4,9



Na podstawie 14 opinii
Syrop do napojów SodaStream o smaku coli pozwala przygotować do 9 l 440 ml napoju
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
37,01 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
10h 39m 29s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop do napojów Teisseire Lemon/Lemon 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe103,50 zł/1kg
72,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Mathieu Teisseire Syrop do napojów o smaku kokosowym 0,7 l (1 sztuka)Jednorazowe124,19 zł/1l
86,93 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Riemerschmid, smak marakui, 700 mlJednorazowe166 400,01 zł/1l
116,48 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Syrop Monin Bitter Aperitif bezalkoholowy, idealny do koktajli, 1000 mlJednorazowe47 210,00 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazowe
94,73 zł/1l
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
41,66 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Classics Orange, Syrop do saturowania, Pomarańczowy, Pomarańczowy, 440 ml, 7 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Syrop deserowy, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka, ButelkaJednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1424227490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1524211490, Syrop do saturowania, Cherry, 440 mlJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1524209490, Syrop do saturowania, Szary, Pomarańczowy, Czerwony, Cola, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowaJednorazowe
107,96 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów SodaStream bez cukru o smaku czerwonych jagód 440 ml (opakowanie 2 szt.)Jednorazowe
60,22 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1424226490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
79,20 zł/1l
34,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, schwip 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1924223490, Syrop do saturowania, Niebieski, Brązowy, Zielony, Biały, Żółty, Brzoskwinia, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SYROP SODASTREAM COLA
koncentrat do saturatora SodaStream pozwoli Ci na zrobienie od 9l Coli. Syrop może być również stosowany do rozpuszczania w wodzie, co zagwarantuje niepodrabiany smak.
Zawartość syropu: 440 ML
Jak używać?
3 Proste Kroki
- Zabąbelkuj świeżą, zimną wodę w ekspresie SodaStream.
- Przechyl butelkę SodaStream pod lekkim kątem i dodaj kilka kropelek syropu do zabąbelkowanej wody.
- Potrząśnij delikatnie butelką, żeby wymieszać dobrze smak i …orzeźwij się bąbelkami!
Zagęszczony napój o smaku cola. Napój o obniżonej wartości energetycznej. Zawiera cukier i substancje słodzące
Składniki: cukier, woda, barwnik spożywczy (karmel amoniakalno-siarczynowy), kwasy (kwas fosforowy), substancje słodzące (acesulfam K, suklaroza), aromat, regulatory kwasowości (cytryniany sodu), stabilizator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), aromat: kofeina
Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 59 kJ /14 kcal, w 250 ml1 - 148 kj /35kcal, (% na 250 ml **) - (2%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0g, w 250 ml1 - 0g, (% na 250 ml **) - (0%)
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone
w 100 ml - 0g, w 250 ml1 - 0g, (% na 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - 3,5 g, w 250 ml1 - 8,8 g
- w tym cukry
w 100 ml - 3,5 g, w 250 ml1 - 8,8 g, (% na 250 ml **) -(10%)
- Białko
w 100 ml - 0g, w 250 ml1 - 0g
- Sól
w 100 ml - <0,01g, w 250 ml1 - <0,01g, (% na 250 ml **) - < (1%)
**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porcja. Zawiera około 45 porcji
Instrukcja: Napełnij zakrętkę koncentratu do wewnętrznej środkowej linii, wlej do szklanki 250 ml i uzupełnij wodą gazowaną. Najlepiej spożyć przed: patrz na zakrętkę lub spód opakowania
Syrop do coli SodaStream - łatwe przygotowanie pysznych lemoniad
Napoje bezalkoholowe, a zwłaszcza lemoniady, są popularne wśród młodych i starszych - zwłaszcza latem spożycie napojów orzeźwiających gwałtownie wzrasta. Te smaczne napoje można znaleźć w prawie każdym gospodarstwie domowym, zwłaszcza w rodzinach z dziećmi. Jest tylko jedna poważna wada: nie ma końca niekończącemu się noszeniu butelek. Szklane butelki są szczególnie ciężkie, a powstający w nich osad niepotrzebnie się gromadzi. Z kolei plastikowe butelki zwiększają ślad ekologiczny i wytwarzają ogromną ilość odpadów. Od lat istnieje proste rozwiązanie - SodaStream, który w kilka sekund zamienia wodę z kranu w wodę gazowaną. Dodaj odrobinę aromatu, takiego jak syrop SodaStream cola, a uzyskasz doskonałą przyjemność. Wystarczy samodzielnie wymieszać napoje, aby zmienić intensywność smaku według własnego uznania lub wypróbować i wymieszać inne rodzaje syropów.
Idealny na przyjęcia i dla rodzin - syrop do coli SodaStream
SodaStream upraszcza wiele prac domowych i zapewnia większą elastyczność w organizacji nawyków związanych z piciem. Jeśli wolisz całkowicie unikać cukru, możesz również wybrać lekką wersję syropu do coli SodaStream lub darmowe syropy z aromatyczną bazą owocową.
Syrop do coli SodaStream nadaje się nie tylko do użytku i spożycia w domu, ale jest również idealny na letnie przyjęcia i imprezy w ogrodzie. Jeśli organizujesz przyjęcie, nie musisz dźwigać skrzynek z wyprzedzeniem i płacić dużo pieniędzy za drogie gotowe mieszanki - dzięki SodaStream i pasującym smakom, takim jak SodaStream Syrup Cola, możesz przygotować pyszne koktajle lub bezalkoholowe napoje bezalkoholowe w mgnieniu oka. Dodaj na przykład odrobinę limonki i przygotuj dla swoich gości nieodparty smak Cuba Libre. przy okazji: syrop SodaStream Cola może być również bez ekspresu do wody gazowanej - wystarczy dodać niewielką ilość syropu do szklanki lub karafki według własnego gustu i wymieszać z wodą z kranu lub gazowaną. Syrop SodaStream Cola jest w butelce o pojemności 440 ml, która wystarcza na około 9 litrów gotowego do spożycia napoju. Aby uzyskać autentyczne doznania smakowe, najlepiej zmieszać jedną część syropu z 23 częściami wody - ale oczywiście to od Ciebie zależy, czy chcesz tylko odrobinę smaku coli, czy pełną intensywność.
Przygotowanie:
1. Przygotuj butelkę z wodą gazowaną.
2. Napełnij nasadkę dozującą syropem do linii pomiarowej. Linie dla 0,25/0,5/1 litra napoju.
3. Trzymaj butelkę pod kątem i powoli wlewaj syrop.
4. Zamknij butelkę i delikatnie zawiruj. Gotowe!
- SodaStream Syrup Cola
- butelka 440 ml
Dawkowanie: Zmieszaj 1 część syropu + 23 części wody w szklance lub butelce.
Zawartość: 440 ml syropu do napojów, wystarczające na 9 litrów gotowego do spożycia napoju.
Zakres dostawy obejmuje:
Syrop SodaStream Cola 440ml
Zamów teraz syrop SodaStream Cola i ciesz się orzeźwiającym smakiem coli w każdej chwili! teraz i poczuj różnicę!
Cola SodaStream 440 ml to koncentrat o klasycznym, dobrze znanym smaku. Pozwala przygotowaæ w domowych warunkach ulubion¹ colê w takich proporcjach jakie preferujemy. Syrop ma w³aœciwoœci wspomagajredukcjê zmêczenia i przemianê materii.
Koncentraty SodaStream to rozwi¹zanie u³atwiajznaczograniczenie korzystania z jednorazowych plastikowych butelek w duchu troski o œrodowisko naturalne.
Jedno opakowanie pozwala przygotowaæ ok. 9 litrów napoju.
Koncentraty SodaStream przeznaczone s¹ do u¿ytku w saturatorach SodaStream lub do rozcieñczania w wodzie.
Najlepiej spo¿yæ przed: 6 lipiec 2025
Wystarcza na ok. 9 litrów gotowego do spożycia napoju! Świeżo przygotowany w kilka sekund! Wystarczy wymieszać z wodą w szklance lub butelce, aby dopasować do swoich upodobań!
Sodastream Cola Sirup 1424220490 440ml
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Smak
- Cola
- Zawartość
- 0.44 l
- Lista składników
- cukier, woda, kwas (kwas cytrynowy), naturalny aromat cytrynowy i limonkowy z innymi naturalnymi aromatami, regulator kwasowości (cytryniany sodu), substancja słodząca (acesulfam K), substancja konserwująca (sorbinian potasu), substancja słodząca (sukraloza)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 590 g
- Wymiary
- nieokreślony
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- Sodastream
- Producent
- Model
- nicht spezifiziert
- Wersja
- nieokreślony
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- nieokreślony
- Numer producenta
- 1424220011
- EAN
- 8719128117874
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Smak
- Cola
- Zawartość
- 0.44 l
- Lista składników
- cukier, woda, kwas (kwas cytrynowy), naturalny aromat cytrynowy i limonkowy z innymi naturalnymi aromatami, regulator kwasowości (cytryniany sodu), substancja słodząca (acesulfam K), substancja konserwująca (sorbinian potasu), substancja słodząca (sukraloza)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 590 g
- Wymiary
- nieokreślony
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- Sodastream
- Producent
- Model
- nicht spezifiziert
- Wersja
- nieokreślony
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- nieokreślony
- Numer producenta
- 1424220011
- EAN
- 8719128117874
Instrukcje bezpieczeństwa
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

SodaStream Classics Orange, Syrop do saturowania, Pomarańczowy, Pomarańczowy, 440 ml, 7 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazowe
94,73 zł/1l
41,68 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 2270303, 440 ml, CytrynaJednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1047200490, Butelka karbonizowana, Przezroczysty, 0,6 l, 2 szt., CE, 205 mm
71,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Syrop Sodastream Pepsi, Mirinda, 7 UPJednorazowe
48,48 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop cola 6x440ml koncentrat syropu do napojów o obniżonej zawartości cukruJednorazowe
45,45 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
518,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, schwip 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1132120410, Ładowarka saturatora, Niebieski, Różowy, 60 l, SodaStream DUO, Pudełko
112,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowaJednorazowe
107,96 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Terra, Czarny, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
264,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów SodaStream bez cukru o smaku czerwonych jagód 440 ml (opakowanie 2 szt.)Jednorazowe
60,22 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream DUO, Czarny, Stal nierdzewna, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 365 mm, 190 mm
1 409,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Kadzidła HEM mix + drewniana podstawka 200szt
632,90 zł/1kg
63,29 zł
Sprzedawca: MateMundo

Syrop do SodaStream Schwip Schwap Cola Orange x6Jednorazowe
49,24 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem - douszne - Bluetooth - aktywna redukcja szumów - Czarny (BHR4272GL)
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

SodaStream 1424226490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
79,20 zł/1l
34,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream 1424227490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typu A (Standard), HDMI Typu A (Standard), Czarny
38,57 zł/1m
57,86 zł
Sprzedawca: BRaUN_Elektro

SodaStream 1024269490, Syrop do saturowania, Zielony, Biały, Żółty, Czarny bez, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Butla CO2, butla gazowa, 2 kg
62,74 zł/1kg
426,65 zł
Sprzedawca: ichzapfe

Klausberg zestaw 5 kuchennych noży w bloku 48671
84,37 zł
Sprzedawca: Cadro

Multimedialne radio samochodowe LCD 7" ekran dotykowy 1080P MP5 AVI DivX Bluetooth zestaw głośnomówiący RDS radio cyfrowe pilot zdalnego sterowania 1 DIN
327,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream CRYSTAL 3.0, Stal nierdzewna, Czarny, 385 mm, 205 mm, 455 mm, 6,45 kg
646,20 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.
24,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko super
Zawartość 2,64 l
Kupuję od lat, wszystko jest super, łatwe zamawianie i szybka dostawa
Oceniono dnia 17 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Zawartość 2,64 l
Towar, stosunek ceny do wydajności i dostawa całkowicie w porządku. Chętnie kupiłbym ponownie.
Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
W porządku
Zawartość 2,64 l
Zgodne z opisem
Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Soda
Zawartość 0,44 l
Po prostu dobra
Oceniono dnia 6 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cola
Zawartość 2,64 l
Super
Oceniono dnia 23 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza cola
Zawartość 2,64 l
Żadna cola nie smakuje lepiej
Oceniono dnia 20 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Zawartość 2,64 l
Bardzo szybka dostawa, wszystko zgodnie z oczekiwaniami.
Oceniono dnia 13 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,44 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l