
- 2
- EAN
- 5904569509590
- Zawartość
- 2.64 l
- Lista składników
- Składniki znajdują sie w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych znajduje się w opisie
- Waga
- 610 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- Sodastream
- Producent
- Zakres dostawy
- 2
- EAN
- 5904569509590
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Lipton Syrop do napojów bezalkoholowych Ice Tea Peach 440ml (opakowanie 6 sztuk)Jednorazowe
42,04 zł/1l
110,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazowe
94,73 zł/1l
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

4x Syrop do SodaStream PepsiJednorazowe
52,84 zł/1l
92,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, schwip 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 sztJednorazowe
363,61 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów SodaStream o smaku coli pozwala przygotować do 9 l 440 ml napojuJednorazowe
37,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowaJednorazowe
107,96 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
79,52 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Classics Orange, Syrop do saturowania, Pomarańczowy, Pomarańczowy, 440 ml, 7 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Tri Top Orange Mandarine 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sodastream Rockstar Energy Original syrop do napojów bez cukru 440ml (opakowanie 3 szt.)Jednorazowe
62,87 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: esiteo

6x Syrop SodaStream Rockstar Original Zero 440MLJednorazowe
56,81 zł/1l
149,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 2270303, 440 ml, CytrynaJednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1424227490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów Teisseire Lemon/Lemon 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe
103,50 zł/1kg
72,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml + 4 zielone palmy 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
69,17 zł/1l
103,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
349,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Terra, Czarny, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
264,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Cola + Orange Sugar Free Syrup 440ml, 6 sztukJednorazowe
45,49 zł/1l
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo

4x Syrop do SodaStream Pepsi Max Bez Cukru 440mlJednorazowe
56,81 zł/1l
99,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Pepsi Max Bez Cukru 440 mlJednorazowe
58,33 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: esiteo

MSI Thin GF63 12UC-667 - Intel Core i5 12450H - FreeDOS - GF RTX 3050 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 39,6 cm (15,6") 1920 x 1080 (Full HD) @ 144 Hz - 802.11a/b/g/n/ac/ax - Schwarz
12 343,09 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop do SodaStream Red Berries 440mlJednorazowe
184,68 zł/1l
81,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe
29,32 zł/1l
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l