4,7



Na podstawie 36 opinii
SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJ
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
41,68 zł
94,73 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe29,32 zł/1l
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
John´s Grenadine 0,7l Flasche EW GlasJednorazowe38,64 zł/1l
27,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Syrop do napojów Tri Top Berry Mix 600mlJednorazowe37,60 zł/1l
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,19 zł/1kg
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream 7UP, 7 Up, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
82,86 zł/1l
36,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowaJednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJ, 2,9 gJednorazowe
108,57 zł/1l
47,77 zł
Sprzedawca: evomag

SodaStream Classics Orange, Syrop do saturowania, Pomarańczowy, Pomarańczowy, 440 ml, 7 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, schwip 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów SodaStream o smaku coli pozwala przygotować do 9 l 440 ml napojuJednorazowe
37,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Pepsi Lime Zero Cukru, Syrop do saturowania, Wielobarwny, Limonka, 440 ml, 1 szt.Jednorazowe
93,02 zł/1l
40,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 sztJednorazowe
363,61 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1424227490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazowe
71,57 zł/1l
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, Lipton Brzoskwinia zeroJednorazowe
45,45 zł/1l
99,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Syrop do napojów SodaStream o smaku Pepsi pozwala przygotować do 9 l 440 ml napoju
Po prostu napij się zamiast dźwigać ciężkie rzeczy z Sodastream. Dzięki syropowi do napojów możesz przygotować swój ulubiony napój w prostej formie. Najlepszą rzeczą w tym syropie jest to, że niekoniecznie potrzebujesz ekspresu do wody gazowanej. Jeśli masz w domu wodę niegazowaną lub gazowaną, możesz również użyć jej do przygotowania ulubionego napoju.
Idealny latem lub na przyjęciach i festynach. Nie musisz już nosić ze sobą tylu skrzynek. Dzięki syropowi Sodastream zawsze masz pod ręką swój napój, jeśli wcześniej wymieszałeś go zgodnie z dawkowaniem. Brak kaucji za butelki - brak pustych opakowań - mniej plastikowych odpadów!
Po prostu przygotuj własne napoje!
świeżo przygotowane w kilka sekund
wystarczy wymieszać z wodą w szklance lub butelce
w zależności od upodobań
440 ml, wystarcza na ok. 9 litrów gotowego do spożycia napoju
Dawkowanie: Wymieszaj 1 część syropu + 19 części wody w szklance lub butelce.
Przygotowanie:Przygotuj1. butelkę z wodą gazowaną. Napełnij2. nakrętkę dozującą syropem do dolnej linii wewnątrz miarki. W przypadku szklanych lub plastikowych butelek o pojemności 1 litra.
3.
Trzymaj butelkę pod kątem i powoli wlewaj syrop. 4. Zamknij butelkę i delikatnie zawiruj. Gotowe!
Sodastream GmbH Solmsstraße 18 60486 Frankfurt nad Menem
- Smak:
- Pepsi
- Pojemność:
- 440 ml
- Typ dozownika:
- Butelka do wyciskania
- Certyfikaty:
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 14 kcal
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 57 kJ
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 0 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 0 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 3,3 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,02 g
- Zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych (w 100g):
- 0 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 3,4 g
- Rodzaj opakowania:
- Butelka
Zamów już dziś syrop SodaStream Pepsi i ciesz się orzeźwiającym smakiem Pepsi bez wychodzenia z domu! teraz!
Pepsi SodaStream to koncentrat o smaku jednego z najpopularniejszych na œwiecie gazowanych napojów. Zawiera mniej kalorii. Jest wygodny i porêczny w domowym u¿ytku, pozwalaj¹c przy tym ograniczyæ korzystanie z du¿ej iloœci plastikowych butelek. Dodatkowo ulubiony napój przygotujemy dok³adnie wed³ug w³asnych preferencji – w wersji mniej lub bardziej gazowanej, ³agodniejszej lub bardziej intensywnej w smaku.
Opakowanie o pojemnoœci 440 ml pozwala przygotowaæ ok. 9 litrów napoju.
Koncentraty SodaStream przeznaczone s¹ do u¿ytku w saturatorach SodaStream lub do rozcieñczania w wodzie.
Najlepiej spo¿yæ przed: 14 Lipiec 2025
Po prostu przygotuj własne napoje! Świeżo przygotowane w kilka sekund Wystarczy wymieszać z wodą w szklance lub butelce według własnego gustuPrzygotowanie: 1. Przygotuj butelkę z wodą gazowaną. 2. Napełnij nasadkę dozującą syropem do linii pomiarowej.
Linie dla 0,25/0,5/1 litra napoju. 3. Trzymaj butelkę pod kątem i powoli wlewaj syrop. 4. Zamknij butelkę i delikatnie zawiruj.
Zawartość: 440 ml syropu do napojów, wystarczające na 9 litrów gotowego do spożycia napoju. Dawkowanie: Zmieszać 1 część syropu + 23 części wody w szklance lub butelce. Przechowywanie: Wstrząsnąć przed użyciem. Po otwarciu przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.
Cukier, woda, barwnik (karmel amoniakalno-siarczynowy), zakwaszacz (kwas fosforowy, kwas cytrynowy), regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancja słodząca (sukraloza, acesulfam K), naturalny aromat, aromat kofeinowy, stabilizator (guma arabska), substancja konserwująca (benzoesan sodu).
sodastream Syrop do napojów Pepsi 440 ml Zawartość syropu: 440 ml
Sodastream syrop do napojów Pepsi 440ml
- Zawsze świeżo przygotowany napój bez konieczności noszenia go ze sobą
- Oryginalny smak Pepsi jest przekonujący
- Możliwość indywidualnego dozowania syropu i dwutlenku węgla
- wystarczy wymieszać z wodą w szklance lub butelce, aby dostosować do własnych upodobań
- pozwala przygotować do 9 litrów napoju
- Zawartość: 440 ml
- Data przydatności do spożycia: 04/2022
Składniki Składniki:
- Cukier, woda, barwnik (karmel amoniakalno-siarczynowy), zakwaszacz (kwas fosforowy, kwas cytrynowy), regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancja słodząca (sukraloza, acesulfam K), aromat naturalny, aromat kofeinowy, stabilizator (guma arabska), substancja konserwująca (benzoesan sodu).
Średnie informacje o wartościach odżywczych:Informacje o wartościach odżywczych na 100 ml
- Energia: 57,00 kJ / 14,00 kcal
- Tłuszcz: 0,00 g
- Kwasy tłuszczowe: 0,00 g
- Węglowodany: 3,40 g
- Cukier: 3,30 g
- Białko: 0,00 g
- Sól: 0,02 g
- przygotowuje do 9 litrów
- Zawartość: 440 ml
Wystarcza na ok. 9 litrów gotowego do spożycia napoju!
Wystarczy wymieszać z wodą w szklance lub butelce, tak jak lubisz!
SodaStream Pepsi. Smak: Pepsi, objętość: 440 ml, typ dyspergatora: Butelka komponowalna. Wartość energetyczna (na 100 g): 14 kcal, wartość energetyczna (na 100 g): 57 kJ, zawartość cukru (na 100 g): 3,3 g. Rodzaj opakowania: butelka
Ciesz się świeżą lemoniadą Pepsi według oryginalnej recepturyPepsi 440ml to wysoce skoncentrowany smak wody gazowanej wytwarzanej w ekspresie Sodastream - jedno opakowanie 440 ml wystarcza na 9 dużych butelek Sodastream ulubionej Pepsi w zaciszu własnego domu. Pożegnaj się z noszeniem i przechowywaniem plastikowych butelek i zafunduj sobie najwyższą wygodę i prostotę dzięki rozwiązaniu Sodastream: Cukier, woda, barwnik (karmelowy siarczan amonu), kwas fosforowy, kwas cytrynowy, regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancja słodząca (sukraloza, acesulfam K), naturalny aromat, aromat kofeinowy, stabilizator (guma arabska), substancja konserwująca (benzoesan sodu).Informacja o wartości odżywczej na 100 ml: energia 57kJ/14 kcal, tłuszcz 0 g (w tym nasycone 0 g), węglowodany 3,4 g (w tym cukier 3,3 g), błonnik 0 g, białko 0 g, sól 0,02 g.Przygotowanie napojuPrzygotuj czystą i schłodzoną wodę gazowaną w ekspresie Sodastream, a następnie wlej koncentrat smakowy do nakrętki smakowej. Lekko przechyl butelkę i powoli wlej aromat z boku butelki. Następnie zamknij butelkę i ostrożnie wstrząśnij/ wymieszaj. Aromat należy dodawać wyłącznie do gotowej wody gazowanej. Nigdy nie dodawaj aromatu do wody przed przygotowaniem wody gazowanej, ponieważ spowoduje to pienienie się w urządzeniu. Pokrywka butelki z aromatem służy również jako miarka zalecanego stosunku rozcieńczania (1 pokrywka na 1 dużą butelkę napoju Sodastream).
Oryginalny smak PEPSI stworzony specjalnie do przygotowywania napojów w domu. Dźwiganie i przechowywanie plastikowych butelek? Pozbądź się kłopotu i wypróbuj nasz oryginalny smak PEPSI, który jest przygotowany zgodnie z oryginalną recepturą w stanie skoncentrowanym. Po dodaniu aromatu do wody gazowanej możesz przygotować gotowy napój, jaki znasz. Informacje o produkcie: - koncentrat napoju smakowego - 440 ml do przygotowania do 9 litrów napoju - zalecany stosunek rozcieńczenia 1 część koncentratu do 19 części wody gazowanej - nie zawiera alergenów - zawiera kofeinę PRZYGOTOWANIE NAPOJU: - Przygotuj zimną wodę w butelce (zalecamy wcześniejsze schłodzenie jej w lodówce) - Umieść butelkę w ekspresie i przygotuj wodę gazowaną - Przechyl butelkę i ostrożnie dodaj aromat zgodnie z miarką - Zamknij butelkę i ostrożnie wymieszaj aromat z wodą - Na zdrowie! Zawsze dodawaj aromat do gotowej wody gazowanej! Nigdy nie dodawaj aromatu do wody przed gazowaniem, ponieważ grozi to spienieniem napoju z butelki i uszczelnieniem wnętrza urządzenia, co może spowodować jego uszkodzenie.
sodastream syrop do napojów Pepsi (butelka 0,44 l) - dobry syrop do napojów Pepsi dla producentów wody gazowanej
sodastream syrop Pepsi 1924201490 440ml
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.44 l
- Lista składników
- Cukier, woda, barwnik (karmel amoniakalno-siarczynowy), zakwaszacz (kwas fosforowy, kwas cytrynowy), regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancja słodząca (sukraloza, acesulfam K), naturalny aromat, aromat kofeinowy, stabilizator (guma arabska), substancja konserwująca (benzoesan sodu).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 13 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 57 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 3,4 g Węglowodany, w tym cukier: 3,3 g Tłuszcz: 0,0 g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,0 g Białko: 0,0 g Sól: 0,2 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 610 g
- Firma spożywcza
- Sodastream GmbHSolmsstraße 18, 60486 Frankfurt am Main
- Nazwa handlowa
- Syrop do produkcji bezkofeinowego napoju o smaku coli. Z cukrem i substancjami słodzącymi
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Numer producenta
- 1924201490
- EAN
- 8719128117232
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.44 l
- Lista składników
- Cukier, woda, barwnik (karmel amoniakalno-siarczynowy), zakwaszacz (kwas fosforowy, kwas cytrynowy), regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancja słodząca (sukraloza, acesulfam K), naturalny aromat, aromat kofeinowy, stabilizator (guma arabska), substancja konserwująca (benzoesan sodu).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 13 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 57 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 3,4 g Węglowodany, w tym cukier: 3,3 g Tłuszcz: 0,0 g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,0 g Białko: 0,0 g Sól: 0,2 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 610 g
- Firma spożywcza
- Sodastream GmbHSolmsstraße 18, 60486 Frankfurt am Main
- Nazwa handlowa
- Syrop do produkcji bezkofeinowego napoju o smaku coli. Z cukrem i substancjami słodzącymi
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Numer producenta
- 1924201490
- EAN
- 8719128117232
Instrukcje bezpieczeństwa
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 7UP, 7 Up, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
82,86 zł/1l
36,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
349,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowaJednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,19 zł/1kg
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream 1100065490, Butelka karbonizowana + ładowarka saturatora, Wielobarwny, Szkło, Plastik, Stal nierdzewna, 60 l, 1 szt., CE, FCC
272,13 zł
Sprzedawca: Sotel

SodaStream 1132120410, Ładowarka saturatora, Niebieski, Różowy, 60 l, SodaStream DUO, Pudełko
112,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJ, 2,9 gJednorazowe
108,57 zł/1l
47,77 zł
Sprzedawca: evomag

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

SodaStream 1047200490, Butelka karbonizowana, Przezroczysty, 0,6 l, 2 szt., CE, 205 mm
71,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Classics Orange, Syrop do saturowania, Pomarańczowy, Pomarańczowy, 440 ml, 7 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów SodaStream o smaku coli pozwala przygotować do 9 l 440 ml napojuJednorazowe
37,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream 2270303, 440 ml, CytrynaJednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Butla CO2, butla gazowa, 2 kg
62,74 zł/1kg
426,65 zł
Sprzedawca: ichzapfe

Butelka PET SodaStream o pojemności 1 litra, opakowanie 3 sztuki, szara
244,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazowe
71,57 zł/1l
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1032122410, Ładowarka saturatora, Zielony, 1 szt., Pudełko
99,90 zł
Sprzedawca: Remedial

5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, schwip 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1924216490, Syrop do saturowania, Cytrus, 440 mlJednorazowe
93,02 zł/1l
40,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream 1741190490, Butelka karbonizowana, Stal nierdzewna, Przezroczysty, Poli(tereftalan etylenu) (PET), Stal nierdzewna, 1000 ml
69,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop o smaku wiśniowym bez cukru Pepsi 440 mlJednorazowe
63,61 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typu A (Standard), HDMI Typu A (Standard), Czarny
38,57 zł/1m
57,86 zł
Sprzedawca: BRaUN_Elektro

Greenburry portfel skórzany brązowy antyczny portfel portmonetka 8 miejsc na karty vintage 1796A-25
210,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: WE-LOVE-BAGS

SodaStream Terra, Czarny, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
264,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sony Interactive Entertainment DualSense charging station, PlayStation 5, Podstawka do ładowania, Czarny, Biały, Sony, 1 szt., 195 mm
133,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
84,89 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
79,52 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 81% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
81%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
6%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Zawartość 0,5 l
Super tani produkt niestety połowa towaru była uszkodzona na nim habbich z zgłoszone do obsługi klienta mój problem został załatwiony natychmiast szybko i ku mojemu zadowoleniu więc kciuki w górę zawsze jeszcze raz bym zamówił.
Oceniono dnia 12 marca 2017 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Moja ocena
Zawartość 0,5 l
Lubię produkty bez cukru, smakują bardzo dobrze. Musisz dowiedzieć się, ile koncentratu musisz wziąć, aby uzyskać idealny smak.
Oceniono dnia 9 października 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mój syrop na cały dzień ++TOP++
Zawartość 0,5 l
Moim zdaniem jeden z najlepszych syropów Sodastream. Czasami można go dostać za mniej niż 2,50€ i to jest nie do pobicia ;-)
Oceniono dnia 31 października 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Soda Stream Cola light 500ml
Zawartość 0,5 l
Doskonały smak. Przede wszystkim Soda Stream oszczędza konieczności dźwigania skrzynek. Mogę go tylko polecić każdemu.
Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pepsi
Zawartość 0,44 l
Tak samo pyszne jak oryginał
Oceniono dnia 19 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Smakuje jak Subway
Zawartość 0,44 l
Cóż więcej można powiedzieć? Dla mnie smakuje dobrze
Oceniono dnia 16 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Syrop
Zawartość 0,44 l
Idealny do Sodastream.
Oceniono dnia 29 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie smakuje na lato i mogę zdecydować, jak słodki ma być
Zawartość 0,5 l
Super smak
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Rainbow syrop Slush Blue Energy 1 litr 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
38,00 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
38,00 zł/1l

Ice Bär syrop Slush smak jeżyna 1 l 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,05 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka